>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Moim zdaniem takie dyskusje nie mają sensu... Każdy gra na własną odpowiedzialność,przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza i ludzie nieomylni nie istnieją.
Panowie pomagajmy sobie ogrywać bukmacherów,a nie rzucajmy sobie kłody pod nogi :)

Peace! 
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 19 listopada 2019 18:50 przez adrian715Moim zdaniem takie dyskusje nie mają sensu... Każdy gra na własną odpowiedzialność,przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza i ludzie nieomylni nie istnieją.
Panowie pomagajmy sobie ogrywać bukmacherów,a nie rzucajmy sobie kłody pod nogi :)

Peace! 
Oczywiscie , że tak . I sie zgadzam z Toba kolego jak najbardziej tylko wiesz od czego to powstalo ? Wlasnie od tego buca szeffb , ktory to rozliczyl typ jakiegos typera ,a jak pozniej sie okazalo zostal szybko wyjasniony przez innego forumowicza w tej samej sprawie bo sam nie rozliczyl danego typu z jakiegos dnia . I ja tylko podsumowalem tego delikwenta oraz pogratulowalem zlotemu , iz pokazal , że ten delikwent czepia sie innych , sledzi ich , a sam nie robi tego , czego oczekuje od innych . 
 
K 0

kropson1988

Gość
Jastrzebie dzisiaj cos slabiutko . Bydgoszcz walczy ,a i Lodzianki ze Sttutgartem walcza . Wiec probuje tak jeszcze ŁKS Łódź win @1,90 Betsafe.
 
K 0

kropson1988

Gość
Poratuje mnie ktos moze streamem do Łodzianek tylko nie z strims.world bo cos nie trybi , a i od razu uprzedze jestem za granicami kraju takze jesli jest taka mozliwosc . Z gory dzieki !
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
cytat z dnia 19 listopada 2019 19:23 przez kropson1988Poratuje mnie ktos moze streamem do Łodzianek tylko nie z strims.world bo cos nie trybi , a i od razu uprzedze jestem za granicami kraju takze jesli jest taka mozliwosc . Z gory dzieki !
Ściągnij sobie aplikacje SportZone 1.5.1, jest na tel/tablet i pc. 
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 19 listopada 2019 19:08 przez kropson1988Jastrzebie dzisiaj cos slabiutko . Bydgoszcz walczy ,a i Lodzianki ze Sttutgartem walcza . Wiec probuje tak jeszcze ŁKS Łódź win @1,90 Betsafe.
szeffb jeszcze jedna dedykacja dla Ciebie . Łodzianki 3:2 i tym samym win na    . ????
 
K 0

kropson1988

Gość
Dobra ostatni typ na dzisiaj i mam nadzieje , że wejdzie :
Polska win @1,78 . Mam nadzieje , ze pokazemy Słowencom dlaczego znajdujemy sie na pierwszej pozycji , ze wezmiemy rewanz za ostatni mecz i ogolnie pokazemuy kto jest lepszy . 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom