>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lecą typy prosto z niebios.

kensins 228

kensins

Użytkownik


No to ruszamy... Pierwszy wariat!    

#1#
⚽ Siedlce - Piast @ 1.40
  
⚽ Widzew - Legia @ 1.60  
⚽ Juventus - Genoa @ 1.27  
⚽ Liverpool - Arsenal [1x] @ 1.28  
⚽ Napoli - Atalanta [+2,5gola] @ 1.50  
???? Virtus Pro - HAVU @ 2.08   
???? Fnatic - Tricked @ 1.27  

AKO: 14.20
Buk : sts
Stawka: 1
Wygrana : 13


Rzutem na taśmę dwa razy ale zielono .
 
kensins 228

kensins

Użytkownik
#2#
???? Cleveland-Chicago(-2.5) @ 1.90
  
???? Orlando-NY Knicks(+9.5) @ 1.90  


AKO: 3,61 
STS
Stawka: 1j
Wygrana: 3,2 

Typy na jutro pojawią się przed godzina 11 albo w godzinach popołudniowych .
Dobrej nocy
 
kensins 228

kensins

Użytkownik


#3# 
⚽ Milan - Spal @ 1,55  
???? Starogard - Lubin  @ 1,40  
???? Heretics - Virtus PRO @ 1,82  

 
AKO: 3,95
STS
Stawka: 2j
Wygrana : 6,9

 
 
kensins 228

kensins

Użytkownik


Październik 2019

Yield : + 422,5            
Na czysto : 12,9j 
  

Kupony  3
Wygrane 2
Przegrane 1

Piłka nożna  ⚽  6/6 100% Skuteczności  
CS:GO ????  3/3 100% Skuteczności  
Koszykówka ???? 1/3 33% Skuteczności 


W ciągu godziny wrzucę coś na NBA.
EDIT: Nie wrzucę bo nie ma co grać jak dla mnie :)  Dobrej nocy . Typy jutro do południa 
 
kensins 228

kensins

Użytkownik


#1# 

???? Zenit - CSKA @ 1.35
⚽ Dijon - PSG @ 1.20
???? Astralis - Faze @ 1.30
???? Clound9[+6,5] - NIP @ 1.52
???? Windingo - Illuminar @ 1.55

AKO: 4,96


STS: 

STAWKA 2j

WYGRANA:  8,7
 
kensins 228

kensins

Użytkownik


????Illuminar Gaming - Sprout33876/handicap (-1.5) @ 4.20    

STS

Stawka: 1
Wygrana :3,7



Typ 60/40 kiedy jak nie teraz Polska ekipa ostatnimi czasy może zagrać na prestiżowym turnieju . Walka cały czas trwa . Szanse spore.  Moj tym Illuminar 2;0. Ważne by STOMP wszedł dobrze w mecz .
 

EDIT : Pierwsza mapa OK , na mapie rywala udalo sie w dogrywce gdzie mozna bylo wygrac spokojniej . ALE OK 1:0

Train oddany  gdzie TT bylo bardzo dobre z wynikiem 8;7 czy 6:9 . Bardzo malo brakowallo kurs bardzo fajny . 
 
kensins 228

kensins

Użytkownik


???? GODSENT - Gambit Youngst @ 1.70   

Typ : GODSENT 1 mapa Win

????CR4ZY - Sprout @ 1.80
  
Typ: CR4ZY Win 

???? Heroic - Virtus.pro @ 3.53
  
Typ: Virtus. Pro win

AKO: 10.93
Stawka: 1
Wygrana: 9,61



Gambici nie równa drużyna bardzo, brak doświadczenia i stabilności w drużynie GODSENT'u więcej doświadczonych graczy. Chociaż STYKO to nie ten sam STYKO co 2-3 lata temu, kHRYSTAL  i Maikalele tych 3 Panów nie trzeba przedstawiać. Brałbym tu 2;0 . Ale daje 1 mape mimo że nie znamy jeszcze mappicków.
 

Sprout - gdyby wczoraj nie k1to lekkie 2:0 dla Illuminar gość robił nie możliwe rzeczy, jeśli nie powtórzy swoich wyczynów nie mam o co sie martwić.

VP - kursy przesadzone że aż glowa boli i 3.53 nie zagrać to grzech , na handi +1,5 tylko kurs 1.6 . Ja jako ryzykant ide w strone VP. Przecież HEROIC nie jest topową drużyną. Bardzo wyglądają fajnie TEAMPLEJOWO natomiast gra VP nie powala wiemy to od dawna. Raz coś tam rusza raz spadają na dno.
 
kensins 228

kensins

Użytkownik
Heroic- Virtus Pro. @ 2.95  

STS 
Stawka : 2j

Kursy w ciągu 4h spadły o 0.50 .  Bukmacherzy widzą że jednak typujący idą w stronę VP.   Po nocnym analizowaniu meczu VP z INTZ widać poprawę wiadomo przeciwnik nie był wymagający . Ale takie 2:0 też daje motywacje i spokój . Nawet te nowe VP jak sięgam pamięcią w półfinałach nie byli dominowani przez przeciwnika . Najbardziej martwi to że VP na swojej mapie może dostać srogie baty a na mapie przeciwnika gdzie też nie jest ich dobra mapa potrafią powalczyć jak równy z równym .  Heroic mocno teamplejowo w VP inwidualnosci.  Sercem za VP . W finale czeka sprout .
 
kensins 228

kensins

Użytkownik
????G2 - Tyloo
Typ Tyloo kurs 5.10 Iforbet
Stawka : 1 
    ​
Tak wiem wiem G2, ale tutaj ide w strone mocnego doga . Tyloo  to dobrze teamplajowa drużyna, która ma z fajne  inwidualności
lecz zawsze czegoś im brakowało w kluczowych momentach . Slynie z pieknych comback'ów na d2 i inferno ( to bardzo zostalo mi w pamieci ) wiec jak ktos nie bedzie spal o godzinie 4 nad ranem to polecam próbować live . O g2 wiele nie bede pisał kenny jak wino im starszy tym lepszy , dopiero ten turniej pokaże stablizacje tej druzyny ktora zawsze sie gdzieś waha. Czas w ktorym bedzie rozgrywane te spotkanie nie jest po stronie francuzów, ba jest to wspaniała pora dla azjatów. Ide w strone tyloo pierwszy mecz turnieju. Czesto zdarzaja sie wpadki . Czas pokaże. 
 
Do góry Bottom