>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
Na Nadala 2,15 dają w Betsafe, ja to biorę. Jak dla mnie torreador bierze to i śmiem nawet napisać, że w dwóch setach. Oczywiście nikogo nie namawiam ani nic ale ja pobieram i win w meczu po @2,15 i dw 2:0 @3,40 Betsafe. 
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 13 listopada 2019 12:53 przez kropson1988Na Nadala 2,15 dają w Betsafe, ja to biorę. Jak dla mnie torreador bierze to i śmiem nawet napisać, że w dwóch setach. Oczywiście nikogo nie namawiam ani nic ale ja pobieram i win w meczu po @2,15 i dw 2:0 @3,40 Betsafe. 
1x   i 1x  
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nadal wrócił z 1-5.. Nieźle :D CAŁY RAFA, no i mocny psychicznie Rusek wkoncu pokazał, że jednak ten słabszy mental sprzed 2,3 lat dalej w nim siedzi 
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
cytat z dnia 13 listopada 2019 17:18 przez kropson1988

Jednak te wyższe kursy na Niego nie były przypadkowe 2x   (pomimo, że jeszcze grają ale nie sądzę by przy 4:0 w trzecim i dwóch przełamaniach przez Daniila się podniósł dlatego rozliczam). 
Mogłeś się wstrzymać. Jeśli ktoś ma robić takie powroty, to tylko Rafa. 
 
K 0

kropson1988

Gość
No to Rafcio mnie powinien skopać za to, że go zbyt wcześnie skreslilem. Sorry ludziska za zbyt szybkie rozliczanie ale naprawdę no nie wierzyłem w to. Mam nauczkę i ostatni raz tak zrobiłem. A teraz comone Rafał!!! 
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
cytat z dnia 13 listopada 2019 17:44 przez slomiany400ja cashout na szczeście przy 5-1 :D
Myślę, że na świecie w tym momencie jest bardzo dużo ludzi, którzy znienawidza Ruska już do końca kariery jeśli tego nie wygra, bo pewnie mogli robić casha ale byli pewni, że to ogarnie i polasili się na parę eurasow więcej :D
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 13 listopada 2019 17:45 przez bukovina

Mogłeś się wstrzymać. Jeśli ktoś ma robić takie powroty, to tylko Rafa. 
Wiem i przepraszam za to. Zachowałem się jak totalny amator. Naprawdę nie wierzyłem już. Co prawda dalej może to przegrać no ale wiara wróciła i myślę, że teraz on to musi wygrać. 
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
cytat z dnia 13 listopada 2019 17:46 przez kropson1988

Wiem i przepraszam za to. Zachowałem się jak totalny amator. Naprawdę nie wierzyłem już. Co prawda dalej może to przegrać no ale wiara wróciła i myślę, że teraz on to musi wygrać. 
Nie ma co przepraszać, tylko teraz 3maj kciuki razem ze mną za największego Walczaka w historii tenisa! 
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 13 listopada 2019 17:49 przez bukovina

Nie ma co przepraszać, tylko teraz 3maj kciuki razem ze mną za największego Walczaka w historii tenisa! 
Oj trzymam trzymam i to mega mocno. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom