>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zakład w czeskiej Fortunie

S 0

strzapocz

Użytkownik
Witam. Postawiłem pół roku temu kupon w czeskiej Fortunie i w zeszła sobotę wpadł mi ostatni typ i kupon jest wygrany i okazało się że jest tam potrzebna jakaś karta i babeczka w punkcie postawiła mi to na jakiegoś randomowego Czecha.. I teraz do wypłaty podobno jest on potrzebny i chce ponad połowę z mojej wygranej.. Moje pytanie czy faktycznie jest mi on potrzebny do odbioru wygranej czy jak to wygląda?? 
 
S 0

strzapocz

Użytkownik
Głównie chodzi oto że postawiłem zakład w czeskim punkcie Fortuny. No i pani w punkcie mnie ostrzegla że ona stawia to na jakiegoś Czecha co tam u nich gra bo że trzeba mieć wyrobiona jakąś kartę. I teraz chce odebrać wygrana i podobno ten pan na którego jest kupon on ją musi odebrać i chce ode mnie ponad połowę wygranej. I teraz pytanie czy ten pan faktycznie jest potrzebny do odbioru czy wystarczy mi tylko kupon i mogę to w obojętnie jakim czeskim punkcie odebrać? Nie wiem naprawdę jak inaczej to wytłumaczyć a sytuacja jest kryzysowa i liczę na pomoc. Pozdrawiam 
 
S 0

strzapocz

Użytkownik
Dodam że znajomi też razem ze mną stawiali a wygrali dużo mniej i mogli normalnie odebrać swoją wygrana. Także możliwe że robią mnie w konia i chcą wyciągnąć ode mnie pieniądze? 
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Pierwsze słyszę aby ktoś stawiał na jakieś karty , chyba ze karty członkowskie ale jak to się ma do odbioru wygranej to niewiem ale powinni normalnie wypłacić tobie kasę , w takim razie idź do innego punktu w Czechach , odwiedź pare punktów i spróbuj wypłacić , udaj wariata ze niewiesz o co chodzi i tyle , jeżeli będą ci gadać Ze kupon jest na jakiegoś kolesia i jest potrzebny do wypłaty , to niemasz wyboru , będziesz musiał się z nim do gadać. Ale nie oddając mu 50 % zysku hahaha , twoi zakład , twoja kasa - niewiem jak duża jest wygrana ale max dałbym mu 20 % - ale niechęć mi się wierzyć ze ty na kogoś stawiasz- Ja byłem w Hiszpanii i tez tam grałem i jak wygrałem kupon to był mi wypłacony i tyle , kropka 
 
S 0

strzapocz

Użytkownik
Kwota wygranej to 207k koron. Dobrs no chyba tak zrobię że spróbuję w innych punktach w Czechach. Nie ma innego wyjścia. Martwi mnie jeszcze fakt że kupon ma pół roku no ale ogólnie kod kreskowy itd jest czytelny ale ogólnie jest trochę zniszczony po takim czasie 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mozesz tez napisac do ich supportu i przedstawic sytuacje. Zobaczysz co Ci napisza chociaz dla mnie to jest az nieprawdopodobne. Ty stawiales, Twoja stawka to i Twoja wygrana. Nie daj sie w bambuko robic bo to jest jawne zlodziejstwo.
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Bardziej bym się martwił o to, że kupon ma już pół roku. W wielu bukach masz 30 dni na odbiór wygranej, potem kupon jest przedawniony i nieważny. Mowa oczywiście o naziemnych, bo przez neta automatycznie wypłaca i kasa może sobie leżeć. Co do pytania to domyślam się, że działa to tak jak w naszej polskiej fortunie, są te klubowe karty gdzie zbiera się punkty za granie, na taką kartę kupon został prawdopodobnie nabity, ale nie jest on wymagany przy odbiorze wygranej. Nie daj się oszukać, ani fortuna ani właściciel karty nie może domagać się od Ciebie nawet grosza.
 
Do góry Bottom