>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
cytat z dnia 18 listopada 2019 13:17 przez zuchmanCo wy na to?

Over 4.5 kartek w Irlandii @1.85 sedziuje brych feli    4...

Over 3.5 w Szwajcarii @1.45  
Włochy @1.15  
Szwecja @1.08  
Norwegia @1.09  

King strzeli @1.60  
Finlandia strzeli @1.65  
Dopiero wróciłem i widzę wtopa na starcie.. 
​​​​​​Ktoś oglądał danie? Była szansa na 5 kartonik? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
MHL 12:30
Sibir Snajpery Novosibirsk vs Mamonty Yugry
over 5.5 @3.10
over 6.5 @6.20
Oglądałem wczorajszy mecz i te linie były spokojnie do pokrycia a kursy są już konkretne.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Na 13.00 Kwalifikacje ME u19
na razie bez konkretnego typu ale sytuacja do obserwacji live w grupie nr 9
Szwecja gra z Ukrainą a Słowenia z Estonią
Remis daje Szwecji i Ukrainie awans pod warunkiem, że Słowenia nie wygra różnicą co najmniej 4 bramek z Estonią
Kursy na remis mocno spadły na 2.40-2.50, lvbet wycofał ten mecz z oferty
Prawdopodobna jest ustawka na remis ale wysokie zwycięstwo Słowenii nie jest nierealne i wtedy Ukraina spadłaby na 3 miejsce.
W pre jedyny sensowny pomysł to lekko można zagrać remis podwójna szansa 1 połowa lub mecz 1.76 fortuna

Coś jest  na rzeczy bo mecz Słowenia Estonia w polskich bukach albo wycofany z oferty albo nie ma zakładów na ilość bramek ;)

 
 
S 766

szeffb

Użytkownik
O jakiej Ty ustawce piszesz... Słowienia grając w 1 rundzie z dzisiejszym rywalem wygrała bez problemów i to 5:0 dziś wiedzą, że muszą wygrać wysoko więc pewnie ich rozjadą jeszcze wyżej... i myślisz, że taka Ukraina wiedząc o tym nie będzie chciała wygrać od początku meczu? Dla mnie granie na remis w tym meczu po niższym kursie niż 3.00 to śmiech
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Do szeffb, czytaj ze zrozumieniem co napisałem:
"...Remis daje Szwecji i Ukrainie awans pod warunkiem, że Słowenia nie wygra różnicą co najmniej 4 bramek z Estonią
Prawdopodobna jest ustawka na remis ale wysokie zwycięstwo Słowenii nie jest nierealne i wtedy Ukraina spadłaby na 3 miejsce....".
 
S 766

szeffb

Użytkownik
erni1 nie wiem skąd przeświadczenie, że nie zrozumiałem. Twoją wypowiedź można przekształcić tak: "Panowie 2+2=4, ale jak będzie 2+1= 3 

// Nawet na ostatnich Mistrzostwach pewna ustawka Francji z Rumunami nie była taka 100% a Ty piszesz po prostu o plotkach
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dlatego pisałem, że mecz jest do obserwacji live. Przy wysokim prowadzeniu Słowenii  remis eliminuje Ukrainę i nie jest też do końca opłacalny dla Szwecji bo mogą spaść na drugie miejsce i mieć w kolejnej rundzie trudniejszych rywali.

Nie rozumiem z czym masz problem. Nie pisałem, że  remis to pewniak. Opisałem sytuację w grupie, która nie jest czysta o czym świadczy m.in., że buki wycofały część zdarzeń na te mecze z oferty. 
 
S 766

szeffb

Użytkownik
Buki wycofały z oferty ten mecz dlatego, że dzieciarnia myśli, że Słowienia nie jest w stanie wygrać wysoko a na pewno myślą, że jest to bardzo trudne. A oto mi chodzi, że ten mecz jest po prostu taki jak każdy inny i nie ma sensu doszukiwać się remisu.
 
S 766

szeffb

Użytkownik
Oglądał ktoś wczoraj mecz Irlandia - Dania? Mam pytanie

Pograłem za 200zł wszystkie mecze z eliminacji o2,5 oczywiście 1 utopił właśnie ten kupon na 8200zł i teraz pytanie...

Ile było tzw. sytuacji 100% i czy te 2 gole które padły to i tak dużo jeśli chodzi o ten mecz czy równie dobrze mogło paść więcej? ????
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
W nawiązaniu do wcześniejszej dyskusji w temacie kwalifikacji U19
pojawiły się u niektórych bukmacherów kursy na bramki w meczu Słowenia Estonia, np. w lvbet można zagrać
Słowenia wygra handi azjan -4 po kursie 1.94
według mnie warto poczekać na rozwój sytuacji na żywo

Edit wszystkie przedpołudniowe rozważania nadaremne ???? polskie buki nie puściły spotkań Szwecja Ukraina i Słowenia Estonia w ofercie live ....
 
K 0

kropson1988

Gość
Przepraszam za tak banalne pytanie ale chciałem spytać o to ile trwa połowa w u-19 ? Bo kiedyś obiło mi się o oczy bodajże tylko no właśnie nie pamiętam jaki to rocznik był , że grali chyba 40 minut połowe . I od razu zapytam czy ktoś może ogląda właśnie Anglia - Bośnia z u-19 i czy można iść w typ over 0,5 bramki do przerwy ? Z góry dziękuję i przepraszam za moją niewiedze.


Edit : już nie wazne bo właśnie Anglicy strzelili heh...
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
cytat z dnia 19 listopada 2019 13:22 przez kropson1988Przepraszam za tak banalne pytanie ale chciałem spytać o to ile trwa połowa w u-19 ? Bo kiedyś obiło mi się o oczy bodajże tylko no właśnie nie pamiętam jaki to rocznik był , że grali chyba 40 minut połowe . I od razu zapytam czy ktoś może ogląda właśnie Anglia - Bośnia z u-19 i czy można iść w typ over 0,5 bramki do przerwy ? Z góry dziękuję i przepraszam za moją niewiedze.


Edit : już nie wazne bo właśnie Anglicy strzelili heh...
W Polsce 2x40 min dla U15 i młodszych. W rozgrywkach międzynarodowych nie jestem pewny jaka jest granica wieku ale u19 na pewno 2x45 min
 
K 0

kropson1988

Gość
Tennis / Davis Cup 
Yoshihito Nishioka set 2 przy 0:1 dla Monfilsa @2,07 Betsafe. Japonczyk walczy ,a Monfils slabiutko cos . 
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 19 listopada 2019 13:37 przez kropson1988Tennis / Davis Cup 
Yoshihito Nishioka set 2 przy 0:1 dla Monfilsa @2,07 Betsafe. Japonczyk walczy ,a Monfils slabiutko cos . 
Bardzo łatwo w drugim 7:5  6:2  i    . 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom