>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

9.-10. kolejka Kwalifikacje Euro 2020 [14.11-19.11.2019]

Status
Zamknięty.
djkomos 12

djkomos

Użytkownik
Słowacja z szansami na awans! Naprawdę czuję że w meczu Walia-Węgry może paść remis, a wtedy przy wygranej z Azerbejdżanem to właśnie Słowacy pojadą na Euro (bez żadnych śmiesznych baraży z Ligi Narodów). Azerowie w tych kwalifikacjach zdobyli zaledwie punkt, są tłem dla pozostałych drużyn. Słowacy mają w składzie kilku dobrych zawodników grających poza swoją ojczyzną (Skriniar, Lobotka, legendarny Hamsik, czy Pekarik). Myślę, że zrobią dziś wszystko to, co mogą, czyli pewnie wygrają przed własną publicznością, a nuż się do nich szczęście uśmiechnie i w Cardiff padnie remis? :)
Dodam tylko, że w pierwszym meczu tych drużyn Słowacja ograła na wyjeździe Azerów aż 5:1. Nie oczekuję dziś wygranej podobnych rozmiarów, ale dwubramkowe zwycięstwo jest jak najbardziej w zasięgu.

Słowacja - Azerbejdżan
Słowacja (-1.5)
kurs: 1.55
estees

(Gram to w dublu z odpadnięciem Bartosza Deryło z The Voice of Poland ;) )
 
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
San Marino - Rosja
Typ: Przedział goli [5-6]
Kurs: 2.90 (etoto)


Widzę, że dużo ludzi ładuje tutaj grube overy albo handicapy na -5.5/-6.5, jakoś nie widzę aż takiego pogromu ze strony Rusków, mam wrażenie że cały zespół będzie grał na Dzyube i z tego powodu zamiast ładować w bramkę w dogodnej sytuacji, będą szukać kolegi wokół siebie, bo przecież co za problem pobawić się z San Marino. Mecz o pietruszkę, na pewno szansę dostanie też głębsza rezerwa. Belgia podobnie jak Rosja wygrała u siebie z San Marino 9:0, a potem na wyjeździe jedynie 0:4. Zauważcie, że żadna drużyna nie strzeliła na boisku San Marino więcej niż 4 goli w ciągu ostatnich dwóch lat. Spowodowane jest to oczywiście jakością murawy i tego jak jest ona przygotowana, profesjonalni piłkarze w tych warunkach się po prostu gubią. Rosja na wyjazdach wcale tak nie błyszczy, poza ostatnimi udanymi meczami z Cyprem i Kazachstanem(kolejno 0:5 i 0:4) to na przestrzeni ostatnich dwóch lat nie wygląda to najlepiej, gdyby nie te eliminacje bilans mieliby bardzo słaby. Przykładowe 0:6 jest już bardzo efektownym wynikiem i wątpię, że Rosjanie tam więcej ustrzelą. Kurs jest piękny, a przedział w moim odczuciu bardzo osiągalny. 

 
 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja nie wiem mecz o nic to kartkuja sie jak glupki. Polska - Slowacja 6 kartek w tym czerwo. Tak samo San Marino - Rosja 5 kartek. Mecz o wszystko, o awans Walia - Wegry 4 kartki, Irlandia - Dania 4 kartki, Rumunia - Szwecja 3 kartki i zero jakiejkolwiek walki. No nic kompletnie nie bylo widac, zeby druzynie przegrywajacej jakos mega zalezalo. Kurs na over 3.5 kartki w meczu Walia - Wegry byl przed meczem po 1.12. Ledwo weszlo (nie, nie gralem tego) ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom