>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
Narazie Fedex trzyma poziom ,a raczej Djok nie wszedl na swoj . Czekam na oby przegrany set przez Serba i trzeba wjezdzac w  Niego .
 
T 41

thomaszc

Użytkownik


Cześć pytanie mam, czy jak to jest w przypadku fortuny i ilością ŻK?

Miałem w meczu Turcji, powyżej 5,5 żk, przy wybieraniu tej opcji był dopisek, 'Liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.)' 

Z tego co wiem, fortuna bierze ilości ŻK z uefy, a na stronie uefa com jest wynik w żk 5-2, z tym, że 1żk dostał ktoś ze sztabu w Turcji, więc żk dla zawodników wyglądają 4-2

Jak myślicie? 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 14 listopada 2019 21:42 przez thomaszc

Cześć pytanie mam, czy jak to jest w przypadku fortuny i ilością ŻK?

Miałem w meczu Turcji, powyżej 5,5 żk, przy wybieraniu tej opcji był dopisek, 'Liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.)' 

Z tego co wiem, fortuna bierze ilości ŻK z uefy, a na stronie uefa com jest wynik w żk 5-2, z tym, że 1żk dostał ktoś ze sztabu w Turcji, więc żk dla zawodników wyglądają 4-2

Jak myślicie? 
Masz wygrany kupon. Pisz do nich niech Ci zmienia albo sami to zrobia jak sie ogarna. W Fortunie licza sie kartki wszystkie z zastrzezeniem, ze sa dane zawodnikom. Nie ma to u nich znaczenia czy zawodnik byl na boisku czy dostal bedac na lawce rezerwowych.
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 14 listopada 2019 21:49 przez kropson1988Djokovic mecz @3,07 Betsafe. 
  od momentu przełamania przez Fedexa ten na totalnej wy... e. Aż szkoda było na to patrzeć . 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Djokovic strollował wszystkich i to po takim kursie . niezłe jaja ten całuy turniej dotychczas na 10 meczy singowych wygrało 8 DOGÓW hehehe
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
cytat z dnia 14 listopada 2019 21:45 przez ranczo0123

Masz wygrany kupon. Pisz do nich niech Ci zmienia albo sami to zrobia jak sie ogarna. W Fortunie licza sie kartki wszystkie z zastrzezeniem, ze sa dane zawodnikom. Nie ma to u nich znaczenia czy zawodnik byl na boisku czy dostal bedac na lawce rezerwowych.
Teraz to już muszę reklamować: 

 

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk4MDE5NzE4NDQwMDQwMDrOvlzgyv6TfNrQCl4%3D&amp;kind=MAIN
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja nie widziałem w tenisie od miesięcy czegoś takiego...Ficovic jest tak naspidowany, że on by Tsitsipasa pojechał dziś lekko ????Biega jak wariat po korcie i siedzi mu każda piłka.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Tenis 
Musetti wygra
1.80 etoto
  
Po pechowym tiebreaku w pierwszym secie, w drugim posypał się całkowicie

Za drobne
Rusuvuori plus
Heliovara handicap + 5 gemów minus 
Baseball Korea Płd wygra plus
Ako 2.61 lvbet
  
Szkoda bo zabraklo 1 gema u Heliovary mimo że wygral pierwszego seta
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom