>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Mecze towarzyskie - Międzynarodowe

natas 8,1K

natas

Użytkownik
USA - Kostaryka 21:30
Po łatwym zwycięstwie nad Panamą Amerykanie spotkają się z o wiele bardziej wymagającym rywalem jakim będą Kostarykanie. Goście podbudowani wyjazdowymi zwycięstwami z Peru i Chile postawią zapewne cięższe warunki od poprzedników. Dziś już nie będzie tak łatwo, poza tym zespół jest w fazie budowy więc nie zwycięstwo a zgranie drużyny jest w tej chwili najważniejsze.
Berhalter nie musi się martwić o żadne kontuzje i zasugerował we wtorek, że nie będzie miał ochoty dokonywać drastycznych zmian w swoim składzie, który wygrał z Panamą.
Prawdopodobna wyjściowa jedenastka USA:
Steffen; Lima, Long, Lovitz, Zimmerman; Bradley, Baird, Mihailovic; Roldan, Zardes, Ebobisse.
Ponieważ ten mecz odbędzie się poza międzynarodowym terminem FIFA w czasie, który nie został oficjalnie uznany za przerwę międzynarodową, kluby nie są zobowiązane zwalniać zawodników do drużyn narodowych.
W zespole gości zabraknie czterech podstawowych graczy. Są to:
Keylor Navas, Bryan Ruiz, Joel Campbell, Giancarlo Gonzalez.
Prawdopodobna wyjściowa jedenastka Kostaryki:
Alvarado; Calvo, Francis, Mora, Salinas; Guzman, Cubero, Cruz; McDonald, Ruiz, Ortiz.
Jako, że w najmocniejszym składzie Kostaryka powinna bez problemu nową drużynę USA pokonać a dziś sporo stracili na sile rażenia przewiduję tutaj:
X @3,65 TOTO.nl ⛔⛔⛔ 2:0 Niestety 2 gole w końcówce.
 
arass1 162K

arass1

Użytkownik
Tite wysłał powołania na marcowe spotkania towarzyskie reprezentacji Brazylii z Panamą i Czechami.

Do kadry „Canarinhos” po około rocznej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi wraca Dani Alves, a po 3,5-letniej - Felipe Anderson, który występuje obecnie w West Hamie.
Na liście nie brakuje też m.in. Édera Militão, Lucasa Paquety czy Viníciusa Júniora. Młoda gwiazda Realu Madryt będzie miała możliwość zadebiutowania w dorosłej reprezentacji.
Brazylijczycy zmierzą się z Panamą w sobotę 23 marca. Spotkanie z Czechami odbędzie się trzy dni później.
Kadra Brazylii na marcowe mecze:
Bramkarze: Alisson (Liverpool), Ederson (Manchester City), Weverton (Palmeiras).
Obrońcy: Dani Alves (Paris Saint-Germain), Danilo (Manchester City), Filipe Luis (Atletico Madryt), Alex Sandro (Juventus), Miranda (Inter), Thiago Silva (Paris Saint-Germain), Marquinhos (Paris Saint-Germain), Eder Militao (FC Porto).
Pomocnicy i napastnicy:
Casemiro (Real Madryt), Arthur (Barcelona), Fabinho (Liverpool), Allan (Napoli), Philippe Coutinho (Barcelona), Felipe Anderson (West Ham), Lucas Paqueta (Milan), Everton (Gremio), Firmino (Liverpool), Vinicius Junior (Real Madryt), Gabriel Jesus (Manchester City), Richarlison (Everton).
 
natas 8,1K

natas

Użytkownik


Malezja - Nepal godzina 16:00

1HC-2 @4,00 TOTO.nl 2:0    Zabrakło jednego gola a niewykorzystanych sytuacji multum.

 

Dziś w spotkaniu towarzyskim Malezja spotka się z Nepalem. Obie drużyny jak dotąd spotkały się sześciokrotnie

(FS podaje cztery). Cztery razy wygrywali Malezyjczycy (za każdym razem do zera) zaś dwa razy spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem:

09.01.2016 Malezja - Nepal 0:0

15.10.2008 Malezja - Nepal 4:0 (teren neutralny)

07.06.1989 Malezja - Nepal 3:0

23.05.1989 Nepal - Malezja 0:2

31.03.1985 Malezja - Nepal 5:0

16.03.1985 Nepal - Malezja 0:0

 

Malezja jest powszechnie uważana za silniejszą drużynę w porównaniu do Nepalu, jednak w rankingu FIFA Nepalczycy (161) znajdują się wyżej od Malezyjczyków (167).
Trener drużyny piłkarskiej Nepalu, Johan Kalin, nie przywiązuje dużej wagi do rankingów. Jest przekonany, że Malezja będzie trudnym rywalem dla jego zespołu. Odnosząc się do obecnej różnicy w szeregach pomiędzy zespołami, Lakin powiedział:

„Byłem trochę zaskoczony, gdy zobaczyłem rankingi FIFA, zanim tu przyjechałem. Wiem, że Malezja ma naprawdę silną ligę, w której gra kilku dobrych zawodników. Niektóre wyniki Malezji są również mocne. Pokonali Afganistan, a potem także Malediwy. Malediwy pobiły nas. Rankingi są zaskakujące, ale tak właśnie jest.”

W tym roku Malezja rozegrała dwa spotkania kontrolne:

z Singapurem (0:1) oraz Afganistanem (2:1). Dla Nepalu z kolei będzie to trzeci mecz w roku. Dwa poprzednie z Kuwejtem zakończyły się remisem (0:0) i porażką (0:1). Spodziewam się łatwego zwycięstwa Malezji kilkoma bramkami do zera. Mecz będzie rozgrywany na Stadionie Narodowym Bukit Jalil w Kuala Lumpur.

 

Składy wyjściowe:

MALEZJA: 1. Farizal Marlias (GK)(C); 2. Matthew Davies, 3. Shahrul Saad, 5. Adam Nor Azlin, 7. La'Vere Corbin-Ong; 12. Akram Mahinan, 4. Halim Saari; 11. Safawi Rasid, 20. Syafiq Ahmad, 16. Syazwan Zainon; 9. Norshahrul Idlan Talaha.

Ławka: 6. Syazwan Andik Ishak, 8. Nor Azam Abdul Azih, 10. Shahrel Fikri Md Fauzi, 14. Syamer Kutty Abba, 15. Kenny Pallraj, 17. Irfan Zakaria, 18. Faiz Nasir, 19. Akhyar Rashid, 21. Faisal Abdul Halim, 22. Zarif Irfan Hashimuddin (GK), 23. Ifwat Akmal Chek Kassim (GK), 24. Dominic Tan. N/A: Mohamadou Sumareh &amp; Rodney Celvin Akwensivie.

 

NEPAL: 16. Kiran Chemjong (GK), 3. Biraj Maharjan (C), 4. Ananta Tamang, 6. Devendra Tamang, 10. Bimal Rana, 12. Bikram Lama, 15. Sujal Shrestha, 18. Nawayug Shrestha, 21. Ravi Paswan, 23. Ranjit Dhimal, 32. Rohit Chand.

Ławka: 1. Bikesh Kuthu (GK), 5. Ravi Silwal, 7. Abhishek Rijal, 8. Bishal Rai, 9. Sunil Bal, 11. Santosh Tamang, 13. Tej Tamang, 14. Anjan Bista, 17. Suman Aryal, 19. Alan Neupane (GK), 24. Ajit Bhandari, 25. Saroj Dahal.
 
        
       
 
        
        

 
 
natas 8,1K

natas

Użytkownik


Próbuję kolejne mecze towarzyskie. Do dubla wybrałem dwa. Drużyny nigdy nie grały ze sobą.

Luksemburg - Madagaskar godzina 19:00

X2 @1,85 TOTO.nl 3:3    Na luzie. Dwa szybkie stracone gole przez Madagaskar w doliczonym czasie gry co najmniej dziwne.

Ciężko tutaj wybrać, jednak Madagaskar awansował ostatnio na Puchar Narodów Afryki z drugiego miejsca w grupie notując nieoczekiwaną zwyżkę formy, więc idę w ich stronę (2x zwycięstwo z Gwineą Równikową oraz remis z Senegalem). Luksemburg pokonał także kilka rywali, jednak byli oni niżej notowani.

 

Turcja - Uzbekistan godzina 20:00

1 @1,31 TOTO.nl  2:0   Tu już w ogóle na spokoju.

Sprawa prosta, mimo lekkich postępów w Azji, Uzbekistan jeszcze trochę odstaje od poziomu Turków. Dlatego tutaj bez kombinacji do podbicia stawiam na zwycięstwo Kebabów, którzy mają o wiele większą siłę rażenia.

 

AKO @2,42     
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wrzucam tutaj...
Prezes RFEF Luis Rubiales ogłosił, że Luis Enrique odchodzi ze stanowiska selekcjonera reprezentacji Hiszpanii. Powodem takiej decyzji są sprawy osobiste, które uniemożliwiły byłemu trenerowi Barçy prowadzenie drużyny La Rojy z ławki w ostatnich meczach. Nowym selekcjonerem zostanie dotychczasowy asystent Robert Moreno.
 
L 482

legionista1987

Użytkownik
Wczoraj tj we wtorek 10.09 w godzinach popołudniowych przeglądałem Youtube. Trafiłem na skrót meczu Argentyna - Meksyk gdzie w opisie filmiku widniał wynik 4-0 dla Argentyny. Oglądnąłem może z minutę bo obraz raził w oczy.
Chwilę później przeglądając ofertę na mecze towarzyskie zobaczyłem że Argentyna dopiero ma grac z Meksykiem w nocy.
Kliknąłem w H2H i nigdy w historii ich meczów nie było wyniku 4-0....
Bardzo mnie to zastanowiło. Kilka godzin do meczu a wynik już znany ?
Postawiłem DW 4-0 dla Argentyny która grała rezerwowym składem. Wynik chyba znacie ? 4-0 i to do przerwy a później granie żeby wynik się zgadzał... Piękna ustawka musiała być.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panowie jeśli w dalszej dyskusji pojawią się obraźliwe słowa wobec drugiej osoby to polecą BANY. 
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Dziś Niemcy-Argentyna

Niemcy:
Stegen- Stark, Süle, Koch - Klostermann, Kimmich (c), Rudy, Halstenberg - Waldschmidt, Gnabry, Brandt
Rezerwowi: Amiri, Can, Havertz, Leno, Neuer, Serdar
Argentyna
Marchesin - Foyth, Otamendi (c), Rojo, Tagliafico - Paredes - Pereyra, De Paul, A. Correa - Dybala, La. Martinez
Rezerwowi: Acuna, Alario, Balerdi, Dominguez, Gonzalez, Kannemann, E. Martinez, Musso, Pezzella, Rodriguez, Saravia, Ocampos, Vargas


 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Brazylia: Alisson; Danilo, Thiago Silva, Marquinhos, Alex Sandro; Casemiro, Arthur, Fabinho; Richarlison, Roberto Firmino, Philippe Coutinho
Argentyna: Esteban Andrada; Juan Foyth, Nicolás Otamendi, Walter Kannemann (Germán Pezzella), Nicolás Tagliafico; Rodrigo De Paul, Leandro Paredes, Giovani Lo Celso; Lionel Messi; Lautaro Martínez, Sergio Agüero


Oczywiście piłkarski klasyk szkoda ,że bez Neymara podobnie w ekipie ''Canarinhios'' zabraknie oczywiście Ederseona oraz skrzydłowego Ajaxu Davida Neresa. Ostatnie wyniki Brazylii nie przekonują tylko remisy z Senegalem (1-1) czy Nigerią (1-1) ,ale w takim meczu oczywiście motywacja będzie podwójna więc selekcjoner Tite zrobi na pewno wszystko by to spotkanie wygrać. Wydarzeniem dla Argentyny jest oczywiście powrót Leo Messiego (po zawieszeniu) od momentu finałów CA ,gdzie Argentyńczycy zajęli trzecie miejsce w zespole niewiele się zmieniło a coraz lepsza gra pozwoliła pozostać na stanowisku trenera Lionel Scaloniemu (wysokie wygrane nad Ekwadorem czy Meksykiem oraz remis z Niemcami). Najprawdopodobniej odpocznie sobie także bramkarz Franco Armani który w następnym tygodniu będzie grał w finale CL. Ostatnie wyniki wskazują na Argentynę ,ale myślę że warto spokojnie pobierać typ obie strzelą. 

typ: obie strzelą @ 1.96 / unibet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Brazylia - Argentyna 0:1
obie strzelą, @1,90 STS
  

Zdecydowanie najciekawsze dzisiejsze spotkanie, fakt, że tylko towarzyskie, ale przy klasie obu drużyn możemy spodziewać się ciekawego widowiska. Mecz odbędzie się na neutralnym terenie w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej. jest on zapowiadany głównie jako powrót Messiego do kadry po 3 miesięcznej dyskwalifikacji podczas Copa America za otwartą krytykę pracy sędziów podczas tamtego turnieju. Jak dobrze pamiętamy Brazylia wygrała tegoroczną edycją amerykańskiego turnieju, a Argentyna wywalczyła brąz. Od zakończenia CA obie ekipy zagrały po 4 mecze towarzyskie i w nich lepiej radziła sobie drużyna dzisiejszych "gości" notując 2 remisy i 2 wygrane, natomiast Brazylia nie wygrała żadnego meczu kontrolnego ponosząc porażkę i 3 razy remisując. Patrząc tylko na ostatnie wyniki "wypadałoby" zagrać w stronę Argentyny po dobrym kursie ponad 3, ale patrząc już na mecze bezpośrednie to w ostatnim czasie Brazylia strasznie nie leży Argentynie, przegrali z nimi 2 ostatnie mecze nie strzelając nawet gola. Siła ofensywna obu ekip jest powszechnie znana, w Brazylii nie wystąpi Neymar, ale i bez niego Canarinho mają kim atakować, wystarczy wspomnieć Firminho, Coutinho czy Gabriela Jesusa, u Albicelestes jak wspomniałem wystąpi Messi, oprócz tego powołanie dostał Aguero oraz Dybala. Na tak mocne ofensywy nasuwa się jeden typ - obie strzelą, mimo niekorzystnego H2H w tej materii, ponieważ od 4 spotkań nie było BTS-u pomiędzy nimi, jednak dzisiaj liczę, że bramki powinny paść z obu stron, nie bez znaczenia jest też neutralny teren, po części właśnie myślę, że zagrają pod publikę i zobaczymy kilka brameczek po obu stronach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
windover 21,6K

windover

Użytkownik

ARGENTYNA VS. URUGWAJ typ: obie strzelą @ 1.91 / unibet   ​
ARGENTYNAEsteban Andrada; Juan Foyth, Germán Pezzella, Nicolás Otamendi, Nicolás Tagliafico; Rodrigo De Paul, Leandro Paredes, Giovani Lo Celso; Lionel Messi; Lucas Alario, Lautaro Martínez
URUGWAJ: Fernando Muslera; Giovanni González, Diego Godín, Sebastián Coates, Matías Viña; Brian Rodríguez, Federico Valverde, Rodrigo Bentancur, Brian Lozano; Luis Suárez, Edinson Cavani

- Na szybko, Argentyna ostatnią wygraną nad Brazylią (1-0) pokazała tylko ,że jest w dobrej formie (a właściwie najlepszej) od dłuższego czasu ,ale nie ma się co za dużo podniecać ,bo to "Canarinhos" zagrali bardzo słaby mecz w dodatku miałem wrażenie ,że grali bardzo wolno ,znów nie odbyło się bez pajacerki ze strony Messiego ,który dopiero co wrócił po zawieszeniu ,oczywiście Argentyńczyk strzelił jedyną bramkę ale po dobitce z rzutu karnego (którego sam zresztą wykonywał)
- L. Scaloni tylko bez Franco Armani który przygotowuję się do meczu w CL.
- ''- Miałem pretensje, bo Messi powinien otrzymać żółtą kartkę. Wtedy on przyłożył palec do ust i powiedział, żebym się zamknął. Odpowiedziałem mu, żeby sam to zrobił - przyznał po meczu Tite. ''
- Urugwaj uporał się w innym towarzyskim meczu z Węgrami (2-1) ,wcześniej remisując z Peru (zresztą z którym grali dwukrotnie). Warto wspomnieć ,że ekipa Oscara Tabareza nie przegrała w tym roku kalendarzowym. 
- Urugwaj dziś bez Nahitán Nandez, Giorgian De Arrascaeta, Jonathan Rodríguez oraz Darwin Núñez a podobnie ma się sytuacja z José María Giménezem który dopiero dochodzi do siebie po kontuzji.
-  ''Albicelestes'' jest minimalnym faworytem tego meczu ,mam nadzieje że w Izraelu dziś zobaczymy bramki z obu stron.

 
Otrzymane punkty reputacji: +58
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski
Godzina: 14:30
Spotkanie: Brazylia - Korea Południowa
Typ: w obu połowach będzie powyżej 1,5 gola   szkoda, bo okazji na czwartego gola w meczu było wiele z obu stron.
Kurs: 5,40
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Pamiętam zwycięstwo Brazylii w Copa America. Od tego czasu nie śledziłem ich rezultatów. Jak dzisiaj na nie spojrzałem, to mocno się zdziwiłem. Ich ostatnie wyniki są tak słabe, że nawet nasza reprezentacja byłaby za nie mocno krytykowana. Brazylia nie wygrała od pięciu spotkań, a rywale kto wie jak mocni nie byli, jedynie Argentyna i Kolumbia to reprezentacje z wyższej półki, bo Nigeria, Senegal i Peru do nich się nie zaliczają. Brazylia przegrała z Peru 0:1, z Argentyną również 0:1, reszta spotkań to były remisy. Brazylia nie wygrywa, do tego gra nudne mecze sądząc po underowych wynikach, najwyższy czas na jakiś naprawdę ciekawy mecz i wysokie zwycięstwo. Miejsce ku temu jest dobre, bo spotkanie odbędzie się w Abu Dhabi, gdzie bogactwo jest niesamowite. Warto promować piłkę w takich miejscach, ale żeby ta promocja była skuteczna, to mecz powinien być ciekawy. Liczę tu na ofensywnie nastawioną Brazylię, że wreszcie pokażą swój potencjał ofensywny. Ofensywne nastawienie Brazylii to będzie dobra szansa dla Korei, by też coś strzelić. Moim zdaniem tutaj może być over 1,5 w obu połowach.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Hiszpańska Królewska Federacja Piłkarska poinformowała, że Luis Enrique wraca na stanowisko trenera reprezentacji Hiszpanii. Były szkoleniowiec Barcelony będzie pracował z La Roją do 2022 roku, czyli do mistrzostw świata w Katarze.
− Chcemy, żeby poznano prawdę. 19 czerwca wyjaśniłem, że Roberto Moreno przejmował stanowisko trenera, ale jasno zaznaczyliśmy, że w momencie, w którym Luis Enrique chciałby wrócić, mógł to zrobić. Przez cały czas byliśmy całkowicie transparentni.

− Od czasu śmierci jego córki rozmawiałem z Luisem trzykrotnie, po raz pierwszy 29 sierpnia. Później spotkaliśmy się 31 października oraz wczoraj. Robert Moreno na spotkaniu z José Francisco Moliną oraz ze mną powiedział, że Luis Enrique chciał wrócić do trenowania. Zdecydowaliśmy się z nim porozmawiać. Molina powiedział mi, żebyśmy porozmawiali po zakończeniu eliminacji. W niedzielę Molina rozmawiał z Robertem Moreno i powiedział mu, że skoro Luis Enrique chce wrócić, to rozważymy tę możliwość.

− Wczoraj Roberto Moreno przesłał nam wiadomość, że chciał uzgodnić swoje odejście, żeby nie przeszkadzać w powrocie Luisa Enrique. Było to nagłe, powstał kryzys i trzeba było rozwiązać problem. Moreno nie chciał zostać. Niczego nie negocjowaliśmy. Wtedy porozmawiałem z Luisem Enrique i zapytałem go, czy byłby gotowy wrócić. Powiedział, że tak. Podziękował mi za dotrzymanie danego słowa.

− Molina uzgodnił, że spotkamy się z Moreno dziś o 10 rano. To Moreno jako pierwszy dowiedział się, że Luis Enrique chciał wrócić. Dziś rano pojawili się jego prawnicy, a nie on osobiście, szanujemy tę decyzję. Nie zmieniliśmy naszego przekazu i byliśmy lojalni. Zmienił się jedynie czas działania, bo wymógł to sam Robert Moreno. Luis Enrique był naszym liderem i obiecaliśmy mu, że drzwi będą dla niego otwarte.

− Luis Enrique sam zadecyduje o składzie swojego sztabu, o to trzeba będzie pytać już jego.

− Nie żałujemy współpracy z Robertem Moreno, jesteśmy wdzięczni za całą jego pracę. To on zdecydował jednak o odejściu akurat w dniu rozegrania meczu i przyspieszył proces powrotu Luisa Enrique. My chcieliśmy przemyśleć sprawę do końca roku.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski
Godzina: 2:00
Spotkanie: Ekwador - Kolumbia
Typ: Ekwador strzeli więcej niż 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,95
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Swego czasu Ekwador to była naprawdę dobra reprezentacja, która potrafiła się dostawać na wielkie imprezy typu mistrzostwa świata. Teraz nastały dla nich gorsze czasy, ale w dalszym ciągu potrafią czasami zagrać dobry mecz, zwłaszcza u siebie. Ekwador prezentuje teraz całkiem niezłą formę, gdyż wygrali trzy z ostatnich czterech spotkań. Wygrali 3:0 z Trynidadem i Tobago, również 3:0 z Boliwią oraz 1:0 z Peru. Z Argentyną wysoko przegrali, ale jednego gola strzelili. Jak widać Ekwador całkiem nieźle radzi sobie ostatnio w meczach towarzyskich, zwłaszcza w ofensywie. W sumie wyglądają ostatnio lepiej niż Kolumbia, która co prawda wygrała skromnie z Peru, ale wcześniej mieli cztery mecze bez zwycięstwa. Była też porażka 0:3 z Algierią, gdzie już w pierwszej połowie stracili dwa gole. Według mnie Ekwador stać na to, by strzelić w tym spotkaniu więcej niż 1,5 bramki.
 
lukas88 274,2K

lukas88

Forum VIP
07.10.2020 g. 21.00 Francja - Ukraina
Typ: Francja strzeli w obu połowach
Kurs: 1,79
Fortuna

Stawka 9/10

Reprezentacja Francji to kompletny zespół, który może tak naprawdę wystawić dwie równorzędne "11". Obecne pokolenie przez jeszcze kilka lat powinno rządzić na ME i MŚ.

Kadra Francji na październikowe spotkania:

Bramkarze:
Hugo Lloris (Tottenham), Mike Maignan (Lille), Steve Mandanda (Olympique Marsylia);

Obrońcy: Lucas Digne (Everton), Léo Dubois (Olympique Lyon), Lucas Hernandez (Bayern Monachium), Presnel Kimpembe (PSG), Clément Lenglet (FC Barcelona), Benjamin Pavard (Bayern Monachium), Dayot Upamecano (RB Lipsk), Raphaël Varane (Real Madryt);

Pomocnicy: Eduardo Camavinga (Stade Rennes), N'Golo Kanté (Chelsea), Steven Nzonzi (Stade Rennes), Paul Pogba (Manchester United), Adrien Rabiot (Juventus), Corentin Tolisso (Bayern Monachium), Houssem Aouar (Olympique Lyon);

Atakujący: Wissam Ben Yedder (Monaco), Kingsley Coman (Bayern Monachium), Olivier Giroud (Chelsea), Antoine Griezmann (FC Barcelona), Anthony Martial (Manchester United), Kylian Mbappé (PSG).

Także jak widać, nawet gdyby Deschamps chciał dać pograć zmiennikom to i tak siła jest potężna.

Po drugiej stronie z kolei słychać o sporych problemach kadrowych Ukrainy o czym można poczytać:

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-n...iny-z-francja-nie-zagra-az-czternastu-zawodni

Uważam że Francuzi od początku spotkania narzucą swoje tempo i zobaczymy dziś sporo bramek na Stade de France w Paryżu.

Alternatywnie:
Francja -2 AH @ 1,94 UNIBET 6/10
Francja wygra obie połowy @ 2,26 Fortuna 5/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
natas 8,1K

natas

Użytkownik
Czarnogóra - Łotwa

Łotwa ostatnio gra tragicznie, przenudny mecz z Andorą, niewykorzystany karny, kompletny brak pomysłu na grę. Z Maltą remis osiągnęli tylko po golu samobójczym. Czarnogóra o klasę lepsza, choć wiadomo, że do rewelacji ten zespół nie należy. Ostatnie zwycięstwa z Luksemburgiem (wyjazd 0:1), Cyprem (wyjazd 0:2), Białorusią (dom 2:0), czyli zespołami bardziej wymagającymi.

Czarnogóra wygra do zera @2.14 Unibet
1:1


Estonia - Litwa


Kolejny pojedynek "tytanów futbolu". W ostatnich 10 pojedynkach nie przekroczono limitu 2 goli, więc tu gram prosto:

Poniżej 2.5 gola i obie nie strzelą @1.90 Unibet
1:3


Malta - Gibraltar


Maltańczycy zanotowali ostatnio poprawę swojej gry, do tego grają odważnie do przodu. Minimalne porażki z Norwegią (1:2) oraz Wyspami Owczymi (2:3) nie przyniosły wstydu. Poza tym pechowy remis 1:1 z Łotwą pozwala pozytywnie myśleć o meczu z rywalem, który wygrał ledwie 1:0 z kompletnie amatorskim i najgorszym zespołem w Europie, czyli San Marino. Tutaj idę odważniej:

Malta -1HC i wygra do zera @3.75 Unibet
2:0


Luksemburg - Liechtenstein


Czasy gdzie Luksemburg był ostatnim chłopcem do bicia póki co minęły. Liechtenstein niestety pozostaje w tym samym gronie w którym był od dawna. Między tymi zespołami zawsze padało więcej jak 2 gole. Mimo tego, że Luksemburgczycy nigdy nie pokonali swojego rywala typuję dzisiaj:

Luksemburg wygra i powyżej 2.5 gola @2.33 Unibet
1:2


Holandia - Meksyk


Najciekawsze starcie zespołów z góry. Holendrzy na spotkania towarzyskie raczej nie odkrywali wszystkich swoich atutów, co innego zawsze waleczny Meksyk, który chce się pokazać poza Ameryką Północną. Jako, że w spotkaniach tych dwóch drużyn zawsze padało kilka goli a nigdy nie mniej jak 2 stawiam:

X2, obie strzelą i powyżej 2.5 gola @5.30 Unibet
0:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
lukas88 274,2K

lukas88

Forum VIP
Portugalia- Hiszpania 07.10.2020 g. 20.45
Typ: powyżej 10,5 RR
Kurs: 2,03
Fortuna
8/10


Portugalia wychodzi bardzo silnym składem:
Patricio- Guereiro, Semedo, Pepe, Cancelo- Sanches, Moutinho, Neves- Ronaldo, Silva, Trincao

Poza tym na ławce m.in: Fernandes, Bernardo, Felix, Jota

Uważam że mimo że to mecz towarzyski to zobaczymy ciekawy, ofensywny futbol, Portugalia na własnym boisku będzie chciała narzucić swój styl gry. Poza ofensywnym ustawieniem, CR7 w pierwszej linii, są jeszcze boczni obrońcy z zapędami ofensywnymi Cancelo i Guereiro.

Hiszpania wychodzi składem:
Kepa- Reguilon, Llorente, Garcia, Roberto- Ceballos, Busquets, Canales- Rodrigo, Gerard, Olmo

Poza tym na ławce m.in: Fati, Torres,

Po drugiej stronie Hiszpanie, którzy też mają kim bujać na skrzydłach bo Sergi Roberto i Reguilon będą na pewną włączać się w akcje ofensywne, to tego z przodu Olmo, Gerard i Rodrigo będą robić sporo wiatru. Uważam że w tym spotkaniu zobaczymy masę ofensywnych akcji z dużą ilością cornerów oraz 3-4 bramki, dlatego overy również do gry.
Hiszpanie wychodzą częściowo rezerwowym składem w defensywie, w bramce Kepa popełniający masę błędów zamiast De Gei, środek defensywy bez generała Ramosa, tylko z młodym Garcią. Jak dla mnie Portugalczycy biorą to spotkanie.....

Alternatywnie:
over 11,5 RR @ 2,63 Fortuna 5/10
BTTS +over 2,5 @ 2,06 Fortuna 5/10
Portugala wygra @ 2,45 Fortuna 4/10
Portugalia strzeli w obu połowach @ 3,30 Fortuna 3/10

 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom