>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.11.2019 (piątek)

Status
Zamknięty.
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia - Szwecja
Typ: Szwecja
Kurs: 2.63
Bukmacher: Fortuna

Myślę, że ten wyrównany mecz może skończyć się tragicznie dla Rumunów. Sytuacja w tabeli jest taka, że Szwecja ma 15 pkt, a Rumunia 14 pkt (Szwecja w dodatku wygrała u siebie pierwszy mecz 2:1). Szwecja właściwie będzie mieć minimum 18 pkt, bo ostatni mecz grają u siebie z Wyspami Owczymi. Także Rumunia musi ten mecz ze Szwedami wygrać i to minimum dwoma bramkami, najlepiej wyżej jeśli potem ma zremisować z Hiszpanią na wyjeździe. Jeśli wygrają to Rumuni 2-1 to będą musieli pokonać Hiszpanów na wyjeździe bo Szwedzi nastrzelają goli z Wyspami Owczymi... O ile już w przedbiegach Rumuni mentalnie nie odpadli (ostatni mecz z Hiszpanią na wyjeździe) to jeszcze na boisku trzeba pokonać Szwedów. Ja tu przewiduje scenariusz, że Szwedzi dadzą się gospodarzom wyszumieć, po czym załatwią ich z kontry. Mecz niełatwy do zakładu, ja postawię na zwycięstwo gości.

  163
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Dania 1 Dywizja
Godzina 18:30
Spotkanie : Koge : Nykobing
Ty : Nykobing over 1.5 gola
Kurs : 3.05
Bukmacher : ETOTO

Dosyć ważne spotkanie pomiędzy Koge a Norkobing , pomimo iż do końca sezonu jeszcze sporo czasu to takie mecze mogą mieć spore znaczenie na końcu sezonu , Koge niby bezpieczna pozycja bo są na 6 miejscu a goście niestety na 10 i jest to miejsce spadkowe ale różnica jaka dzieli oba zespoły to zaledwie 3 punkty tak więc możemy powiedzieć że jest to mecz za 6 pkt dla Koge  myślę że goście zdają sobie z tego sprawę i powalczą o korzystny wynik , Nykobing już dawno nie zdobył kompletu pkt i od 10 kolejek zanotował 5 porażek i 5 remisów tak więc może czas  na pierwszą wygraną , Nykobing w meczach wyjazdowych z bilansem 2-3-3 i bramki aż 14 zdobytych i 18 straconych stąd liczę że zagrają odważnie i uda im się strzelić bramkę a że akurat tutaj na boisku Koge potrafią strzelać to też zaryzykuję na over 1.5 gola !

  205
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania - Malta
Typ: Hiszpania handicap 0:5
Kurs: 2.81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jedna z pięciu niepokonanych dotąd w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2020 reprezentacja Hiszpanii podejmuje dziś na swoim boisku Maltę. Dzisiejsi gospodarze jako jedna z pierwszych ekip zapewnili sobie awans do turnieju finałowego. Dzisiejszy mecz będzie tym z gatunku gramy dla naszej publiczności, która przyszła zobaczyć kilka goli. Na Estadio Ramon de Carranza w Cadiz zawita ostatnia w grupie Malta i w moim przekonaniu piłkarze Hiszpanii będą chcieli pobić wyczyn Anglików z wczoraj (7:0 z Czarnogórą). Reprezentacja Malty przegrała siedem poprzednich meczów i w żadnym z nich nie zdobyła bramki! Ostatni raz, trafienie Maltańczycy zaliczyli 23 marca, kiedy to zdobyli jedyne punkty w tych eliminacjach wygrywając z Wyspami Owczymi 2:1. Wszystkie osiem dotychczasowych pojedynków pomiędzy reprezentacjami Hiszpanii i Malty zakończyło się wygranymi ekipy z Półwyspu Iberyjskiego, a w pięciu poprzednich spotkaniach Maltańczycy nie zdobyli ani jednego gola. Po raz ostatni zawodnik rodem z Malty pokonał hiszpańskiego bramkarza w 1983 roku – rywale La Furia Roja nie wspominają jednak tego meczu dobrze, gdyż Hiszpania wygrała wtedy aż 12:1. Ze względu na fakt, iż Hiszpanie mają już awans w kieszeni, trener Moreno dokona na pewno kilku zmian w składzie. Swoje debiuty prawdopodobnie zanotują Pau Torres i Dani Olmo, natomiast w składzie La Furia Roja na pewno zabraknie m.in. Rodrigo Moreno, który leczy uraz pleców. W ekipie gości nie zobaczymy za to Steve’a Borga, zawieszonego za kartki. Bez względu na to, jak rotacje będą w składzie miejscowych, Hiszpanie bez najmniejszych problemów powinni pewnie pokonać outsidera tej grupy.Ja stawiam na wygraną przynajmniej 6 bramkami.


  181


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
barti2000 751K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: koszykówka
Godzina: 17:30
Spotkanie: King Szczecin - Astoria Bydgoszcz
Typ: Astoria handicap +6,5 pkt
Kurs: 2,73
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Spotkanie 8 kolejki PLK. Mecz 5 z 13 ekipą obecnego sezonu. Faworytem oczywiście są gospodarze, którzy w tym sezonie po transferach takich zawodników jak Melvin, Łapeta, McCauley chcą ugrać coś więcej niż w poprzednich sezonach. Na razie King ma bilans 5-2, ale tak naprawdę oprócz Polskiego Cukru Toruń to nie grał z mocnym rywalem. Tydzień temu szczecinianie niespodziewanie przegrali w Warszawie z Legią. Astoria natomiast to beniaminek. Bydgoszczanie pomimo słabego bilansu, którym się legitymują (2-5) to naprawdę spisują się nieźle, ale czegoś ciągle brakuje. Zespół z Bydgoszczy grał już z Anwilem, Stelmetem i Polski Cukrem Toruń. Te mecze przegrał, ale pokazał w nich dużo dobrej gry. Astoria zrobiła naprawdę ciekawe transfery, bo tacy zawodnicy jak Kemp, Clyburn czy Nowakowski z marszu zostali liderami drużyny. Osłabieniem jest kontuzja Michała Chylińskiego, który jest ważnym elementem drużyny, a do gry powinien wrócić w ciągu 2 tygodni. Tydzień temu Astoria przegrała u siebie minimalnie z MKS-em Dąbrowa Górnicza. Większość meczów podopieczni Artura Gronka przegrywają w końcówkach meczów i to jest spory problem. W tym meczu King jest faworytem, ale jestem pewny, że goście pokażą się z dobrej strony i powalczą, a nie zdziwię się jakby ten mecz poprostu wygrali.

  173
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Snooker Norther Ireland Open 
godzina 20.00 
spotkanie : Joe Pery - A.Ursenbacher 
Typ : Ursenbacher 
kurs 3,55
forBet

analiza:Młody Szwajcar popsuł mi wczoraj 2 ładne kupony pokonując Marka Allena który w znakomitej formie w ostatnich dniach.
Ursenbacher gra tutaj bez kompleksów i walczy pokonał juz Gudonga , Bingama i Allena a dwaj ostatni to ta sama połka co Joe Perry.
We wczorajszym spotkaniu młody Szwajcar miał nieco szczęscia ale wykorzystywał swoje szanse .Perry w tym turnieju gra pewnie odstawiając swoich przeciwników ale miał ich zdecydowanie słabszych.Jak dla mnie szanse sporo wieksze niż wskazują to kursy.
Dlatego próbuję do tego dość krótki dystans i tu mogą decydować drobne detale.

  100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje Euro 2020Godzina: 20:45Spotkanie: Armenia - GrecjaTyp: Armenia over 2,5 bramki Kurs: 6.7Bukmacher: STS

Pierwszy mecz tych drużyn to 2:3 dla Armenii, ale dzisiejsze spotkanie nie ma nic wspólnego z tamtym. Obie ekipy już praktycznie straciły szansę na ugranie awansu, więc jest to mecz w sumie o nic. Dlatego też nie zagrają największe gwiazdy w obu drużynach. Czy to jednak źle dla widowiska? Moim zdaniem niekoniecznie. Jest to szansa na pokazanie się dla odsuwanych na bok graczy. Co się wydarzy w tym meczu to w sumie jedna, Wielka niewiadoma. Ja jednak liczę na ofensywny temperament gospodarzy, i przy braku trzonu defensywy Greków, mam nadzieję że zobaczymy dziś tu kilka bramek i ogólnie ciekawe spotkanie. 

  100
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja KHLGodzina: 18:30Spotkanie: Dynamo Ryga - HC WitiazTyp: Zwyciestwo Witaza w regulaminowymKurs: 1,85Bukmacher: sts

Analiza: Tutaj mamy do czynienia z druzyna okupujaca dno tabeli, ktora wczoraj niespodziewanie wygrala mecz na wlasnej tafli bedac ostatnio w fatalnej formie. Co ciekawe, goscie rowniez prezentuja sie ostatnimi czasy tragicznie, ale roznica jakosciowa jest nieporownywalna. Goscie celuja w spokojny awans do play off i conajmniej pierwsza runde z przewaga wlasnego lodowiska, gosspodarze walcza o opuszczenie ostatniego miejsca w konferencji.
 Vitaz napewno nie nalezy do czolowki ligowej. Zaliczyli swietny start i teraz nieco zanurkowali. Tym niemniej Dynamo to klub oparty na Lotyszach, zdecydowanie odstakjjacy od KHLowskiej czolowki, podmeczony wczorajsza walka do konca o wygrana, ktora wyszarpali w samej koncowce, to po prostu duzo slabszy zespol od przecietnego rywala w tej lidze. Nie ta polka, jesli bylby system relegacji juz dawno powinni byc lige nizej.
No i gospodarze sa z pewnoscia bardziej zmeczeni od rywala, nie sprawdzili sie jeszcze w tym sezonie grajac mecz dzien po dniu. Wygrywajac wczoraj w ostatnich sekundach, dzis od pierwszych minut meczu beda przegrywac
Do wziecia jakis handikap na gosci, ale jak wiadomo to sprawa ryzykowna, a duze handikapy wcale nie sa wynagrodzone duzo wyzszymi kursami.
Tym niemniej nudow nie bedzie. Zalezy mi na wygranej, a nie widze dzis typu, w ktorym tyle sprzyjaloby lepszej druzynie. Zakladam, ze goscie rusza szybko do ataku i bedziemy mieli 0-1, 0-2 0-3 zadnej zabawy. Koncowy wynik? 1-4


  100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Masters Debel- Londyn
Godzina: 18:45
Spotkanie: Rojer/Tecau - Herbert/Mahut
Typ: Herbert/Mahut
Kurs: 1,64
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Gram po raz kolejny na tę parę bo jeszcze mnie nie zawiedli i mam nadzieję, że tak samo będzie tym razem.
Odnośnie formy tych panów pisałem kilka dni temu. Narazie podtrzymują swoją serię wygrywając już w tym turnieju 2 spotkania.
Herbert i Mahut w dalszym ciągu nie stracili seta i pokazują, że są naprawdę świetną deblową parą.
Dzisiejsi przeciwnicy wygrali i przegrali po 1 spotkaniu. Przegrana miała miejsce z duetem Krawietz/Mies z którymi 2 dni temu Herbert i Mahut wygrali 2:0
Myślę że faworytami w tym spotkaniu jest wybrany przeze mnie duet i mam nadzieję że dadzą radę.
Powodzenia i pozdrawiam

  64
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje Euro 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwajcaria - Gruzja
Typ: (handicap 0:2) - 1 
Kurs: 2.39
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Początkowo chciałem dać że Teemu Pukki strzeli przynajmniej dwie bramki w meczu, ale kolega wyżej mnie uprzedził. (Swoją drogą na forbecie jest na to kurs @2.85, sporo wyższy niż w fortunie, skąd owy kolega mnie uprzedził, szkoda że nie sprawdził bo może dostać dosyć sporo pkt mniej i wy mniej możecie zarobić ;) ).
Wracając do spotkania, Szwajcaria jest na 3 miejscu i ma przed sobą mecz z Gruzją oraz z Gibraltarem. Pierwsza Irlandia ma punkt więcej, ale też został jej tylko jeden mecz (z Danią). Natomiast Dania z drugiego miejsca również ma punkt więcej, jednak tyle samo spotkań rozegranych. Wniosek nasuwa się taki, że to właśnie te dwie drużyny mają aktualnie największe szanse na awans. Szwajcaria jest dużo lepszą drużyną od Gruzji, co do tego nie ma wątpliwości. Z Gibraltarem również wygrają, więc można liczyć że będą oni mieli 18 pkt na koniec. Dania ma do rozegrania mecz z Gibraltarem i z Irlandią. O ile pokonanie pierwszej drużyny to formalność, to drugi mecz nie będzie taki łatwy i Szwajcarzy mogą liczyć na potknięcie się Danii, szczególnie że Irlandia mimo wszystko nadal będzie w grze o awans. Podsumowując, jest realna szansa na pierwsze miejsce w grupie. Jeśli je zajmą to bilans bramkowy im się przyda by zostać rozstawionym w pierwszym koszyku. A na kim sobie nabić ten bilans jak nie na dwóch najsłabszych drużynach w grupie? Nawet jeśli zajmą drugie miejsce to tym bardziej będą go potrzebowali, bo rozstawienie do drugiego koszyka z drugich miejsc jest trudniejsze, bo dostają się tam tylko 4 najlepsze z drugich miejsc, także wątpię by ten mecz odpuścili i starali się wygrać najmniejszym nakładem sił. Liczę że pokażą swoją siłę, szczególnie że jeszcze nie tak dawno potrafili u siebie wpakować chociażby Belgom 5 bramek i dobrze broniącym Islandczykom 6. Powodzenia grającym (dla mniej odważnych polecam handicap 0:1, kurs @1.53)

  100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski, Międzynarodowy

Godzinna: 18:00

Spotkanie: BrazyliaArgentyna

Typ: over 3.5 bramki

Kurs: 4.05

Bukmacher: STS

Analiza:

Brazylia ostatnio słaby okres, już jest trochę niezadowolenia w mediach z tej ostatniej postawy. Od czterech spotkań towarzyskich bez zwycięstwa. Może nie były to aż tak tragiczne mecze a je oglądałem ale brakowało w nich kropki nad i, za bardzo odpuszczali w pewnych monetach a potrafili czy to z Nigerią, Senegalem dominować. Czasami za dużo kombinowali stąd brakowało bramek. W defensywie przy tej stawce spotkań po prostu często zaspali, nie byli agresywnie a jak rywal to poczuł od razu zagrał odważniej, a dziś rywal który w ofensywie ma ogrom  wariantów.  Zresztą Argentyna te ostatnie mecze towarzyskie zgoła odmienne z mocnymi rywalami pokazali swój potencjał w ofensywnie 12 bramek strzelonych w czterech meczach w tym 4:0 z Meksykiem, 2:2 z Niemcami, 6:1 Ekwador czyli ekipa mocno technicznymi dawali radę. Pojawiły się składy i zacznijmy od defensywy na środku jest Militao który w Realu nie gra a w reprezentacji też ostatnio nic, po prawie stronie Danilo też „drugi wybór”.  W ofensywie Firmino, Jesus, Willan szczególnie ci dwaj skrzydłowi walczą o skład i widzę w ich grze wiele zaangażowania a tworzyć, strzelać to oczywiście potrafią.  Argentyna w ofensywnie z Messim, Martinezem. To co mi się rzuca w oczy to brak takiego defensywnego pomocnika z mocnymi atutami na tej pozycji to co ma Brazylia czyli Casemiro. Defensywa jej nigdy wysoko nie ceniłem brakuje tam takiego lidera.    

  100
 
R 1,3K

ralf63

Użytkownik


DYSCYPLINA: siatkówka 
GODZINA: 20:30
MECZ: Jastrzębie vs Ślepsk Suwałki 
TYP: Jastrzębie 
KURS: 1,47
BUKMACHER: sts
ANALIZA: Witam, moja dzisiejsza propozycja pochodzi z siatkarskiej Plusligi. Obstawiam, że Jastrzębski Węgiel wygra ze Ślepskiem Suwałki. Taki zakład oferuje sts po kursie 1,47.

Dla znawców polskiej siatkówki typ może być nieracjonalny. Bo przecież Jastrzębie przegrało 3 z 4 ostatnich meczów i to bez wygrania seta. Ale spójrzmy z kim grali: z mistrzem i wice mistrzem poprzedniego sezonu (a zarazem liderem i wice liderem aktualnej tabeli). Zaksa i Projekt to wciąż bardzo mocne drużyny wiec dla mnie porażka Jastrzębskiego w tych meczach nie jest wykładnikiem ich formy. Warto zaznaczyć że w między czasie pokonali także MKS Będzin 3:0. Co pokazuje że ze słabszymi drużynami potrafią grać. A Ślepsk zaliczam do tych słabszych. Niby pokonali Resovie ale w tej chwili pokonać ekipę Piotra Gruszki to żaden wyczyn. Tak wiec myśle, że dziś podopieczni Santiliego wygrają, wiedzą pod jaką presją grają po ostatnich niepowodzeniach i będą chcieli odkupić winy kibicom. Powodzenia.

  47
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna, Towarzyskie
Godzina 18:00
Spotkanie : Brazylia - Argentyna
Typ : obie strzelą
Kurs : 1.90
Bukmacher : STS
Analiza: Zdecydowanie najciekawsze dzisiejsze spotkanie, fakt, że tylko towarzyskie, ale przy klasie obu drużyn możemy spodziewać się ciekawego widowiska. Mecz odbędzie się na neutralnym terenie w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej. jest on zapowiadany głównie jako powrót Messiego do kadry po 3 miesięcznej dyskwalifikacji podczas Copa America za otwartą krytykę pracy sędziów podczas tamtego turnieju. Jak dobrze pamiętamy Brazylia wygrała tegoroczną edycją amerykańskiego turnieju, a Argentyna wywalczyła brąz. Od zakończenia CA obie ekipy zagrały po 4 mecze towarzyskie i w nich lepiej radziła sobie drużyna dzisiejszych "gości" notując 2 remisy i 2 wygrane, natomiast Brazylia nie wygrała żadnego meczu kontrolnego ponosząc porażkę i 3 razy remisując. Patrząc tylko na ostatnie wyniki "wypadałoby" zagrać w stronę Argentyny po dobrym kursie ponad 3, ale patrząc już na mecze bezpośrednie to w ostatnim czasie Brazylia strasznie nie leży Argentynie, przegrali z nimi 2 ostatnie mecze nie strzelając nawet gola. Siła ofensywna obu ekip jest powszechnie znana, w Brazylii nie wystąpi Neymar, ale i bez niego Canarinho mają kim atakować, wystarczy wspomnieć Firminho, Coutinho czy Gabriela Jesusa, u Albicelestes jak wspomniałem wystąpi Messi, oprócz tego powołanie dostał Aguero oraz Dybala. Na tak mocne ofensywy nasuwa się jeden typ - obie strzelą, mimo niekorzystnego H2H w tej materii, ponieważ od 4 spotkań nie było BTS-u pomiędzy nimi, jednak dzisiaj liczę, że bramki powinny paść z obu stron, nie bez znaczenia jest też neutralny teren, po części właśnie myślę, że zagrają pod publikę i zobaczymy kilka brameczek po obu stronach.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Europa, Euroliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: CSKA Moskwa - Fenerbahce Ulker
Typ: Powyżej 160.5 pkt. włącznie z dogrywką
Kurs: 2.66
Bukmacher: Betfan
Analiza: Zaskoczyła mnie trochę dziś tak niska linia na spotkanie w ramach ósmej kolejki Euroligi pomiędzy rosyjskim CSKA, a tureckim Fenerbahce, postaram się więc to wykorzystać i próbuję dość wysoki over punktowy na ten mecz. Gospodarze póki co dość niespodziewanie mają już na koncie dwie porażki, nie zapowiada się, aby mieli szansę powtórzyć sukces z ubiegłego sezonu, gdy triumfowali w najważniejszych rozgrywkach klubowych w Europie. Goście do tej pory dwie wygrane i pięć porażek, co odzwierciedla ich obecny potencjał, jednak można zauważyć progres w ich grze w ostatnich tygodniach. 
Rosjanie w ostatnim meczu skompromitowali się przegrywając z Lyonem rzucając zaledwie 66 oczek. Spodziewam się dziś ich wygranej, a we własnej hali gracze trenera Itoudisa naprawdę potrafią grać szybką i ofensywną koszykówkę. W trzech meczach domowych ich średnia punktowa wynosi prawie 86 punktów, a gra ofensywna oparta jest zazwyczaj na Amerykanach. Po kompromitacji we Francji CSKA będzie chciało zapewne sobie dziś "odbić" ostatnią porażkę i wrócić na zwycięski tor, bo przy porażce ich sytuacja w tabeli mogłaby się skomplikować.
Co do gości. Dziś zapewne bez kompleksów przeciwko silnemu rywalowi, myślę że mogą pójść na małą wymianę ciosów, bo ostatnio dobrze czują się w ataku. Obejrzałem sobie obszerny skrót meczu z Bayernem i naprawdę turecka drużyna z łatwością tworzyła sobie dobre okazje rzutowe. Nie wiem, czy to był ich najlepszy mecz w tym sezonie, ale w ataku wyglądali imponująco, dużo skutecznych wejść pod kosz Sloukasa, czarną robotę wykonywał Czech Vesely, choć nie zawsze był skuteczny, jednak fajnie rozdzielał piłki, a "trójkami" karcił Niemców Turek Mahmutoglu. Jeśli dziś zagrają tak samo skutecznie to faworyci mogą mieć kłopot, choć wydaje mi się, że to jednak CSKA zejdzie z parkietu zwycięsko. Ja liczę, na szybkie, ofensywne starcie z obu stron i dużą liczbę punktów. 

  100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro
Godzina: 20.45
Spotkanie: Rumunia - Szwecja
Typ: Rumunia wygra i +2,5 gola w meczu 
Kurs: 5,00
Bukmacher: Betclic 
Analiza: 
W Grupie F nie wszystko jest jasne. Poza Hiszpanią, która zapewniła sobie już awans, Wyspami Owczymi i Maltą, które nie grają już o nic o coś grają jeszcze Norwegia,  Rumunia I Szwecja. Dla Szwecji i Rumuni ten dzisiejszy mecz może być swego rodzaju "małym finałem" bo właśnie od niego może zależeć awans z drugiego miejsca.  W gorszej sytuacji jest nie wątpliwe Rumunia, która ma o jeden punkt mniej w tabeli i to spotkanie MUSI wygrać. Wszystko za sprawą tego, że ich następny mecz to mecz wyjazdowy z Hiszpanią, który na pewno nie będzie łatwy a nie mogą też liczyć zbytnio na urwanie punktów Szwecji, która swój ostatni mecz rozgrywa u siebie z Wyspami Owczymi. Rumunia ma w tym meczu wystarczającą mobilizacje żeby wygrać ten pojedynek. Poza tym u siebie grają bardzo dobrze bo poza ostatnim meczem z Hiszpanią przegrali tutaj jeszcze dwa lata temu. Rumunia ma swoje boisko, ma dobrą formę i wystarczającą mobilizacje czyli wszystko co wystarczy do zwycięstwa. Szwecja z pewnością nie odpuści sobie tego meczu jednak wyjazdy raczej sprawiają im trudność i poza wygranymi z łatwym i przeciwnikami takimi jak Malta czy Wyspy Owcze ostatnio wygrali z Turcją jeszcze w tamtym roku. Dziś liczę na Rumunię dlatego proponuję typ na ich zwycięstwo I over bramkowy. 

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Euro 2020, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwajcaria - Gruzja
Typ: powyżej 22,5 fauli
Kurs: 2,0
Bukmacher: etoto
Analiza:

Kolega p.bukmacher uprzedził mnie z typem na faule w spotkaniu Rumunia - Szwecja, które dzisiaj wydaje się najpewniejsze na takie zdarzenie tym bardziej, że linia nie przekracza nawet 30 przewinień.
Spróbujemy w innym spotkaniu a mianowicie w grupie D gdzie zagrają Szwajcarzy z Gruzinami. Sytuacja w grupie jest następująca:1. Irlandia 12pkt
2. Dania 12pkt
3. Szwajcaria 11pkt4. Gruzja 8pkt.
Duńczycy dzisiaj grają z Gibraltarem i można im dopisać kolejne 3pkt. W ostatniej kolejce Irlandia zagra u siebie z Dania i to bardzo prawdopodobne będzie mecz decydujący o awansie na Euro.
Szwajcarzy muszą koniecznie wygrać aby wyprzedzić Irlandczyków bo na koniec jadą na Gibraltarem gdzie inny wynik niż zwycięstwo helwetów nie jest brane pod uwagę. Goście z Gruzji nie grają już o nic ale mogą napsuć krwi gospodarzom i nie położą się na murawie aby przegrać tylko powalczą o jak najlepszy wynik dla siebie także Szwajcarów czeka trudne spotkanie i trochę wysiłku muszą w nie włożyć.
Szwajcarzy na 3 rozegrane u siebie spotkania popełniali średnio 11,3 fauli na spotkanie (14 Dania, 10 Gibraltar i 10 Irlandia),
Gruzini także po 3 meczach wyjazdowych w których mają zbliżoną średnią a mianowicie 11,6 na mecz.
Linia wydaje się być ustawiona idealnie i o trafieniu lub pudle może zadecydować 1 przewinienie ale jak dla mnie typ przy takim kursie jest wart gry.

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Masters - Londyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Miedwiediew - Zverev
Typ: 2/+23,5 gema
Kurs: 3.30
Bukmacher:Fortuna
Analiza:
Nadal wykonał swoje zadanie i wygrał z Tsitsipasem. Ale teraz wszystko w rękach Zvereva. Jeśli wygra to on awansuje dalej a Nadal odpadnie z turnieju. Choć nie ukrywam, że chciałbym, żeby Nadal awansował dalej coś mi podpowiada, że będzie o to bardzo ciężko. Niemiec obecnie jest klasyfikowany na 7. miejscu w rankingu ATP, dodatkowo jest obrońcą tytułu ATP Finals w Londynie. W tegorocznych finałach ATP wygrał pierwszy mecz 2:0 z Nadalem, natomiast w drugim pojedynku nieoczekiwanie przegrał 0:2 z Tsitsipasem. Z obstawianiem tego meczu, trzeba było zaczekać do zakończenia pojedynku Nadal-Tsitsipas. Jeśli to Grek by wygrał to grałbym dziś wieczorem w stronę Miedwiediewa, który przed miesiącem wygrał ze Zverevem w finale Szanghaj Masters. Jednak gdy to Hiszpan okazał się górą idę w stronę Niemca, który jest obrońcą tytułu i wierzę, że mesz z Tsitsipasem był tylko wypadkiem przy pracy. 

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom