>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PlusLiga - sezon 2019/20

Status
Zamknięty.
D 0

droncjusz

Użytkownik
Środa 13.11.16 

etoto 
Trefl - Resovia over 3,5 seta 1,42 
Cuprum Lublin - Czarni Radom 1  2,0

Grzegorz Bociek (Zawiercie) over 16,5 pkt  1,86
Hoag (Resovia) - Schott (Trefl) h2h 1   1,40 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam czas na 5 kolejkę, bardzo szybko to leci a kursy już wystawili i spróbuję złapać kilka przyjemnych kursów...
 
Trefl Gdańsk - Olsztyn  1:3
Olsztyn 2,70       

Może zacznę od tego, że szczerze nie spodziewałem się, że Gdańsk rozpocznie tak dobrze ten sezon, nie typowałem ich w górnej 8emce a tutaj proszę 4 mecze i 3 zwycięstwa i to nie z byle jakimi przeciwnikami - wygrali 3:1 z Czarni Radom, 3:2 z Katowicami i 3:0 z Resovią a przegrali tylko 1:3 z Bełchatowem.
Również Olsztyn, który już był typowany przeze mnie w górnej 8emce bardzo dobrze gra bo na 5 meczy mają aż 4 zwycięstwa i również przeciwników miał mocnych - wygrali 3:2 z Czarni Radom, 3:1 z Resovią, 3:2 z Katowicami i 3:0 z Jastrzębskim natomiast przegrali 1:3 z Zawierciem.
Moim zdaniem buki mocno przesadzili z tym kursem i do meczu na pewno kursy się wyrównają więc ja pobieram już teraz mega kurs. Zobaczymy jaki będzie wynik bo nie powiem, że jestem pewny zwycięstwa Olsztyna ale wolę taki kurs niż marne 1,40 na Gdańsk.
Olsztyn ma bardzo dobrą drużynę, złożoną z doświadczonych zawodników jak na rozegraniu P. Woicki, na środku super transfer Seyed, na przyjęciu W. Żaliński, M. Mika i R. Andringa a w ataku jest J. Hadrava.
Gdańsk takich nazwisk nie ma ale grają póki co aż miło się patrzy.
Mimo wszystko uważam, że Olsztyn ten mecz wygra. Jeżeli ktoś nie lubi aż tak ryzykować moim zdaniem super typ jest
+1,5 seta na Olsztyn po kursie 1,84       

Zawiercie - Projekt Warszawa 2:3
powyżej 183,5 1,85       
Zawiercie +1,5 seta 1,70       

Chyba największy hit tej kolejki. Tak można nazwać już drużynę z Zawiercia czyli jedną z najmocniejszych w lidze.
Zawiercie póki co tylko 1 porażka ale po mega meczu z ZAKSĄ na wyjeździe przegranym 1:3 ale mecz był na bardzo wysokim poziomie.. Z mocniejszych przeciwników Zawiercie miało tylko Olsztyn i pokonali ich 3:1.
Warszawa póki co 4 mecze i 4 zwycięstwa, Dość niespodziewanie wygrali na wyjeździe bez żadnych problemów z Jastrzębskim 3:0 a poza tym mieli słabszych przeciwników.
Obie drużyny mają bardzo mocny skład, powiedział bym, że Warszawa ma lekko mocniejszą pierwszą 6óstkę ale to Zawiercie ma lepszą kadrę. Uważam, że ten mecz będzie długi, Zawiercie u siebie jest bardzo mocne więc jeśli miałbym typować zwycięzce tego meczu to jednak chyba na gospodarzy bym typował.

Jastrzębski Węgiel - Slepsk Suwałki 3:0
Jastrzębski 1,40       
Jastrzębski -1,5 seta 1,82       

Jastrzębski szybko musi zmazać plamę po ostatniej porażce u siebie z Olsztynem 0:3. Ogólnie Jastrzębie albo wygrywa 3:0 albo przegrywa 0:3. Suwałki jako beniaminek mimo 1 zwycięstwa na 3 mecze prezentuje się bardzo dobrze. Urwali po 1 secie i ZAKSIE i Warszawie. Jastrzębski jest faworytem tego spotkania i uważam, że wygrają po 2óch porażkach z rzędu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Godzina: 14:45
Spotkanie: Zawiercie - Projekt Warszawa

Bardzo interesująco zapowiada się mecz Aluronu z Warszawą i nie zapowiada się żeby jakas z tych drużyn miała dać ciała i rozczarować jak już było w tym sezonie w dwóch meczach Jastrzębia, gdzie ich mecze z Warszawą własnie i z ZAKSA zapowiadały się bardzo ciekawie. Jesli miałbym wskazać mojego faworyta to były to jednak Aluron. Własne sciany zwłaszcza ich sciany dają im sporą przewagę, do tego gra tej drużyny wygląda bardzo dobrze, nawet w przegranym meczu z Kędzierzynem w delegacji grali dobrze i wynik było bliski niemal przez cały mecz. Dobrze gra przyjmujący Ferreira to on może być dzisiaj pierwszą armatą Zawiercian, od trzech meczów trzyma on bardzo dobrą skutecznosc w ataku, zdobywa masę punktów. Poziom trzyma Waliński, na ataku dwóch równych chyba na ten moment potencjałem Bociek i Malinowski z czego ostatnio grał ten pierwszy z tym, że po pierwszym bardzo dobrym meczu ten z Kędzierzynem wyraźnie słabszy, ale i rywal bardziej wymagający. Do tego dalej na ławce kilku ciekawych grajków to przemawia do mnie i w moich oczach oni mają większe argumenty żeby to dzisiaj wygrać. Decydowałem się jednak na cos innego, szykuje się poważny mecz, z roli lidera będzie musiał wywiązać się chyba Kwolek. Wymagana ilosc punktów jest spora i tylko raz przyjmujący Warszawy tą ilosc przekroczył, ale jak dedukujemy tutaj szykuje się konkretna bitwa, a wtedy do ataku w ważnych, ciężkich momentach musza wkroczyć najmocniejsze działa, a takim w moich oczach w drużynie Warszawskiej jest Kwolek. Projekt dwa razy wygrywał 3:0 oraz dwa razy 3:1, nie były to zbyt wymagające w większosci mecze bo z JW (który jest w dołku), Slepskiem, Bydgoszczą oraz Bedzinem, jakby dobrze się te zespoły jak na swoje możliwosci nie prezentowy to jest to i raczej będzie na koniec sezonu ogon ligi. W takich meczach Brizard mógł pozwalać sobie więcej grać z Królem np. Z Aluronem wiele piłek może ważyć bardzo dużo i te piłki muszą być kończone, a Król jak do tej pory w ani jednym meczu nie osiągnął powyżej 50% skutecznosci, nie jest to raczej gwarant kończonych piłek, dlatego spodziewam się, że dużo piłek Kwolek będzie dostawał oraz sprosta on ciężarowi zdobywania punktów dla swojej drużyny. Bartosz Kwolek powyżej 16.5 @1.83    BETFAN, Zawiercie @2.11    BETFAN
 
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Ja serio nie wiem co wy widzicie takiego w tym skladzie zawiercia. Stary masny na rozegraniu, na środku stary mistrz serwisu, na przyjeciu gracze solidni ale tylko solidni i przereklamowamy bociek... Moze i jest to sklad na jakies 6 miejsce ale do naprawdę niezlego jak na polskie warunki skladu Warszawy nie ma podjazdu. Nie mowie ze wygrana zawiercia bedzie tu jakas sensacja roku i ze maja sklad 3x gorszy ale przy kursach 1.8 na Warszawę ktory mam pograny to to jest przeciez promocja 
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Wczoraj na garcie szymura poniżej 17.5. Co do dzisiejszego meczu Gdańska z Olsztynem to.. za wysokie są progi poszczególnych zawodników do postawienia. Handrava 21.5 pkt filipak 19.5 przyjmujący bardzo duże linie.. a bardzo linie za to maja środkowi i dlatego ja dzisiaj uważam, ze środek będzie najważniejszy i to zadecyduje o losach spotkania, wiec pierwsze co mi się rzuciło to crer powyżej 5.5.     Dzisiaj to linie powinien pokryć, ogólnie Gdańsk mało gra środkiem co widać po punktach środkowych, ale dzisiaj myśle ze pograją zdecydowanie wiecej 
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Stern T. Powyżej 13.5. Punktów 1.80 sts     
etoto 16.5 
iforbet 16.5
linia wydaje się dość niska przy ilości atakach sterna. Wychodzi na lidera i myśle, ze pokryje linie nawet w trzech setach. Jastrzębie lubi stracić seta wiec myśle ze mogą być nawet 4 sety. 1.05 jsw przesadzony kurs zwłaszcza po ostatniej grze ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
cytat z dnia 19 listopada 2019 15:56 przez zabix00Stern T. Powyżej 13.5. Punktów 1.80 sts
etoto 16.5 
iforbet 16.5
linia wydaje się dość niska przy ilości atakach sterna. Wychodzi na lidera i myśle, ze pokryje linie nawet w trzech setach. Jastrzębie lubi stracić seta wiec myśle ze mogą być nawet 4 sety. 1.05 jsw przesadzony kurs zwłaszcza po ostatniej grze ..
Tak bardzo lubi tracic sety,że w tym roku wszystkie ich mecze zakończyły się w 3 setach , w tym w Bydgoszczy 0:3 nie cały miesiąc temu :)
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Sovia 3.50

wiadomo polski szlagier siatkowi no wiec zawodnicy beda podwojnie spieci, druzyna z podkarpacia ma cos do udowodnienia sobie i kibica bo moim zdaniem maja sklad troszke lepszy od Skry aczkolwiek Srodke pola b. imponujacy. mecz jak dla mnie 50 na 50 i ide w druzyne ktorje nie idzie bo w takich meczach ,,derbowych'' ZAZWYCZAJ przychodzi przelamanie formy. Hoag powinien to pociagnac ten mecz to byc albo nie byc chyba dla Pana Gruszji.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
cytat z dnia 20 listopada 2019 14:48 przez lazanSovia 3.50

wiadomo polski szlagier siatkowi no wiec zawodnicy beda podwojnie spieci, druzyna z podkarpacia ma cos do udowodnienia sobie i kibica bo moim zdaniem maja sklad troszke lepszy od Skry aczkolwiek Srodke pola b. imponujacy. mecz jak dla mnie 50 na 50 i ide w druzyne ktorje nie idzie bo w takich meczach ,,derbowych'' ZAZWYCZAJ przychodzi przelamanie formy. Hoag powinien to pociagnac ten mecz to byc albo nie byc chyba dla Pana Gruszji.
 
​​​​​​Chłopie weź skasuj ten post bo takie głupoty piszesz że aż głowa boli :) w którym miejscu Resovia ma lepszy skład? I to że za podwójnie spięci nic nie zmieni. 3-0, 3-1 dla skry 

 
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Klos Kochanowski vs Mozdzonek Kosok 
Szalpuk Ebadipour vs Marechal Hoag
Petkovic Wlazly vs Bartman Schulz
Lomacz Doroszynski  vs Shoji Komenda
Piechocki vs Perry

chcialbys jeszcze cos dodac? bo jak dla mnie to Skra wygrywa tylko srodkiem pola z Sovia biorac pod uwage te zestawienia

ps. Usunac to ty mozesz swoje konto z Forum
 
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Litości...
Hoag i Marechal lepsi od Szalupy i Iranczyka? 
W czym? 
Tak samo linia ataku Resovii cieniutka. 
Mozdzonkowi odnowila się kontuzja, więc po co go wypisujesz? 
Z tego co napisałeś to może jedynie libero i rozegranie zbliżone, reszta na korzyść Skry. 
Ale żeby było rozegranie trzeba przyjąć, a w Rzeszowie marnie to wygląda. 
W ogóle gra obronną tego zespołu to jakaś abstrakcja. 


​​
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Tak ,porowynwales też składy jak grali z Gdańskiem gdzie dostali 3 0 szybkie i Suwalkami u siebie? (1:3) Bo widzę , że pojęcie o siatkówce to masz znikome :D
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Tak ,porowynwales też składy jak grali z Gdańskiem gdzie dostali 3 0 szybkie i Suwalkami u siebie? (1:3) Bo widzę , że pojęcie o siatkówce to masz znikome :D
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 20 listopada 2019 15:44 przez kubagkmTak ,porowynwales też składy jak grali z Gdańskiem gdzie dostali 3 0 szybkie i Suwalkami u siebie? (1:3) Bo widzę , że pojęcie o siatkówce to masz znikome :D
Masz racje ze te typy nie weszly. Bylo to jednego stopnia niespodzianki aczkolwiek teraz doszlismy do ,,derbow'' i sadze ze Sovia dzisiaj wygra i sie przelamie a jak bedzie to zobaczymy po meczu. Nie lubie jak ktos sie z kogos nasmiewa w dodatku przez internet :) Nie mam zamiaru takze robic spamu dlatego jesli juz krytykujecie to nie wysmiewajcie typow ktorzy podaja inni tylko podajcie inne argmunety dlaczego ten typ waszej racjii ma nie wejsc!

Ps. Jesli sadzisz ze mam pojecie mizerne to napisz priv! Chetnie wymienie pewne argumenty :)
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
cytat z dnia 20 listopada 2019 15:53 przez lazan

Masz racje ze te typy nie weszly. Bylo to jednego stopnia niespodzianki aczkolwiek teraz doszlismy do ,,derbow'' i sadze ze Sovia dzisiaj wygra i sie przelamie a jak bedzie to zobaczymy po meczu. Nie lubie jak ktos sie z kogos nasmiewa w dodatku przez internet :) Nie mam zamiaru takze robic spamu dlatego jesli juz krytykujecie to nie wysmiewajcie typow ktorzy podaja inni tylko podajcie inne argmunety dlaczego ten typ waszej racjii ma nie wejsc!

Ps. Jesli sadzisz ze mam pojecie mizerne to napisz priv! Chetnie wymienie pewne argumenty :)
Po pierwsze, przecinki. Po drugie, nie ma racjonalnych argumentów za Resovią poza tym, że...Skra też nie jest nie wiadomo jak wielkim hegemonem, jak chociażby 4-5 lat wstecz. Moim zdaniem to dwie ekipy z czołówki, które na przestrzeni ostatnich kilku lat zanotowały regres, oczywiście Resovia dwa razy większy. Gdzie jest ta ekipa Kowala, gdzie na Podpromiu gonili każdego? Skład w teorii całkiem niezły, spokojnie na TOP 4 tej ligi, ale no właśnie. Dramatycznie było w tamtym sezonie, kiepsko jest w tym roku i jedyny argument za wygraną Resovii to chyba jakaś wyjątkowa motywacja, zagranie zdecydowanie lepiej niż w poprzednich meczach i do tego słabsza dyspozycja Skry. Potencjał w tej ekipie, biorąc pod uwagę nazwiska, jest spory, ale na boisku wyglądają jak zagubieni. Ja mam wrażenie, że tam każdy sobie rzepkę skrobie i kompletnie nie ma czegoś takiego jak teamspirit. Przed meczem chyba nie ma co tego ruszać, choć kurs na Skrę do jakiegoś dubla wygląda całkiem okej. Biorąc jednak pod uwagę podatek to już tak kolorowo nie jest. Ja poczekam sobie chyba na live i w przypadku kursu &gt;= 1,50 na Skrę spróbuję na bełchatowian.
 

EDIT: Przed meczem, jeżeli miałbym się o jakiś typ pokusić to over 3,5 seta @1,45 STS i over 175,5 pkt, @1,65 Fortuna
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
cytat z dnia 19 listopada 2019 16:47 przez kubagkm

Tak bardzo lubi tracic sety,że w tym roku wszystkie ich mecze zakończyły się w 3 setach , w tym w Bydgoszczy 0:3 nie cały miesiąc temu :)
I co tam z twoich typów ? Na razie to tylko komentujesz zamiast dać konkretny typ. Stern 23 pkt a linia 13.5 pozdro
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
cytat z dnia 20 listopada 2019 16:16 przez zabix00

I co tam z twoich typów ? Na razie to tylko komentujesz zamiast dać konkretny typ. Stern 23 pkt a linia 13.5 pozdro
Nie dzielę się zbyt często typami,lecz do Ciebie prosto napisałem, co to za argument? Wczoraj stracili seta ba ,nawet dwa ,meczarnia słaba. Wyleciał trener :)
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
cytat z dnia 20 listopada 2019 16:24 przez kubagkm

Nie dzielę się zbyt często typami,lecz do Ciebie prosto napisałem, co to za argument? Wczoraj stracili seta ba ,nawet dwa ,meczarnia słaba. Wyleciał trener :)
To taki jesteś trochę pies ogrodnika. Jak się nie dzielisz to nie komentuj, Please 
zeby nie było spamu to rzuciło mi się, ziobrowski pon 16.5 
i hoag +15.5 jak on nie pociągnie zespołu to szybkie 3:0 marechal jest beznadziejny, bartman to łeb jakich mało.. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Przed nami wieczór pełen siatkarskich emocji więc wiadomo, że kłótnie mogą występować. Natomiast apeluje o merytoryczne argumenty.

Na dzisiaj gram takie AKO:
SKRA - Resovia
Typ: SKRA wygra pierwszego seta i cały mecz
Czarni Radom - GKS Katowice
Typ: Katowice (+2,5) seta
ZAKSA - Verva Warszawa
Typ: Warszawa (+2,5) seta
AKO: 2.75 LVBET
  

Tak to widzę.
Bełchatowianie prezentują się lepiej od Rzeszowian na większości pozycji. Na dodatek grają u siebie. A szczegóły opisaliście wyżej.
Co do drugiego meczu, to wydaje mi się, że Radom już nie jest taki straszny jak w ubiegłym sezonie, więc Gieksa powinna ugrać przynajmniej tego jednego seta. Porażka z Cuprum Lublin była na pewno niespodzianką i był to chyba najsłabszy mecz Katowic w tym sezonie. I na koniec mecz w Kędzierzynie. Kursy zdecydowanie na korzyść gospodarzy jednak ja, mimo że jestem mieszkańcem Kędzierzyna, to nie widzę tak sporej przewagi. Ostatnie ich mecze to strata seta ze Suwałkami oraz  z Zawiercie a ostatnio na wyjeździe w Radomiu dwa sety kończyły się na przewagi. Myśle, że Warszawa może dzisiaj mocno namieszać bo składem wcale nie odstawają od aktualnego Mistrza Polski(może poza rozgrywającym). Na ZAKSIE ciązy większa presja a wiemy jakim nerwowym zawodnikiem jest Kaczmarek a to własnie od atakującego będzie sporo zależało. Nie są to czysto sportowe aspekty ale przypomnijmy sobie również mecz ZAKSY z Czarnymi Radom, gdzie "Wiśnia" został ukarany żółtą kartą za to, że "poniosły go emocje"
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom