>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
verno 581,1K

verno

Znawca - Hokej
 Na szybko wrzucam a od jutra już coś naskrobie :)

Tampa under 3.5 @2.30
      ale nerwówkę na koniec zrobili :D
Arizona Coyotes vs Calgary Flames 1 tercja BTS @2.75    
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Penguins - Maple Leafs
      Penguins -1.0 (z dogrywką) + Poniżej 7,5 bramki @3,35 Unibet      ​
Dorzucam jeszcze zwycięstwo Pens. Wydaje mi się, że powinni ogarnąć punkty w czasie regulaminowym. Między słupkami gości wystąpi trzeci bramkarz. Toronto i z podstawowym bramkarzem nie radzi sobie najlepiej. Dzisiaj wypada kilku graczy - po stronie Pens także zabraknie m. in. Crosby'ego a w bramce Jarry, ale kompletnie nie widzę tutaj zwycięstwa Maple Leafs. Swoją drogą Toronto chyba powinno zmienić trenera, bo ten którego mają chyba jest już przeterminowany. Takie wyniki mają taki skład?
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
kolega  @rasijskij zaproponował typ na zwyciestwo Pens to ja dziś znów zrobie troche wody z mózgu i tym razem zagrywam
Leafs RT@2,84  (1u)  
Leafs-1,5@3,6 (1U)  
Capital RT@ 2,76  (1U)  
Capitals-1.5@3,80 (2U)  

edit// totalnie złe dobrane pary -7U. To co zarobione wczoraj stracone. 
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Florida Panthers - New York Rangers

Florida ma over 6,5 w 13 meczach z 19 rozegranych w tym sezonie. U siebie 5 z 7. W ostatnich 5 spotkaniach Floridy 39 goli, blisko 8 bramek na mecz, Florida strzeliła 19 goli, czyli blisko 4 na mecz.

Rangers mają over 6,5 w 8 meczach z 17 rozegranych. Na wyjazdach 3 z 6. W ostatnich 5 spotkaniach Rangers padło 40 goli, co daje średnią 8 bramek na mecz. Rangers strzelili 20 goli - średnia 4 na mecz.

typ: over 6,5 , 1.75  

Buffalo Sabres - Ottawa Senators

Mecz z całkowicie dla mnie niezrozumiałym kursem. Wynika on chyba tylko i wyłącznie z tego, że Sabres świetnie rozpoczęli sezon, ale według mnie - o czym już tutaj pisałem, to bardzo złudne przekonanie. To nadal jest ekipa, która nie ma szans na playoffy, nadal ma marny skład i zakończy na końcowych miejscach w tabeli. Podobnie zresztą będzie z Ottawą, która jednak nie miała tak dobrego okresu w tym sezonie jak szable. Przy czym biorąc pod uwagę ostatnie spotkania, to kurs 2,65 na ML jest moim zdaniem zdecydowanie za wysoki.

Gospodarze przegrali 6 kolejnych spotkań, strzelili w nich tylko 6 goli tracąc 23.
Goście wygrali 3 z ostatnich 5 spotkań, strzelili w nich 15 goli, stracili 14, na uwage zasługuje ich porażka aż 2-8 z Caroliną, co łatwo może pokazać, że oprócz tego meczu to bilans bramek w pozostałych spotkaniach jest bardzo korzystny (13-6).

Ok - Sabres grają na swoim lodowisku, mieli tutaj serię 5 wygranych z rzędu - ale ostatnie 4 mecze u siebie przegrali, więc obecnie bilans wygląda tak sobie (5 wygranych w 9 spotkaniach),  a Ottawa na wyjazdach jest marna - tylko 2 wygrane w 9 spotkaniach. To przesłanki negatywne, o których wspominam informacyjnie.

Ottawa ML 2.65  
Ottawa reg. time 3.55  
 
 
verno 581,1K

verno

Znawca - Hokej
St. Louis Blues vs Anaheim Ducks
Ryan O'Reilly gol
@2.75
    

Boston Bruins vs Washington Caps
Ovechkin over 4.5 strzałów
@2.20
    3

Philadelphia Flyers vs New York Islanders
1 Tercja BTS
@2.60
    2:0 ;x  na pustą, słupek.. minimum 2 bramy dla NYI ale oczywiście 0.

Trzeba było iść spać :D
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Chicago Blackhawks - Buffalo Sabres
  Blackhawks -1.0 + Powyżej 5,5 bramki @3,35 Unibet  
Jednak lepiej wychodzę na underach
Dzisiaj w nocy mały wybór, ale bardzo ciekawe spotkanie w Chicago. Obie ekipy zagrają back to back. Hakws wracają do siebie natomiast Szabelki wyruszają na roadtrip. Wczoraj zarówno jedna jak i druga drużyna wygrała swój mecz z tym, że Buffalo grało z Senatorami, którzy również grali wczoraj b2b, więc średnio jest się czym chwalić. Chicago natomiast jak już ruszyło do przodu to pełną parą. Ostatnie pięć spotkań to tylko jedna porażka w dogrywce z Pens i cztery wygrane z Nashville, Vegas, Toronto i Vancouver. Nie widzę jakichś poważnych argumentów, żeby próbować grać w kierunku gości. Liczę na przedłużenie serii zwycięstw gospodarzy i kilka bramek, bo rezultaty spotkań między Hawks i Sabres często bywają overowe.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Zgadzam sie z Kolegą, również dziś gram Hawks, trochę oglądałem dziś skrót z wczoraj i naprawdę wyglądają bardzo dobrze.

Do tego myślę, że dziś już czas przełamać się w Vegas, na tą chwilę jeszcze o bramce nic nie ma, ale liczę na to, że będzie Marc, bo wczoraj był Subban. Ekipa Rycerzy ostatnio się meczy, nie widzialem wczorajszego meczu, ale coś tam z LAK powalczyli. jednak dzisiejszy przeciwnik też sie w ty sezonie nie moze odnaleźć, nie pokazuja tego czym zachwycali w tamtym sezonie, zawsze mieli problemy w obronie ale teraz też nie idzie w ataku. Wczoraj oglądałem trochę z Arizoną i tam rzeczywiście bramkarz pograł dobre zawody, ale ofensywa Flames tez jakby bez pomysłu. Nie spodziewam sie dzisiaj odmiany, szczególnie że ostatnimi czasy ta ekipa na wyjazdach jest jeszcze słabsza niż u siebie. Tak naprawdę bardziej typ przeciwko gościom niż za gospodarzami. No ale spróbuję pograć. Rycerze wypadli z 8 na pewno nie tak wyobrażali sobie ten sezon. Jednocześnie jednak nie szaleję ze stawkami bo pamiętam, że spotkanie o 16 czasu lokalnego, ostatnio przy takim układzie czasowym Vegas zebrali lanie od Avs

Vegas RT @2,05  
Vegas -1.5 @2,71  

Vegas ml @1,64   + Hawks ml @1,65   AKO @2,7  
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Wydaje sie, że dziś mogą leżeć dwie miny w NHL dla grających po kursach. O ile Caps myślę, że to ogarną, choć kurs niski, nie warty gry to w przypadku Kojotów, myślę że są dziś mocno przecenieni przez oddsmakerów. Wydaje mi się, że spotkanie może zakręcić się koło remisu i to delikatnie sobie zagram X za @4  . Natomiast wymyśliłem sobie na to spotkanie dwa zakłady mianowicie BTS 1P za @2,82   i obie strzelą 3+ za @3,2 . Gospodarze raczej traktowani jako ekipa underowa w związku z czym kursy na te zdarzenia jak na NHL są atrakcyjne i z tego względu spróbuję tak zagrać. Za grą w tym kierunku przemawia fakt, że w obu ekipach dziś pojawią się w bramce backupy a więc Campbell w LAK i Raanta w Arizonie. Oboje średnią w tym sezonie nieco ponad 3 tracone bramki, oboje nie nalezą do czołówki ligi jeśli chodzi o obronę. Rzeczywiście Arizona jest underowa, ale jak gra Darcy w bramce. tak więc dziś wbrew pozorom myślę, że w tym spotkaniu może paśc trochę bramek, bo LAK potrafia pograć w ofensywie, ostatnio wyglądają całkiem solidnie na tym polu, natomiast popełniają blędy w defensywie i Arizona tez powinna to wykorzystać. jak na NHL propozycje overów są wysoko dziś wyceniane więc jeszcze do tego over 5,5 za @1,94  
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Arizona idzie jak burza. Dobrze, że nie miałem wczoraj czasu, żeby coś pograć bo jak patrzę na wynik drugiego spotkania to pewnie bym przegrał. Nie spodziewał  bym, że na tym etapie tabela na zachodzie będzie się prezentować tak jak poniżej. Sharks i Preds na dnie. Vegas gdzieś w środku, a na szczycie Blues, Oilers i Kojoty z najlepszą defensywą na Zachodzie. Mój znajomy chyba w końcu doczeka się swojej ulubionej drużyny w play offach :)
  
 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Kto by sie spodziewał, że Raanta zagra SO. Arizona ciągle zaskakuje, ale liczyłem jednak że over będzie a tu bieda. Całe szczęście, że jednak lekko pograłem Caps to udało się trochę odrobić. Co  do wyciągania jakichś wniosków jeśli chodzi o PO to byłbym daleki. Trzeba pamiętać, że jeszcze rok temu na tym etapie na Wschodzie chyba jeszcze liderowały Szabelki, na Zachodzie w czubie byli Oilers, a potem ani jedni ani drudzy w PO nie grali. W styczniu jeszcze St. Louis byli na dnie i można bylo dobrze zarobic grając przeciwko, by potem powalczyć jeszcze o dywizję i zgarnać Puchar
 
C 1K

czleko

Użytkownik
Co Wam Panowie napiszę patrząc tylko na tabelę na "dzikim" w tym sezonie zachodzie - a no tyle, że jest na tyle spłaszczona, że nie zdziwi mnie zwycięstwo całej konferencji przez rekiny z San Jose. Jeśli dysponowaliby oczywiście kimś konkretnym w bramce, a nie Jonesem, który dla mnie reprezentuje poziom godny AHL-u co najwyżej. To @pepo1990 idąc drogą, że historia lubi się powtarzać warto puścić parę groszy na zgarnięcie Stanleya przez Minnesotę:)Może zwolnią Bruce'a "czerwony policzek" Bodreau i tak jak w zeszłym sezonie zrobili bluesmani, zaatakują z pozycji czerwonej latarni ligi. 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Kto wie co sie jeszcze wydarzy w RS, wszystko możliwe. SJS podobają mi się w ofensywnej grze, ale właśnie kwestia bramki to całkowita porażka. Przydałoby by im sie coś na tej pozycji zmienić. Wydaje mi sie, że tabela nic na tą chwilę nie pokazuje bo tak jak Kolega napisal jest mocno spłaszczona. Jets np na 5 pozycji a tak naprawdę nic w tym sezonie nie grają, ciągle jakieś problemy. Powiedziałbym, że poza Kings i Wild wszyscy jeszcze tutaj mogą zrobić wszystko, choć pomny poprzedniego sezonu nawet tych dwóch ekip nie powinienem skreślać, dlatego bawią mnie ciągłe pytania jednego z użytkowników forum o to kto wygra poszczegolne dywizje.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj bardzo krótko. Myślałem, że w ogóle nie znajdę czasu na wpis. Ponownie idę w Chicago. Po czterech zwycięstwach zagrają ponownie na swoim lodzie z Canes, którzy również spróbują kontynuować serię zwycięstw. Według mnie bukmacherzy nie powinni faworyzować gości którzy zagrają na wyjeździe przeciwko rozpędzonym Hawks. Kurs warty gry, więc próbuję.

Kolejne spotkanie to mecz w Vegas i tutaj również idę w stronę gospodarzy, którzy przełamali się ostatnio w bardzo dobrym stylu z Flames. Toronto zbiera natomiast łomot za łomotem od pięciu spotkań. Do kontuzjowanych dołączył Marner, który jest ważnym ogniwem zespołu. Dzisiaj w bramce zespołu gospodarzy Fleury i wydaje mi się, że zmotywowani Rycerze ogarną gości w czasie regulaminowym.

  
  Chicago Blackhawks ML i Poniżej 7,5 bramki @2,85 Unibet  

      Vegas Golden Knights i Poniżej 7,5 bramki @2,95 Unibet      ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
NJD - Boston
Tutaj stawiam na faworyta jedna z bardziej solidnych ekip moim zdaniem choć na 5 spotkań przegrali 4 razy, w tym 3 razy po karnych. Mieli dość ciężki terminarz ale teraz mieli trochę czasu na odpoczynek i powinni być wypoczęci. Rask między słupkami w poprzednim meczu zatrzymał wszystkie strzały w wygranym 3:0 meczu. H2H 14 wygranych Bruins na 18 spotkań. Wszystko przemawia na stronę gości.
@2.1 Fortuna

Do tego gram singla Oilers
Rewelacyjni są, świetny początek sezonu a Connor to jest totalny kocur uwielbiam tego gościa a do tego obok jest Leon Draisaitl pan Jones może mieć ciężko. SJS w win streaku, 6 spotkań wygranych w tej lidze tak długa passa się przeważnie nie utrzymuję i mimo dobrej gry ostatnio totalnie mnie nie przekonują rekiny. Uważam, że passa zostanie przełamana
@2.98 fortuna
Można próbować bezpieczniej lub dołożyć over na podbitkę myślę,że zobaczymy sporo bramek.
Fajną opcją może być kanadyjka w stronę Connora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


Ja na dziś wybieram sobie spotkanie w Nashville i typuje w tym spotkaniu zwycięstwo ekipy z Manitoby. Preds obecnie w dołku nie mogą znaleźć skuteczności maja streak 4 przegranych z takimi ekipami jak osłabione Avs, Sharks, Canucks oraz dostali srogie lanie u siebie od Hawks. Wini gra trochę w kratkę ale ta kratka bardziej mnie przekonują. Ostatnie dwa zwycięstwa na Florydzie pewnie ich podbudowały i teraz jadą do Nashville po kilku dniach odpoczynku zagrac z Preds z którymi maja niezły bilans h2h. A kurs na nich z kosmosu. 
Jets ML@2,70  
Jets Rt@3,50  
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja dziś podobnie jak kolega @rasijskij idę w kierunku Hawks, niezrozumiały kurs na nic przy tym jak ostatnio grają. Ale już tutaj nie będę sie powtarzał.

Poza tym myślę pograć Szabelki, które dziś przeciwko Wild, ktorzy kompletnie zawodza w tym sezonie i nie maja nic do pokazania. Zawsze byli poza swoim lodem przeciętni, dodatkowo ten sezon marniutko, dziś do bramki wchodzi Stalock więc to również za nimi nie przemawia. Szable w dołku, choć dali radę sie przełamać z Sens, ciągnie ich obecnie Eichel, ale młodzi mam nadzieje, że się obudzą i dziś go będą w stanie wesprzeć. Punkty potrzebne, na pewno warto je zbierac z takimi ekipami jak Wild.

Sabres RT @2,51  
Sabres -1,5 @3,45  

Do tego dorzucam wspominanych Sens, którzy dzisiaj stocza spotkanie "na szczycie" z DRW. Obie ekipy troszkę sie ogarnęły w ostatnim czasie i zebrali po kilka punktów, nadal to jednak kandydaci do miana najgorszej ekipy tego sezonu. FAworyzowani dziś gospodarze, ale nie bardzo wiem dlaczego, dziś w bramce pojawia sie Bernier a więc ich slabsze ogniowo na tej pozycji, u Senatorow Nilsson a więc ich lepsze ogniwo w bramce. Skrzydła wracają z tripu na Zachodzie, więc trudno powiedzieć jak wejdą po podróżach na swój lód. Ottawa kręci się, że tak powiem w ostatnim czasie w swojej okolicy, mecz 17 więc dziś wchodzą po wypoczynku, powinna być motywacja i zgarniete 2 pkt.

Sens RT @2,75  
Sens ML @2,09  
Sens -1,5 @3,85  
Sens/+4,5 @3,4  
Chabot +0,5 pkt @1,92  , +1,5 pkt @4,6  

do tego drobnymi
1 tercja/mecz 1/2 @15,5  

E: jednego dnia dwa kursy 10+ tego jeszcze nie było. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
NYR - WSH
      Rangers ML i Poniżej 7,5 bramki @3,60 Unibet      ​
Piszę już teraz, bo później nie będę miał czasu. Zazwyczaj nie gram przeciwko swoim, ale czuję w kościach, że Rangersi przełamią w końcu złą passę porażek ze Stołecznymi właśnie dzisiaj. Nie będę oglądał meczu, więc w razie zwycięstwa Rangersów i wygranej u bukmachera mieszane emocje nie będą mi towarzyszyć i mogę pograć za drobne. Można powiedzieć, że Capitals idą jak burza, ale dzisiaj mozliwe są roszady w składzie ze względu na brak zawodników grających w czwartej linii i osłabieniach. Nie zagrają Hagelin, Dowd i Hathaway. Jestem ciekaw co wymyśli Reirden i jak rozwiąże ten problem. Jako back up Holtby'ego dzisiaj na ławce zasiądzie Vanecek. Rangersi radzą sobie ostatnio przeciętnie, ale ileż można przegrywać z tą samą ekipą :) Dzisiejszy typ bardziej na przeczucie. Zastanawiam się jeszcze na Sens    , bo prezentują od jakiegoś czasu fajny styl. Zarówno oni jak Montreal back to back z tym, że Sens wygrali swój wczorajszy mecz natomiast Habs nie. Kurs również warty ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik

20.11.2019
02:05
New York Rangers - Washington Capitals
Washington Capitals (1,90)    

Washington Capitals OT (1,58)    

Rzadko się nie zgadzam z @rasijskij chociaż jeszcze rzadziej coś tutaj piszę w dziale NHL, ale skoro propozycję swoją rzuciłem do typów dnia, no to wrzucę też tutaj. W gwoli ścisłości Rangersi także wychodzą na lód w osłabieniu. Może nie w tak licznym ale zabraknie na pewno Staal M. który nabawił się jakiejś kontuzji kostki. Zabraknie również Zibanejad M. O Absencji w Caps nie nie będę mówił bo kolega wyżej wymienił braki kadrowe. Drużyna gości na chwilę obecną to prawdziwi hegemoni ligi. Grają kawał dobrego hokeja i nie ważne czy są to mecze u siebie czy na wyjeździe. Akurat mecze wyjazdowe w ostatnim czasie wychodzą im nawet lepiej. Przed nimi spotkanie z Rangersami którzy notują spadek formy do tego mają koszmarny bilans z Capitalsami, żeby nie rzec, że porażka z nimi to już taka rutyna tak jak kiedyś rutyną były porażki reprezentacji Polski z reprezentacją Niemiec w piłce nożnej. Sądzę, że zobaczymy sporo goli więc można sobie dorzucić jakiś overek bramkowy delikatny. Dla osób nie lubiących ryzyka proponuje typ  zabezpieczyć dogrywką i karnymi, ponieważ Washington często wygrywa swoje mecze wyjazdowe różnicą tylko jednej bramki. Kurs na pewno spadnie, jednak według mnie jest to rozsądniejszy wybór, ponieważ Washington na ostatnie 5 spotkań które wygrał na wyjeździe wszystkie zakończyły się albo po dogrywce albo po karnych. Jak widać skuteczność zwycięstw w dogrywce w końcówkach spotkań gdzie walka jest o jedno trafienie dobrze im wychodzi. Gra pod presją jest mocną stroną Capitalsów, to zawsze cechuje w sporcie tych największych. Rangers różnie sobie radzą w dogrywkach. Jeżeli chodzi o mnie, uważam, że tym razem nie powinno być dogrywki bo ile można kończyć z rzędu mecze po dogrywce lub karnych ale sami uznacie.  Kurs nie poraża, ale według mnie do przełamania nie dojdzie bo Rangersi są w dołku. 
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Do osłabień w drużynie ze stolicy dochodzi jeszcze brak Niclasa Backstroma drugi pod względem asyst w zespole co napewno będzie miało wpływ na ich grę. Co do osłabień u Strażników wymienieni zawodnicy przez kolegę wyżej nie grają już od dłuższego czasu a do składu po chorobie powraca draft #2 Kakko który w ostatnich dwóch meczach zapunktował 2 bramkami przeciwko Pens i 1 na Panterach. W bramce  Caps mocny punkt B.Holtby z drugiej strony King Henrik Lundqivst jak narazie ze średnimi statystykami. H2H zdecydowanie na korzyść dzisiejszych gości ale zagłębiając się w historie tych spotkań można zauważyć że nie były to jakieś miażdżące i łatwe zwycięstwa i często wynik kręcił się w okolicy remisu(poza ostatnim spotkaniem).
Na ostanie 5 wyjazdowych spotkań Stołecznych 5 kończyło się remisem. 2 ostatnie domowe mecze Strażników to 2 remisy z Pens i Panterami (moim zdaniem dobre ekipy) czyżby dzisiaj kolejny remis? Ja spróbuję dla zabawy remis po kursie 4,40   forbet i NY Rangers ML @2,41   fortuna.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Zgadzam się z kolega powyżej, że poważną stratą dla NYR jest brak Zibanejada, ale bez niego muszą radzić sobie już dłuższy okres, natomiast wypadnięcie Niclasa to już poważna strata dla gości, często ostatnie kluczowe podanie u niego. Buki znów idą tym samym tropem co w ostatnim czasie i istotnie nie doceniają Strażników. W mojej ocenie kurs na Caps kompletnie od czapy, zejście tutaj poniżej @2 w ogóle dyskwalifikuje grę w tym kierunku, a kurs na ML to śmiech na sali. Nie wykluczam ich wysokiego zwycięstwa, bo są ogolnie w dobrej formie a Henrik tez potrafi puścić w tym sezonie babole, ale na pewno proponowany kurs nie jest warty ryzyka. Natomiast myślę, że jednak dzis zakręci sie to w strone overka, bo Caps ostatnio raczej bramkowo, obrona NYR temu sprzyja więc BTS 1P za @2,3   i każda strzeli 3+ za @2,21  , do tego moze właśnie wspomniany Kakko +1,5 za @4,25   Co do grania na zwycięzcę odpuszczam, równiez interesował mnie remis bo Stołeczni maja ich ostatnio sporo, historia spotkan też ku temu przemawia więc powodzenia dla kolegi.
Nie zgodziłbym sie natomiast z kolegą, ktory proponuje nam Caps, że NYR są w dołku. Na tyle na ile miałem okazje ich ostatnio oglądać i na dłuższym dystansie i w skrótach to zdecydowanie było dużo gorzej na poczatku tego sezonu, obecnie gra wygląda momentami naprawdę fajnie powalczyli mocno z Panterami, ograli Pingwiny, zebrali lanie w Amalie, ale tam kazdemu gra sie trudno a i Bolts byli podraznieni wczesniejsza porażką z tą ekipą 4:1.

W drugim spotkaniu niestety również marny kurs na gospodarzy, którzy jednak myślę że dziś to powinni na spokojnie ogarnąc, bo mimo że Sens wyglądaja lepiej to jednak dziś B2B obie ekipy, habs podrażnieni, w bramce dziś Price, u gości Andersson, który nie gra dobrego sezonu. Do tego dochodzi smaczek tych spotkań mobilizacja jest tutaj na 100% więc nie zdziwie sie jak gospodarze wczoraj trochę sobie odpuścili wiedząc, że dziś czeka ich to spotkanie. Jeśli Habs chca mysleć o PO to musza brac punkty w takich meczach, historia tez po ich stronie.

Habs RT @1,81  
Habs/+5,5 @2,55  
Habs -1,5 @2,1  
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom