>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
No a teraz mega typ   --    PIERWSZY gol    - - -Western United  @1.76

jak nie wchodzi  to sie nie znam

     hahah byebye  Aus
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Za chwilę WU vs WSW - miał być polski pojedynek, a tak kicha niestety. Radek już w tym sezonie raczej nie zagra. Wielka szkoda, cieszyłem się, że mamy rodaków na Antypodach, a tak honoru broni tylko Filip. Może zobaczę ten mecz... teraz Wy :)
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 9 listopada 2019 09:31 przez prolooserNo a teraz mega typ   --    PIERWSZY gol    - - -Western United  @1.76

jak nie wchodzi  to sie nie znam

     hahah byebye  Aus
A jednak będę się upierał ze się znasz
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 9 listopada 2019 09:57 przez ziomeczek9393ale ze mnie janusz zamiast pełny over grać to ja over 2 a tu takie wejście
Wiesz, w końcu to derby, nieprzewidywalne spotkania choć bramki ładne, Filip bez szans był, a Durante (na 1-1) to klasa...
edit
Mamy VAR, chyba był gol (WU), ale...dla mnie był gol, dla sędziego nie...a to nie Kurt Ams obsługiwał VAR, hmmmm... :)
Na razie zasłużone 2-1...
edit
W ostatnich sekundach Duke mógł wyrównać, ale nie trafił i Sydney jest Zielono - Czarne !!! Brawo Filip, ft 2-1!
tak to wyglądało:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-western-united-v-western-sydney-wanderers-hyundai-a-league
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Plus widzę taki ze co kolejkę chłopcy się rozkrecaja to i btts zaczynają wchodzić byle tak dalej i więcej zielonosc wszystkim i pozdro 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Komunikat!
Obejrzałem właśnie cyrk pt. Wisła P vs Cracovia (Ekstraklasa tak się nazywa poziom tych rozgrywek w Polsce :)), wobec czego chciałem odszczekać poranne kalumnie (jak się teraz okazało), którymi obdarzyłem graczy na Antypodach w spotkaniu Jets - Glory. W porównaniu z polskim meczem są oni wirtuozami futbolu (właściwie soccera), profesjonalistami i poważnymi ludźmi. Dla przypomnienia w australijskim meczu padł wynik 1-1, były 3 VAR-y, 2 poprzeczki i czerwona kartka - a ja głupi narzekałem i utyskiwałem na poziom australijskiej piłki. Przepraszam, posypując sobie głowę popiołem. Zbłądziłem i proszę o wybaczenie :) Panów piłkarzy z Newcastle i Perth... bo tych z mojej ojczyzny można nazwać tylko łachudrami. Dziękuję za uwagę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +119
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
cytat z dnia 9 listopada 2019 17:12 przez qowalsky6Komunikat!
Obejrzałem właśnie cyrk pt. Wisła P vs Cracovia...
No widzisz... jak już myślisz, że po meczy z antypodów nie może być nic gorszego, zawsze można włączyć sobie lokalnych kopaczy :).

A na poważnie... bo udanych 3 meczach na jutrzejszych spotkaniach już nie będę szalał ze stawką.

Victory - Nixi

1 - @2,04    coś czułem żetu będzie problem

Miałem grać grubiej.. ale po udanych wcześniejszych typach z kolejki, tutaj już nie szaleję. Ten typ miałem na oku od pierwszego rzutu okiem na pary w kolejce i właściwie tylko to miałem grać. Wysoki kurs... no ale nie dziwie się - Victory zawodzi, mimo całkiem ciekawego składu, ręka trenerska Kurza skutecznie zabija potencjał tej drużyny. Z drugiej strony mamy Nixów, których skład sugeruje raczej dolne miejsce w tabeli i regularny oklep od innych a-ligowców - a mimo to dzielnie walczą w każdym meczu i skutecznie potrafią postraszyć wyżej notowanych przeciwników. Gdyby mecz rozgrywał się w Nowej Zelandii, był nie ruszał tego spotkania... ale w Melbourne pobieram wygrana gospodarzy. Pewnie będzie to zwycięstwo wymęczone, ale jak dla mnie jednak 1 jest jak najbardziej możliwa. Po takim kursie pobieram - ale jak już powiedziałem na początku, bez szaleństw ze stawką, bo coś z tyłu głowy mi mówi, że zbyt optymistycznie podchodzę do gospodarzy :).

Adelaide - Roar

Mecz konkursowy - zapraszam jeszcze do typowania, jak ktoś jeszcze nie dodał swojego typu:
https://forum.bukmacherskie.com/temat/158210-2-adelaide-united-brisbane-roar-10112019-0800/?page=2

Spotkanie do typowania raczej z tych mniej przyjemnych (właśnie dlatego jest to typ konkursowy :))
Typowanie 1X2 sobie daruję - przy zespole z Brisbane takie typowanie to trochę jak zabawa z granatem.
Rzuty rożne? - Adelaide średnio u siebie - 7, Roar średnio na wyjazdach - 5 - wg mnie wychodzi, że liczba rogów, może kręcić się w okolicach 11 - 12... a tutaj kursy nie powalają - też sobie daruję.
Kartki - to tylko pozostało do grania Gospodarze w ostatnich meczach dostawali około 4 kartoników, goście - na wyjazdach grają nadzwyczajnie czysto. Dlatego ten typ mnie zainteresował i pobieram 2 typy:

Adelaide ov1,5 kartki - @1,57   
Kartki HA-1 Adelaide - @4,75   
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 6 listopada 2019 20:33 przez qowalsky610.11. 06:00 Melbourne Victory - Wellington Phoenix - bts i over klasyczny, odpowiednio za miedziaki    @ 1,65 i   @ 1,615 pobrane (oraz 2 w jednym za drobniaki sportowo in minus), niech podtrzymują tradycje, a do tego nie mają czego bronić przecież...10.11. 08:00 Adelaide United - Brisbane Roar - coś w stronę gospodarzy bym myślał gdyby nie fakt, że Roar "cyrki" robi, więc live zostaje...
 
Szkoda tej jednej bramki w Melbourne, a Redsi troszkę musieli się namęczyć z Roar, ale kierunek in plus. W zasadzie sensacji dziś nie było. Na razie Panowie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
W tej kolejce powoli tabelka zaczęła 'zarabiać na siebie' ;)

Podliczenie po kolejce:
Liczba meczówZespółRzuty rożne zdobyte w aktualnej kolejceRzuty rożne w kolejceŚrednia rzutów rożnych w sezonieŚrednia zdobytych rzutów rożnych w domuŚrednia zdobytych rzutów rożnych na wyjazdach
5Melbourne City55 - 46,2 - 5,258
4Adelaide Utd44 - 66,8 - 5,35,55,5
5Melbourne Victory33 - 66,4 - 4,87,52
4Sydney FC55 - 35,8 - 54,57
5Welington Phoenix66 - 36,4 - 3,285,3
5Western United22 - 42,8 - 5,62,71,5
5Perth Glory99 - 67,2 - 39,54,7
4Brisbane Roar66 - 45 - 3,845,3
5WS Wanderers44 - 24 - 7,244
4CCM44 - 54,3 - 753,7
4Newcastle Jets66 - 97,3 - 6,577,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 6 Ins/outs
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-616.11. 07:00 Central Coast Mariners - Adelaide United - miedziak na 2 @ 2,15    - jeśli Redsom "się będzie chciało", to sportowo powinni ogarnąć tym bardziej, że gospodarze bez Da Slivy. Dla ostrożnych (opcjonalnie) dnb po   @ 1,55. Gdzie jest haczyk? Kurt Ams ten ryży ch... z gwizdkiem niejeden mecz przekręcił. Mój osobisty wróg :)
edit ten w/w Psikutas bez "s" dziś się popisał, ale dla mnie na plus :)16.11. 09:30 Western United - Newcastle Jets - jeśli Filip nie zawiedzie, a reszta będzie grała "jak zawsze", to 1 po    @ 2,0 uważam za dobrą propozycję. Miedziak brzdęk na stół...
edit nie było jak zawsze ft 0-1, zaskoczony jestem...17.11. 06:00 Brisbane Roar - Melbourne City - mam "nadzieję" na gole, lub bts, ale zostawię sobie ten mecz na live... Kto czyta moje wypociny ten mnie zrozumie :)17.11. 08:30 Sydney FC - Melbourne Victory - Big Blue Derby, do taśm dorzucę sobie 1, ale @ 1,50 uważam za zaniżony. Co prawda Big V nic nie prezentuje do tej pory pod niemieckim trenerem, ale może to się w końcu zmieni? Jeśli zobaczę, że oba zespoły grają tak "jak ostatnio" to przyczaję się na live i wtedy uderzę po lepszym @ na Blues Sky. No chyba, że goście mnie zaskoczą, to odpuszczę bądź pójdę dla odmiany w ich stronę choć nie ukrywam, że będę takim scenariuszem zaskoczony.
GL&amp;KTF!


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +108
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Coast Mariners-Adelaide United  faforytem w ty meczu jest Adelaide ja jednak licze na btts  gospodarze w ostatnich swoich 5 meczach strzelili bramke wiec licze ze passe podtrzymaja..Drugi jutrzejszy mecz to wielka niewiadoma jak narazie swierzak daje rade pytanie jak dlugo druzyna Jets tez nie powala na kolana ale  w dotychczasowych 4 kolejka tez zaliczyla w kazdy meczu bramke wiec i tu pogram btts mysle ze naszego rodaka zdolaja pokonac...
Coast -Adelaide
btts @ 1.50  szybciutko
Western-Jets
btts @ 1.54  
ako @ 2.30  co człowiek zarobił w 1 meczu oddał w drugim pisałem że swiezakowi passa się skończy szkoda że dzisiaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
A ja idę za @qowalsky6 ... Western - Jets - 1 - @2,05
Jak dla mnie Jets w obecnej formie nie powinni zagrozić jakoś znacząco gospodarzą. Nawet nie wiem czy Besart zagra... ale Diamanti i spółka jednak prezentują się znacznie lepiej. A ten kurs jest naprawdę fajny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
D 559

dobryx

Użytkownik
Mam takie  pytanie  do tych  którzy interesują   sie  Liga  Australijska
 W  ktorym meczu  wieksza szansa  na  over  10.5  rzutów   rożnych  ?

Chodzi  mi  o sobotnie  mecze
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
CCM - Adelaide 1;3
powyżej 2,5 gola @1,65 Fortuna
  

na początku myślałem podobnie jak @qowalsky6 ,żeby zagrać w stronę gości, ale ostatecznie postanowiłem pójść w stronę bramek, CCM na 4 mecze w tym sezonie 3 razy pokryty over, Adelaide identycznie, również 3 na 4. bezpośrednie H2H też pokazuje, ze powinno być overowo, na ostatnie 5 meczy w 4 linia powyżej 2,5 została pokryta.

WU - Jets 0:1 (10-4 RR)
WU @2,05 LVBET
  
Jets więcej RR, @2,12 LVBET   mecz ułożył się całkowicie odwrotnie niż przypuszczałem, to WU musiało gonić wynik, nie udało się, ale pierwszy raz nabili więcej rożnych od przeciwnika, a Jets pierwszy raz przegrali w tej kategorii, ale odnieśli premierowe zwycięstwo w sezonie

tu podobnie jak zawodowcy tego działu @majekx oraz @qowalsky6 widzę wygraną beniaminka, są w gazie i myślę, że Jets ich nie zatrzyma, a kurs zachęcający, dodatkowo wymyśliłem sobie rożne przyjezdnych, WU jak narazie fajnie punktuje, jest w czubie tabeli, ale rożnych nabija mało, dodatkowo we wszystkich dotychczasowych spotkaniach mieli mniej cornerów od przeciwnika, natomiast Jets w tej kwestii jest w czołówce, na wyjazdach tylko MC nabija więcej rożnych, tu jeżeli moje przypuszczenia się potwierdzą, czyli że WU obejmie prowadzenie, a Jets będzie się starało odrobić to powinni spokojnie o tych kilka rożnych nabić więcej od gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +133
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
  Witam serdecznie . 
Na dzisiejszy 1 mecz postanowiłem zagrać ryzykowny typ , sędzią tego meczu jest dobry znajomy kolegi  @qowalsky6 , ryży ciul na kaczych łapach Mr Kurt Ams , w związku z tym , że ten sędzia lubi być w centrum uwagi i podejmuje kontrowersyjne decyzje oraz to ,że najprawdopodobniej , nie mogę znależć dokładnych statystyk sędziowskich , w tym sezonie nie pokazał on jeszcze czerwonej kartki , to zagram czerwona kartka w meczu CCM - Adelaide Utd. @ 3.85 w totolotku . Stawka rekreacyjna pzdr i zieloności wszystkim.
Niestety dziś ryży mi nie pomógł .
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
cytat z dnia 15 listopada 2019 23:03 przez dobryxMam takie  pytanie  do tych  którzy interesują   sie  Liga  Australijska
 W  ktorym meczu  wieksza szansa  na  over  10.5  rzutów   rożnych  ?

Chodzi  mi  o sobotnie  mecze
W żadnym. 3 z 4 zespołów to nie są teamy, które grają skrzydłami.
 
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
Live 45' rzuty rożne 3-3
Gram
Un10,5 rzutów rożnych - @2,45   
Un11,5 rzutów rożnych - @1,75   


Jak na razie dużo rogów oba zespoły ugrały. Jednak luczę na to że w 2 połowie się uspokoją i zagrają zgodnie ze średnią w tym sezonie.
 
Do góry Bottom