>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 20.11.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na środę - 20. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan

▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
wiksee 638

wiksee

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Godzina: 01:05
Spotkanie: Pittsburg - N.Y. Islanders
Typ: 1/-6.5
Kurs: 3.4
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Niesamowicie trudne do wytypowania spotkanie. Z jednej strony to właśnie Pens kilka dni temu zatrzymali serię przyjezdnych, i to grając w delegacji. Chociaż do zdrowia wciąż nie powróciły dwa silniki odpowiadające za ofensywę Pingwinów - Crosby i Hornqvist, to ciężar gry wziął na siebie rewelacyjny w ostatnich spotkaniach Rust. Z drugiej strony Isles mają naprawdę fantastyczny sezon - wiadomo, w końcu kiedyś siądą, ale poza wpadką u siebie z Pens właśnie nie pokazują zbyt wielu słabości.

Statystyki wyjazdowe fantastyczne, 5 zwycięstw i 1 porażka. Do tego mają rozegrane 2 mecze mniej niż Pens (przed którymi są w tabeli) i aż 5 meczy mniej niż Caps, do których tracą 7 punktów. Fakt - większość nadchodzących spotkań to mecze wyjazdowe, ale biorąc pod uwagę dotychczasową formę zawodników z Nowego Jorku w delegacji nie powinno to stanowić problemu. Obie drużyny mocno underowe, a zwłaszcza Isles na wyjazdach. Na wyjazdach w ich meczach pada średnio 5 bramek - podobnie jak w domowych meczach Pens. Są to liczby i wyniki konsekwentnie zbierane w trakcie sezonu, ale jeżeli chodzi o statystykę over 6.5 to są to drużyny z dołu klasyfikacji.

No dobra, bo z analizy wychodzi, że więcej argumentów przemawia za Isles. Z czego więc wynika mój typ? Ano z tego, że każda drużyna, niezależnie od tego jak niewiarygodny ma sezon, musi mieć swój kryptonit. Liczę na to, że w tej chwili tym kryptonitem Isles będą właśnie Pingwiny. Zagrali fantastyczną trzecią tercję w Nowym Jorku i nie widzę powodu, dla którego dzisiaj nie mieliby zagrać na takim poziomie całego meczu - zwłaszcza po ostatnich imponujących wynikach na własnej hali.

  100
 
chamberlain 423,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: New Orleans Pelicans - Portland Trail Blazers
Typ: Portland Trail Blazers i under 233.5 pkt OT
Kurs: 3.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Szczerze na początku chciałem zagrać under Anthonego Carmelo, który wraca na parkiety NBA po ponad rocznej przerwie, ale under 10.5 punktów, asyst i zbiórek to jednak śmieszna liczba, nawet przy małych minutach. Gram tu jednak na win Portland i under w meczu. Portland b2b, więc śpieszyć się nie będzie, nie grają też jakoś overowo w tym sezonie, tracą sporo punktów i gdyby Pelikany były w swojej normalnej dyspozycji kadrowej, to raczej skończyłoby się dla nich źle, ale jak wiadomo u gospodarzy nie zagra Wiliamson, Hart, Favors, a wątpliwe występy są Balla, Ingrama, Okafora i Jacksona, także z tego ofensywnego Nowego Orleanu za dużo nie zostało, w ostatnich meczach rzucali tylko 94 pkt Miami i 108 pkt GSW. To będzie pasowało dziurawej obronie Portland, bo jak przeciwnicy nie będą ich zasypywać rzutami, to mają szansę na korzystny rezultat, a tych zwycięstw potrzebują. Mimo, że nie powinno być łatwo, to gram na ich win i dorzucam według mnie pewniejszy under.

  100
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów Concacaf
Godzina: 01:30
Spotkanie: Kuba - USA
Typ: Wynik spotkania/obie drużyny strzelą - USA/nie
Kurs: 1.51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
USA ostatnią wygraną nad Kanadą niemal zapewniła sobie wygraną w grupie. Do zwieńczenia dzieła brakuje tylko zwycięstwa w tym meczu, które wydaje się formalnością. W pierwszym spotkaniu między tymi drużynami USA wygrało aż 7:0. Skąd więc taki mój typ a nie handicapy? Ze względu braku obecności Pulisicia, który jest motorem napędowym tej drużyny i razem z McKenniem wybija się na jej tle. Ten drugi będzie grał, jednak nie jest on tak ofensywnie usposobiony jak Christian. Zresztą jest to "tylko" Liga Narodów. Wielu piłkarzy z wielu państw tak naprawdę nie wie o co w niej chodzi. Myślę, że teraz Amerykanie nie będą aż tak cisnąć, tylko spokojnie wygrają sobie niewielkim nakładem sił.
Z ciekawostek:
- mecz rozgrywany jest na Kajmanach, nie na Kubie
- w pierwszym meczu między tymi drużynami Kuba nie oddała ani jednego strzału na bramkę (chciałbym, by dzisiaj było podobnie :) )

  51
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: HokejNHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New Jersey Devils - Boston Bruins
Typ: Boston Bruins
Kurs: 2,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na dzisiejszą sesję nocną wybrałem spotkanie Boston Bruins kontro New Jersey Devils. Diabły w tym spotkaniu będą miały przewagę swojego lodu ale to chyba tylko tyle. Ekipa z Bostonu w tym sezonie liczy się w walce o główne cele, mają dobry sezon jak do tej pory. Ostatnio złapali zadyszkę ale według mnie dzisiaj ją przerwą, ponieważ na przeciwko nich drużyna diabłów która ogólnie średnio sobie radzi z Bostonem. Ostatnio przegrali z nimi dwa razy. Mecze co prawda odbywały się na lodzie w Bostonie jednak porażki były konkretne: 3:0 i 2:0. Grając u siebie udało im się ograć zespół z Bostonu ostatnio ale po walce 4:3. Spotkanie wcześniej  gdy też grali u siebie dostali łomot 5:1. Ogólnie zespół diabłów nie porywa na swoim lodzie więc, ciężko brać nawet na poważnie walor swojego lodu w przypadku tej drużyny. Ostatnie 5 spotkań tej drużyny to 4 porażki i jedno zwycięstwo ostatnio 2:1 z pingwinami, które zaliczyły tym meczem drugą porażkę z rzędu. Boston z kolei na ostatnie 5 spotkań wygrał tylko jedno. Ostatnio na wyjeździe pokonali 4:2 więc myślę, że chwycili wiatr w żagle i tak samo ograją kiepsko dysponowany zespół z New Jersey, który w Easten Conferance zajmuje dopiero 13 miejsce. Zespół z Bostonu natomiast zajmuje 3 miejsce mając tyle samo punktów co wyspiarze. 

  110
 
Otrzymane punkty reputacji: +122
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - CONCACAF
Godzina: 3:30
Spotkanie: Meksyk - Bermudy
Typ: 0-15 minuta spotkania - remis
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Meksyk ma zapewniony awans z 1 miejsca i mecz z Bermudami jest dla nich sparingiem. Bermudy potrzebują jednego punktu by nie zaliczyć spadku, więc podejrzewam że zagrają mocno defensywnie z nastawieniem na kontry. Zakład wszystkim znany dotyczący remisu w 15 minutach, praktycznie to samo co 1-15 bez gola, tylko że tutaj może być np. 1-1. Sprawdziłem ostatnie mecze Meksyku i ponad 80% to gole po 25 minucie czy też w drugich połowach. Myślę, że nie będzie tutaj pogromu i niżej notowani goście zatrzymają Meksyk przez 15 minut :p


  100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski
Godzina: 2:00
Spotkanie: Ekwador - Kolumbia
Typ: Ekwador strzeli więcej niż 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,95
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Swego czasu Ekwador to była naprawdę dobra reprezentacja, która potrafiła się dostawać na wielkie imprezy typu mistrzostwa świata. Teraz nastały dla nich gorsze czasy, ale w dalszym ciągu potrafią czasami zagrać dobry mecz, zwłaszcza u siebie. Ekwador prezentuje teraz całkiem niezłą formę, gdyż wygrali trzy z ostatnich czterech spotkań. Wygrali 3:0 z Trynidadem i Tobago, również 3:0 z Boliwią oraz 1:0 z Peru. Z Argentyną wysoko przegrali, ale jednego gola strzelili. Jak widać Ekwador całkiem nieźle radzi sobie ostatnio w meczach towarzyskich, zwłaszcza w ofensywie. W sumie wyglądają ostatnio lepiej niż Kolumbia, która co prawda wygrała skromnie z Peru, ale wcześniej mieli cztery mecze bez zwycięstwa. Była też porażka 0:3 z Algierią, gdzie już w pierwszej połowie stracili dwa gole. Według mnie Ekwador stać na to, by strzelić w tym spotkaniu więcej niż 1,5 bramki.

  100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, CS:GO Asia Championship
Godzina: 04:00
Spotkanie: G2 - Tyloo
Typ: G2 dokładny wynik 2:0
Kurs: 1.55
Buk: Fortuna
Analiza:
Kurs trochę za słaby żeby puścić w singlu, natomiast według mnie najpewniejsze zdarzenie pierwszej kolejki Mistrzostw Azji. Pod względem umiejętności indywidualnych między G2 a każdym zespołem azjatyckim jest przepaść. Po dobrych roszadach w składzie ta drużyna wygląda wreszcie jak za starych dobrych czasów. Amanek w roli prowadzącego robi bardzo dobrą robotę, a właśnie tego, wydaje się, brakowało tej drużynie. Kwestia komfortu w wyborze map po stronie G2, głównie za sprawą przyjemnego dla Francuzów banie azjatów na mapie de_nuke. G2 ewidentnie nie czuje się dobrze na tej mapie, a dzięki temu, że Tyloo kompletnie jej nie grywa nie muszą się przejmować. Mapa, którą z kolei odrzuci francuska drużyna to inferno lub mirage, myślę że podejmą rękawice na teoretycznie najlepszej mapie Azjatów, czyli inferno. Mimo wszystko różnica między europejskim CSem a azjatyckim jest zbyt wielka, by Tyloo mogło wygrać swoją najlepszą mapę. G2 bierze dla siebie dusta, który z pewnością będzie mapą bez historii, łatwo wygraną przez faworytów tego spotkania. Nie warto brać pod uwagę imponującej serii 8 zwycięstw z rzędu drużyny z Azji, ponieważ odnosiła je na prawie że anonimowe drużyny z profesjonalnej sceny CS:GO. Do drużyn z Europy drużyny ze Wschodu nie mają na ten moment argumentów.

  100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Korea Południowa
Godzina: 11:00
Spotkanie: KAL Jumbos - Rush &amp; Cash
Typ: Rush &amp; Cash
Kurs: 3.15
Bukmacher: STS
Analiza:
Dziś będzie o wiele ryzykowniej niż od kilku dni, jednak bardzo lubię i te rozgrywki jak i drużynę, które już nie raz dały mi zarobić. Dziś spotkanie na szczycie w koreańskiej lidze. Bardzo zdziwiły mnie kursy na to spotkanie bo spodziewałem się czegoś w rodzaju 1,6 do 2,1 lub nawet 1,8 do 1,8. Obie drużyny z taką samą ilością punktów i bilansem meczowym wynoszącym 7 zwycięstw i 2 porażki. Kursy na gospodarzy są takie niskie, ponieważ są oni w odrobinie lepszej formie. Ansan Rush&amp;Cash również gra ostatnio bardzo dobrze - co prawda musieli się namęczyć w 2 ostatnich spotkaniach i wygrywać dopiero po TB ale właśnie takie mecze mogą też podbudowywać siłę drużyny.
Jeśli chodzi o mecze domowe/wyjazdowe to obie drużyny w roli w której występują mają bilans 3 zwycięstwa i 1 porażka.
Ten mecz jest jak najbardziej do ogrania przez przyjezdnych, ponieważ ta liga jest bardzo wyrównana i myślę, że szkoda nie spróbować zagrać takiego kursu wystawionego przez bukmachera.
Powodzenia i pozdrawiam.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Rumunia 2 liga
Spotkanie Rapid Arad
Godzina 13:00
Typ remis, druzyna 1 (Rapid) wygra zwrot
Kurs 1.86
Bukmacher lvbet 
Zaległy mecz ligowy, piąty Rapid podejmuje lidera. Rapid przed sezonem byl jednym z glownych kandydatów do awansu. Po niezlym początku mial problemy z kontuzjami i złapał serię 4 spotkan bez zwyciestwa. Ostatnio kontuzjowani zawodnicy wrocili i Rapid rozgromil na wyjezdzie wicelidera Mioveni 5:1 i następnie wygral w ostatniej kolejce u siebie 4:0. Arad w tym sezonie przegral tylko 1 mecz ligowy ale zremisowal 4 z ostatnich 5 spotkan wyjazdowych. Liczę na remis, jeśli wygra Rapid mamy zwrot stawki. 

 [zwrot] zwrot
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 2. Brazylia
Godzina: 23:15
Spotkanie: Vila Nova - Oeste
Typ: remis
Kurs: 3.30
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

W szranki stają dzisiaj dwa zespoły, które są w top 4 w drugiej lidze brazylijskiej jeśli chodzi o liczbę remisów. Przyjrzyjmy się tym statystykom:
 

 
Jak widać, prawdopodobieństwo wystąpienia remisu w przypadku dzisiejszych rywali kształtuje się na poziomie blisko 50%, co jednocześnie jest o tyle realne, że oba zespoły cechuje dosyć podobny poziom. Skoro kurs na dzisiejsze spotkanie to 3.30, możemy tutaj mówić o całkiem fajnym value, jednak żeby nie kierować się suchą tabelą ligową, przeanalizujmy dalej świeże dokonania obu drużyn.

Villa Nova jest absolutnym liderem ligi jeśli chodzi o współczynnik remisów u siebie - spośród osiemnastu rozegranych spotkań na własnym stadionie, aż jedenaście (61,1%) zakończyło się wynikiem remisowym. Oeste na wyjeździe nie remisuje aż tak często (ustanowili siedmiokrotnie taki rezultat spośród osiemnastu meczów), ale w dalszym ciągu współczynnik ten jest wysoki (38,9%) i wciąż jeden z wyższych w lidze.

Przyjrzyjmy się więc ostatnim bezpośrednim spotkaniom pomiędzy obydwoma zespołami.
 

 
Mamy tutaj kolejny powód, dla którego winno się dawać wysokie szanse na remis w dzisiejszym spotkaniu. Spośród pięciu ostatnich spotkań, aż cztery zakończyły się podziałem punktów. Szczególnie wiążące są dwa ostatnie spotkania (w ubiegłym roku oraz w roku obecnym), które są dobrym porównaniem biorąc pod uwagę świeżą formę obu zespołów.

Vila Nova swoje ostatnie cztery mecze zremisowała. Jest to na tyle długa passa, że statystycznie rzecz biorąc, kolejne cztery spotkania powinny zakończyć się innym rezultatem niż remis. Ale nie do końca tak jest, gdyż przed każdym jednym spotkaniem średnie szanse na taki wynik kształtują się na poziomie blisko pięćdziesięciu punktów procentowych.

Jest jeszcze jedna godna zaznaczenia kwestia, a mianowicie ilości goli w meczach obu zespołów. Średnio w spotkaniach z udziałem Vila Nova u siebie jak i Oeste na wyjeździe, pada niewiele ponad dwie bramki. Przy tak niskim współczynniku strzeleckim tym bardziej wynik remisowy jest realny.

Biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione aspekty szanse na wynik remisowy oceniam na fifty-fifty.

