>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Torpedo Niżny Nowogród - Vityaz Podolsk
      Torpedo NN -1.0 @2,70 Unibet      ​
Spotkania na wschodzie chyba zostawię w spokoju, bo ciężko mi wytypować co się tam może zdarzyć, a może się zdarzyć wiele. Derby Uralu też zostawiam mimo, że nie wierzę, aby Traktorzyści coś w nich ugrali. Wybrałem na dzisiaj dwa ostatnie spotkania. Mecz w Nowogrodzie wydaje się być najpewniejszy. Tak jak pisał kolega wyżej Podolsk pozbył się kluczowych zawodników i seria porażek trwa w najlepsze (lub najgorsze). Ostatnio na Łotwie mieli nawet problem ze zdobyciem bramki. Torpedo natomiast bardzo dobre dwa ostatnie spotkania, gdzie kolejno zdobyli pięć i sześć bramek. Wydaje się, że goście dzisiaj tak jak ostatnio będą bez szans tym bardziej, że to ich kolejny mecz w delegacji. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy.
 

 
Dynamo Ryga - HK Sochi
      Obie strzelą co najmniej dwie bramki: NIE + Powyżej 1,5 bramki (z dogrywką) @5,80 Unibet      ​
Tutaj już kolejna próba złapania wysokiego kursu. Wybrałem to spotkanie dlatego, że Łotysze ostatnio całkiem dobrze radzą sobie w obronie i po przerwie nie pozwolili jeszcze strzelić sobie więcej niż jedną bramkę w meczu natomiast goście mają po "urlopie" problem ze zdobywaniem goli. Oczywiście dzisiaj mogą się rozkręcić, bo rywal trochę z niższej półki niż Metallurg lub Avtomobilist, ale myślę, że warto spróbować. Kto wie - może gospodarze się dzisiaj zatną, a goście postrzelają? Wydaje mi się, że Dynamo zgarnie dwa punkty i wydarzy się to według mojego scenariusza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj dla odmiany zagram sobie AKO z dwóch spotkań. Zostawiam w spokoju mecz w Moskwie, bo nie daję większych szans gościom natomiast kursy na CSKA są zbyt niskie, żeby próbować. Wilki po przerwie na reprezentację odniosły zdecydowane zwycięstwo nad Dynamem właśnie, a później złapały zadyszkę przegrywając dwa kolejne spotkania. Stołeczni natomiast wzięli się w garść i dzisiaj zagrają o trzecie zwycięstwo z rzędu. Przedwczoraj w dobrym stylu pokonali Sibir i myślę, że dzisiaj powinni sobie poradzić w Niżnekamsku. Sprawa ma się trochę gorzej odnośnie spotkania Omsk - Ufa. Ciężko przewidzieć co dzisiaj pokażą gości, bo zespół gra bardzo nierówno co pokazali ostatnio wysoko wygrywając z CSKA po czym dali się wysoko pokonać w Jarosławiu. Myślę, że Jastrzębie prezentują się bardziej stabilnie i na swoim terenie poradzą sobie z przyjezdnymi. 
      Avangard ML + Dynamo ML @2,97 Unibet      ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mnie dzis osobiscie ciagnie w strone Ufy. Ostatni ich mecz z Loko nie mógł byc wygrany, bo zadna ekipa z KHL w tym momencie by nie wygrała z Loko, akurat jest momentum, najmocniejsze tryby zaskoczyły i idziemy w gore tabeli, do tego słabiej Kareew w bramce, ale gra była duzo lepsza niz ostateczny wynik, wczesniej zdemolowani byli rywale. Wszyscy sa zdrowi a w bramce ma stanac Metsola, formacjom obronnym w porownaniu z Omskiem tez dałbym wiecej plusów , atak mocniejszy w Avangardzie ale Ufa tu niewiele ustepuje. Wiec dzis zobaczymy czy wygra atak czy obrona. Jest to juz ich trzecie spotkanie w tym sezonie, dwa poprzednie Ufa przegrała i to na własnej tafli. Mnie sie widzi dzis rewanż Saławata w hali pod Moskwą i taki typ dzis zagram

Ufa ml kurs 2,41

Spotkanie CSKA nie ma sensu ruszac jak wspominał @rasijskij , ale nie podaruje sobie kurs z x na Cherepy chociaz za drobne.
W Niznekamsku podobnie jak kolega licze ze Dynamo odwdzieczy sie za porazke a jakosciowo tez bym dał wiecej plusów ekipie ze stolicy, wiec bez zbednego rozpisywania sie gram na Moskwe

Dynamo M. ml kurs 1,77
wsje fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na dzisiaj upatrzyłem sobie jedno spotkanie. Kursy spadły jeszcze bardziej dlatego zagram to trochę ryzykowniej, ale za mniejszą stawkę. Początkowo miałem sobie odpuścić dzisiaj, ale szkoda rezygnować z zakładu na zespół będący w takiej dyspozycji. Chodzi oczywiście o spotkanie w Niżnym Nowogrodzie. Dzisiaj Torpedo spotka się z trochę nieobliczalną ekipą z Mińska, która przed przerwą dała na sobie pobić rekord strzelonych bramek (1:9 z Ufą) zaliczając przy tym kilka porażek z rzędu natomiast po powrocie ograli u siebie Nowogród, Podolsk i o mały włos Omsk. Dzisiaj Żubry pograją na wyjeździe z rozpędzonymi Torpedowcami. Gospodarze powinni postawić sobie na celu wziąć rewanż za niedawną porażkę w Mińsku i pewnie pokonać przeciwnika. Z pewnością są zdolni, żeby to zrobić. Ich formacje ofensywne działają bardzo dobrze i nawet jeśli defensywa popełnia błędy to są w stanie je nadrobić strzelając dużo bramek. O ile granie samego zwycięstwa Torpedo jest średnio opłacalne o tyle w połączeniu z overem kurs wygląda solidnie (kurs na sam over wynosi ~2,00), a zdarzenie ma spore szanse powodzenia. Próbujemy.

  
Torpedo NN - Dynamo Mińsk
Torpedo NN -1.0 i Powyżej 5,5 bramki @3,00 Unibet


 ​
 W pozostałych spotkaniach widzi mi się zwycięstwo Amura na swoim terenie. Jekaterynburg powinien sobie poradzić w Kazachstanie, ale już w Czelabińsku wypatrywał bym jakiejś niespodzianki. Jokerit prezentuje się trochę niestabilnie. Klauny pokonału Kunlun, ale poza tym polegli dwukrotnie w pozostałych meczach na wschodzie i dzisiaj po ciężkiej podróży mogą dać się załatwić Traktorzystom, a kurs na gospodarzy bardzo przyzwoity (3,00).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Otóż to. Mialem podobne przemyślenia choć dalekie od pewności - do czasu przeczytania posta rasijskiego :). Czuję się jakbym posiadł jakąś wiedzę tajemną ;) dzięki czytaniu na bieżąco wpisów w tym temacie na forum.

Dokładniej to chciałem postawić na:
* Amura over 1.5 bo kurs dla mnie wystarczający (1.72) - wygraną w meczu chodziła mi po głowie ale brakowało tej pewności potrzebnej do postawienia pieniędzy. 
* obawiając się że Barys jednak da radę, również e tym meczu widzę co najmniej 2 gole gości z Yekaterinburga, kurs 1.48 w dublu z tym Amurem jest dla mnie dobrą opcją na zakład.
c/ w meczu okreslanym jako Dżoker na Traktorze ..tu jednak dziwne, niezrozumiałe dla mnie masowe porażki drużyny z Czeliabińska nie pozwalają mi na postawienie pieniędzy na ten mecz.  Wydaje mi się że Finowie zdobędą komplet punktów, ale...... może wiecie co tam się dzieje u gospodarzy tego meczu? Jakieś psychoproblemy w szatni? Grają na zwolnienie trenera? Czy wypłat nie dostają?
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Amur raczej underowy, ale dziś w bramce Magni Galimov więc może będzie łatwiej gospodarzom strzelec, Magni też ma kim postraszyć w ataku tak więc ja sobie za drobne zagram każda strzeli 2+ za @2.4  . 

e: i elegancko, połowa meczu i załatwione, może trzeba bylo sie pokusić o 3+
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
To co się dzieje w Czlebainsku to historia na sporej długości opowiadanie. Kilka dni temu kibice (coś w stylu Ultrasów w piłce nożnej) wystosowali oficjalne pismo do klubu żądając zwolnienia (chyba) dyrektora sportowego. Nie pamiętam dokładnie. Nie wiem jak klub stoi finansowo, ale od bardzo długiego czasu są bardzo poważne problemy na linii kibice - zarząd. Jak to się przekłada na atmosferę w szatni - nie wiem. Trzeba byłoby się zagłębić w temat i popytać wśród Rosjan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 19 listopada 2019 10:02 przez rasijskijTo co się dzieje w Czlebainsku to historia na sporej długości opowiadanie. Kilka dni temu kibice (coś w stylu Ultrasów w piłce nożnej) wystosowali oficjalne pismo do klubu żądając zwolnienia (chyba) dyrektora sportowego. Nie pamiętam dokładnie. Nie wiem jak klub stoi finansowo, ale od bardzo długiego czasu są bardzo poważne problemy na linii kibice - zarząd. Jak to się przekłada na atmosferę w szatni - nie wiem. Trzeba byłoby się zagłębić w temat i popytać wśród Rosjan.
Ten klub jest źle zarządzany od kilku lat, cały zarzad powinien juz dawno wylecieć, przynajmniej 3-4 lata temu, zespoł balansuje na krawędzi PO a to wizytówka miasta regionu , poza tym ogromne ambicje.  I najgorsze jest w tym wszystkim to ze tam maja pieniędzy pod dostatkiem. Żal patrzec jak sie rozwala niektóre rzeczy bo lubie ten klub.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ale do rzeczy dzis
Faktycznie jak @rasijskij pisze, kurs na NN troche mały ale w RT powinni ogarnać z mimo wszystko nie przeidywalnymii Zubrami
mnie osobiscie inny mecz interesuje. Ten w kazachstanie, gdzie gospodarze zjechali do domu i beda podejmowac Avto. .
Goscie z Ekaterinburga na fali, wrócili juz do dobrego rytmu, jest skutecznosc, moc w ataku i czesto Kovar na posterunki, jednak obrona troche do poprawy bo sam Kovar wszystkieggo nie wyciagnie i tu mała łyzka dziegciu w beczce miodu jezeli chodzi o Avto. Napewno Astana postawi opór ale mysle ze ustepuje tez jakosciowo jezelli spojrzec na roster i na ten moment widze lepsze forme u Kierowców

Avto ml kurs 2,05

Troche pobluzgałem na traktor ale tu nie o zawodników chodzi, jezeli sa kłopoty to zespoł czesto lubi sie zmobilizować. I no to dzis licze bo sama kadra wyglada przyzwoicie. Goscie z Helsinek sfrajerzyli mecz z Amurem , napewno sie poprawia ale powiem szczerze ich gra rozniez mi nie przypadła do gustu, taki potencjal a tam jeden patrzy na drugiego, to jest riola trenera by zmotywowac, pokierowac i nastawic zawodnikow, dal mnie Mariamaki tego nie potrafi robic, nieststy zespoł z takim potencjalem a tu ledwo sie łapia do PO, nie tek miało byc. Wiem ze jak po nich jade to z reguły robia mi psikusa ale licze ze dzis bedzie inaczej i zycze wygranej traktorzystom, dla nich samych i kibiców

Traktor ml kurs 2,21
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Skoro raz się dziś udało to pójdę za ciosem i Barys -Avto zagram podobny zakład każda strzeli 2+ za @2.08  . do tego 1T BTS za @3.65   i ogólnie w spotkaniu myślę że goście, którzy widać że w końcu się ogarnęli i ładnie punktują.potencjalu nie brakuje a Barys w tym sezonie słabszy niż rok temu. Ryzykownej grając Avto Rt @2.83   -1.5 @4.25   Avto/+4.5 @4.75  
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 19 listopada 2019 08:52 przez rasijskijNa dzisiaj upatrzyłem sobie jedno spotkanie. Kursy spadły jeszcze bardziej dlatego zagram to trochę ryzykowniej, ale za mniejszą stawkę. Początkowo miałem sobie odpuścić dzisiaj, ale szkoda rezygnować z zakładu na zespół będący w takiej dyspozycji. Chodzi oczywiście o spotkanie w Niżnym Nowogrodzie. Dzisiaj Torpedo spotka się z trochę nieobliczalną ekipą z Mińska, która przed przerwą dała na sobie pobić rekord strzelonych bramek (1:9 z Ufą) zaliczając przy tym kilka porażek z rzędu natomiast po powrocie ograli u siebie Nowogród, Podolsk i o mały włos Omsk. Dzisiaj Żubry pograją na wyjeździe z rozpędzonymi Torpedowcami. Gospodarze powinni postawić sobie na celu wziąć rewanż za niedawną porażkę w Mińsku i pewnie pokonać przeciwnika. Z pewnością są zdolni, żeby to zrobić. Ich formacje ofensywne działają bardzo dobrze i nawet jeśli defensywa popełnia błędy to są w stanie je nadrobić strzelając dużo bramek. O ile granie samego zwycięstwa Torpedo jest średnio opłacalne o tyle w połączeniu z overem kurs wygląda solidnie (kurs na sam over wynosi ~2,00), a zdarzenie ma spore szanse powodzenia. Próbujemy.
 
Torpedo NN - Dynamo Mińsk
Torpedo NN -1.0 i Powyżej 5,5 bramki @3,00 Unibet

Pozwolę sobie zacytować zamiast rozliczenia, bo mimo tego, że jedno zdarzenie nie weszło, a w przypadku drugiego wystąpił zwrot to Unibet zwrócił mi wkład za cały zakład. Byłem trochę zaskoczony sprawdzając stan konta, bo jeszcze nie miałem doczynienia z takim obrotem sprawy.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Podolsk - CSKA
  Podolsk ML @3,75 Unibet  
Trzeba było grać z remisem.
Co tu dożo pisać. Obie ekipy nie radzą sobie ostatnio w ogóle, ale jedna z drużyn musi się dzisiaj przełamać. Oczywiście większe szanse daję ekipie przyjezdnych, ale skoro zarówno jedni jak i drudzy prezentują podobną formę w ostatnich pięciu spotkaniach, a różnica kursów jest wręcz nieprawdopodobna - stawiam na przełamanie gospodarzy. Pozostałe spotkania odpuszczam, ale można by próbować ustrzelić win Czerepowca lub Spartaka.
 
chwalczi 143

chwalczi

Siema!
Podolsk - CSKA
Podolsk +1.5 bramki @2.15 STS
   ​
Tak jak wyżej, obydwie drużyny ostatnio mają problemy ze zgraniem się, myślę że obie drużyny dzisiaj postrzelają, przypuszczam jakiś remis a kurs na bramki Podolska to wręcz prezent od buków????
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spartak Moskwa - Dynamo Mińsk
  Dynamo Mińsk lub remis i powyżej 5.0 bramek w czasie regulaminowym @5,00 Unibet  Typ jest ryzykowny, bo po pierwsze Dynamo gra na wyjeździe, a wyniki często bywają underowe mimo to spróbuję w taki sposób. Spartak wczoraj grał ciężki mecz z Lokomotivem natomiast Dynamo mogło sobie trochę odpocząć. Obie ekipy lubią sobie postrzelać, a wyniki w meczach między tymi zespołami są często wysokie. Mecze zazwyczaj mają stykowy przebieg, a dodatkowo Dynamo ma ostatnimi czasy patent na zespół ze stolicy Rosji.​
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja tak krótko:
Co do typu na Mińsk to dziś wespół zespół z kolegą @rasijskij . Sporo sił kosztowal wczoraj Spartak mecz z Loko. Był szybki, momentami ostry, timing był. Żubry niebluczalne ale nie takie słabe żeby punktu nie móc wywieźć więc typ 

Mińsk z x kurs 2,08

Drugi mecz a w zasadzie pierwszy to mecz Omska z Avto. Goście mocno w delegacji ale ich gra wygląda naprawdę dobrze. Roster nie ustępuje temu z Omska, jedynie przewagę Jastrzębi widzę na ławce trenerskiej. Bob potrafi świetnie i skutecznie przygotować taktykę pod przeciwnika. Ja wierzę że dziś Avto wywiezie punkt z Bałaszycha 

Avto z x kurs 1,86
Wsjo fortuna 
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Panowie w jakim buku gracie kanadyjke na KHL? Gdzie najlepsza oferta? Oczywiście pytam o normalne firmy a nie polskie ziemniaczki. Pozdrówka
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 21 listopada 2019 15:57 przez antypolakPanowie w jakim buku gracie kanadyjke na KHL? Gdzie najlepsza oferta? Oczywiście pytam o normalne firmy a nie polskie ziemniaczki. Pozdrówka
Nie pomogę Ci, bo gram głównie w Unibecie, a punktacji kanadyjskiej nie gram praktycznie w ogóle, ale z tego co pamiętam jest tam oferta z tym, że sporo okrojona. Dużo uboższa niż w Fortunie

@antypolak przypomniało mi się. W Betssonie jest niezła oferta i kursy najwyższe na kanadyjkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Tak sobie myślę o pierwszym dzisiejszym spotkaniu i teoretycznie ostatnie dni mocno przemawiają za gośćmi, ale jednak to trudna hala i rewanż za spotkanie, które bylo tydzień temu. Teoretycznie Niżny świetnie wyglądal z Podolskiem, ale juz zmęczył się z Mińskiem i ze względu na te mieszane uczucia odpuszczę granie na nich, bo możliwie, że Sibir będzie się w stanie u siebie przełamać, choc ostatnio widać, że jest mocny dołek, ostatnio komplet zakładów przeciwko nim ugrałem w meczu z Kazaniem łącznie z -2,5, mimo że mieli mnóstwo kar nic nie wykorzystywali i Kazań ich wypunktował. Mam nadzieje, że dziś będą wyglądali lepiej, Niżny gra ofensywnie więc pogram w stronę bramek.

BTS 1P @3,25  
2+ @1,82  
over 5,5 @2,45  
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj nie bardzo czuję te spotkania mimo, że wybór jest całkiem pokaźny. Podobnie jak kolega wyżej będę celował w bramki i na początek również wybieram mecz w Nowosybirsku. Wydaje mi się, że gospodarze są w stanie się przełamać. Ostatni rywale wymagający, ale Sibir wcale nie wyglądał tak źle z Kazaniem. Zabrakło skuteczności. Mimo to nie stawiam na niczyje zwycięstwo tylko na bramki w połączeniu z underem. Ostatnio dobrze szło "w wysokie kursy", więc pogram ryzykownie.

  
Nowosybirsk - Niżny Nowogród
  Obie strzelą co najmniej dwie bramki i poniżej 6,5 @3,00 Unibet   ​


Podobnie z meczem w Helsinkach. Jokerit wraca do siebie po serii wyjazdowej natomiast Dynamo kontynuuje pobyt w delegacji. Myśle, że obie ekipy są w stanie wcisnąć sobie nawzajem po dwie bramki, ale pojedynek będzie na tyle zacięty, że ogromu goli nie doświadczymy. Tutaj podobnie wydaje mi się, że Jokerit przerwie serię zwycięstw Stołecznych u siebie w Finlandii.

 
Jokerit Helsinki - Dynamo Moskwa
  Obie strzelą co najmniej dwie bramki i poniżej 6,5 @3,10 Unibet   
 ​
Ostatni zakład to już próba ustrzelenia wysokiego kursu. Sewierstal gra na wyjeździe i generalnie od dawna mają problem ze strzeleniem więcej niż jednej bramki Wojskowym, ale SKA zmęczone podróżą na daleki wschód może pozwolić sobie wcisnąć dwie bramki jednocześnie samodzielnie zdobyć dwa lub trzy gole.


  
SKA St. Petersburg - Sewierstal Czerepowiec
  Obie strzelą co najmniej dwie bramki i poniżej 6,5 @4,50 Unibet   ​
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
      Avtomobilist Jekaterynburg ML @2,63 Unibet      ​
Wygląda na to, że nadszedł kres mojej dobrej formy, bo i w NHL i w KHL ostatnio przestało "żreć", ale tego spotkania nie można odpuścić. Kursy na gospodarzy sporo wyższe niż się spodziewałem. Biorąc pod uwagę to jak ostatnio radzi sobie CSKA i na to jak ostatnio Podolsk prawie wyrwał im zwycięstwo nie wierzę, że w Jekaterynburgu czeka ich spacerek. Zaryzykował bym nawet wygraną gospodarzy w czasie regulaminowym, ale ostatnio i tak gram ryzykownie, więc trzeba dać sobie trochę odpocząć. 
.
.
.​

 

 
  Admirał Władywostok ML i Over 3,5 bramki @4,25 Unibet  
Mogło być lepiej, ale jest dobrze. Zabrakło mi jednej bramki.
W tym przypadku od samego patrzenia na H2H narzuca się zakład w stronę gości, ale nie w tym rzecz. Jak to często w hokeju bywa jak na złość akurat dzisiaj Sibir się przełamie i będzie "po ptokach", ale biorąc pod uwagę kursy z pewnością nie opłacalna jest gra w stronę gospodarzy. Sibir w ostatnich spotkaniach mierzył się z wymagającymi rywalami, ale to nie jest powód, żeby wszystkie spotkania przegrywać wysoko w regulaminowym czasie. Władywostok natomiast miał rywali tak samo wymagających, al przegrał tyko z SKA po dogrywce. Forma zdecydowanie po stronie gości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom