>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ale karnego fajnie Ams przyznał :) Można na niego liczyć w tych kwestiach :)
edit
Ciach i karny dla Reds, ale niewykorzystany... Ams zarobiony dzisiaj :)
ft 1-3 mi pasuje :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Taka ciekawostka. Faghani z Iranu sędziuje co drugi mecz Western. Pode jego okiem Western zremisował z Perth i ograł w Melbourne Victory.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
  Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na wygraną beniaminka , ale jak to w Australii może być do góry nogami , więc zagram zwycięstwo Jets-ów @ 3.6  w etoto .
Goście mają bardzo słaby początek sezonu i jeszcze w nim nie wygrali , wiem grają żle , ale może właśnie dziś uda im się przełamać 
i pokonać beniaminka który notuje bardzo dobry start w pierwszym sezonie A- League .
Idż pod prąd , idż pod prąd .
Powodzenia .
Idż pod prąd , idż pod prąd z szeregu nie wyłamuj się  itd ... 
kto słuchał ten wie , czasami opłaca się iść pod prąd .
Do jutra .
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 16 listopada 2019 09:11 przez grendel  Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na wygraną beniaminka , ale jak to w Australii może być do góry nogami , więc zagram zwycięstwo Jets-ów @ 3.6  w etoto .
Goście mają bardzo słaby początek sezonu i jeszcze w nim nie wygrali , wiem grają żle , ale może właśnie dziś uda im się przełamać 
i pokonać beniaminka który notuje bardzo dobry start w pierwszym sezonie A- League .
Idż pod prąd , idż pod prąd .
Powodzenia .
Idż pod prąd , idż pod prąd z szeregu nie wyłamuj się  itd ... 
kto słuchał ten wie , czasami opłaca się iść pod prąd .
Do jutra .
Brawo, super to rozkminiłeś, ja jestem zawiedziony postawą beniaminka, nie spodziewałem się takiego rozwiązania, a na pewno nie w tej fazie rozgrywek, bo przy play-offach to nawet "należy" grać na dogów/tych co "muszą". Graty!
PS
"... Ustrzykiiiiii to stolica Bieszczad jest, Ustrzykiiiiiii, niech nam żyje ..." Kto zna (cytując wieszcza) ten wie :) Salut Grendel od Qowala :)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 15 listopada 2019 17:36 przez qowalsky616.11. 07:00 Central Coast Mariners - Adelaide United - miedziak na 2 @ 2,15    - jeśli Redsom "się będzie chciało", to sportowo powinni ogarnąć tym bardziej, że gospodarze bez Da Slivy. Dla ostrożnych (opcjonalnie) dnb po   @ 1,55. Gdzie jest haczyk? Kurt Ams ten ryży ch... z gwizdkiem niejeden mecz przekręcił. Mój osobisty wróg :)
edit ten w/w Psikutas bez "s" dziś się popisał, ale dla mnie na plus :)16.11. 09:30 Western United - Newcastle Jets - jeśli Filip nie zawiedzie, a reszta będzie grała "jak zawsze", to 1 po    @ 2,0 uważam za dobrą propozycję. Miedziak brzdęk na stół...
Oto skróty dzisiejszych spotkań:
W Gosford bez niespodzianek ft 1-3, Ams się popisał 2 karnymi...
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-central-coast-mariners-v-adelaide-united-hyundai-a-league
Za to w Sydney zaskoczył mnie wynik, ft 0-1 pomimo dobrych interwencji Filipa oraz okazji Pain'a i Besarta.
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-western-united-v-newcastle-jets-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Na niedziela jeszcze nikt to ja zaczne.Brisbane-City tu pojedziemy over 2.5 @ 1.72 w moich oczach wynik 1-2 .Drugi mecz Sydney-Melbourne Victory tu po dzisiejszej niespodziance odechcialo mi sie bttsow wiec uderze w korki 1 polowa over 4.5 korka (azjany) @1.82 i over 9 korkow @ 1.72 pozdro jak zawsze i GL
w 1 meczu over na  
korki 1 polowa na    jaka bida w 1 polowie to szok 
ov 9 tez     odpowiednia opcja dzisiaj to byly bttsy i ov
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Po wczorajszej wpadce z WU, gdzie mecz ułożył się całkowicie odwrotnie niż przypuszczałem i to beniaminek musiał gonić wynik, typ na ich zwycięstwo i rożne w stronę Jets-ów położyły mi 2 kupony, dzisiaj próbuję bez zbędnej kombinacji zwycięstwo lidera z Melbourne, ale w bezpieczniejszej opcji z DNB mając na uwadze dzisiejsze przełamanie Jets oraz czyste zwycięstwo aktualnych mistrzów z Sydney

Roar - MC, MC DNB, @1,65  4:3
Sydney - MV, Sydney, @1,51  2:1
AKO: 2,49 (bez podatku) betfan  
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
ja na dzisiaj gram

Brisbane Roar vs Melbourne City over 10,5 korków
Sydney FC vs Melbourne Victory over 3 bramek (3 bramki zwrot)


będzie się działo :) mam nadzieje
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
  Witam .
Dzisiaj spróbuje w meczu Sydney -Melbourne V  zagrać 1 ht  btts  @ 4.2 w etoto .
Powodzenia .
Btts full time  też zagrałem , ogólnie dobry weekend .
Pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
LIVE Sydney,
W derbach mamy ht 0-1, obraz meczu wskazywalby na odwrotny wynik :) ale za to kocha się piłkę. wobec tego wypada mi dać za miedziaka   1x po @ 1,62, bo nie sądzę aby Blues Sky dziś (mimo dotychczasowego wyniku) przegrali... Jak dla mnie wyglądają lepiej, a że przegrywają ht? zdarza się... GL&amp;KTF
edit ft 2-1, pasuje mi :) Pzdr...
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 15 listopada 2019 17:36 przez qowalsky617.11. 06:00 Brisbane Roar - Melbourne City - mam "nadzieję" na gole, lub bts, ale zostawię sobie ten mecz na live... Kto czyta moje wypociny ten mnie zrozumie :)17.11. 08:30 Sydney FC - Melbourne Victory - Big Blue Derby, do taśm dorzucę sobie 1, ale @ 1,50 uważam za zaniżony. Co prawda Big V nic nie prezentuje do tej pory pod niemieckim trenerem, ale może to się w końcu zmieni? Jeśli zobaczę, że oba zespoły grają tak "jak ostatnio" to przyczaję się na live i wtedy uderzę po lepszym @ na Blues Sky. No chyba, że goście mnie zaskoczą, to odpuszczę bądź pójdę dla odmiany w ich stronę choć nie ukrywam, że będę takim scenariuszem zaskoczony.
GL&amp;KTF!
Festiwal bramek w Brisbane, kierunek na plus, chociaż Roar zaskoczyło (jak zwykle w tym sezonie) wygrywając z liderem :)
Natomiast w Sydney wyszedł łamak, ft 2-1 i nie powiem, skorzystałem na takim scenariuszu, Skończyło się tak "jak ostatnio" oba teamy grały więc kierunek też był ok.
PS Niezły weekend. Oto skróty:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-brisbane-roar-v-melbourne-city-hyundai-a-league
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-sydney-fc-v-melbourne-victory-hyundai-a-league
Enjoy :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
ale festiwal w Brisbane, nie spodziewałem się drugiej niespodzianki po wczorajszym meczu Jets, a jednak, do tego 2 łamaki 2/1. Można było grubo zarobić, ja niestety weekend w Australii na minus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
W Australii po staremu... po udanej kolejce następna minusowa...

Zatem zobaczmy co tam w rzutach rożnych słychać:
 
Liczba meczówZespółRzuty rożne zdobyte w aktualnej kolejceRzuty rożne w kolejceŚrednia rzutów rożnych w sezonieŚrednia zdobytych rzutów rożnych w domuŚrednia zdobytych rzutów rożnych na wyjazdach
6Melbourne City33 - 45,7 - 556,7
5Adelaide Utd88 - 67 - 5,45,56,3
6Melbourne Victory11 - 54,8 - 4,87,51,5
5Sydney FC55 - 15,6 - 4,24,77
5Welington Phoenix66 - 36,4 - 3,285,3
6Western United1010 - 44 - 5,34,51,5
5Perth Glory99 - 67,2 - 39,54,7
5Brisbane Roar44 - 34,8 - 3,645,3
5WS Wanderers44 - 24 - 7,244
5CCM66 - 84,6 - 7,25,53,7
5Newcastle Jets44 - 106,6 - 7,276,3
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 722.11. 09:30 WS Wanderers - Melbourne City - wstępnie planuje over choć ostatnie mecze u siebie Wędrowcy wykręcali under, goście z Maclarenem (jak zagra) mogą sobie postrzelać, a że obrona City, to nie monolit, to wiemy...23.11. 07:00 Wellington Phoenix - Brisbane Roar - no bet, tylko live, bo tu mnie nic nie zdziwi :)23.11. 09:30 Adelaide United - Melbourne Victory - historia zatoczyła koło, Szwab wraca na stare śmieci, tym razem jako coach Big V. Ja mam nadzieję na 1/dnb gospodarzy, którzy pod wodzą Holendra pokazują (do tej pory) dobry football, a właściwie soccer :)23.11. 11:45 Perth Glory - Sydney FC - powtórka z Grand Final, jeśli Popovic nie zrobił sobie i drużynie elektrowstrząsów, to idę w stronę Blues Sky (2/dnb),24.11. 08:00 Central Coast Mariners - Western United - mam nadzieję na fajny mecz i bramki, ale może zostawię sobie ten mecz na live?
PS To wstępne kierunki, zobaczę jeszcze składy itd...

edit Update
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-7
Mecz w Adelaidzie pod względem @ na 1 wygląda dziś gorzej, szczerze to spodziewałem się odwrotnej tendencji, bo do zespołu z Melbourne powracają ważni piłkarze. No i mecz z podtekstami. Coraz bardziej skłaniam się do opcji "live" - to trzeba by było po prostu zobaczyć... Czekam Panowie na Wasze zdanie :) a propos 7 kolejki :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
WS Wanderers-Melbourne City  mecz wydaje mi sie ze bedzie zaciety i wyrownany z jednej strony WS  ktora traci malo goli z drugiej City gdzie strzela jak do tej pory najwiecej,sugerujac sie slowami kolegi @qowalsky6 obrona City to nie monolit pogram jak zawsze btts w meczu @ 1.61
btts+ov 2.5@ 2.10
btts 1 polowa@ 4
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Sorry, musze was rozczarowac. Jakichkolwiek rozwiazan bys cie nie znalezli i tak przegracie.. no niestety. Takie zasady bukmacherki
nie mozna wygrac tam, gdzie juz do rozpoczecia jest sie przegranym
 
Do góry Bottom