>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

fortuna i zabezpieczenia

K 0

k0zak

Użytkownik
cześć,nie mam 18,a chce zacząć z bukmacherka. 
Jestem w stanie grać na dowód kogoś z rodziny lecz mam parę pytań.
1. Czy wystarczą dane z dowodu osobistego, czy fortuna potrzebować będzie  jeszcze skan dowodu oraz jakieś inne formy weryfikacji typu zdjęcie dowodu przy twarzy, będą dzwonić czy coś.
2. Czy dane z dowodu muszą zgadzać się z danymi w banku? 
3. Czy jak dam dane z dowodu to będzie spokój czy np na adres będą przychodzić jakieś listy czy coś żeby potwierdzić?
4. Jeśli będzie potrzebny skan dowodu to jednorazowo, czy co każda wypłatę?
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 19 listopada 2019 00:55 przez k0zakcześć,nie mam 18,a chce zacząć z bukmacherka. 
Jestem w stanie grać na dowód kogoś z rodziny lecz mam parę pytań.
Nie tylko Ty masz "parę" pytań. Moje jest takie. Komu chcesz narobić problemów? Starszy brat, rodzice? Przemyśl to. Naprawdę - moim zdaniem - nie warto.
Jeśli myślisz, że łatwo zagrać i cieszyć się z wygranej to niestety muszę Cię rozczarować. Poczekaj ze spokojem do pełnoletności.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 19 listopada 2019 00:55 przez k0zakcześć,nie mam 18,a chce zacząć z bukmacherka. 
Jestem w stanie grać na dowód kogoś z rodziny lecz mam parę pytań.
1. Czy wystarczą dane z dowodu osobistego, czy fortuna potrzebować będzie  jeszcze skan dowodu oraz jakieś inne formy weryfikacji typu zdjęcie dowodu przy twarzy, będą dzwonić czy coś.
2. Czy dane z dowodu muszą zgadzać się z danymi w banku? 
3. Czy jak dam dane z dowodu to będzie spokój czy np na adres będą przychodzić jakieś listy czy coś żeby potwierdzić?
4. Jeśli będzie potrzebny skan dowodu to jednorazowo, czy co każda wypłatę?
Skan dowodu konto bankowe i golisz buka
 
K 0

k0zak

Użytkownik
cytat z dnia 19 listopada 2019 10:33 przez kamilcia21

Nie tylko Ty masz "parę" pytań. Moje jest takie. Komu chcesz narobić problemów? Starszy brat, rodzice? Przemyśl to. Naprawdę - moim zdaniem - nie warto.
Jeśli myślisz, że łatwo zagrać i cieszyć się z wygranej to niestety muszę Cię rozczarować. Poczekaj ze spokojem do pełnoletności.
dlaczego problemów?
 
Do góry Bottom