>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

tarasdamian 56

tarasdamian

Użytkownik
cytat z dnia 18 października 2018 20:45 przez daniellw


Cz można bezpiecznie wypłącać z zagranicznych buków na dzień dzisiejszy kwoty po ok 1000 zł miesięcznie&gt;?



Każdy kto wypłaca powie ci że śmiało można, ale prawda jest taka, że jak się urząd weźmie do sprawdzanai transakcji od zagranicznych buków to nikt ci tyłka krył nie bedzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 12

ukassekkk

Użytkownik
cytat z dnia 8 kwietnia 2019 11:51 przez tarasdamian
cytat z dnia 18 października 2018 20:45 przez daniellw


Cz można bezpiecznie wypłącać z zagranicznych buków na dzień dzisiejszy kwoty po ok 1000 zł miesięcznie&gt;?



Każdy kto wypłaca powie ci że śmiało można, ale prawda jest taka, że jak się urząd weźmie do sprawdzanai transakcji od zagranicznych buków to nikt ci tyłka krył nie bedzie



100% racji. 
 
P 109

pato17

Użytkownik
cytat z dnia 18 października 2018 20:45 przez daniellw


Cz można bezpiecznie wypłącać z zagranicznych buków na dzień dzisiejszy kwoty po ok 1000 zł miesięcznie&gt;?


 



Jak już liczysz na jakiś stały miesięczny dochód to warto zastanowić się nad jakimś portfelem internetowym typu Skrill czy ecopayz



 
 
T 0

thevillain

Użytkownik
cytat z dnia 23 maja 2019 09:59 przez pato17

 

Jak już liczysz na jakiś stały miesięczny dochód to warto zastanowić się nad jakimś portfelem internetowym typu Skrill czy ecopayz

 


A jak stały miesięczny dochód prognozuję na kilkaset złotych też? Pytam, bo nie wiem czy jest sens czytać więcej czym jest skrill czy uznać, że to nie dla mnie ;)
 
P 109

pato17

Użytkownik
cytat z dnia 4 czerwca 2019 15:50 przez thevillain



A jak stały miesięczny dochód prognozuję na kilkaset złotych też? Pytam, bo nie wiem czy jest sens czytać więcej czym jest skrill czy uznać, że to nie dla mnie ;)
Na pewno jest to pewniejsze niż klasyczny przelew internetowy. Mam znajomego co się musiał tłumaczyć właśnie z kwoty kolo 2 tyś zł. Tylko w przypadku portfeli musisz liczyć się z prowizją za przelew więc nie warto bawić się w przelewy po 100 zł bo prowizja wynosi między 4-10 euro w zależności od portfela. A po drugie poczytać zawsze warto może znajdziesz dla siebie idealne rozwiązanie jak będziesz znał szczegóły.
 
T 0

thevillain

Użytkownik
cytat z dnia 4 czerwca 2019 20:57 przez pato17

Na pewno jest to pewniejsze niż klasyczny przelew internetowy. Mam znajomego co się musiał tłumaczyć właśnie z kwoty kolo 2 tyś zł. Tylko w przypadku portfeli musisz liczyć się z prowizją za przelew więc nie warto bawić się w przelewy po 100 zł bo prowizja wynosi między 4-10 euro w zależności od portfela. A po drugie poczytać zawsze warto może znajdziesz dla siebie idealne rozwiązanie jak będziesz znał szczegóły.
Dzięki, w wolnej chwili pewnie doczytam i przemyślę - na razie trzeba wrócić do formy :D
 
Q 0

qwertowy

Użytkownik
Próbuję zweryfikować konto, ale Betclic odrzuca skany mojego dowodu, bo zamazałem na nim część danych. Oczekują, że prześlę dowód bez jakichkolwiek naniesień, znaków wodnych i zamazań. Można to jakoś obejść?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 16 listopada 2019 15:49 przez qwertowyPróbuję zweryfikować konto, ale Betclic odrzuca skany mojego dowodu, bo zamazałem na nim część danych. Oczekują, że prześlę dowód bez jakichkolwiek naniesień, znaków wodnych i zamazań. Można to jakoś obejść?
Nie. Dowod ma byc w pelni widoczny bez zadnej ingerencji.
 
czlowiekzbuszu 51

czlowiekzbuszu

Użytkownik
Ja zaczynałem u "pomarańczowo-niebieskich" jak jeszcze internet w Polsce miał prędkość 100 kb/s.
Dużo się u nich nauczyłem.
Teraz jest większy wybór niż kilkanaście lat temu ale jak bym zaczynał grać to pewnie u "pomarańczowo-niebieskich"
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 4 czerwca 2019 20:57 przez pato17

Na pewno jest to pewniejsze niż klasyczny przelew internetowy. Mam znajomego co się musiał tłumaczyć właśnie z kwoty kolo 2 tyś zł. Tylko w przypadku portfeli musisz liczyć się z prowizją za przelew więc nie warto bawić się w przelewy po 100 zł bo prowizja wynosi między 4-10 euro w zależności od portfela. A po drugie poczytać zawsze warto może znajdziesz dla siebie idealne rozwiązanie jak będziesz znał szczegóły.
Jak to się skończyło? Tak z czystej ciekawości pytam.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
cytat z dnia 16 listopada 2019 15:49 przez qwertowyPróbuję zweryfikować konto, ale Betclic odrzuca skany mojego dowodu, bo zamazałem na nim część danych. Oczekują, że prześlę dowód bez jakichkolwiek naniesień, znaków wodnych i zamazań.
To jest problem wszystkich legalnych bukmacherów. I daje dużo do myślenia, po co im dane, których nie potrzeba podawać podczas rejestracji. Co oni "weryfikować" chcą?!
A już najbardziej zdumiewające jest to, że nie można nanieść niewidocznego znaku wodnego ani też dodać tekstu, gdzie i do jakich celów skan został zrobiony i przesłany!


Odnośnie bukmachera na początek, to nie ma czegoś takiego. Od razu trzeba wybrać ten, który oferuje najlepsze kursy i warunki gry. I tego, który ma sporty, które ktoś chce obstawiać.
 
R 172

robert_bak

Użytkownik


Warto się zastanowić który bukmacher daje największe korzyści, niż, który jest dla początkujących. Zasady gry wszędzie są takie same. Zmienne są tylko kursy, bonusy. Każdy bukmacher ma swoje atuty. Na rynku mamy wiele bukmacherów, na których warto zwrócić uwagę takich jak LVbet, Fortuna, PZbuk, STS. Nikt nie powstrzymuje Cię przed tym, aby mieć kilka kont i przetestować każdego. 

Na szybko: 

- PZBuk ma dobry program lojalnościowy, szeroka oferta zakładów, zakłady kardio w aplikacji mobilnej.

- Fortuna i STS mają wysoki bonus na start, ale STS ma jeszcze szeroka oferta na e-sporty.

- LVbet ma dobrą promocję na topowe wydarzenia
 
2 0

20Pawlo

Użytkownik
Warto się zastanowić który bukmacher daje największe korzyści, niż, który jest dla początkujących. Zasady gry wszędzie są takie same. Zmienne są tylko kursy, bonusy. Każdy bukmacher ma swoje atuty. Na rynku mamy wiele bukmacherów, na których warto zwrócić uwagę takich jak LVbet, Fortuna, PZbuk, STS. Nikt nie powstrzymuje Cię przed tym, aby mieć kilka kont i przetestować każdego.

Na szybko:

- PZBuk ma dobry program lojalnościowy, szeroka oferta zakładów, zakłady kardio w aplikacji mobilnej.

- Fortuna i STS mają wysoki bonus na start, ale STS ma jeszcze szeroka oferta na e-sporty.

- LVbet ma dobrą promocję na topowe wydarzenia
dzięki za ten wpis. zastanawiam się w takim razie nad STS ze względu na ofertę e-sportów. widzę, że też dużo osób generalnie poleca tego bukmachera i ma bardzo dobre opinie w necie. założę sobie chyba konta na forBecie, Fortunie i STS i sam zobaczę co mi najbardziej będzie siedziało
 
Do góry Bottom