>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 3 maja 2019 15:25 przez lelit


Byloby ogroma pomoca dla wielu tutejszych ludomanow (nalogowych hazardzistow) gdyby ktorykolwiek z tych srogich i przelicznych tenisowych moderatorow lub innych wannabe's, obserwowal listy zgloszen do nastepnych bardzo waznych turnieji i podawal zawodnikow zgloszonych do eliminacji ale grajacych jeszcze w jakims mniej waznym, tez  innych potrzebujacych sie oszczedzac.



Wystarczy obserwować odpowiednie rzeczy na twitterze i samemu ogarniać. Nikt za Ciebie nie będzie nic robił, możesz mnie zawsze zaobserwować na twitterze, tam.wrzucam pełno tego typu informacji.
 
L 388

lelit

Użytkownik


Ja daje sobie rade, sledzac inne dobre fora. Na jednym z nich typowano wczoraj zwyciestwo Jazzirego, przegrana Hercog i jakichs tam deblistow. Kiedys partycypowalem nieco w australijskim forum traktujacym tylko i wylacznie ten temat, z szalejaca tam mloda polka :) , niestety zgubilem link.



Moje zabawy tutaj maja tylko i wylacznie charakter rozrywkowo/pedagogiczny :)



Podejrzewam tez, ze Twoim zrodlem statystyk jest Oncourt



Zdaje sobie sprawe, ze jestes tu jednym z niewielu z pojeciem i zerkam czesto na Twoje posty :)
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi


Z jakich innych stron lub forum korzystacie robiąc analizy do spotkań tenisowych?  Nie chodzi mi o twitter czy instagram. 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 6 maja 2019 20:16 przez adik1992


Z jakich innych stron lub forum korzystacie robiąc analizy do spotkań tenisowych?  Nie chodzi mi o twitter czy instagram. 



Głowa najlepsza w sumie. Własne statystyki prowadzone, pod odpowiednim kątem, to jest, moim zdaniem, klucz. Każdy ma swoją technikę i koncepcję, każdy pod nią wybiera typy i spotkania, więc to najlepsza opcja. Wiadomo, statystyki też są ważne, tennisexplorer, abstract, twitter. 
 
L 388

lelit

Użytkownik


oncourt.info dokladne statystyki i inne info o graczach, mozliwosc notatek o zawodnikach i turniejach.Idealna dla prof. tipsterow i wannabes.Kosztuje troche..
 
M 3

molek

Użytkownik
Czy mógłby ktoś zamieścić trochę aktualnych linków do stron tenisowych. Chodzi mi np o plany startowe, statystyki ( tak jak tenisexplorer, ale żeby można było wybierać np tylko turnieje danej kategorii ). Baza linków tenisowych w dziale z linkami jest stara i często nieaktualna. Zamieszczam tprośbę  tutaj bo w tamtym dziale pewnie nikt by nie przeczytał.
 
L 388

lelit

Użytkownik
wtatv za 9€/miesiac masz wiekszosc turnieji wta, niestety bez live GS
europlayer za 17 €/miesiac, wszystkie korty FO
Bukmakerzy maja tez troche.
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Wiadomo  co  z  konkursem  tenisowym  na  RG...Chciałem  podglądnąć  jak  mi  tam  idzie  ale  nie  mogę  nigdzie  tego  tematu  namierzyć ...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Andy Murray podobno wraca do singla. Czy jest szansa, że wystąpi w US Open? Jeśli wyraziłby na to chęć, to otrzyma dziką kartę czy skorzysta z zamrożonego rankingu?
 
hamsior 0

hamsior

Użytkownik
cytat z dnia 10 sierpnia 2019 19:56 przez 5xharoldx5Andy Murray podobno wraca do singla. Czy jest szansa, że wystąpi w US Open? Jeśli wyraziłby na to chęć, to otrzyma dziką kartę czy skorzysta z zamrożonego rankingu?
Dzika karta. Ale z tego co mówił w ostatnich wywiadach, chyba nie skorzysta - twierdzi że nie czuje się na siłach żeby startować już w Wielkim Szlemie.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Fortuna wystawiła ciekawe zakłady na to kto będzie lepszy w turnieju w Londynie. Są trzy opcje do wyboru, czyli jeden tenisista, drugi lub żaden. Jak to jest jeśli np. postawię na to, że Berrettini będzie lepszy od Federera, a skończy się tak, że Berrettini zajmie trzecie miejsce w grupie, a Federer czwarte, czy wtedy zakład jest wygrany czy przegrany? Z jednej strony żaden nie awansował dalej, obaj odpadli w fazie grupowej, a z drugiej strony w tej grupie Berrettini był lepszy. Wie ktoś jak to z tym jest?
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Mike i Bob Bryan zapowiedzieli zakończenie tenisowej kariery. Ostatni turniej, w którym chcą wziąć udział, to wielkoszlemowy US Open. To bowiem właśnie w Nowym Jorku zaczęła się ich sportowa przygoda. W sumie wywalczyli 118 deblowych tytułów.

Swoją karierę zakończyła również Dominika Cibulkova.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Caroline Wozniacki poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że po Australian Open kończy z zawodowym tenisem. Zaznaczyła równocześnie, że nie jest to związane z kwestiami zdrowotnymi.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kombajn 164,5K

kombajn

Użytkownik
Zapowiadany od dłuższego czasu powrót Kim Clijsters na tenisowe korty nastąpi na początku marca przyszłego roku. Trzykrotna triumfatorka US Open wycofała się z wyczynowego sportu ponad 7 lat temu. 

Clijsters wymieniła (w social mediach) trzy turnieje, w których chce wystartować w Monterrey (2-8 marca), Indian Wells (11-22 marca) oraz w Charleston (4-12 kwietnia).

e u r o s p o r t
 
Do góry Bottom