>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

wiem ze nic nie wiem value betting dla ubogich xd

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
odchylenia od normy kursy na dw inny przy polowach meczu. grac systemem. przy wysokich kursach roznice sa najwieksze. sa pewne opcje kursowe, ktore nie sa skolerowane z under/over 1x2 na mecz. przy dw. wynikach na polowe meczow odchylenia kursow sa bardzo wysokie i sa sprzeczne z kursami under/over i 1x2 na polowe meczu. im wiecej dw wynikow tym gorzej dla bukmachera, bo sam musi zawyzyc kursy na dw inny wynik polowy meczu... najlatwiej jest ustalic prawidlowe kursy przy zdarzeniu dwudrogowym... im wiecej opcji na dane zdarzenie tym wieksza anomalia... tam gdzie kurs normalnie powinien byc np. 8 buki daja 15... chociaz nie ma on nic wspolnego z prawdopodobienstwem... po prostu im wiecej opcji tym najmniej prawdopodobna jest bardziej zawyzona.


to przykladowe wartosci, 8 i 15, ale ludzie w fortunie graja to losowo. gram tam 3 indonezyjska lige. na chacie czesto pisza ze graja dw do polowy - inny i wklejaja kupony. podejrzewam ze ten doktor matematyki gral wlasnie takie anomalie. ja bym gral to systemem tylko trzeba grac wylacznie anomalie kursowe. anomalia razy anomalia rowna  sie jescze wieksza anomalia...


15x15=225

15+15 = 30

8x8=64

8+8=16

tak gral ten doktor matematyki tak sadze. i system 2 z 10 chyba.

edit; fortuna dw do polowy ma na maksymalnie 2 bramki jednej druzyny a na caly mecz 4 bramki i jest niewiolnikiem tego systemu. podejrzewam ze kazdy bukmacher ktory wystawia oferte na dw wali gdzies babola...
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Kolego probowales grac te anomalie?ciekaw jestem jak to wyglada bo zamiezam sie przylozyc do tego ale tylko na ilosc goli HT
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie, nie probowalem ja nie mam na to czasu ja na zywo obstawiam ponad 99 procent zdarzen. powodzenia

edit; nie wiem czy juz to pisalem, ale przy anomaliach marza bukmachera nie oddzialuje na kurs. bukmacherzy maja do perfekcji wyliczona marze na zdarzenia 2 i 3 drogowe. od zdarzen 4 drogowych zaczynaja sie bledy i za wysokie kursy.
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
w szwjcarskim buku na gole do przerwy sa linie do max 2 goli 2-1 2-2 1-0 itd powyzej jest kurs 11ciekawi mnie czy ktos to praktykuje
 
Do góry Bottom