Mocno zawiedziony jestem dzisiejszym dniem, zwłaszcza że trochę osób gra moje typy. Niestety czerwone serie co jakiś czas się zdarzają, muszę przemyśleć jak wyeliminować takie dni jak dzisiaj.

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Qwa drugi mecz Polaków, który był dla nas dobry, znowu z Izraelem (tym fajniej, bo się odgrażali znowu) i zamiast spokojnej końcówki robimy sobie na koniec "kuku". No proszę, "trza" było po profesorsku spokojnie te 0-2 utrzymać... A tak mamy 1-2...
edit
Państwo policyjne i zmilitaryzowane, a gościa, który postanowił wtargnąć na boisko nie upilnowali... Grunt, że wszystko dobrze się skończyło ft 1-2 :)

@2.60

juz można rozliczyć, NYI mają mnóstwo sytuacji ale bramka zaczarowana, słupki, na pustą nawet nie chcę wpaść a Elliott wyciąga wszystko.

jednak odczarowali w 3 tercji ale należało im się.