>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 18.11.2019 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 18. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan

▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Euro 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwecja - Wyspy Owcze
Typ: (handicap 0:2) - Szwecja
Kurs: 1.65
Bukmacher: STS
Analiza:
Ostatnia kolejka. Niby Szwecja ma awans zapewniony. Niby Wyspy Owcze nie grają o nic, a jednak przyjrzałem się temu spotkaniu.
Nie oszukujmy się, Wyspy Owcze nie są najmocniejszym przeciwnikiem, mimo że robią postęp. W pierwszym spotkaniu skończyło się wynikiem 0:4 dla Szwecji. W mojej opinii Szwedzi mają jednak o co grać. Grają, by być losowanymi z drugiego koszyka. A żeby do tego doszło, muszą być w top 4 drużyn z drugich miejsc. Do tego są potrzebne bilanse bramkowe, gdyż dużo drużyn ma podobną liczbę punktów. Handicap nie jest spory, więc myślę, że nie jest specjalną trudnością dla gospodarzy, by go pokryć, a na pewno będą chcieli zakończyć eliminacje przed własną publicznością w fajnym stylu, by móc się razem z nimi w pełni cieszyć z awansu. Pozdrawiam! ;)

  65
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania - Rumunia
Typ: Hiszpania zdobędzie powyżej 3.5 gola
Kurs: 3.15
Bukmacher: Fortuna


Spotkania o pietruszkę jak żadne inne sprzyjają overowym wynikom. Rumunia gra już o nic, Hiszpania gra jeszcze o pierwszy koszyk w turnieju finałowym. Aspekt wolicjonalny będzie po stronie gospodarzy, umiejętności także. 3 dni temu rozstrzelali Maltę, myślę, że dzisiaj może być podobnie. Rumunia ma kilku ciekawych młodych graczy z inklinacjami do ofensywnej gry. Na Tegorocznym Euro U21 pokazali się z dobrej strony, a w ich meczach padało multum goli (z wyłączeniem "ustawionego" meczu z Francją). Nie widzę ich tutaj murujących dostępu do własnej bramki. Żegnają się z kwalifikacjami, przygotowują się do turnieju barażowego. Hiszpanie jak zwykle będą bawić się piłką i zapewne strzelą tyle goli ile tylko będą w stanie. Absolutnie nie zdziwiłby mnie tutaj wynik w okolicach 4:1, 5:1. W każdym razie spodziewam się otwartej gry i wielu goli - szczególnie po gospodarzach, którzy są topowym zespołem na świecie, grają u siebie oraz w przeciwieństwie do rywala, mają jeszcze o co grać.

  215



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Dania
Typ: Dania - remis nie ma zakładu
Kurs: 1.65
Bukmacher: STS

Mecz o wszystko. Irlandczycy muszą wygrać by awansować, wtedy lepszy bilans bezpośrednich meczów da im awans na euro.

Jednak nie wierzę w taki scenariusz. Ostatnie pięć meczy tych zespołów to trzy remisy 0:0, remis 1:1 i wysoka wygrana Duńczyków w Irlandii 5-1 w listopadzie 2017, gdy te drużyny grały z Polską w grupie. Dania jest lepszym piłkarsko zespołem i myślę, że nie da sobie wydrzeć awansu. Nie lekceważąc Irlandii proponuję typ na Duńczyków, ale bezpieczny, przy remisie mamy zwrot stawki.

 [zwrot] 
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów CONCACAF
Godzina: 00:00
Spotkanie: Kostaryka - Haiti
Typ: Haiti
Kurs: 6.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przejrzałem sporo różnego rodzaju zestawień i aktualnych tabel - zarówno klubowych, jak i reprezentacyjnych, i moją uwagę przykuło spotkanie w grupie D Dywizji A Ligi Narodów CONCACAF. Oto Kostaryka podejmuje na własnym stadionie Haiti. 

Bardzo ciekawie przedstawia się klasyfikacja tejże grupy przed ostatnim, dzisiejszym meczem:
        
PZespółSWRPWynikP
1Kostaryka31203:25
2Curacao41213:35
3Haiti30212:32
Jak widać, Haiti musi koniecznie wygrać dzisiejsze spotkanie, aby po pierwsze, nie spaść do Dywizji B, zaś po drugie - żeby dać sobie szansę na udział w Turnieju Finałowym w czerwcu przyszłego roku. Niestety, sytuacja w tabeli nie umożliwia im dokonania tej sztuki gdy wygrają skromne 1:0. Marzenia o awansie  doT Finałowego ziszczą się wówczas, gdy piłkarze Haiti pokuszą się o co najmniej dwubramkowe zwycięstwo (lub zwycięstwo z jedną bramką przewagi, ale musieliby wtedy zaliczyć więcej celnych trafień).

Bardzo mocno rzuca się w oczy fakt, że gry Haiti wygra dokładnie 1:0, wówczas wszystkie trzy zespoły będą miały identyczny bilans punktów, strzelonych i straconych bramek, zwycięstw, remisów i porażek. Obok liczby punktów z bilansie bramek, liczbie bramek zdobytych, liczą się bramki zdobyte na wyjeździe.

Kostaryka jest w pewnym sensie faworytem tego spotkania, ale nikt nie powiedział, że Haiti wcale nie ma żadnych szans na końcowy sukces. Wielu z nas nie wie, ale Haitańczycy zakończyli udział aż na półfinale w tegorocznym Złotym Pucharze CONCACAF. Wówczas Kostaryka dotarła do półfinału ulegając po drodze w fazie grupowej... a juści! - Haiti.

Jak widać, sytuacja dla dzisiejszych gości jest zgoła skomplikowana, i w takich sytuacjach górę biorą kalkulacje, często niepotrzebne, wszak trzeba grać swoje. Stąd nie mając absolutnie nic do stracenia siłą rzeczy muszą nastawić się na ofensywę, a nie asekuracyjną grę z tyłu.

Należy nadmienić, że w poprzednim meczu obu zespółów, już w ramach grupy, przed miesiącem (w Haiti) padł remis 1:1. To co wiemy o tym meczu, to fakt, że Haitańczycy grali lepiej i mieli więcej sytuacji strzeleckich. Zabrakło jedynie skuteczności. Myślę, że wyciągnęli lekcję z tego spotkania i pomimo wyjazdowego charakteru meczu nie ugną się pod ciężarem muru Kostaryki, dla której w zupełności do pełni sukcesu wystarczy remis.

  100
 
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik


Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Buffalo Sabres
Typ: Chicago Blackhawks 
Kurs: 2,15
Bukmacher: Fortuna


Żal nie spróbować zagrać na Blackhawks, które są ostatnio w dobrej dyspozycji a ich formacje wygląda naprawdę solidnie. Mają na swoim koncie już 3 zwycięstwa z rzędu i ofensywnie prezentują się naprawdę solidnie. Ostatnie dwa zwycięstwa były na wyjeździe należy zaznaczyć. Teraz podejmują zespół szabelek na swoim lodzie i ciężko się spodziewać aby nie poradził sobie zespół z Chicago z drużyną, która notuje duży regres formy. Na ostatnie 5 spotkań przegrali 4 spotkania. Ostatnio udało im się pokonać na swoim lodzie słabą Ottawe Senators. Raczej nie powinno to robić większego znaczenia. Chicago ma w swoim zwyczaju ogrywać na swoim lodzie zespół Buffalo Sabres, myślę że będzie podobnie dzisiaj. Chicago do tej pory dobrze się prezentuje także na swoim lodzie. Ostatnie 3 mecze u siebie to 3 zwycięstwa. Myślę, że warto także spróbować over bramkowy zagrać w tym meczu, dla bezpieczeństwa proponuje podeprzeć typ z bramkami i dogrywką. Nie pamiętam naprawdę, kiedy ostatnio Chicago Blackhawks przegrało na swoim lodzie z Buffalo Sabres. Spojrzałem z ciekawości w statystyki i na pewno od 2009 roku nie przegrali ani razu. Czyli od 10 lat. Czysto statystycznie patrząc nie powinni tego dokonać także dzisiaj w nocy zwłaszcza przy dobrej dyspozycji. Z osłabień kadrowych zabraknie w drużynie Buffalo Bogosian Z., Hunwick M., Johansson M, Sobotka V oraz Larsson J. W zespole gospodarzy przewidziana jest jedynie absencja Caggiula D.


  115
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 0:05
Spotkanie: Orlando Magic - Washington Wizards
Typ: Orlando Magic wygra różnicą 1-5 punktów
Kurs: 4,70
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Szkoda mojego ostatniego typu na mecz New York Knicks - Charlotte Hornets, bo było bardzo blisko, ale szczęśliwa trójka Charlotte wszystko zepsuła. No nic, walczymy dalej. Kolejny zacięty mecz widzę w spotkaniu Orlando Magic z Washington Wizards. Obie drużyny póki co nie mogą być zadowolone ze swoich wyników. Washington Wizards mają bilans 3-7, więc jeśli chcą wejść do playoffs, to muszą się brać do roboty. Orlando Magic się wzmocniło, przed sezonem wydawało się, że zrobienie playoffów będzie formalnością, ale póki co nie idzie im zbyt dobrze, bo ich bilans 5-7 jest poniżej oczekiwań. Trzeba jednak przyznać, że ich forma idzie w górę. Wreszcie udało im się wygrać dwa mecze z rzędu. Jeden z nich to był mecz z Philadelphią 76ers, a drugi z San Antonio Spurs. Mecz z San Antonio Spurs wygrali 111:109, czyli różnicą dwóch punktów. Moim zdaniem z Washington Wizards może być podobnie i tu liczę na minimalne zwycięstwo Orlando Magic.

  370
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Dania
Typ: Dania -1HA
Kurs: 5,00
Bukmacher: fortuna
analiza


Nareszcie nadszedł sądny dzień dla Irlandczyków. Niech ten, za przeproszeniem, dziadowski futbol zapomni o grze na Mistrzostwach Europy.
Z powyższych zakładów niech każdy sobie wybierze ten, który uważa za najbardziej prawdopodobny.

Sytuacja w grupie jest bardzo komfortowa dla Duńczyków i Szwajcarów. Niestety nie jest ona fajna dla Irlandii. No ale patrząc na ich grę oraz na to, że nie wygrywa się z Gruzją, a z Gibraltarem się męczy, to nie można i nawet nie ma się prawa myśleć o awansie - jedyne co można to pomarzyć i na marzeniach się u nich skończy.
Obecnie są liderami w swojej grupie co jest niesamowicie nieprawdopodobne. Pewnie sami Duńczycy nie mogą spać po nocach jak mogli zremisować z Irlandią 1-1. Hah sprawa jest bardzo prosta i nie wymaga wiedzy eksperta. Irlandia miała bardzo chytry plan. Ugrać remisy z Danią i Szwajcarią, a ograć (nawet w bólach Gibraltar oraz Gruzję). O ile ich misterne zagrywki przyniosły skutek w meczach z "potęgą" z Gibraltaru (2-0 u siebie i 0-1 w delegacji), to niestety wyjazd do Gruzji pokrzyżował ich schemat i było trzeba zacząć grać ofensywnie, gdyż remisy przestały się opłacać. I tak to porażka ze Szwajcarią pozbawiła ich praktycznie szans na awans, gdyż tylko wygrana z Danią da im promocję na udział w ME. 

Tak oto prezentuje się obecna tabela.



Za Szwajcaria będzie miała o 3 oczka więcej, gdyż Helweci grają mecz z Giblartarem. Więc 17 oczek Helwetom daje awans na Euro, bo chyba nikt nie przypuszcza, by nie wygrali oni delegacji z amatorami. 

Można twierdzić, że Danii wystarczy remis z Irlandią by awansować. Ale na co komu nerwówka, gdyż nawet nieudolnie grająca Irlandia może wykonać niezamierzoną, niekontrolowaną czy nawet przypadkową wrzutkę w pole karne i strzelić gola. Dla Danii lepiej sprawę załatwić tak jak dokładnie dwa lata temu w barażach do MŚ, gdzie w Kopenhadze mieliśmy remis 0-0, a w Dublinie pogrom 1-5. 

Już nie mogę się doczekać, by zobaczyć ofensywnie nastawioną Irlandię, która będzie musiała wygrać by awansować. W końcu swoją grę będą musieli nastawić na atak. W końcu nie będą mogli skupić się na minimalnym zadowoleniu jakim jest gra w obronie i ugranie remisu z drużyną lepszą lub liczenie na przypadkową lagę do przodu, którą przejmie jeden z nieznanych mi napastników i strzeli gola. 

Duńczycy wygrali swój arcyważny mecz ze Szwajcarią w poprzedniej rundzie i nie zmarnują szansy. 
Przede wszystkim oprócz wyników i stylu jaki prezentują obie reprezentacje, to na pierwszy plan wysuwa się wyjściowa jedenastka jednych i drugich. Dania ma w swoich szeregach grajków, którzy potrafią w ważnych meczach pokazać swoją klasę, udowodnić, że są zawodnikami z górnych półek. 

Oczywiście na pierwszy plan wysuwa się Pan o nazwisku Eriksen. Co prawda w Tottenhamie ostatnio dość często przesiaduje na ławce rezerwowych i dopiero w trakcie meczu pojawia się na boisku, ale temat klubu to temat odrębny. W reprezentacji Danii gra zawsze 90 minut i potrafi rozdzielać piłki jak mało kto. 
W napadzie mamy Poulsena, który gra w RB Lipsk. Zarówno w klubie jak i reprezentacji zazwyczaj 90 minut. Kolejny ofensywny gracz - również z Bundesligi to Thomas Delaney z Borussi Dortmund. 
Nie zapominajmy również o pracusiu z Southampton czyli Hojbjergu, który gra we wszystkich meczach swojej klubowej drużyny.
Z napastników mamy jeszcze Dolberga z Nicei, Corneliusa z Parmy, Roberta Skov'a z Hoffenhaim czy Gytkjaera z Lecha Poznań
W bramce oczywiście niekwestionowany numer jeden Kasper Schmeichel.
Na uwagę zasługuje również nazwisko Wass (podstawowy obrońca w Valencii), który jest ważnym zawodnikiem szerokiej kadry Danii. Jest też Joachim Andersen z Lyonu. 

Chciałbym jeszcze wrócić do kwestii Erkisena. Ten wybitny piłkarz ma coś do udowodnienia swoim fanom. Nie tylko tym z Danii. Jak wiemy ma on ważny kontrakt z Kogutami do końca roku i nic nie wskazuje na to, by chciał go przedłużyć. Ostatnie dwa mecze w klubie, to tylko 29 minut gry. Wszedł w meczu LM z Crveną w 60 minucie, a w Premier League mecz z Shieffield przesiedział na ławce. Na pewno jest głodny gry. 

Tak jak pisałem kiedyś przy meczu Szwajcarii z Irlandią, to jeśli chcę coś napisać o graczach Irlandii, to muszę szukać pomocy u wujka google. Drużyna z Wysp przede wszystkim bazuje na graczach Premier League oraz Championship. Oczywiście żaden nie gra w topowych klubach tych lig. Wydaje mi się, że nieważne jaka "11" wybiegnie dziś w koszulkach Irlandii, to nie będzie miało to znaczenia. 

Mam w głowie mecze Danii z naszą reprezentacją podczas eliminacji do MŚ w Rosji. Podopieczni Age Hareida jeśli muszą to potrafią. Pamiętam jak wyglądała nasza drużyna w Kopenhadze w meczu, który przegraliśmy 4-0. Duńczycy byli zmuszeni nas zdominować i wygrać jeśli chcieli liczyć się w walce o awans. Tak też zrobili. Dziś również mają wszystko we własnych nogach i dodatkowo przeciwnik słabszy.

Kurs ponad 2,0 na wygraną Duńczyków, to piękna sprawa. Bukmacherzy wciąż widzą coś w reprezentacji Irlandii, tylko nie mogę dostrzec co. Będę czekał tylko na gola Danii, który sprawi że Irlandia zacznie się odkrywać, a jest to dla nich jak woda na młyn.

Dania przed meczem z Irlandią rozegra jeszcze mecz z Gibraltarem. Zapewne przy spokojnym prowadzeniu nie będą forsować tempa, by być w pełni sił na spotkanie w Dublinie. 

Irlandia w tym eliminacjach nie pokazała nic. Dwa remisy - ze Szwajcarią u siebie i Danią w Kopenhadze, to wszystko. Prawdę mówiąc powinni tamte mecze przegrać, bo byli w nich gorsi i tylko słabsza postawa rywali i szczęście Irlandii pozwoliło im na ugranie punktu. 

Poniżej pokazane jak statystycznie wyglądał remis  w Kopenhadze i remis ze Szwajcarią.





A teraz można zobaczyć jaką przewagę mieli Szwajcarzy w rewanżu. W meczu, w którym mieli nóż na gardle.



Różnica pomiędzy Dania i Szwajcarią, a Irlandią jest taka, że oni mają na kogo postawić, mają zawodników na których może ciążyć presja wzięcia meczu na swoje barki. Potrafią zagrać ofensywnie i zdominować rywala jeśli jest taka potrzeba. Na próżno szukać tego w kadrze graczy z Zielonej Wyspy.

Duńczycy gładko ograli Gibraltar co oczywiście było do przewidzenia. Cały mecz rozegrał Eriksen, który jak pisałem jest bardzo głodny gry. Na szpicy 90 minut rozegrał zawodnik Lecha Gytkjaer, lecz uważam że dziś od początku meczu zobaczymy Poulsena z Lipska lub ewentualnie duet Poulsen - Dolberg.

Podsumowując, uważam że dziś Dania zrobi swoje i to z przytupem. I nawet to, że jest to mecz wyjazdowy nie przeszkodzi im w wygraniu meczu. oczywiście nie spodziewam się tutaj pogromu, ale wynik 2-0 dla przyjezdnych jest jak najbardziej prawdopodobny. 

Bye Bye Irlandio. 

  100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna El.Euro 2020 
Spotkanie Irlandia Dania
Godzina 20.45
Typ Dania wygra lub zremisuje
Kurs 1.42
Bukmacher sts
W dużej mierze zgadzam się z kolegami, którzy pisali o tym meczu. Nie wykluczam jednak remisu dlatego skorzystam z dobrego kursu na x2 jaki w ramach hitu dnia oferuje sts. Dania nie może dzis przegrać, dla Irlandii liczy się tylko zwyciestwo. Pilkarska jakość jest po stronie Danii ale na wlasnym stadionie Irlandia braki techniczne bedzie nadrabiać walecznoscia. Trudno mi uwierzyć w ofensywny styl gry gospodarzy od poczatku meczu, brak wykonawców zeby zdominować Danię w środku pola. Strzelenie pierwszego gola przez Danię zabije mecz dlatego  spodziewam się uwaznej gry w obronie  gospodarzy i szukania prób strzelenia bramki  po wrzutce ze stalego fragmentu gry. Przy utrzymujacym sie remisowym wyniku Irlandia postawi wszystko na jedną kartę dopiero w ostatnich minutach, wczesniej zbyt duże ryzyko nadziania sie na kontry rywali. W h2h 4 remisy w 5 ostatnich meczach. Od pamietnej porażki w barazu z Danią, Irlandia przegrala u siebie tylko jeden mecz z Walią, w żadnym spotkaniu na wlasnym boisku nie stracila więcej niż jednej bramki. 

  42
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Europa, Kwalifikacje EURO 2020, Grupa D
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Dania 
Typ: Handicap 2:0 - X
Kurs: 7,1
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ogólnie Dania mówiąc kolokwialnie - dała dupy w meczu z Irlandią jak grała u siebie, bo wynik 1:1 tak trzeba właśnie określić. Gdyby wygrali pierwszy mecz to dzisiaj nawet w przypadku przegranej w ostatnim meczu kwalifikującym do EURO2020 mieliby ten komfort, że mają bardzo wysoki bilans bramek, a to właśnie jest drugim czynnikiem rozstrzygającym awans w przypadku tego samego bilansu meczy pomiędzy ekipami z tą samą ilością punktów. Dzisiaj zobaczymy Irlandią na pewno nastawioną na atak, bo jedynie wygrana daje im awans na Mistrzostwa, ale czy tak dobrze poukładana drużyna gospodarzy pozwoli sobie na przegraną w tym meczu? Według mnie nie. Mają w bramce solidnego bramkarza na boiskach Premier League - Kaspera Schmeichela, który daje jednak poczucie bezpieczeństwa, bo nie zdarza mu się popełniać fatalnych błędów i gra w każdym meczu na wysokim poziomie, w obronie mają mega doświadczonego już zawodnika, a zarazem kapitana tej reprezentacji Kjaera, który gra aktualnie w Atalancie, ale jeszcze nie ma pewnego miejsca w składzie po transferze z Sevilli, obok niego Christiansen, który na co dzień występuje w Chelsea oraz Andersen, który jest najmłodszy z tej trójki, ale pełni już ważną rolę w obronie Lyonu. Pomoc to oczywiście gwiazda tej drużyny - Eriksen, który został na siłę zatrzymany w Tottenhamie (przynajmniej ja mam takie wrażenie po jego wypowiedziach) i niestety nie gra tyle minut ile grał w ubiegłym sezonie, ale dla Danii jest to nadal najważniejsze ogniwo, które łączy defensywę z ofensywą, obok niego selekcjoner Hareide ma do dyspozycji bardzo solidnych graczy jakimi są Lasse Schone, Daniel Wass oraz Delaney, których nikomu przedstawiać nie trzeba. Atak Danish Dynamite w takich meczach jak dzisiaj powinien składać się z Poulsena lub Dolberga, bo nie wierzę, żeby Gytkjaer grający w Lechu Poznań miał zagrać drugi mecz z rzędu od początku - po prostu jest to zbyt ważny mecz dla tej drużyny.
Irlandia w swoich szeregach nie ma takich zawodników, którzy niosą za sobą taką jakość, mecze głównie wygrywają czy remisują na zasadzie serca zostawionego na boisku i żelaznej defensywny, ale dzisiaj na autobus nie mogą sobie pozwolić, bo jeżeli chcą awansować bezpośrednio to muszą wygrać ten mecz. Ostatnie mecze Zielonej Armii to dość niespodziewana passa wygranych i remisów, ale już w meczu ze Szwajcarami w ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe 0:2 i podczas tego meczu oddali zaledwie dwa strzały na bramkę przeciwnika. Dzisiaj przed nimi arcytrudne zadanie przeciwko najmocniejszej drużynie tej grupy, która ma ambicje nie tylko na wyjście z grupy podczas EURO, ale na przedostanie się przez ćwierćfinał turnieju. 
Ja osobiście w tym meczu idę w stronę przyjezdnych, którzy są dla mnie drużyną po prostu kompletną - na każdej pozycji mają solidnych zawodników, którzy odgrywają pierwszoplanowe role w swoich klubach i to nie byle jakich tak jak w przypadku graczy gospodarzy. Jestem bardzo ciekawy tego meczu, bo jeszcze nigdy nie widziałem grającej otwarty futbol Irlandii, a wtedy ich obrona musi się posypać, co powinni Duńczycy bezlitośnie wykorzystać. 

    100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Maia (Portugalia), ziemna (w hali)
Godzina: 19:00
Spotkanie: Tiago Cacao - Jurij Rodionov
Typ: 1
Kurs: 4,10
Bukmacher: STS
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na ostatnim tenisowym challengerze w tym roku w portugalskim Maia. Spotyka się tutaj reprezentant gospodarzy Portugalczyk Cacao z Austriakiem Rodionovem. To ostatni taki turniej w tym roku i myślę, że oprócz Portugalczyków, którzy będą grac przed własną publicznością reszta graczy jakoś specjalnie spinać się nie będzie na te zawody. Owszem każdy chce wygrywać ale to ostatnie takie zawody w 2019 roku i tenisiści już są raczej myślami, że za chwilę będzie trochę pauzy i będzie można więcej czasu spędzić ze swoimi rodzinami. W tym spotkaniu próbuję zagrać w stronę Tiago, który regularnie gra na cegle startując w turniejach na tym podłożu jeszcze w październiku i listopadzie. U siebie w ojczyźnie potrafi zagrać solidnie o czym świadczy choćby zwycięstwo z Arguello na turnieju w Lizbonie, który jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem na nawierzchni ziemnej niż Rodionov. Jurij ostatni raz na cegle grał na turnieju w Kitzbuhel gdzie przegrał ze swoim rodakiem Dennisem Novakiem a tak wcześniej w kwalifikacjach French Open gdzie uległ Travagli. Z tą nawierzchnią lepiej zaznajomiony powinien być Tiago i spróbujemy tutaj pograć w jego stronę. On grał regularnie na cegle startując na tej nawierzchni jeszcze w październiku i listopadzie tak więc powinien mieć lepsze czucie na tym podłożu i powinien lepiej się poruszać.

  100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - kwal. EURO
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Dania
Typ: Remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Irlandia podejmie u siebie Danię. W tej grupie prawie wszystko jest jasne i remis w tym meczu jest najwdzięczniejszy dla każdej z ekip - przynajmniej żyje w takim przekonaniu. Szwajcaria najprawdopodobniej ma zapewniony awans, a Danię takowy remis na pewno ustawia. W przypadku Irlandii jest wiele niewiadomych - bo w grę wchodzą zarówno baraże z Ligi Narodów, ale też najlepsze drużyny z 3 miejsc. Polecam poczytać wiki o tym trochę. Jest to pierwszy rok z bardziej rozbudowanym EURO i mało kto ogarnia jak to działa. Bułgaria czy Białoruś mają szansę na awans, ale np. Słowenia już podobnie nie. Pewne jest to, że ten mecz jest dla obu drużyn ważny, a Irlandia mimo topornego futbolu czuje się dobrze w meczach domowych. Spodziewam się wyrównanego meczu i remisu w tym spotkaniu

  220
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki, kwalifikacje
Godzina: 17:00
Spotkanie: Gambia - DR Kongo
Typ: over 1,5 gola w meczu
Kurs: 1,55
Bukmacher: STS
Analiza:
Faktem jest, że rozgrywki Pucharu Narodów Afryki nie obfitują z reguły w kolosalną ilość bramek jednak kurs na over 1,5  w tym spotkaniu jest całkiem przyjemny.
Myślę, że mimo tego co napisałem wyżej jest tutaj szansa na wybłaganie 2 goli w tym spotkaniu. Jeśli chodzi o same statystyki to over 1,5 został pokryty 3/5 razy w przypadku ostatnich 5 meczy Gambii i 4/5 w przypadku 5 ostatnich meczy Konga.
Ogólnie w większości spotkań obu ekip jest to spokojnie pokrywane a dzisiejszej rywalizacji smaczku powinien dodać fakt, że po pierwszym meczu obie drużyny zainkasowały punkty (Gambia 3 a Kongo 1) a co za tym idzie jedni będą chcieli iść za ciosem a drudzy dodać sobie szans na awans.
Myślę, że ten typ to całkiem niezła opcja.
Powodzenia i pozdrawiam.

  55
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
gawlak 289

gawlak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - kwal. EURO
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Dania
Typ: X2 Dania i powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 3.70
Bukmacher: Betfan

Dziś w Irlandii dojdzie do ciekawego pojedynku, pomiędzy Irlandią,a reprezentacją Danii. Wiele już zostało napisanego o tym spotkaniu przez kolegów z poprzednich postów. Irlandia potrzebuje zwycięstwa nad Duńczykami żeby awansować, a co za tym idzie musi zmienić swój styl obronnej gry na atakujący. Może to być woda na młyn dla piłkarzy z Skandynawii. Dlatego spodziewam się tutaj otwartego widowiska w którym padną co najmniej 3 gole i reprezentacja Danii nie przegra tego meczu.

  100
 
bumbumbam 679

bumbumbam

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje euro 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gibraltar-Szwajcaria
Typ: obie połowy powyżej 1,5 gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: sts
Analiza:
Szwajcaria tym meczem zapewni sobie awans z Euro i liczę, na wysoki wynik. Poziom Gibraltaru jaki jest każdy wie, to takie trochę lepsze San Marino. W eliminacjach trafili do bramki tylko w jednym meczu ( dwukrotnie pokonali bramkarza Gruzji), a stracili 25 bramek czyli ponad trzy na mecz. Wynik ten zaniżają spotkania z Irlandią zakończone wynikami 2-0 i 1-0, nie popisali się wyspiarze. Na over 3,5 nie ma co patrzeć po takim kursie ale wpadł mi w oko zakład na obie połowy powyżej 1,5 gola. Szwajcarzy na pewno szybko będą chcieli wyjść na prowadzenie żeby mieć komfortową sytuację, a wiadomo, że takie drużyny jak Gibraltar bronią do pierwszej bramki, a potem już leci. Goście to moim zdaniem może być czarny koń przyszłorocznym mistrzostw. Petkovic zbudował zespół który wystąpił w finałach ligi narodów po pokonaniu Belgów w grupie 5-2. W półfinale odpadli ze zwycięzcą Portugalią ale i tak w tym meczu prezentowali się dobrze. Większość to gracze bundesligi więc jest to poziom wysoki, a selekcjoner widać, że ma pojęcie jak ten zespół poukładać. Liczę na grad goli na zakończenie eliminacji.

  100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EuroGodzina: 20.45Spotkanie: Irlandia - DaniaTyp: Irlandia +2,5 żółtych kartekKurs: 1,88Bukmacher: FortunaAnaliza:Stawka meczu bardzo duża, bo toczy się walka o awans. Irlandczycy to drużyna bazująca na sile fizycznej oraz stałych fragmentach - zapewne będzie wiele sytuacji w których sędzia będzie zmuszony pokazać żółtą kartkę. Sam sędzia to Felix Brych, który ma średnią ok 4/5 kartki na mecz. Zdarzały się mecze w reprezentacji, gdzie było tych kartoników np. 8. Myślę że Irlandia zagra dzisiaj osty futbol.

  100
 
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna / Kwalifikacje Euro 2020
Godzina: 20.45
Spotkanie: Irlandia - Dania
Typ: czerwona kartka
Kurs: 3.80
Bukmacher: ETOTO

Analiz na to spotkanie sporo ale też i sam mecz jest o coś , jak zostało już napisane wyżej to mecz w którym walki nie powinno zabraknąć , Irlandia w ostatnim swoim meczu ze Szwajcarią pokazała się z dobrej strony jeżeli chodzi o faule , z ich strony było aż 19 fauli a pod względem kartek również nie zawiedli bo dostali aż 6 żółtek z czego za drugą żółtą nasz Szymon Marciniak pokazał czerwoną dla Solemana , ogólnie w meczu było 8 żółtek , dzisiejszy mecz poprowadzi doktor F Brych , co prawda w meczach eliminacyjnych do ME nie pokazał on jeszcze ani jednej czerwieni ale myślę że kiedyś musi być ten pierwszy raz , z innej statystyki pana Felixa z tego sezonu w meczach LM w 2 meczach pokazał 8 żółtek 2 czerwone i 2 karne tak więc liczę na pana doktora i 1 czerwoną w eliminacjach do ME !

  100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro
Godzina: 20.45
Spotkanie: Irlandia - Dania
Typ: Liczba żółtych kartek +6,5
Kurs: 3,5
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


W meczu, który cieszy się największym zainteresowaniem ze wszystkich  poniedziałkowych spotkań, zaryzykuję zagranie typu na ilość żółtych kartek. Z pewnością będzie to mecz walki, bo każda z drużyn  ma jeszcze szansę na awans. Irlandczycy nie słyną z gry technicznej, ale nadrabiają walecznością i agresją na boisku. Grając u siebie będą dodatkowo niesieni dopingiem przez swoich rodaków na trybunach. Duńczykom do awansu wystarczy remis, co może powodować częste opóźnianie gry z ich strony.

W tak ważnym meczu dla obu drużyn liczę na sporą ilość kartek i liczba powyżej 6,5 w całym meczu jest całkiem realna.

  100
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka Nożna, Eliminacje Euro
Godzina : 20.45
Spotkanie : Irlandia-Dania
Typ: Ilość goli mniej niż 0.5
Kurs : 7.65
Bukmacher : Totolotek
Analiza :

 

Witam,

Czysto statystycznie,

na ostatnie 5 pojedynków tych ekip wynik 0-0 padał 3 krotnie.

Irlandia to straszny beton, sama obrona, nic w ataku od czasu Robbie Keana nie ma na szpicy nikogo, przypominają mi jakiś Iran, czy inne ekipy bez ataku.

Będą próbować cos powrzucać i rogi pewnie ugrają. Duńczycy złapią pewnie parę karteczek, (Sędziuje Brych) , bo im remis wystarczy wiec pewnie cos będą bronić.

Dania tez słaba w obronie nie jest i im to 0-0 styknie. Może się zdarzyć ,że któraś ekipa uderzy, bo Irlandia musi dziś ugrać 3 pkt ale nie widzę ich jakoś w destrukcji.
Typ smieszny, bo na wynik 0-0 jest ok 6 a na ponizej 0,5 kurs 7.65 , to zawsze dziwi.

 

Pozdrawiam i zycze milego obgryzania paznokci, moze nikt nie strzeli, jakas poprzeczka, slupek:)

  100

 
 
jaskier 1,3K

jaskier

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Dania
Typ: Conor Hourihane otrzyma zółta kartkę
Kurs: 3.00
Bukmacher: BetFan
Analiza:

Na temat tego meczu zostało juz napisane w internetach wiele.
Kto się nie interesował to pozowlę sobie w skrócie przypomnieć :)
Dania zajmuję 1 miejsce w grupie mając 3 pkt przewagi nad 3 w tabeli Irlandią.
Druga jesr Szwajcaria, która gra dzisiaj z Giblartarem, wiec prawdopdobnie zbierze komplet pkt i zamelduje się na ME.
WAlka o awans będzie się zatem toczyć pomiędzy Dania a własnie Irnladnią.
Mimo iż Dania ma 3 pkt przewagi, przy dziejszej porażce z Irlandią spadają na 3 miesjce - a to za sprawą remisu jaki padł w 1 meczu.

Irlandia gra bardzo ... minimalstycznie w tych Eliminacjach.
Bilans brakowy po 7 kolejkach to - 6:4 !
Gdzie dwa mecze to Irlandia grała z ... Giblartarem.
 
Moim zdaniem jest to najsłabasza drużyna z trójki prtendentów o awans.
Dwa dosyć szczęsliwe remisy z Danią i Szwajcarią trzymają ją cały czas w grze o awans.
Do tej pory Irlandia grała piłkę defensywną i wykonywała plan mimimum z przodu - o czym może świadczyć fakt iż wygrała z Giblartarem aż ... 0 - 1 :)
W tym spotkaniu jednak to Irlandia będzie musiała zaatakować, gdyż remis daje Danii awans.

Bardzo jestem zatem ciekawy jak taktycznie gospodarze podejdą do tego spotkania.
Moim zdaniem jednak jak by nie podeszli to nie mają szans z Dunczykami:)

Dania dysponuję świetnymi zawodnikami, którzy potrafią zrobić róznice w każdym spotkaniu
Poulsen
Eriksen
Christiansen
Schmeichel
+ kilku zawodników grających na codzień w Serie A
Jak dobrze grającą drużyna jest Dania pokazuje również bilans bramkowy : 22:5 - robi wrażenie

Irlandia opiera się głównie na zawodnikach z Champioship + kilku z Premier League ( min, Sheffield utd )

Przejdzmy jednak do rzeczy.
Dlaczego akurat Conor moim zdaniem dostanie kartkę ?
Typ swój głownie opieram na taktyce jaką może obrać Irlandia - są to jednak tylko moje przypuszczenia :)
Jako że nie gra Ona na codzień ofensywnie napewno nie rzuci się od pierwszych minut do ataku.
Bedą raczej starali sie początkowo nie starcić i szukać swoich szans - licząc na łud szczęscie.
Przez większą część czasu gra zatem powinna toczyć sie w środku pola, bo wątpie iż Dunćzycy, którym wystacy remis będą szalenie atakować.
Conor jest pomocnkiem - zatem to w jego zasieu bezie sie toczyć gra.
Napewno będzie to zacięty mecz - gra idzie o bezpośredni awans ,także oba zespoły będą walczyć

Moim zdaniem padnie tutaj kilka kartek - Irlandczycy którzy bedą zmuszeni zaatakować, bedą narażani na kontry.
W takich zazwyczaj sytacjach zawodnicy popełniają faule taktyczne aby zatrzyać gre.

CZt tak to będzie wyglądało dzisiaj ? mam nadzieje !!

Dania jest dużo lepsza drużyną i nie wyobrażam sobie aby Irlandia dzisiaj wygrała.
Chociaż nie tacy faworyci juz przegrywali :)

Dodatkowym atutem jest sędzie Felix Brych - który jest dosyć .. kontrowesyjny.
Jest On raczej sędzią overowym - jegno średnia to około 4,5 kartki na mecz.
Także liczę, że dzisiaj podtrzyma swoją srednią :)

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom