>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
W Toronto nowy trener Keefe z AHL jak myślicie będzie efekt widoczny odrazu?. Po szesciu porażkach czas chyba na przełamanie, kalendarza łatwego nie mieli. Dzisiaj dalej nieobecny Marmer no ale reszta chyba nie zapomniała jak się gra w hokeja. Arizona spisuje sie całkiem dobrze i z Liścmi powalczą. Kurs na Toronto 2,60 wygląda ok tylko zastanawia mnie właśnie ta zmiana na ławce. Zwykle w takim przypadku drużyna jakby sie "resetowała"  i zaczynala od zera, tak jest np w piłce czy w hokeju działa to podobnie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Uważam, ze to dobry wybór ze to Keefe został głównym. Facet jest młody związany jest z okolica, odniósł kilka sukcesów, zna dobrze drużynę. Może być ciekawie. 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: New York Islanders - Pittsburgh Penguins (Hit Dnia)
Typ: remis
Kurs: 4,45   
Bukmacher: STS
Analiza:

Kurs na remis jest wyższy, bo to spotkanie jest w Hicie Dnia w STS i stamtąd podałem kurs. W NHL ostatnio jest naprawdę dużo remisów. Nie inaczej jest w przypadku tych dwóch ekip. New York Islanders zremisowali swoje dwa ostatnie mecze. Pittsburgh Penguins zremisowali cztery z ostatnich sześciu spotkań. W tym sezonie drużyny te grały ze sobą dwa mecze i oba te mecze zakończyły się remisem w regulaminowym czasie gry. W zeszłym sezonie w meczach pomiędzy nimi były aż cztery remisy, a grali osiem spotkań. We wcześniejszych sezonach również było sporo remisów, więc czemu nie spróbować pograć remisu też w tym meczu, skoro kurs jest całkiem ładny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
cytat z dnia 21 listopada 2019 19:30 przez elmisterioUważam, ze to dobry wybór ze to Keefe został głównym. Facet jest młody związany jest z okolica, odniósł kilka sukcesów, zna dobrze drużynę. Może być ciekawie. 
Czyli swój chłop ????.

Dzisiaj dużo spotkań ale jakoś tak średnio z wyborem. Na pewno gram Toronto jak pisałem wcześniej, myślę że w końcu się przełamią i zaczną punktować.
Toronto Ml 1,97  
Następne w kolejce jest Vegas, mam nadzieję że ostatnie wygrane w domu zapoczątkują dobrą serię i w końcu Rycerze dadzą zarobić bo jak narazie to zabierali. W bramce Fleury, szczerze to liczę na niego że dzisiaj zagra jak w ostatnim spotkaniu i zatrzyma ofensywę Rekinów, która pomimo braku w dzisiejszym spotkaniu Hertla i tak jest groźna.
We wcześniejszych postach był poruszany temat słabej obsady bramki Sharks a dzisiaj wystąpi w niej drugi goalie A.Dell który jest daleko z tyłu w stats.
Vegas 1,81   gram razem z Bostonem 1,73   w ako 3,13  
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
W ogole nie było czasu nic dziś napisać więc tylko krótko cos tam rzucę jakieś przemyślenia na dziś bez opisywania. Zgadzam sie z Kolega powyżej, że dziś Vegas powinni pociągnąć zwycięstwa, bo w bramce Dell i brak Hertla, a punkty u gospodarzy potrzebne. do tego również gram Boston w handi -1,5 za @2  . I kompletnie niezrozumiale dla mnie faworyzowanie Canes w meczu z Lotnikami. Obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie, bo Canes ciągle są przeceniani przez buków. Dla mnie maja nieco wiekszy potencjał niż Lotnicy, ale ta dysproporcja kursów jest tutaj spora. Tak więc Phila RT @3,25   Phila ML @2,37   Phila -1,5 @4,6  . Sytuacja podobna w meczu Panter i Ducks. Kaczki ostatnio w dołku, ale jednak cos tam na Wschodzie powinni zapunktowac, może właśnie dziś Ducks RT @3,6   Ducks ML @2,59   (tak wypuścić prowadzenie - porażka). I wydaje mi się, że dziś czas na przełamanie Preds, bo mają idealną ekipę do tego, będące w dołku Orki. Nie wiem o co chodzi w Preds, co tam nie gra, ale to kompletnie niezrozumiałe jakie notują wyniki, potencjał kadrowy naprawdę solidny, silna bramka a taka seria porazek. Dziś powinien być koniec Preds RT @1,88   Preds -1,5 @2,37  (jak się nie broni żadnego osłabienia to jak można wygrać)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Nie bardzo rozumiem kursy na noc i faworyzowanie Sens, więc próbuje grać w kierunku NYR, którzy mają coś do udowodnienia Sens po ostatniej porażce z początku miesiąca z Senatorami. Tak jak wtedy uwazałem, że mają lepszy roster tak również utrzymuje to obecnie, a kurs zachęca do gry w tym kierunku. Nadal brakuje Zibanejada, ale to już od dłuzszego czasu. Natomiast Sens mimo, że poprawili swoją grę, to jednak sie trochę posypali, wypada im Namestnikov i Zaitsev, ktorych zastąpią gracze z AHL a ta dwójka jeśli ktoś w Sens się w tym sezonie wyrózniał to na pewno do tych kilku postaci należeli więc to na pewno dla ekipy Senatorów spore osłabienie. W bramce dziś Nilsson, więc teoretycznie lepszy goalie, ale z DRW ostatnio wpuscił 3 a słabszy Andresson z Habs na wyjeździe 1 więc właściwie chyba obecnie sa na podobnym poziomie. natomiast u Strażników będzie Henrik, który wydaje się, że trochę formy złapał w ostatnim czasie i przeciwko Caps zagral dobre spotkanie. Dla mnie zdecydowanie dziś NYR biorą 2 pkt.

NYR RT @2,61  
NYR -1,5 @3,5  
NYR -2,5 @5,4  
NYR/+5,5 @3,75  
NYR ML @1,98  
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
No niestety ale musze ????sie zgodzić z kolega powyżej. Wszystko się zgadza i dodatkowo typ wpisuje się system mojego grania underdogs. Wiec:

New York Rangers@2,60 /1U  
New York Rangers-1,5@3,5 /2u   
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Tak dziurawej obrony Rangersow to nie widziałem w tym sezonie. Ruszali się obrońcy jakby dopiero wczoraj łyżwy założyli. 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kto wie... Wczoraj nie było mnie w domu i nie mogłem nic napisać. Pograłem Pens w regulaminowym z underem 7,5 jak zwykle i myślałem nad Sens, ale zabrakło mi jaj, że tak powiem. Szkoda. Dzisiaj również średnio u mnie z czasem i pisze z telefonu, ale chodzą mi jak na razie po głowie dwa spotkania. Zwycięstwo Canucks w Waszyngtonie dlatego, że Caps ostatnio wyjechali bez kilku kluczowych graczy i praktycznie bez formacji PK i wiadomo jak to się skończyło. Dzisiaj będzie podobnie. Mecz o dziwnej porze, a Canucks mogą mocno chcieć się zemścić za ostatni blamaż właśnie z Caps (prowadząc 5:1 przegrali 5:6). Drugi mecz to zwycięstwo Detroit. Devils bic nie grają. Przegrywają jak leci, a do tego back to back. Z pewnością są w zasięgu ekipy Red Wings, a kurs również warty uwagi. Może potem dopisze do tego posta co dokładnie gram, ale będzie to raczej to co zwykle. Czyli ML z jakimś underem lub "obydwie strzelą 2+". Może ktoś się jeszcze odezwie i napisze co myśli.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja raczej na południe nie będę nic grał, bo te spotkania zawsze jakoś mi nie idą, jednak myślę że jednak Caps dziś wygrają, trzeba sie zrehabilitować a Orki też raczej w dołku, nie liczę tego zwycięstwa z Preds bo to co sie z tą ekipą dzieje to niesłychane.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja również jak miał być grać to w stronę Canucks. Capitals osłabione co bylo widac w meczu z NY a wogole to ich ostatnie zwycięstwa takie mało przekonujące i dodatkowo ten kurs 1.80 na win to juz chyba lepiej pójść w stronę gości chociaż patrząc na ich wyniki na wyjezdzie to poza ostatnia wygraną z Preds to  wygrywali tylko z ekipami z dolu tabeli. 
 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Odpuściłem sobie mecz w Stolicy. Zagrałem sobie tylko for fun dokładny wynik 3:3 za @13,00. Natomiast spotkanie w New Jersey nie odpuszczę i zagram Detroit.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Detroit Red Wings i Poniżej 7,5 bramki @4,10 Unibet   

Detroit Red Wings -1,5 @4,25 Unibet   

 Dzisiaj nie przychodzi mi do głowy nic oprócz tego spotkania. Devils zagrają back to back po spotkaniu z Pingwinami. Dodatkowo w bramce gospodarzy stanie dzisiaj Domingue. Detroit podobnie jak Devils nie zachwyca, ale któraś z ekip dzisiaj musi się przełamać. Według mnie więcej plusów po stronie gości i kurs również zachęca. Powstrzymam się od dłuższego komentarza, bo nie lubię pisać z telefonu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
nie mam dzis za wiele czasu więc na szybko:

Bruins -1.5 - nie widze poprostu szans dla Mini grajacej zazwyczaj słabo w delegacji. U Miśków wraca Krug.  
Kings ML- zaczeli w końcu strzelać i wygrywać. Całkiem nieżle wygladaja obecnie w obronie.  
Panthers/ Carolina  o6.5 - obie druzyny dość ofensywne, licze na sporo bramek.  
Jackets/Jets o6.0  
Ducks/Bolts u6.5  
Blues ML -nie licze na przebudzenie Preds. Zagadka jest co się dzieje z Nashville  
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja na dzisiaj myślę nad kilkoma spotkaniami może trochę ryzykownymi ale jakoś tak mi wpadły w oko jak tylko zobaczyłem dzisiejszy rozkład jazdy.
Colorado Avalanche - Toronto Maple Leafs
Colorado gra w kratkę raz wygrywają zaraz potem przegrywają brak jakiejkolwiek stabilności. Wiadomo mają swoje problemy kadrowe ale chyba każdy myślał że będą miały większy wpływ na ich grę. Toronto po zmianie trenera wygrało z Coyotami, nie wiem czy w grze coś się zmieniło, jakiś nowy plan czy Keefe poukładał te klocki ciężko stwierdzić po jednym spotkaniu ale myślę że przy zmiennej grze Lawin mogą powalczyć i wygrać drugie spotkanie . Dam im dzisiaj szanse na zarobek Toronto ML @1,89   
Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers
Vegas myślałem że po wygraniu dwóch spotkań dadzą radę Sharksom i ich pokonają i rozpoczną serie wygranych ale bardzo się pomyliłem. Nawet osłabione Rekiny dały radę w Nevadzie. Generalnie to Vegas nie pokonało nikogo z czołówki, no może ostatnio w/w Toronto ale im też nie idzie. Postawą Oilers jestem zaskoczony na plus. Draisailt i McDavid to prawdziwi liderzy i z resztą drużyny fajnie ciągną ten wózek.W bramce dzisiaj Mike Smith vs Marc-Andre Fleury zdecydowana przewaga dla gospodarzy. Edmonton  wyjazdy ma praktycznie 50/50 - średnio, ale patrząc na grę Vegas to może wystarczyć.  A przy kursach jakie są wystawione to wolę zagrać na Edmonton ML @2,57   
Tak jak kolega @rasijskij idę w stronę Detroit ML @2,35    porażka była wliczona ale nie w takim rozmiarze
Myślę jeszcze nad Islanders ale ile można wyciągać mecze tak jak oni to robią, i czy to nie będzie dzisiaj koniec?. Do składu Rekinów wraca Hertl, w bramce stanie Jones 3,33/0,885 u wyspiarzy Varlamov 2,70/0,912. Islanders ML @1,96   może over 5,5 @1,72   ostatecznie ten mecz odpuściłem

A i dubelek po kursach Boston+Dallas ako 3,22   no coment
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj chyba wszystkie ekipy oprócz Sabres zagrają back to back. Między słupkami wszędzie back upy. Spróbuję zagrać przełamanie Buffalo. Może wykorzystają zmęczenie gospodarzy i przerwą złą passę przy okazji poprawią trochę swój bilans w Sunrise, bo ostatnio ciężko im tam się wiedzie. Kolejne spotkanie które mnie interesuje odbędzie się w Detroit. Zarówno gospodarze jak i goście wczoraj walczyli o punkty. Dzisiaj Wings wracają do siebie i może w końcu tutaj zdołają coś ugrać wykorzystując obecność Reimera w bramce Canes.

Buffalo Sabres ML + Under 7,5 bramki @2,90 Unibet     

Detroit Red Wings ML + Under 7,5 bramki @3,30 Unibet   
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


 
Oilers in reg @ 2.75  
Hurricanes in reg @ 1.95  
 Sabres/Panthers O6.5 incl OT @ 1.98  
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


ostatnio słabo i mnie z czasem, wiec przepraszam z góry za suche typy: 

Flyers ML
Kings ML
Wild-Rangers O6.5
Ducks-Islanders OT
Predators RT 
Penguins RT
Kings ML
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na dzisiejszą noc wybrałem sobie spotkania w których w obydwu przypadkach między słupkami gości zagra backup. Pierwsze z nich to mecz w Dallas. Stars notują serię zwycięstw, którą dzisiaj mogą przedłużyć do siedmiu. Poza tym będzie to dobra okazja, żeby w końcu pokonać u siebie ekipę z Las Vegas, bo do tej pory jeszcze to się Gwiazdom nie udało. W bramce Knights zagra Subban. Grając przeciwko niemu jeszcze w tym sezonie nie przegrałem, więc spróbuję ponownie.
.​
 
      Dallas Stars -1.0 @2,55 Unibet      
.​
Kolejny wybór to spotkanie w Nashville. Rzadko się zdarza, żeby drużyny grały ze sobą dwa mecze z rzędu. Nie widzę dzisiaj rewanżu w wykonaniu Blues. Preds poczuli krew i dzisiaj ponownie pokonają gości. Dodatkowo w bramce Nutek stanie Allen. Między słupkami Preds wystąpi Saros, ale ten radzi sobie raczej lepiej niż jego dzisiejszy przeciwnik. Stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy.
.
  Nashville Predators -1.0 @2,43 Unibet  
.​
Na koniec spróbuję pograć zwycięstwo Sens. Jest to zakład bardziej na przeczucie, ale też wziąłem pod uwagę to, że ekipa z Ottawy radzi sobie ostatnio całkiem dobrze i z pewnością mają w zasięgu Jackets, którzy wracają z Kanady. Czas przerwać pasmo porażek z Kurtkami.
.​
  .Ottawa Senators ML @2,35 Unibet  ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom