>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik


Witam



Panowie gdzie w aplikacji mobilej znajdę moje kupony? Zrobiła sie aktualizacja i zakładki brak a na wczesniejszej wersji byla?



Ok. Juz znalazlem. Jest na pasku na dole.
 
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik


Hej, czy ktoś się orientuje jak szybko te ogórki rozliczają przerwany mecz, chodzi o wczorajszy z 1. Belgia. Trochę kasy tam mam a dalej nie rozliczone a tu sobota i jak wiadomo sobota koło c#pki robota.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 30 lipca 2019 09:50 przez mariusz-kwiatkowskiCo oznacza na kupnie 
Spotkanie/1 drużyna liczba goli
Chcę zaznaczyć 2/+1,5
Dzięki za odpowiedź 
Wygrają goście, a gospodarze zdobędą minimum 2 gole
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
cytat z dnia 19 września 2019 10:34 przez red__bullCzy istnieje możliwość dodania kuponu do konta internetowego przez punkt stacjonarny? 
Nie wiem, czy odpowiem na pytanie ale jeśli podczas puszczania kuponu w punkcie, dasz również kartę klubowicza to będziesz widzieć ten kupon na koncie internetowym. 
 
kaiser70 272

kaiser70

Użytkownik
Czas rozliczania polskich niższych lig jest skandaliczny. Sobotnia IV liga rozliczona dopiero dzisiaj rano. A dzisiejsza III liga z godziny 15:00 jeszcze nie rozliczona. No to nawet trzeciej ligi gdzie wynik jest na żywo we wszystkich serwisach nie można rozliczyć? Do tego dochodzi wypłata raz dziennie w dni urzędowe gdzie są bukmacherzy którzy przez cały tydzień robią to w 15 min.
Niby taki monopolista (może właśnie dlatego) w tym zakresie jeszcze sto lat za murzynami.
Zagrałem u nich po rocznej przerwie i znowu mnie długo nie zobaczą.
 
jadzia-supernak 0

jadzia-supernak

Użytkownik


Witam !

Uważam że Fortuna to jeden z najgorszych bukmacherów na polskim rynku.Cały czas obniża swój poziom ,oferuje bardzo niskie kursy, do tego blokuje prawie wszystkie spotkania 5 min. przed zakończeniem a ich BOK jest do niczego.Reklamując w BOK czas rozstrzygnięcia wygranego kuponu odpisują takie brednie i dyrdymały że mają na to czas 72 godz. Zaś w przypadku identycznego lecz przegranego kuponu jes on rozstrzygnięty z prędkością światła.Grając przez Internet  na kuponie solo nie jest podawany wynik zakończonego spotkania i niekiedy bywa tak że znalezienie wyniku w sieci graniczy z cudem.Dzwoniąc do BOK informują że oni nie są od podawania wyników a na ich stronie w zakładce z wynikami podają tylko 1/10 wyników spotkań i zostaje tylko wiara w uczciwość i nieomylnośc osób sprawdzających wyniki.Wynika z tego że fortuna ma gdzieś graczy,zatrudnia nieodpowiednich ludzi w BOK i jeszcze nie zdaje sobie sprawy że dzięki graczom inwestującym pieniądze w niej jeszcze istnieje.

 
 
czlowiekzbuszu 51

czlowiekzbuszu

Użytkownik
Kursy rzeczywiście mają niskie w porównaniu do konkurencji.
Apka zamulona jak staw Sołtysa (u innych buków tego nie ma)
Na live co chwilę majstrują kursami i trzeba mieć naprawdę stalowe nerwy żeby grać u nich live.
Buk raczej dla Janków którzy chcą puścić taśmę.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
witam
zagrałem mecz hokeja mś U-20 Słowacja-Kazachstan LIVE  w pierwszej tercji .czy nastąpi w meczu zmiana bramkarza ? TAK
W 19 min 3 tercji Kazachowie przy stanie 1-2 wycofali bramkarza na zawodnika z pola czyli bramkarz został zmieniony.Fortuna dała zakład jako przegrany.Da się coś z tym zrobić???
 
 
Do góry Bottom