  230
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, Chellenger Maia 
Godzina: 16:35
Spotkanie: Taberner - Hamou 
Typ: 2
Kurs: 6,30
Bukmacher: fortuna

Dzisiaj ja idę w kierunku doga, 1,09 na Hiszpana to dla mnie niezrozumiała zagrywka bukmacherów, w dodatku w takim turnieju jak ten w Portugalii. 
Uważam, że kursy spowodowane są kreczem Francuza w kwalifikacjach do tego turnieju, ale skoro decyduje się dzisiaj wyjść na kort to myślę, że nic poważnego mu nie dolega/ło. Obaj tenisiści to typowi gracze nawierzchni ziemnej, Taberner 39W/16L w tym roku na maczce, Hamou 55W/20L. Panowie mierzyli się ze sobą trzy lata temu dwukrotnie, raz wygrał Taberner a drugi raz Hamou, oba pojedynki kończyły się w dwóch setach. 
Dla Hamou jest to najlepszy sezon w karierze, jeszcze nigdy nie wygrał w zawodowym tenisie tyłu spotkań, Hiszpan najlepszy okres w swojej karierze miał właśnie 3 lata temu, kiedy to grali ze sobą dwukrotnie.
Po takim kursie żal nie spróbować coś w kierunku Francuza, jeśli że zdrowie wszystko jest OK to nie widzę tutaj podstaw by aż tak faworyzowac Hiszpana, chyba, że bukmacherzy "coś" wiedzą. 
Ja mimo wszystko spróbuję. 

  400
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
R 1,3K

ralf63

Użytkownik


DYSCYPLINA: siatkówka 
GODZINA: 20:30
MECZ: Zaksa vs Verva Warszawa 
TYP: Zaksa -1,5 seta 
KURS: 1,69
BUKMACHER: eToto 
ANALIZA: Witam, moja dzisiejsza propozycja pochodzi z siatkarskiej Plusligi. Obstawiam, że
Zaksa Kędzierzyn Koźle pokona Vervę Warszawa za 3 punkty. Taki zakład oferuje eToto po kursie 1,69.

Hitowy pojedynek bieżącej kolejki Plusligi (ciężko już się rozeznać która to kolejka). 

Mistrz Polski Zaksa Kędzierzyn Koźle podejmuje wice mistrza Vervę Warszawa. Dla Warszawian będzie to pierwszy mecz pod nowym szyldem.

Według mnie Zaksa w tej chwili jest najlepszą drużyną w Polsce. Nawet podopieczni Andrei Anastasiego za bardzo nie mogą im podskoczyć. Pokazał to chociażby mecz o Superpuchar Polski rozgrywany przed sezonem w Gliwicach, gdy to mistrzowie Polski wygrali 3:1. Ogólnie Zaksa wygrała ostatnie 3 mecze ze stołecznymi i każdy za 3 punkty. Verva nie potrafi grać z Zaksą, nie potrafią na nich znaleźć sposobu a tym bardziej dzisiaj dużym atutem zawodników Grbicia będzie ich własna hala. Powodzenia.

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Godzina: 20:00
Spotkanie: Asseco Gdynia - Buducnost Podgorica
Typ: Asseco Gdynia
Kurs: 2,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Skończyły się eliminacje do Euro, gdzie przez kilka dni bazowaliśmy głównie na typach z piłki w wykonaniu reprezentacyjnym. Dzisiejsza oferta z "kopanej" bidniutka więc trzeba poszukać w innych dyscyplinach. Ja stawiam na kosza, a mianowicie mecz w Eurocupie pomiędzy Asseco Gdynia a Buducnost Podgorica. Upatruje tutaj zwycięstwa podopiecznych Przemysława Frasunkiewicza. Na tę chwilę gdynianie w tabeli grupy D na czwartym miejscu (dającym awans do następnej fazy) z bilansem 3 zwycięstwa i 4 porażki. Dzisiejsi goście zamykają tabelę tejże grupy z bilansem 1 zwycięstwo i 6 porażek. Niepokojące może być tylko to, że goście z Czarnogóry wygrali ostatnie spotkanie, notując wcześniej passę 6 porażek. W Podgoricy nawet zmieniono trenera Petar Mijovia zastąpił zwolnionego z powodu słabych wyników Slobodana Subotica. Żółto-niebiescy pokonali już przyjezdnych w Podgoricy 62:59 i jak sam wynik mówi nie był to spacerek. Liczę, że gospodarze również w dzisiejszym rewanżu w Gdynia Arena okażą się lepsi od gości z Czarnogóry. Trzon ofensywy przyjezdnych stanowi trio Amerykanów: rozgrywający Justin Cobbs rzucający średnio około 17 punktów na mecz, obrońca Scott Bamforth 13.7 punktu na mecz oraz skrzydłowy Hassan Martin 12.0 punktów. Uzupełniają ich Czarnogórcy Nikola Ivanovic i Danilo Nikolic oraz łotewski środkowy Martins Meiers.  Najgroźniejszą bronią gości są penetracje i rzuty z okolic pomalowanego. Budocnost gra dość zespołowo i nieźle nawet blokuje rzuty przeciwników. Do mankamentów należy jednak obrona i zbiórka piłek z tablicy i w tym ostatnim aspekcie upatruję przewagi miejscowych. Mam nadzieję, że będą skuteczni także zza łuku co stanowi ich mocną stronę. Moim zdaniem rywal jak najbardziej w zasięgu gdynian i podbudowani ostatnim zwycięstwem z Warszawską Legią 81:66 dziś zostawią kolejnego rywala w pokonanym polu.  


  100
 
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka ręczna – PGNiG Superliga

Godzina: 18:00

Spotkanie: VIve Kielce – Azoty-Puławy

Typ: under 63,5

Kurs: 1,50

Bukmacher: sts

Analiza: Dzisiaj o godzinie 18:00  odbędzie się spotkanie w 12 kolejce pomiędzy PGNiG Superligi zespołami Vive Kielce i Azoty Puławy.  Gospodarze z dorobkiem 30 punktów plasują się na 2 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście zdołali uzbierać 22 oczka i zajmują 5 pozycję.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i będą starali się odnieść zwycięstwo. Vive będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i dobra postawa w ostatnich spotkaniach wskazuje, że są zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach pokazuje że powinni dzisiaj odnieść zwycięstwo. Goście mają atuty ku temu aby postawić się nieco gopsodarzom. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu gospodarzy ,  który będzie dyktował warunki gry, jednak goście czym dłużej pozostaną w meczu tym ich szanse na wywiezienie korzystnego rezulatatu będą większe. Uważam, że twarda gra w obronie gości spowoduje że Kielczanie nie zdobędą powyżej 30 bramek. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 29: 25 po bardzo ciekawym spotkaniu.

  100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Brazylia
Godzina: 23.15
Spotkanie: Villa Nova - Oeste
Typ: Dokładny wynik 1-0
Kurs: 5,45
Bukmacher: Etoto
Analiza: Vila Nova musi wygrać jeśli marzy o utrzymaniu. Nie będzie to proste, bo nie wygrali od kilkunastu spotkań i są specjalistami od remisów - podobnie jak ich rywale. Biorąc pod uwagę formę gości - jest realna szansa, że to właśnie dziś będzie ten mecz przełamujący, a jeśli myslimy o przełamaniu, to spodziewam się maksymalnie jednej bramki.  Oeste gra ostatnio w kratkę i mają najsłabszą defensywe w lidze więc myślę, że dzisiaj ulegną dzisiaj swojemu rywalowi.

  100
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy
Godzina: 19:30
Spotkanie: Vibo Valentia - Verona 
Typ: 4 sety w meczu
Kurs: 2.58
Bukmacher: fortuna

Typ, w którym zawsze widzę mocne value, ale zawsze jest problem które spotkanie wybrać. Na dzisiaj próbuję spotkanie z włoskiej ligi, gdzie do najsłabszej drużyny przyjeżdża Verona. Kursy na gości malutkie(1.22), ale nie ma co się dziwić przy aktualnej dyspozycji ekipy Vibo. Wszystkie 5 rozegranych meczy to przegrane, zajmują ostatnią pozycję w lidze i ciężko myśleć optymistycznie, jednak jeśli już łapać punkty to z kim? Raczej nie z czołówką, a Verona to dla mnie mocny średniak tej ligi, bilans to 3 wygrane i 3 przegrane, wygrane ze słabymi, a przegrane z czołówką. Nie wątpię w ich wygraną, ale gram tutaj set gospodarzy. Po pierwsze udało im się urwać w tym sezonie seta z Trentino(25:21), a dziś rywal zdecydowanie łatwiejszy. Historycznie na swoim boisku nie ulegają Veronie do zera, na 9 spotkań tylko 2 razy była taka sytuacja, a 4 z tych 9 spotkań Valentia wygrała. Do tego własne boisko i wyczekiwane przełamanie, będzie bardzo trudno o wygraną, ale set jak dla mnie powinien być formalnością. Alternatywny typ, że Vibo ugra seta po kursie 1.67. Ja jednak czuję tutaj 4 sety w meczu i tego się trzymam, typuję 1:3. 

  100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Luksemburg 1 liga
Godzina 20:00
Spotkanie : UNA Strassen - Jeunesse Esch
Typ : over 4.5 gola
Kurs : 3.30
Bukmacher : STS

26 krotny mistrz Luksemburga drużyna gości Jeunesse w tym sezonie nie gra nic nadzwyczajnego i zajmuje miejsce 7 jednak gdyby dziś wygrali mają szansę na miejsce 4 , poprzedni sezon stanęli na pudle i zajęli 3 miejsce , gospodarze zajmują 6 miejsce z taka samą ilością pkt czyli 15 , patrząc na stosunek bramek gospodarze17:15 ( 32 ) w 10 meczach natomiast goście 18:22 - 40 bramek i jak widać średnia dosyć spora i pójdę za wysoką średnią i liczę na wysoki over !

  100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Projekt Warszawa
Typ: powyżej 179,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: STS

Dziś któraś z tych drużyn po raz pierwszy przegra mecz w PlusLidze. Najciekawsze spotkanie w dniu dzisiejszym
ZAKSA mega mocna u siebie a Warszawa póki co pokazuje się tylko i wyłącznie z dobrej strony.
Dziś liczę, że mecz nie zakończy się w 3 setach bo tak naprawdę nie ma na to argumentu. Potencjał obu drużyn porównywalny, może poza atakującym ale póki co atakujący Warszawy spisuje się bardzo dobrze.
Na przyjęciu uważam, że to Warszawa ma lepszych przyjmujących, rozegranie Francuskie z obu stron, libero - będzie walka naszych.
Środek bardzo wyrównany.
Przed sezonem obie drużyny grały w meczu o Superpuchar Polski i tam lepsza okazała się ZAKSA 3:1.

  85
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy
Godzina: 18:50
Spotkanie: Milano - Modena
Typ: Modena -2.5s
Kurs: 3.10
Bukmacher: BETFAN

Spróbuje szczescia, Modena nie zachwyciła w poprzedniej kolejce ulegając Lube 0:3 w gosciach, we Włoszech tak to już jest, nie znaczy to, że posypie się jednak ta drużyna. Jest tu próba do szybkiego zmazania tej brudnej plamy. Milano jak na razie jest na fali, ale jak długo tak dobrze będzie grało ciekawie, jak dla mnie zbyt szybkie przyklejono tu łatkę 5 drużyny we Włoszech. Kadrowo Modena biję ich na głowę, bo Gracze Gianiego to gwiazdy swiatowej siatkówki. Gra im się klei, jak idzie to idzie, jest potencjał żeby Milano szybko ograć, do zera Milan dostał od Lube, czemu by nie od Bednorza? Myslę, że max 1 set Milano ugra jesli już, choć życie zweryfikuje.

  210
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom