>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grand Slam 2019

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Znów nie ma tematu, więc zakładam :( Jeżeli chcecie więcej info to czytać we wiki. Ciekawy turniej, bo grupy + fusy z BDO, na których chcemy zarabiać. W grupie do 5 wygranych legów, potem wydłużamy do 10, a finał do 16.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Dziś od godziny 20 zaczynamy rozgrywać ostatnią kolejkę fazy grupowej Grand Slam, która skończy się jutro. Na dziś oraz jutro widzę parę spotkań, które warto zagrać i specjalnie dla was podrzucam parę swoich propozycji. Na pierwszy plan leci moim zdaniem najważniejszy bet dzisiejszego dnia, a mianowicie wygrana Gurneya z delikatnym handicapem. Dla tych mniej odważnych polecam czyste zwycięstwo jednak sam próbuję minimalny handicap, który pozwala oddać Daktylowi maksymalnie 3 legi. Daryl ma na swoim koncie 1 wygraną oraz 1 porażkę tak samo jak jego rywal i jeżeli chce awansować dalej to musi dzisiaj pokonać swojego rodaka. Na ten moment prezentuje naprawdę bardzo dobrą formę, gdyż średnia 91 oraz 100 na mnie robią  ogromne wrażenie, do tego 7x180’s w 14 legach pozwala wierzyć w jego dzisiejszą wygraną. Dolan oba swoje spotkania zagrał na podobnej średniej 91+ jednak spotkanie z Clemensem przegrał dość łatwo 5-1. Obaj Panowie spotkali się czterokrotnie, z czego trzykrotnie na scenie telewizyjnej i tam Gurney odniósł 3 wygrane ani razu nie dopuszczając do decidera. Dziś spodziewam się podobnej sytuacji i gram w jego stronę.

Drugim spotkanie, któremu chciałbym się  przyjrzeć jest spotkanie Dave Chisnalla z Lisą Ashton. W tym spotkaniu sytuacja jest już dość jasna, Chisnall praktycznie jest pewien awansu, a Lisa ma tylko matematyczne szansę na awans. Lisa wygrała na ten moment 3 legi i niezwyciężonym Chisnallem nie wydaję mi się żeby miała jakiekolwiek szansę. Granie handi nie ma dla mnie jednak sensu, bo 2 legi ugrane z Crossem mogą dziś się powtórzyć. Uważam jednak, że warto tutaj pójść w 180’s, a bardziej w 180’s Chizza. Nie od dziś wiadomo, że Anglik to maszyna do 180’s co zresztą pokazuje ten turniej, gdzie w obu rozgrywanych spotkaniach rzucił on więcej maxów od swoich rywali (2-1 oraz 4-2). Lisa w swoich spotkaniach rzuciła dwukrotnie 1x180’s i miała ich mniej od swoich przeciwników. Format wydaję się krótki i spodziewam się 6-7 legów jednak uważam, że nawet na takim dystansie Dave powinien rzucić przynajmniej 2 maxy. Nie idę w over jednak polecam więcej maxów Chizza oraz Chizzy rzuci szybciej 180’s po podobnych kursach w dwóch różnych bukach.

Przedostatnie spotkanie, któremu moim zdaniem warto się mocno przyjrzeć jest spotkanie w grupie G, gdzie pewny awansu Clemens podejmuję jednego z najsłabszych zawodników tego turnieju, a mianowicie holendra Veenstra. Poza wygraną Niemca polecam również under 180’s Holendra. Do tej pory wygrał on zaledwie 1 lega i ani razu nie wszedł na średnią przynajmniej 80. Clemens jest bardzo dużym zaskoczeniem tego turnieju i uważam, że nie powinien pozwolić swojemu rywalowi na więcej niż 2 legi. Linia na 180s holendra wydaję się, że powinna zostać ustawiona na 0.5, więc dla mnie te 1.5 na under wydaję się super typem, który polecam.

Na koniec bez większej analizy wydaję się, że warto zagrać w stronę Crossa. Mimo, że Hughes prezentuję podobny poziom i 1.5 to nie jest nadzwyczajny kurs to w takich momentach powinny wyjść czyste umiejętności i pokaz świetnej gry ze strony aktualnego mistrza świata.

Gurney – 1.4/forbet ➕
Gurney (-1.5) – 1.7/forbet ➕
Chizzy rzuci pierwszą 180’s – 1.33/forbet ➕
Chizzy więcej 180’s – 1.3/fortuna ➕
Veenstra poniżej 1.5 180’s – 1.6/forbet ➖ W 1 legu dwie sztuki i do końca już nic...
Cross – 1.5/STS ➕
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Na dziś przygotowałem cztery propozycje, które moim zdaniem warto zagrać. Moim zdaniem spotkanie Wade z Lewisem to typowe spotkanie 50:50, dlatego nie rozumiem różnicy kursów. Lewis poza spotkaniem z Smithem (wygrane 5-2) grał na średniej 97 i w spotkaniu z MVG miał już 2-0 jednak do świetnego tego wieczoru MVG zabrakło umiejętności. Wade to dobry gracz jednak nie tak dobry jak holender. Anglik wygrał swoją grupę jednak pozwolił wyrwać sobie wygraną w ostatnim spotkaniu mimo prowadzenia 3-0. The Machine wielokrotnie pokazywał, że miewa przestoje, a w dzisiejszym spotkaniu po 5 i 10 legu zobaczymy przerwy, więc mecz może być bardzo szarpany. W tym właśnie widzę szansę dla Lewisa na wygraną. Kursik przyjemny, a mecz będzie stykowy.

Najniższa linia na 180’s jeżeli chodzi o 1/8. Naprawdę głupio mi jej nie zagrać nawet w jakieś tasiemce. Obaj Panowie rzucili 6x180’s w fazie grupowej i mimo, że nie są jakimiś wielkimi maszynami do robienia 180’s to uważam, że linia może zostać pokryta. Bukmacherzy w roli faworyta stawiają Price jednak nie można zapomnieć, że Darren również potrafi rzucać. Pokazał to bardzo dobrze w ostatnim spotkaniu grupowym przeciwko Andersonowi, które pokonał na średniej ponad 100. Osobiście spodziewam się wyrównanego spotkania, w którym zobaczymy około 16-18 legów, a to spokojnie powinno pokryć nam linie na 180’s.

Moje dwa ostatnie typy mam zagrane w trebelku razem z wczorajszym typem na Chizza. Dziś liczę na podobny spokój jak podczas wczorajszego meczu Anglika jednak czas mnie zweryfikuje. Na początek idę w stronę Garyego. Przed turniejem mówiło się sporo o jego kontuzji pleców, po której w mojej opinii nic nie widać. Szkot wygrał swoją grupę mimo porażki z Websterem grając odpowiednio na AVG95, 105 oraz 97. Uważam, że to dobry prognostyk przed dzisiejszym spotkaniem z Thornem. Drugi ze Szkotów wdarł się do głównego turnieju przez eliminację i można powiedzieć, że trafił do dość przyjemnej grupy. Price, van den Bergh oraz Suzuki. W każdym ze swoich spotkań notował średnią powyżej 90 jednak każde z jego spotkań było na styku i mogło skończyć się zupełnie inaczej. Osobiście uważam, że Thorn jest zbyt nierówny jak na taki format legowy i spodziewam się tutaj wygranej Andersona w maksymalnie 18 legach. Thorn wielokrotnie pokazywał, że gdy przestaje mu wychodzić to zaczyna kręcić głową i robić głupie rzeczy rzucając często bez potrójnego. Gary powinien to wygrać doświadczeniem. H2H w meczach telewizyjnych również po stronie Garyego, który wygrał ich dwa ostatnie spotkanie w Premier League 7-1 oraz 7-4.

Holender notuje bardzo dobry turniej i wydaję się, że znów wchodzi na swój odpowiedni poziom zupełnie nie możliwy do złapania przez kogokolwiek innego. Do tej pory oddane zaledwie 6 legów i średnie na poziomie 111, 101 oraz 97, gdzie warto wspomnieć, że z meczu na mecz są one co raz lepsze. MVG wygrał ostatni turniej World Series bez większych problemów i teraz również spodziewam się podobnego scenariusza. W tym sezonie pokazywał on, że nie stanowi dla niego większego problemu utrzymanie średniej powyżej 100 podczas spotkania, które trwa minimum 15 legów. Z tym może mieć ogromny problem jego dzisiejszy przeciwnik – Ian White. Anglik zagrał dwa bardzo nierówne spotkania podczas fazy grupowej. Pierw prowadził z Wadem 2-4 by następnie przegrać dwukrotnie swoje podanie i przegrać mecz 5-4 oraz prowadził 3-1 (w ręce 3 lotki na 4-1), a wygrał dopiero w deciderze ze słabym Harmsem. MVG nie wybacza i wiedzą to wszyscy darterzy. W moim odczuciu Holender odnalazł swój optymalny poziom i pewnie zmierza po wygranie tego turnieju. Kursik przyjemny, a dla mnie zobaczymy pogrom i maksymalnie 5 legów dla White.

MVG (-2.5) – 1.5/STS ➕
Anderson (-1.5) – 1.42/STS ➕
Powyżej 7.5 180’s (Price-Webster) – 1.8/fortuna ➖
Lewis – 2.35/fortuna ➕


 

Tak dużo szczęścia jak przy betach na MVG i Garyego to nie miałem chyba nigdy w życiu. Jednak szczęście czy nie, jestem zarobiony, a to najważniejsze! Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Heh, jak zobaczyłem Twoje propozycje, to nie mogłem się powstrzymać, żeby nie wstawić ;)

Pograne dziś rano:





oraz



Także pokrywamy się w znacznej części ;)
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Na tym turnieju zarobiłem już naprawdę fajne pieniądze i mam w głowie jeszcze jeden kupon na półfinały jednak o tym jutro. Dzisiaj dwa pozostałe ćwierćfinały. Spotkanie Andersona z Pricem odpuszczam, bo to może być dziwny mecz. Na spotkanie Lewisa z MVG mam w moim odczuciu ciekawy pomysł i to na nim spróbuje wykorzystać swój freebet, który otrzymałem od fortuny. Adrian pokazał charakter i wrócił z beznadziejnej sytuacji i po deciderze pokonał Wade mimo, ze przegrywał już 6-9. Sporo 180s oraz całkiem solidny podwójny. MVG przegrywał z Whitem 4-6, aby następnie wygrać 6 z 7 kolejnych legów i idealnie pokryć nam linie. Mimo całkiem wysokiej średniej Holender zagrał tragicznie na dablach i gdyby White grałbym w tym samym aspekcie chociaż na 35% to spokojnie mógłby ten mecz wygrać. MVG nie zrobił żadnego zamknięcia na poziomie 100+ co przy 10 wygranych legach wydaje się niemożliwe. Dziś gramy do 16 wygranych i jeżeli Lewis zagra tak jak z Wadem to mysle, ze spokojnie możemy zobaczyć minimum 26 legów. Co za tym idzie będzie sporo szans na duże zamki, których na tym turnieju brakuje. Wade 161 przeciwko Lewisowi to najwyższy. Ani razu nie zobaczyliśmy 170, która przecież jest w ostatnim czasie co raz częściej spotykana. O tym, ze MVG potrafi zrobić taki zamek nie trzeba chyba mówić, ale również Lewis parokrotnie pokazywał, ze maksymalny zamek nie jest mu obcy. Dziś idę w tym kierunku i gram to za 30zł. Jeżeli zakład nie wejdzie to otrzymam zwrot. Polecam spróbować.

 

170 C/O w meczu MVG-Lewis - TAK - 7.5/fortuna ➖
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Dwa pudła na Bullu przy podejściach 170 naprawdę bardzo bolą, gdy gra się taki wysoki kurs... Nie mniej jednak typ i analiza były dobre, a typ 30zł wróciło na moje konto. Dziś bez analizy, ale za to troszeczkę więcej typów:

Wright - 1.6/fortuna
Wright więcej 180's - 2.5/fortuna
Wright (-3.5) - 3.25/STS
170 C/O w meczu MVG-Price - 7/fortuna
 
Do góry Bottom