Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 20 listopada 2019 21:05 przez kropson1988Plusliga AZS Politechnika Warszawska +2,5 handi setowe Betsafe. W końcówce pierwszego seta fajnie podkrecili tempo no niestety przegrali ale nie wydaje mi się by ZAKSA sprawiła lanie do 0.
Tak jak napisałem i tak się stało  . Ja tu przeczuwam nawet, że Warszawa nawet o zwycięstwo się pokusi. A z drugiej strony jeśli ktoś ogląda to niezła akcja z tą piłką autowa w challengu ????.

K 0

kropson1988

Gość
Próbuję jeszcze AZS Politechnika Warszawska  +1,5 handi setowe @1,78 i wygrana @3,10 Betsafe.

K 0

kropson1988

Gość
No i Warszawa set. I czy wygrają czy przegraja to i tak ten mecz ładnie siedzi. Ale czuję, że Politechnika to weźmie.

K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 20 listopada 2019 21:41 przez kropson1988Próbuję jeszcze AZS Politechnika Warszawska  +1,5 handi setowe @1,78 i wygrana @3,10 Betsafe.
Bang i bang 2x  . Super mecz i oczywiscie same plusiki szczegolnie ten z wygranej to cieszy ????.

K 0

kropson1988

Gość
Sprobuje jeszcze cos takiego SIATKÓWKA / BRAZILIAN SUPERLIGA :
Sada Cruzeiro -1,5 handi setowe @1,80 przy stanie 1:1  setach  Betsafe.

K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 21 listopada 2019 00:59 przez kropson1988Sprobuje jeszcze cos takiego SIATKÓWKA / BRAZILIAN SUPERLIGA :