>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 14.11.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na czwartek - 14. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan

▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
wiksee 638

wiksee

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Godzina: 01:35
Spotkanie: Philadelphia - Washington
Typ: X
Kurs: 3.9
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Bardzo ciekawe spotkanie. Z jednej strony rozdrażnieni początkiem sezonu Caps, którzy na ostatnie 10 spotkań wygrali 8 (a dwa przegrali po dogrywkach, co będzie ważne później). Z drugiej Flyers, którzy obecnie są jedną z najlepiej wykorzystujących atut własnej hali drużyn. Na ostatnie 5 spotkań domowych 4 wygrane (raz po dogrywce z Canadians) i jedna porażka z Toronto. Można powiedzieć że w ostatnim czasie krwi napsuły im tylko drużyny z Kanady. Można też powiedzieć, że zdecydowanie mają umiejętności żeby postawić się przyjezdnym.

Caps to jednak oczywiście inna półka, i chociaż Flyers stać tutaj na zwycięstwo to wydaje mi się że bez dogrywki się nie obejdzie. Stołeczni w każdym z ostatnich trzech spotkań wyjazdowych potrzebowali dogrywki, żeby zgarnąć punkty - a Panthers i Leafs to drużyny podobnego obecnie kalibru, co ekipa z Philly. Do tego dochodzi fakt, że poprzedni wyjazd Caps przed serią 3 zwycięstw to porażka, ale również po dogrywce.

Można by tu było zagrać na przełamanie serii... no właśnie, i ja spodziewam się przełamania - meczy wygranych Caps. Tylko że kurs na wygraną po dogrywce Flyers to lekko ponad 2, a dogrywka wydaje się tutaj być bardzo prawdopodobnym rozwiązaniem. W myśl swojej zasady niesugerowania się zbytnio bezpośrednim H2H - gram na remis.

  290
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy - Kosowo
Typ: Spotkanie/Liczba goli - Czechy/over2.5
Kurs: 2.55
Bukmacher: Fortuna


Mecze takie jak ten są w pewien sposób wdzięczne do typowania ponieważ na dobrą sprawę nikogo nie urządza tu remis. Czesi muszą wygrać by zapewnić sobie kwalifikację, Kosowianie muszą wygrać by przedłużyć swoje szanse na awans. Rzućmy okiem na sytuację w tabeli:






Remis w tym meczu mógłby jeszcze przedłużyć szansę Kosowa. Sprawiłby, że to goście mieliby korzystny bilans meczów bezpośrednich. Wciąż jednak traciliby jedno oczko i musieliby liczyć, że Bułgarzy odbiorą punkty Czechom w ostatniej serii gier. Scenariusz ten jest niewygodny dla obu reprezentacji. Dla Czechów - ponieważ musieliby walczyć o awans do samego końca na trudnym terenie. Dla Kosowian - ponieważ ich szanse wydatnie by zmalały. Nie dość, że Czesi musieliby zgubić punkty to jeszcze sami musieliby pokonać Anglików. W praktyce zatem - ich jedyną i realną szansą na bezpośredni awans jest zwycięstwo dzisiaj i remis ugrany na pewnych awansu Anglikach. To tyle na temat potencjalnych scenariuszy bo wniosek nasuwa się sam. Nikt tu dzisiaj nie będzie kalkulował, obie ekipy wyjdą na boisko wygrać mecz. W każdym meczu Czechów w tych kwalifikacjach padało więcej niż 2.5 gola. Czesi wygrali także wszystkie domowe spotkania. W tym z Anglią po bardzo dobrym meczu w którym nie przestraszyli się rywala, wyszli wysokim pressingiem jak po swoje. Taka gra zrobiła wrażenie na wielu obserwatorach. Moim zdaniem nie ma w tym przypadku. Reprezentacja Czech w tej chwili bardzo wiele zawdzięcza Slavii Praga, to na jej zawodnikach oparty jest trzon zespołu. O tym jak wiele w piłce reprezentacyjnej dają zgranie i wypracowane automatyzmy nie muszę się rozpisywać. To oczywiste, że są to atuty na wagę złota. Zawodnicy na zgrupowaniach kadry spotykają się kilka razy w roku, na tydzień. Nie mają szans nauczyć się ze sobą odpowiednio współpracować na boisku - no chyba, że grają razem w klubie i znają się na pamięć. O sile zespołowości Czechów właśnie przekonali się Anglicy. Sądzę, że tym razem będzie tak samo i Czesi po prostu zrobią swoje, są faworytem dzisiejszego spotkania, potrzebują zwycięstwa do awansu i zapewne je osiągną. Jeżeli chodzi o ekipę przyjezdnych - dała się ona poznać z bardzo dobrej strony. Zagrała kilka bardzo widowiskowych meczów w tych kwalifikacjach, daleko jej od murowania własnej bramki. Ten zespół gra nowoczesną, ofensywną piłkę - jeżeli ktoś potrzebuje dowodów to zachęcam do obejrzenia skrótu meczu z Anglikami, zakończonego zwycięstwem gospodarzy w stosunku 5:3. Cóż więcej mogę jeszcze dodać. Jak już wcześniej wspomniałem Kosowo potrzebuje zwycięstwa, dodając do tego ich naturalnie ofensywny styl gry gole wydają się tu pewne jak w banku. Na podstawie powyższych faktów wnioskuje, że najbardziej prawdopodobny scenariusz na to spotkanie to zwycięstwo Czechów (wszak mają lepszych zawodników i są niesamowicie zgrani) oraz duża liczba goli.

  155
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik



Dyscyplina: Tenis, ATP Finals, Londyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Roger Federer
Typ: Novak Djokovic
Kurs: 1,42
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Jedną rzecz nie można odmówić Novakowi podczas całej swojej kariery tenisowej. Cwaniactwa. Serb to dobry psycholog, co pokazał wielokrotnie w swoich meczach o dużą stawkę. Wczoraj rozegrał piękną batalie z Dominicem Thiemem i w pewnym momencie, żal było patrzeć, że koniec meczu dobiega już po trzecim secie o czym raczył wspomnieć nawet komentator Polsatu sport. Jednak mojej uwadze utkwiła końcówka spotkania, gdzie podczas tibreaku w tzn "wojny nerwów" Djokovic zastosował genialny trik aby obrócić szale psychologiczną na swoją stronę. W momencie odrobienia punktów przez niego ostentacyjnie pokazał swoją radość po czym gestami zaczął podrywać publiczność kilkakrotnie do góry chcąc za wszelką cenę wprowadzić rywala w zakłopotanie. Byłem pewien, że Thiem mając teraz swój serwis wyłoży się przynajmniej przy jednym punkcie, ponieważ chwile wcześniej przed tibreakiem Thiem serwował po zwycięstwo, presja jednak przerosła Austriaka. Novak zauważył ten fakt dlatego w sposób cwaniacki próbował speszyć rywala, tak się jednak nie stało. Mina Djokovica gdy sam potem zmarnował punkt była warta zapamiętania. Złość Serba była piekielna. Jestem przekonany że Djokovic po porażce z Thiemem podejdzie w pełni zmobilizowany do meczu z Federerem. Widać było, że porażka z Austriakiem zabolała go. Nie ciężko się dziwić, w końcu mecz był strasznie wyrównany, ale prawda jest taka że Djokovic ten mecz powinien był przegrać już przed tibreakiem ale Thiem nie był jeszcze gotowy psychicznie na zadanie ostatecznego ciosu. Novak z Thiemem stworzyli prawdziwy spektakl emocji i jestem pewien, że tak grający Novak dodatkowo mający nóż na gardle spręży się maksymalnie na spotkanie z Federerem. A jeżeli tak zrobi to niestety nie widzę większych szans u Rogera który rezerw sił ma co raz mniej. Novak po prostu nie odpuści. Gdyby grali Panowie na trawie to bym się zastanawiał ale od 2015 roku Roger bezskutecznie próbuje pokonać Novaka na jakiejkolwiek nawierzchni, do tego dochodzi wiek i mniejsza motoryka. Żeby ograć jutro Serba potrzebny będzie najlepszy tenis Federera. Roger także przegrał z Thiemem lecz w dwóch setach. Nie będę się bawił w handicapy w tym spotkaniu, ponieważ nie zdziwi mnie zarówno szybszego meczu zdeterminowanego Novaka w stylu 6:4, 6:3 a też nie wykluczam wielkiej batalii jak to zwykle bywa u tych tenisistów. Jednak myślę, że spotkanie powinno zakończyć się prawdopodobnie w dwóch setach dla Novaka, który na pewno jest podrażniony też tym, że stracił numer jeden na rzecz Nadala. Ambicją Novaka jest na pewno wygranie tego turnieju, chociaż w mojej skromnej opinii żaden z wielkiej trójki tego turnieju nie wygra. 


  100
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Portugalia - Litwa
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli gola w drugiej połowie (musi wystąpić od pocz. meczu): TAK
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Portugalia, obecnie na drugim miejscu w tabeli grupy B, jest zdecydowanym faworytem spotkania. Przed dwoma miesiącami na wyjeździe rozbili słabiutkich Litwinów 5:1, a Cristiano Ronaldo strzelił wówczas cztery bramki. Trudno oczekiwać, aby dzisiejsze spotkanie zakończyło się innym wynikiem niż co najmniej dwu- lub trzybramkowe zwycięstwo gospodarzy.

Gdyby jednak spojrzeć na mecz Ukrainy z Litwą, a więc obecnego lidera z grupowym outsiderem, to można odnieść wrażenie że ich zwycięstwo (2:0) było zgoła skromne. U siebie słabiutkiej Litwie strzelili dwie bramki. Być może zatem Portugalia również nie będzie szykować się na pogrom, ale te dwa gole z przodu to absolutny must have. A skoro tak, to co najmniej jedną z nich powinien zaliczyć etatowy strzelec, Cristiano Ronaldo. Jako że znaczną większość trafień zalicza w drugiej połowie meczu, typuję, że świadkami podobnego scenariusza będziemy także dzisiaj.

  60
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do Euro 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy- Kosowo
Typ: Over 2.5 + bts
Kurs: 2.25
Bukmacher: Betfan
Analiza:
 


Miesiąc temu pograłem to po kursie 2.60, jak widać kurs trochę spadł, ale nadal moim zdaniem warto. W tym meczu piłkarzy Kosowa interesuje tylko zwyciestwo, więc od początku muszą ruszyć do ataku, jak ktoś oglądał mecze Kosowa to zauważył jak wysoko grają presingiem, przecież Anglia w drugiej połowie nie istniała, Kosowo strzelało w każdym meczy w tych eliminacjach, tutaj powinno być podobnie. Jest kapitalny Rashica, który obecnie najbardziej wyrożnia się w Werderze Brema, jest Muriq- najlepszy strzelec Fenerbahce ( 7 goli w 11 meczach), Berisha z Lazio, Celina ze Swansea, a najważniejsze, że to wszystko poukładał ich trener Challandes. Kosowo nie będzie kalkulowało, tylko zagra otwarty mecz, w obronie nie błyszczą, tracą sporo goli, ale ofensywa i zaangażowanie nadrabia to. Po drugiej stronie reprezentacja Czech, w której grają głównie piłkarze rewelacyjnej Slavii, uzupełnieni przez piłkarzy z Bundesligii i Serie a. Ja tu widze otwarte spotkanie, tym bardziej, że Kosowo tracąc gola bardzo się otworzy.

  125
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacja Mistrzostw Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia - Czarnogóra
Typ: (handicap 0:2) - 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: STS
Analiza:
Anglicy tym meczem mogą sobie zapewnić zwycięstwo w grupie. Dlatego jestem pewien że dadzą z siebie wszystko i nie będą odpuszczać. Co prawda o bilans bramkowy nie muszą się już specjalnie obawiać, gdyż mają +20, ale uważam że jeżeli chcą przypieczętować awans to dosyć okazałym zwycięstwem przed własną publicznością. To znaczy, właściwie to pierwsze miejsce nie będzie pewne nawet po zwycięstwie, jednak nie wierzę, by Czesi odrobili 18 bramek straty bilansu bramkowego. Szczególnie że teraz przed nimi sensacyjne Kosowo, nad którym zwycięstwo nie jest wcale takie pewne. Wracając do Anglików, to jest to drużyna zwyczajnie lepsza, która ma w zwyczaju w eliminacjach wielkich turniejów wręcz kopać swoich przeciwników na własnym boisku. Bardzo często strzelają ogrom bramek, jednak nie za każdym razem się to przekłada na formę na turnieju. Tak czy siak, pierwszy mecz z Czarnogórą wygrali 1:5 na dosyć trudnym terenie. Byli drużyną zdecydowanie lepszą. W meczu domowym spodziewam się podobnego wyniku, gdyż do tej pory ich średnia bramek strzelonych tutaj w tych eliminacjach to 4.67. Nawet Czechom i tym rewelacyjnym piłkarzom z Kosowa wpakowali po 5 bramek. Więc myślę że strzelenie przynajmniej 3 bramek nie będzie wielkim wyczynem dla nich. Wiem, że w meczu najprawdopodobniej nie wystąpi Sterling, jednak uważam, że i bez niego mając takiego napadziora jak Harry Kane gospodarze są w stanie kilkukrotnie ukuć przeciwników

  70
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacja Mistrzostw Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy - Kosowo
Typ: Czechy powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.68
Bukmacher: LvBet
Analiza:




Jest to absolutny hit grupy A, jeśli chodzi o czwartkowe spotkania. Od tego spotkania bardzo dużo zależy. Tak na prawdę, to wygrana Czechów dam im awans i jestem pewien, że zrobią wszystko aby przed własną publicznością tego dokonać. 
Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Kosowa 2:1. Kosowo jak na tak młodą reprezentację, to radzi sobie bardzo dobrze. Jedyna porażka jaką doznali w grupie to była z Anglią, ale należy ich pochwalić za trzy strzelone bramki. Ich bilans goli to 12:10. 

Czesi również bardzo dobrze wyglądają i po latach niepowodzeń mają drużynę, która powinna zapewnić im awans na Mistrzostwa Europy. Porażka z silną Anglią i z Kosowem. 
Chciałbym aby nasi południowi sąsiedzi w tym meczu zagrali, tak jak przeciwko Anglii, gdzie wygrali 2:1, ale wyglądali i pokazali się z bardzo dobrej strony. 



Ostatnie wyniki tych drużyn, czy też ostatni ich bezpośredni mecz pokazują, że powinniśmy byś świadkami miłego widowiska dla oka z golami z obu stron. 
Jak już wspomniałem na samym początku, to wygrana załatwia sprawę i nie sądzę, aby było odpuszczanie. 

Czechy na własnym stadionie w tych kwalifikacjach odnieśli trzy zwycięstwa i w każdym spotkaniu strzelali powyżej 1.5 gola. 
Kosowo w swoich trzech meczach wyjazdowych, to w każdym potrafili pokonać bramkarza rywali. 


  68
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - ATP Finals - Londyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Roger Federer
Typ: Novak Djokovic wygra 2:1
Kurs: 3,90
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Jak rozlosowano grupy, to od razu rzuciło się w oczy to, że Novak Djokovic i Roger Federer są w tej samej grupie i już można było zacierać ręce na hitowe spotkanie. Sytuacja w grupie sprawia, że emocje będą jeszcze większe, gdyż kto wygra ten awansuje, a kto przegra ten jedzie do domu, więc wcześniejsze mecze tego turnieju nie mają już żadnego znaczenia. Faworytem bukmacherów jest Novak Djokovic i trudno się z tym nie zgodzić. Moim zdaniem Djokovic to wygra, pytanie tylko czy 2:0 czy 2:1. Djokovic ma tą przewagę nad Federerem, że jest dużo bardziej regularny. On prawie przez całe swoje mecze gra na bardzo wysokim poziomie i nawet jak miewa przestoje, to i tak nawet wtedy poziom jego gry jest wysoki. Z Rogerem Federerem jest inaczej. On potrafi czarować swoją grą, wejść na niewyobrażalny poziom, ale potrafi też robić błąd za błędem, być zupełnie rozkojarzony. Wobec tego trudno mu będzie wygrać całe spotkanie. Z pewnością jednak stać go na wygranie jednego seta. Ostatnie mecze pomiędzy tymi zawodnikami wygrywa Djokovic, ale są to mecze bardzo zacięte jak ten niesamowity spektakl na Wimbledonie. Moim zdaniem Djokovic wygra to spotkanie 2:1.

  100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Finals, Londyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Roger Federer
Typ: Novak Djokovic 2:0
Kurs: 2,05
Bukmacher: sts
Analiza: Dużo już zostało napisane o tym meczu, ja nie będę orginalny i również nie daję niestety większych szans Ferdkowi przeciwko któremu grałem również w meczu z Włochem, który nie gra swojego najlepszego tenisa, jednak to na niego wystarczyło.
Djoko przegrał 2:1 z Thiemem, po niesamowitym spotkaniu, jeden z najlepszych meczy jakie widzialem, a Austriak rozegrał spotkanie życia na korcie twardym, myślę że głód wygranej jest dużo większy u Nole, a przede wszystkim na obecną chwilę jest najlepszy na świecie, z Dominikiem po prostu trafił na jego dzień konia i nie dało się nic zrobić. 
Djoko z Federerem wygrał 4 ostatnie mecze na hardzie, wcześniej można powiedzieć wygrywali na przemian. Liczę na super spektakl, ale 2:0 faworyt.


  100
 
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Boston - Washington
Typ: Washington (+8.5 punktów)
Kurs: 1.70
Bukmacher:  Fortuna
Analiza: Boston jest faworytem, bo jest to aktualnie lider NBA z 8 zwycięstwami i tylko 1 porażką, ale myślę że dzisiejszy mecz nie będzie dla nich łatwy. Bezpośrednie pojedynki tych drużyn są ostatnio bardzo wyrównane i z reguły proponowane handi punktowe by wchodziło (np. w 6 z 7 ostatnich spotkań). Kursy bukmacherskie cały czas lecą w dół na gości - spadek z 5.00 na 3.20, co pokazuje że i z perspektywy bukmachera goście mają potencjał coś ugrać. Poza tym seria 6 kolejnych zwycięstw jak na warunki NBA to za dużo - pora na porażkę lub wygraną pokrywającą się z handicapem :)

  70
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Tenis, ATP Finals, Londyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Roger Federer
Typ: over 12,5 gema w 1 secie
Kurs: 3,90
Bukmacher: etoto
Analiza: 
Bezpośredni pojedynek dwóch legend o awans do półfinału w turnieju kończącym sezon. Ja tutaj typowania zwycięzcy się nie podejmę, bo obaj mają argumenty, by ten mecz wygrać. Poprzedni mecz obaj grali ze sobą na Wimbedonie, tamten mecz przeszedł do historii, bo jak wiemy zakończył się tie-breakiem przy stanie 12:12 w 5 secie. Teraz nawierzchnia jest inna, ale także nie widzę wielu przełamań w tym meczu. Obaj znakomicie trzymają swoje podanie, szczególnie w 1 secie będą przykładać do tego większą wagę. W tych finałach ATP Finals mecze bardzo często kończą się tie-breakami w pierwszym secie, tak było choćby w meczu Nadal- Medvedev, Djokovic- Thiem czy Tsitsipas - Medvedev. W historii ich spotkań mieliśmy wiele meczów z tie-breakami, teraz myślę będzie kolejny. 

  100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Indie - Pune, challenger
Godzina: 7:30
Spotkanie: Sekiguchi - Ortega-Olmedo
Typ: Sekiguchi
Kurs: 1,85
Bukmacher: sts
Analiza: 
Myślę, że Japończyk Sekiguchi może chyba uznać ten rok za całkiem udany. Sporo turniejów rozegranych i w niektórych niestety musiał poddać poprzez krecz, jednak był też dobrze zagrane turnieje jak np. Chengdu, Yokohama, czy Szanghaj. 15:11 w statystykach na kortach twardych i pierwszy mecz w Indiach za sobą, jednak to była formalność w której Japończyk chyba nawet nie zdążył się zmęczyć.
Hiszpan Ortega myślę, że już o wiele bardziej czuje zmęczenie sezonem, bo zagrał o wiele więcej meczy i przede wszystkim to nie twarda nawierzchnia pozwoliła mu po raz kolejny awansować w rankingu ATP. Jeśli chodzi o korty twarde to ma on ujemny bilans 18:21 i widać, że to nie jest jego najmocniejsza strona, ponieważ potrafi na tej nawierzchni przegrywać z o wiele słabszymi rywalami.
W tym turnieju również wygrał jedno spotkanie które poprostu musiał wygrać, zagrał tylko kilka gemów więcej niż Japończyk, więc myślę,ze nie będzie miało one większego wpływu.
To będzie zacięty mecz na co wskazują same kursy, jednak wydaje mi się, że to Sekiguchi będzie lepiej czuł kort.
Powodzenia i pozdrawiam.

  100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacja Mistrzostw Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy - Kosowo
Typ: Czechy wygrają / Czechy +1,5 żółtej kartki / Kosowa +3,5 rożnych / liczba zmian w meczu +5,5
Kurs: 5.10
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Bardzo ciekawy mecz się zapowiada. Czesi mogą sobie zapewnić awans już dzisiaj. W poprzedniej kolejce ograli faworyzowanych Anglików, sprawiając tym samym niemałą niespodziankę. Jeśli nie uda się dziś wygrać, to dobry mecz z Anglikami, który rozegrali może pójść na marne. Oczywiście remis w tym meczu wciąż daje przewagę jednego punktu dla graczy z Czech przed ostatnim meczem. A na ostatnie spotkanie nasi południowi sąsiedzi pojadą do Bułgarii, a Kosowo podejmie u siebie Anglię. 
Drużyna Kosowa jest dla mnie troszkę nieobliczalna, potrafią naprawdę zagrać dobry mecz. Wynik 5-3 jaki uzyskali na Wembley mówi sam za siebie, więc kto wie jak zakończy się pojedynek rewanżowy z Anglią. Tym bardziej, że mecze odbędą się równolegle czasowo, więc informacje o wyniku z Sofii będą podawane na bieżąco. Dlatego uważam, że Czesi będą chcieli uniknąć stresującej ostatniej kolejki i dziś po prostu zapewnić sobie awans. Spodziewam się zaciętej i ostrej gry, gdyż na szali zostanie rzucone wszystko co drużyny mają najlepsze. Kartki zapewne będa po obu stronach. Rzuty rożne dla Kosowa powinny przyjśc przy niekorzystnym dla nich wyniku, gdyż taki eliminuje ich z awansu. 

  100
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dyscyplina: TenisATP  Londyn

Godzina: 21:00

Spotkanie:  Djokovic N. – Federer R.

Typ: Federer R. wygra mecz (krecz= brak zwrotu)

Kurs: 3,25

Bukmacher:  Fortuna

Mecz Turnieju Masters w Londynie pomiędzy  Djokovicem a Federerem.  Faworytem bukmacherów jest  Djokovic ale ja nie jestem taki pewny Jego wygranej.  Mecze między tymi zawodnikami zawsze są bardzo wyrównane i o zwycięstwie decyduje dyspozycja dnia. Ostatnie pięć spotkań między nimi kończyło się wygraną Djokovica stąd zapewne taki wysoki kurs na Federera. Dla Federera jest to być może jeden z ostatnich ważnych turniejów i dlatego jestem przekonany, że zrobi wszystko aby wygrać ten mecz.  Ostatni raz grali ze sobą w finale tegorocznego Wimbledonu gdzie wygrał Djokovic 3-2, ale Federer miał dwie piłki meczowe i mógł ten mecz wygrać. Myślę, że  szanse na wygraną tego meczu to 50/50 dlatego zaryzykuję i postawię na wyższy kurs.

  225
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka Nożna, Eliminacje Euro
Godzina : 20.45
Spotkanie : Czechy - Kosovo
Typ: Suma Czerwonych kartek więcej niż 0.5
Kurs : 3.70
Bukmacher : Etoto
Analiza :

 

Witam,

Wczoraj mecz w Oberlidze rozstrzygnal się w 4 minucie i było już szybie 2-0 dla Notingen, Kaminski probowal ratować wynik ale skonczylo się porazka 3-1. Sorry za typ, dziś postaramy się odrobić.

 

Krótko i na temat, Czechy walcza o awans, Kosovo również, nikt tego meczu nie będzie chciał dziś ani przegrać ani nawet zremisować, napięcie siegnie maxxa , Czechy w bardzo dobrej dyspozycji, overowa druzyna, tak samo Kosovo, wystrzelili w forma w tym roku.

Sedziuje 46 letni Włoch, Pan Gianlucca Rocchi , który na prawde niezle by poradzil sobie w obsudzie maszyny drukarskiej , bo z produkcja Kartonu ma wiele wspólnego. Daje powyżej 6-7 kart na mecz, czerwony kolor nie jest mu  obcy.

Mecz pod znakiem wysokiego ryzyka i Pan Karteczka to sygnał aby grać na kartki.

Pozdrawiam.

  100

 
 
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik
 Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do Euro 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy- Kosowo
Typ: Czechy wygrają, wykonają powyżej 5 rzutów rożnych i otrzyma powyżej 1 żółtej kartki
Kurs:4.55
Bukmacher:Forbet
Analiza:Na dzisiejszą analizę spotkanie grupy A eliminacji Euro 2020,które zadecyduje o tym,która reprezentacja awansuje na mistrzostwa Europy.W nieznacznie lepszej sytuacji są Czesi,którzy zajmują drugie miejsce z punktem przewagi nad Kosowem,które jest trzecie.Jednak pierwsze(i jedyne) bezpośrednie spotkanie Czesi przegrali na wyjeździe 1:2 mimo iż prowadzili 1:0.Czesi na własnym stadionie podczas eliminacji są niepokonani wygrywając trzy spotkania a bilansem bramkowym 7:2 natomiast Kosowo w meczach wyjazdowych odniosło po jednym zwycięstwie,remisie i porażce ich bilans bramkowy to 7:8.Bilans obu reprezentacji w ostatnich sześciu spotkaniach jest zbliżony.Czesi odnieśli cztery zwycięstwa i dwie porażki natomiast Kosowo cztery zwycięstwa,remis i porażkę.Obie ekipy przystąpią do dzisiejszego spotkania mocno osłabione brakiem między innymi brakiem najlepszych strzelców.W reprezentacji Czech nie zagrają kontuzjowany od dłuższego czasu wspomniany już najlepszy strzelec Patrik Schick,którego zastąpi prawdopodobnie Zdenek Ondrasek,a także David Hovorka,David Pavelka,Marek Suchý,Theodor Gebre Selassie,Jan Kopic,Jaromír Zmrhal,Bořek Dočkal,Matěj Vydra,Milan Škoda,Libor Kozák.Natomiast w reprezentacji Kosowa nie zagra najlepszy strzelecVedat Muriqi,a także Bernard Berisha, Arber Zeneli i Hekuran Kryeziu.Nie mam informacji co do przypuszczalnych składów obu ekip.Spodziewam się tutaj,że Czesi na własnym stadionie pokażą się z lepszej strony niż Kosowo będą przeważać jednak Kosowo będzie kontratakować i Czesi dostaną minimum dwie kartki.

  355
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Eliminacje MS Azja
Spotkanie Irak Iran
Godzina 15:00
typ remis, gość wygra zwrot
Kurs 1.45
Bukmacher forbet
Irak po 3 meczach 7 punktów, Iran z 6 punktami. Wyżej cenię gości, większe ogranie na dużych imprezach, kilku zawodników grających w Europie, silny w rozgrywkach azjatyckich klub Persepolis. Po porażce z Bahrajnem Iran dziś nie może pozwolić sobie na kolejną przegraną, tylko pierwsza drużyna w grupie przechodzi automatycznie do kolejnej fazy eliminacji. Do zagrania na remis skłania mnie mocna defensywa obydwu zespołów, jedni i drudzy stracili tylko po 1 bramce. Dodatkowo w h2h wyrównane mecze, w ostatnich 5 spotkaniach 2 remisy po 90 minutach, 2 wygrane Iranu i 1 zwycięstwo Iraku, każde tylko 1 bramką różnicy. Liczę na remis, jeśli wygra Iran (gość) mamy zwrot stawki.

  100
 
Z 582K
Dyscyplina :piłka ręczna Francja
Godzina : 20:45
Spotkanie : Paris SG - Montpellier
Typ: over 61,5 bramki
Kurs : 2,94
Bukmacher : Fortuna
Analiza: To na pewno będzie szlagierowy pojedynek tej kolejki ponieważ zagrają w nim 2 bardzo dobre zespoły.Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania są aktualni mistrzowie graju i główny kandydat do wywalczenia tego trofeum w tym sezonie piłkarze ręczni gospodarzy PSG.Obecnie zajmują oni pewnie 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów zdobytych.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali oni wszystkie 8 meczy.Ich bilans bramkowy jest doskonały i wynosi obecnie 266-216.W ostatnim swoim meczu w lidze pokonali oni bardzo wysoko na swoim terenie 36-23 Aix.Ich rywale drużyna Montpelier obecnie zajmuje wysokie 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów zdobytych za 5 zwycięstw,2 mecze zremisowali i 1 pojedynek przegrali.

  194
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Eliminacje MS 2022 - Azja
Godzina : 13:45
Spotkanie : Malezja - Tajlandia
Typ: Malezja
Kurs : 3.65
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Eliminacje strefy azjatyckiej do mistrzostw swiata, ostatni mecz przed polmetkiem.
Jest to najslabsza grupa eliminacji azjatyckich, najsilniejsza druzyna - najprawdopodobniej Tajlandia - będzie jak zwykle chłopcem do bicia w kolejnym etapie eliminacji, gdzie będą dwie grupy po szesc zespolow. Slaba grupa, to nadzieje dla prawie wszystkich druzyn na wyjście z grupy, ale ze tylko cztery z osmiu drugich miejsc przechodzą dalej, trzeba zadbac o dorobek punktowy. Samo drugie miejsce w tak wyrównanej grupie może niewiele dac. 
Jako ze rywale w walce o drugie miejsce maja dwa mecze ze soba, w tym dzisiaj, dla Malezji wygrana jest niepowtarzalna szansa na doskoczenie do czolowki, gdzie jak powtarzam nie liczy się samo miejsce w tabeli, ale ilość punktów. W tak słabej grupie każdy, oprócz Indonezji, może liczyc na awans do kolejnej fazy, wygrana Malezji jeszcze bardziej komplikuje sytuacje.
Jeśli chodzi o Tajlandie, nie jest to żaden potentat w skali azjatyckiej, najlepsi z najgorszych.
Dla Tajlandii i tak ważniejszy będzie w kontekście walki o awans mecz z Wietnamem, który jest za 5 dni. Tam będzie mecz o szesc punktów. Lepsza wygrana z Wietnamem i porazka dziś niż wygrana dziś i porazka w kolejnym meczu. Wierze, ze Tajlandia nastawia się na tamten wlasnie pojedynek, a dziś odpuści. I przegra


  265
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom