>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Europejskie rozgrywki pucharowe w sezonie 2019/2020.

Status
Zamknięty.
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Temat zbiorczy. Obejmuje on europejskie rozgrywki pucharowe kobiet i mężczyzn.  Jest tego dużo, a oferta od bukmacherów dość szeroka, więc dzielmy się tu swoimi pomysłami na sezon 2019/2020.
 
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Puchar VTB Promo
Astana - Lokomotiv Kuban
godzina: 11:00
1 drużyna liczba punktów poniżej 76.5 
@2.01 Forbet

Obserwowałem w ubiegłym tygodniu inauguracyjne starcie Kazachów z Astany w VTB League w którym ich rywalem był Unics Kazań i największym mankamentem w ich grze była nieumiejętność tworzenia sobie akcji podkoszowych, co zmuszało ich do wielu rzutów dystansowych i to nie zawsze z czystych pozycji. Skuteczność tych rzutów również była mizerna, więc już po pierwszej połowie Uniks był praktycznie pewny zwycięstwa i tak naprawdę, jakby nie duża rotacja w trzeciej i czwartej kwarcie to Mistrz Kazachstanu miałby w tym meczu problem, aby wyjść z 60 punktów. Gości jeszcze w tym sezonie na parkiecie nie widziałem, ale patrząc na ich kadrę i wyniki z tego sezonu poziomem można ich porównać z Kazaniem, więc dziś ponownie przewiduję kłopoty dzisiejszych gospodarzy, choć wynik nie musi się rozstrzygnąć tak szybko, jak w pierwszej kolejce. Lokomotiv nieźle zaczął sezon w Europie, w VTB ograł na wyjeździe białoruskie Tsmoki Mińsk, a w Eurocupie wygrał u siebie wysoko z włoską Venezią oraz przegrał wyjazdową potyczkę z Rytasem. O sile gości na początku sezonu stanowi przede wszystkim silny skrzydłowy Sam Dekker, młodzieżowy reprezentant USA oraz Dmitry Kulagin, mistrz Euroligi z roku 2016, kiedy to bronił barw CSKA. Ci dwaj zawodnicy dostają najwięcej minut od trenera Banchiego i jak na razie przynosi to efekty. Typuję w tym meczu under punktowy gospodarzy, bo moim zdaniem ponownie będą mieli problem za zdobywaniem punktów, szczególnie na początku meczu, a linia jest na tyle przyzwoita, że można spróbować kursu powyżej 2, oczywiście można również mniej ryzykownie. Dla Loko rozgrywki VTB są bardzo ważne co roku, więc w tym zapewne ponownie będą chcieli kontynuować zwycięską ścieżkę, dziś mają ku temu bardzo dobrą okazję.

  
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Europa, Eurocup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Brescia - Cedevita Olimpija
Typ: Brescia -10.5 włącznie z dogrywką
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Typ skierowany bardziej na gospodarzy niż przeciwko gościom. Brescia to obecnie trzecia drużyna włoskiej Lega A. W pierwszych kolejkach zdążyli już zmiażdżyć Trento, czy ograć euroligowe Milano na ich parkiecie. W Europie byli bez większych szans z Joventutem i dość niespodziewanie ograli Kazań w PalaLeonessa, a na parkiecie szalał DeAndre Lansdowne, nowy nabytek włoskiej drużyny, który przed sezonem przyszedł z niemieckiego Braunschweig i póki co się sprawdza, choć jego forma jeszcze nie jest ustabilizowana. Ken Horton to kolejny amerykanin, który zasilił szeregi włoskiej ekipy i wniósł do niej wiele jakości, przyszedł również przed rozgrywkami z kazachskiej Astany. Dobrą dyspozycją dysponuje reprezentant Włoch Awudu Abass dla którego będzie to drugi sezon w Brescii, widać że od samego początku jest w nim wiele pewności siebie. To zawodnik, który przebywając na parkiecie w pojedynkę potrafi zrobić różnicę. Leonessa miała okazję występować w Eurocupie już w sezonie 2018/2019, jednak niewiele wtedy zwojowali, rywalizację zakończyli na piątym miejscu w grupie z trzema wygranymi meczami. W bieżącej kampanii widać już było po transferach, że celują dużo wyżej zarówno w lidze, jak i pucharach. Początek rozgrywek tylko to potwierdza i myślę, że nie będą mieli problemu, aby tym razem spokojnie awansować z grupy w której występują.
Co do ich dzisiejszego rywala. Cedevita to wicemistrz Słowenii, ten wyczyn był absolutnym maksimum, jaki była w stanie wycisnąć ta drużyna. Dwoma porażkami zainaugurowali tegoroczny Eurocup, nie byli w stanie nawiązać walki z Unicsem w Kazaniu oraz u siebie z tureckim Darussafaka. Dziś moim zdaniem może być podobnie. Ubiegły sezon to dla Słoweńców również walka w Champions League. Choć nie wiem, czy walka to akurat odpowiednie słowo, bo pomimo "średniaków" europejskich w grupie na czternaście występów wygrać udało im się tylko raz. ABA League to kolejne rozgrywki w których występowała Olimpija i tu również ostatnie miejsce na koniec sezonu. Będąc złośliwym można stwierdzić, że jedyne mecze w których Cedevita wygrywała miały miejsce w Słowenii. Patrząc na potencjał obu drużyn można się tylko dziwić, czemu kurs na Brescię jest tak wysoki. Choć moim zdaniem w tym aspekcie mylące mogą być dwie wygrane Słoweńców w ABA. Kolejno z Ciboną i Mega Bemaxem, nie są to jednak potentaci, a jak pokazuje ubiegły sezon Olimpija kompletnie sobie nie radzi, gdy przychodzi jej grać z rywalami spoza Słowenii, czy Bałkanów. Stawiam dziś na pewną wygraną gospodarzy, choć handicapy u buków są jeszcze wyższe, ja zadowalam się -10.5 po przyjemnym kursie.

   
 
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Europa, Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia - Anadolu Efes
Typ: Anadolu Efes -10.5 włącznie z dogrywką
Kurs: 4.20
Bukmacher: Forbet
Analiza: Kończymy trzecią kolejkę Euroligi. Dziś próbuję złapać fajny kurs w starciu czwartej drużyny Hiszpanii z mistrzem Turcji. Valencia krajowe play-off zakończyła na półfinale sromotnie przegrywając z Realem Madryt. W obecnej kampanii plasują się na szóstej pozycji z dwoma meczami wygranymi i przegranymi. Tegoroczna przygoda z pucharami to póki co brutalne sprowadzenie na ziemię. CSKA i Olympiakos szybko pokazali Hiszpanom, że Euroliga to nie Eurocup sromotnie gromiąc ich w obu meczach przewagą 25 i 26 punktów. 
Efes to solidna ekipa ze świetnym składem, sztabem i władzami.Tam wszystko działa, tak jak być powinno i każdy wie, co ma robić. Turcy to obecni wicemistrzowie Euroligi. Kampania 2018/2019 była dla nich fantastyczna. Larkin i spółka zdobyli Mistrzostwo swojego kraju ogrywając w finale Fenerbachce, a w Europie lepsza okazała się tylko ekipa z Moskwy. Goście raczej nie mają szans powtórzyć wyczynu sprzed roku, bo ich kadra nie wydaje się być już tak głęboka, jak przed rokiem, choć liderzy drużyny pozostają jednak Ci sami i na nich opierać będzie się gra w drużynie trenera Atamana, który po świetnym sezonie oczywiście kontynuuje pracę z drużyną, co jest kolejnym plusikiem po stronie gości.
Patrząc racjonalnie, dwie bardzo wysokie porażki Valencii na początek to nie przypadek, o ile 25 oczek z CSKA jeszcze w jakimś stopniu można przełknąć to 26-punktowa w Pireusie osobiście mnie mocno zaskoczyła, bo Olympiakos nie będzie tak silny, jak w minionym sezonie, co jasno pokazała ich porażka z Lyonem. Widać, że chłopaki znad Morza Śródziemnego nie potrafią odnaleźć się na wyższym szczeblu rozgrywkowym i według mnie na wygraną będą musieli jeszcze poczekać. 
Przewiduję dziś pewne zwycięstwo gości, stoi za nimi doświadczenie i dużo lepsza kadra z Shane'm Larkin'em i Vasilijem Micicem na czele. Z resztą Amerykanin to obecnie jeden z najlepszych rozgrywających w Europie, a Serb to asystent, którego chciałby mieć w swoich szeregach praktycznie każdy czołowy zespół. W Valencii troszkę dla mnie brakuje kolektywu, a gra często opiera się na umiejętnościach indywidualnych pojedynczych graczy. Jeśli dodatkowo Turcy szybko znajdą sposób i zneutralizują Jordana Loyda to mecz może się szybko rozstrzygnąć, a 11-punktowa wygrana jest spokojnie w ich zasięgu.
 
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Europa, Liga Adriatycka
Godzina: 20:00
Spotkanie: Igokea Aleksandrovac - Cedevita Olimpija
Typ: Cedevita Olimpija -10.5 włącznie z dogrywką
Kurs: 4.00
Bukmacher: Forbet
Analiza: Szczegółowo przyglądałem się gościom w meczu z Brescią w którym do pokrycia mojego handicapu brakło kilku punktów. Widać jednak, jak na dłoni, że Cedevita zaliczy lepszy sezon niż ubiegły. We Włoszech długo dotrzymywali kroku rywalom, jednak w ostatniej kwarcie zdecydowanie brakło jakości i ostatecznie gospodarze dopisali sobie wygraną. Dziś czeka ich dużo łatwiejsza przeprawa i myślę, że mogę sobie odbić środową porażkę, liczę że ograją rywali dość wysoko. 
Igokea w zeszłym roku również występowała w lidze ABA kończąc ją na ósmym miejscu. W tym sezonie drużyna ta zgłosiła się również do ligowych rozgrywek w Bośni. Szczerze przyznaję, że jest to dla mnie ekipa anonimowa, a typ bardziej opieram na dość dokładnej obserwacji dzisiejszych gości. 
Ostatni mecz obie drużyny rozegrały między sobą w lutym, kiedy to lepsi okazali się moi faworyci ogrywając rywali 92-69. Dla Cedevity, co roku te rozgrywki to priorytet i bardzo poważnie do nich podchodzą, choć minionym bardziej skupili się na walce na krajowym podwórku, gdyż szanse w ABA zaprzepaścili dość szybko. Myślę, że dziś zagrają absolutnie na sto procent i dopiszą w tabeli kolejną wygraną, bo są po prostu lepsi, a pozycja z kampanii 2018/2019 nie ma prawa się powtórzyć. Po tym, co zobaczyłem to póki co Chorwaci są dla mnie jednym z faworytów tych rozgrywek, a jest tu naprawdę kilka solidnych drużyn. Dzisiejszy rywal jest idealny, aby odbić sobie niepowodzenia w Eurocupie i podnieść morale. Liczę dziś na Bośniaka Stipanovicia, który świetnie czuje się pod koszem oraz na Amerykanów, którzy są siłą napędową wicemistrzów Słowenii. Handi dość wysokie, ale myślę, że spokojnie do pokrycia.
 
A 0

antonio1

Użytkownik
Witam....co sądzicie na temat meczu Zielona Gora-Cska mecz dzisiaj 20.10.2019 godzina 18.00. Będzie rywalizacja czy sądzicie że widowisko jednostronne? Pozdrawiam 
 
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 20 października 2019 14:42 przez antonio1Witam....co sądzicie na temat meczu Zielona Gora-Cska mecz dzisiaj 20.10.2019 godzina 18.00. Będzie rywalizacja czy sądzicie że widowisko jednostronne? Pozdrawiam 
Raczej o wielkiej rywalizacji nie ma niestety, co marzyć, choć patrząc na kursy takie handi w stronę naszej drużyny +16.5 po kursie około 2.0 wygląda przyzwoicie. Jakbym jeszcze miał coś grać w tym meczu to w przeciwieństwie do kolegi wyżej próbowałbym under punktowy, -170.5 po @1.86 wygląda przyzwoicie. Nie wydaje mi się, aby goście chcieli dziś podkręcać tempo, bo zazwyczaj w VTB tego nie robią, a Itoudis mocno rotuje składem.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Anwil - Pau Orthez 1.42   
Polski Cukier - Holon under 170.5 1.56   
2.22 (Betfan)   
5/10

Zagrałem sobie ten kupon w AKO i nie ma wówczas podatku przy dwóch zdarzeniach.

a) Pau Orthez na razie gra fatalnie i zostało dwukrotnie mocno rozbite w LM. Anwil pod ścianą i brak wygranej powoduje praktycznie odpadnięcie ze stawki walczącej o awans.
b) Polski Cukier jest przeszacowany na o/u, bo grał w PLK z Astorią, Stelmetem i Dąbrową. Ekipy, które lecą w szybkim tempie i ze słabą obroną. Kiedy grali z wolnymi i słabymi Legią i HydroTruckiem wyniki były niskie. Dzisiaj bez Kuliga, co zmniejszy o wiele siły ofensywne i powinni grać wolniej, aby nie zajechać Aminu.
 
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ciekawe mecze dziś w Eurolidze, można trochę przyjemnie odetchnąć od NBA. 

Chimki Moskwa - Panathinaikos Ateny
D. Thomas powyżej 13.5 pkt. @1.85 Etoto
  ​
Deshaun Thomas to wielki, 100-kilowy chłop, a w ważnych meczach trener Pedoulakis daje mu sporo minut do gry. Starcie z Chimki do takich należy, bo obie ekipy będą się liczyć w walce o top8. Z Zenitem super wyglądała współpraca Amerykanina z Grekiem Calathesem, jeśli dziś zagrają podobnie to linia spokojnie do pokrycia.

Anadolu Efes Pilsen - Crvena Zvezda Belgrad
S. Larkin + J. Gist powyżej 25.5 punktów @1.70 Forbet
  ​
Ze wszystkich trzech typów ten podoba mi się najbardziej. O Larkinie pisałem przed starciem Efesu z Valencią. Póki co jego średnia punktów w trzech euroligowych meczach wynosi 16 na mecz. Gist to jeden z najlepszych graczy Zvezdy., choć nie zawsze rozumiem rotację, jaką stosuje względem niego trener Tomic. Jeśli zagra normalne minuty to powinien być najskuteczniejszym graczem gości. Liczę że zdobędzie przynajmniej 15 oczek. W normalnych okolicznościach kombinacja spokojnie do pokrycia. O ile Larkin może za bardzo nie poszaleć, bo Efes zapewne szybko odskoczy, tak Gist powinien trzymać wynik gościom. 

Alba Berlin - Milano
S. Rodriguez + R. Giedraitis poniżej 28.5 punktów @1.87 Forbet
  ​
Liczę tu na defensywny mecz, a w takich nie za bardzo odnajdują się powyżsi gracze. Zarówno Giedraitis, jak i Rodriguez lubią mieć dużo przestrzeni i są raczej bardziej przydatni w meczach overowych w których drużyny idą na wymianę ciosów. Litwin, jak na swoje warunki jest dość przebojowym graczem i często gra bardzo widowiskowo, jednak gdy trafia na drużyny cechujące się dyscypliną taktyczną i szczelną defensywą to ewidentnie ma kłopoty. Włosi grają nieźle w obronie i Rokas może mieć problemy ze zdobywaniem punktów. Rodrigues to doświadczony hiszpański rozgrywający z przeszłością w NBA i jeśli Alba chce dziś coś ugrać musi mu jak najbardziej uprzykrzyć życie odcinając go od gry, bo jest on głównym kreatorem gry ofensywnej Milanu. Dobrze się czuje z drużynami głęboko broniącymi, Alba niekoniecznie tak gra, a na pewno nie może tak zagrać dziś, bo Sergio zniszczy ich zarówno rzutami, jak i asystami. Myślę, że Hiszpan dziś nie będzie najlepiej punktował u gości, ale jego poruszanie się po parkiecie otworzy granie kolegom.

Kryminał ...
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
30/10/2019 20:00 CET
Arka Gdynia - Galatasaray Stambul (-2.5)
1.82 (Fortuna)   
5/10

Arka w swoim maksymalnym momencie przecenienia. Normalnie na ten mecz byłaby linia z 6,5/8,5, ale po ostatnich wynikach Arki mamy praktycznie równe kursy 50-50% na mecz z Galatasaray. Wyniki Arki w EuroCup to dla mnie totalny szok i ogromna niespodzianka. Z drużyny wypadł Phil Greene, a budżet jest mniejszy od poprzednich rozgrywek, gdzie Arka przegrywała prawie wszystkie spotkania. Obie ekipy z bilansem 3-1 i myślę, że tym razem sen Arki zostanie zatrzymany i to drużyna z Turcji wyjedzie z 5-punktową lub wyższą wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Żalgiris - Zenit  
Zenit wygra przynajmniej sześcioma [email protected] Etoto
   
Typ wszedł, ale w dogrywce, zakład dotyczył regulaminowego czasu gry.
Dziś spróbuję ustrzelić coś z fajnym kursem, bo sporo ostatnio niespodzianek na europejskich parkietach. Pierwsze co wpada mi w oko to starcie Litwinów z Rosjanami. Mocno zaniżony kurs na Żalgiris, moim zdaniem nie są oni aż tak zdecydowanym faworytem w tym starciu. Oglądałem ekipę Mateusza Ponitki w meczu z Olympiakosem, głównie z powodu występu naszego rodaka. Przyznam, że miałem szczęście, bo był to póki co najlepszy mecz drużyny hiszpańskiego trenera Plazy. Drużynę z Wilna widziałem tylko na highlightsach i jakby nie ich koszulki to nie wskazałbym dwóch meczów, gdy zagrali na takim samym poziomie. Serio, porównując starcie z Realem, a Baskonią to jakby grały dwie inne drużyny. Nie gwarantuję, że Zenit wygra, ale jakbym szukał małych kursów to za żadne skarby nie postawiłbym właśnie tego meczu, bo obie drużyny nie są regularne i moim zdaniem wszystko dziś może się zdarzyć. Zenit raczej nie będzie walczył o "ósemkę", a Litwini już w sobotę grają na wyjeździe z Fenerbache, które będzie groźniejsze w walce o awans, myślę że Jasikevicius będzie chciał rotować składem, tak aby dwa razy wygrać, więc dziś więcej szans mogą dostać zmiennicy, bo czeka ich teoretycznie łatwiejszy mecz niż sobotni w Turcji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Maccabi Tel Awiw - Fenerbache Stambuł
Maccabi wygra i poniżej 153.5 pkt. @3.25 Forbet
  ​
Trochę mnie zaskoczył fakt, że to goście są faworytem tego meczu, szukałem jakiegoś sprawdzonego info o nieobecnościach i takowego nie znalazłem, więc wygląda na to, że gospodarze w pełnym składzie. Maccabi póki co równo. Wygrali z kim powinni, przegrali z silniejszymi. Porażki z Realem i Chimki nieznaczne, równie dobrze mogły się zakończyć zwycięstwami ekipy z Tel Awiwu. Ogólnie rzecz biorąc zauważyłem, że koszykówka w Izraelu zrobiła duży krok do przodu, bo ta liga już nie kończy się na Maccabi. W pucharach nieźle radzą sobie również takie ekipy, jak Hapoel Jerozolima, czy Hapoel Holon o którego ofensywie mocno przekonał się wczoraj nasz Polski Cukier Toruń tracąc u siebie pewnie około 120 punktów (usnąłem na dwie minuty przed końcem ;) ). Goście póki co słabiutko w Europie, jedna wygrana, ograć się dali nawet Crvenie rzucając jej mizerne 56 oczek. Ostatni mecz to tęgie lanie na krajowym podwórku od Galaty. Naprawdę szkoda nie spróbować, bo jakbym nie widział kursów to postawiłbym, że na Maccabi oscyluje w granicach 1.50. Miłe zaskoczenie. Dorzucam jeszcze liczbę punktów, bo mecz będzie wyrównany, spotykają się dwie defensywnie usposobione ekipy, nie wydaje mi się, aby któraś dobiła w tym meczu do "osiemdziesiątki".

Bayern Monachium - Real Madryt
Bayern wygra przynajmniej sześcioma punktami @4.10 Etoto
  ​
W związku, że od dziecka jestem kibicem piłkarskiego Realu to mimo woli obserwuję i oglądam ich koszykarskiego odpowiednika, który ostatnimi czasy daje swoim kibicom równie dużo radości, co ich piłkarscy odpowiednicy. Ten sezon jest również w wykonaniu obu bardzo podobny. Zarówno koszykarski, jak i piłkarski Real w lidze nie zachwyca, ale wyniki ich bronią i póki co jest "nieźle". W europie jednak już nie jest tak kolorowo i silniejsze drużyny, jak Efes, czy Żalgiris weryfikują brązowych medalistów Euroligi z ubiegłego sezonu. Widziałem obszerne skróty z obu spotkań i nie wygląda to dobrze, o ile w obronie jest w miarę ok, tak potencjał ofensywny wygląda bardzo blado. Trener Laso trochę jakby zagubiony, szuka optymalnych rozwiązań, rotuje składem, jednak jak na razie wystarcza to tylko na Ligę ACB. Llull, Mickey nie wyglądają na razie na graczy z europejskiego topu, brakuje schematów i trochę przebojowości. Obawiam się dzisiejszego meczu, a kursów na Bayern również nie rozumiem, bo choć ich nie oglądałem to wyniki wskazują, że będą się w tym sezonie liczyć. Do tej pory w Eurolidze pewnie wygrali z Milano oraz rozbili Lyon. Porażki zaliczyli z rosyjskimi CSKA I Chimki, co raczej wstydu im nie przynosi. Z ciężkim sercem gram dziś gospodarzy opierając się głównie na formie graczy ze stolicy Hiszpanii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
05/11/2019 18:30 CET
Polski Cukier Torun - Dinamo Sassari over 169.5
1.85 (STS)   
5/10

Polski Cukier stracił w ostatnich dwóch meczach bez Damiana Kuliga - 122 punkty z Holonem i 104 z Kingiem. Sassari to również ekipa, która ma szeroki skład i gra bardzo szybko. Cukier dzisiaj będzie w 8-osobowej rotacji bez Jakuba Schenka. To oznacza grube minuty Chrisa Wrighta, który tylko, kiedy jest sytuacja gra szybkie akcje i to samo Hornsby. Czyli obaj kluczowi gracze dla Cukru będą grać szybko, a obrona nie sądzę, żeby jakoś się poprawiła. Spodziewam się kolejnej kanonady strzeleckiej z obu stron i znowu może być bardzo gruby wynik.

05/11/2019 20:00 CET
Nymburk - Tenerife over 156.5
1.90 (STS)   

Nymburk gra na świetnym tempie podobnie do drużyn z Polski. W swojej lidze gra w zasadzie sparingi i wrzuca przeciwnikom po 90-100 punktów. Tenerife to paczka zawodników ze znanymi zawodnikami w europejskiej koszykówce, którzy gwarantują jakość. Przy chociaż średniej formie rzutowej i tempie, które Nymburk gra normalnie powinna ta linia wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hapoel Holon - BAXI Manresa
Typ: 1
Kurs: 1,48
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 5 kolejki w Lidze Mistrzów. Sytuacja w tej grupie wygląda następująco:

Zespół z Izraela Hapolon Holon do tej pory w Lidze Mistrzów u siebie na parkiecie zagrał jeden mecz, który przegrał z tureckim Turk Telekom 79-82. Na wyjeździe przegrali z Oostende 86-101 i wygrali z Polski Cukier Toruń 122-105 i z Strasbourgiem 86-81. Hiszpańska Manresa z kolei wygrała u siebie z zespołem z Torunia 85-81, wygrali z litewskim Lietkabelis 76-70, przegrali na wyjeździe ze Strasbourgiem 63-81 i wygrali u siebie z Turk Telekom 80-75. W tym spotkaniu próbuję pograć w stronę gospodarzy. Daleka podróż z Hiszpanii do Izraela a do tego zespół gości będzie dzisiaj mocno osłabiony. W drużynie Manresy nie zobaczymy dziś takich graczy jak Ferrari, Dulkys, Tomas, Baez i Kravish. . Zespół z Izraela powinien tutaj zagrać w najmocniejszym składzie i myślę, że z tak osłabionym rywalem jednak sobie poradzą. Więcej o problemach w drużynie gości mozna poczytać na ich oficjalnej stronie, link poniżej:
https://www.basquetmanresa.com/noticies/baxi-manresa/la-previa/2019/un-baxi-manresa-amb-baixes-busca-la-victoria-fora-de-casa-en-el-desplacament-tel-aviv/
  90-88
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
13/11/2019 17:30
Kataja - Legia over 157.5
1.81 (Fortuna)
5/10

Legia po dojściu Michała Michalaka jest o wiele mocniejsza w ataku, co widać po dwóch spotkaniach, w których zagrał z Dąbrową oraz Kingiem. Legia rzucała w nich wiele punktów i grała szybkim tempem. Kataja to słaba defensywa, a także ekipa grająca szybko. W pierwszym spotkaniu w Warszawie fatalnie weszli w mecz i praktycznie przez 15 minut na początku nie zdobywali żadnych punktów. Patrząc na tempo gry obu drużyn i linie wypada tylko zagrać Legię, która przy utrzymaniu formy z dwóch ostatnich meczów może znowu polecieć na 90-100 punktów.

13/11/2019 18:30 CET
Anwil Wloclawek - Antwerp Giants over 170.5
1.84 (Fortuna)
5/10

Praktycznie obowiązkowo trzeba grać over w meczach Anwilu w LM. Anwil ciągle gra do przodu i się nie zatrzymuje. Nie potrafi bronić i grać kontrolowanej koszykówki. Kolejny mecz na 180 punktów lub więcej?
 
 
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Europa, Euroliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: CSKA Moskwa - Fenerbahce Ulker
Typ: Powyżej 160.5 pkt. włącznie z dogrywką
Kurs: 2.66
Bukmacher: Betfan
Analiza: Zaskoczyła mnie trochę dziś tak niska linia na spotkanie w ramach ósmej kolejki Euroligi pomiędzy rosyjskim CSKA, a tureckim Fenerbahce, postaram się więc to wykorzystać i próbuję dość wysoki over punktowy na ten mecz. Gospodarze póki co dość niespodziewanie mają już na koncie dwie porażki, nie zapowiada się, aby mieli szansę powtórzyć sukces z ubiegłego sezonu, gdy triumfowali w najważniejszych rozgrywkach klubowych w Europie. Goście do tej pory dwie wygrane i pięć porażek, co odzwierciedla ich obecny potencjał, jednak można zauważyć progres w ich grze w ostatnich tygodniach. 
Rosjanie w ostatnim meczu skompromitowali się przegrywając z Lyonem rzucając zaledwie 66 oczek. Spodziewam się dziś ich wygranej, a we własnej hali gracze trenera Itoudisa naprawdę potrafią grać szybką i ofensywną koszykówkę. W trzech meczach domowych ich średnia punktowa wynosi prawie 86 punktów, a gra ofensywna oparta jest zazwyczaj na Amerykanach. Po kompromitacji we Francji CSKA będzie chciało zapewne sobie dziś "odbić" ostatnią porażkę i wrócić na zwycięski tor, bo przy porażce ich sytuacja w tabeli mogłaby się skomplikować.
Co do gości. Dziś zapewne bez kompleksów przeciwko silnemu rywalowi, myślę że mogą pójść na małą wymianę ciosów, bo ostatnio dobrze czują się w ataku. Obejrzałem sobie obszerny skrót meczu z Bayernem i naprawdę turecka drużyna z łatwością tworzyła sobie dobre okazje rzutowe. Nie wiem, czy to był ich najlepszy mecz w tym sezonie, ale w ataku wyglądali imponująco, dużo skutecznych wejść pod kosz Sloukasa, czarną robotę wykonywał Czech Vesely, choć nie zawsze był skuteczny, jednak fajnie rozdzielał piłki, a "trójkami" karcił Niemców Turek Mahmutoglu. Jeśli dziś zagrają tak samo skutecznie to faworyci mogą mieć kłopot, choć wydaje mi się, że to jednak CSKA zejdzie z parkietu zwycięsko. Ja liczę, na szybkie, ofensywne starcie z obu stron i dużą liczbę punktów. 

  88:70 Minuta do końca i paraliż obu drużyn, żadna nie rzuciła już nawet punktu. Lubię takie mecze ????
 
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Europa, Fiba Europe Cup
Godzina: 22:00
Spotkanie: Benfica Lizbona - Pecsi VSK
Typ: Pecsi VSK +5.5 włącznie z dogrywką
Kurs: 3.40
Bukmacher: Forbet
Analiza: Dziś wyjątkowo spróbuję coś ugrać na Europe Cup. Grupa A i starcie lidera rozgrywek, portugalskiej Benfici z węgierskim Pecsi. Gospodarze to wicemistrzowie Portugalii, gdzie koszykówka nie jest topowym sportem, a drużyny z tego kraju nie odgrywają większych ról w Europie. Goście to czwarta drużyna ubiegłych rozgrywek na Węgrzech i wicelider tabeli obecnej kampanii. Ligi poziomem zbliżone, praktycznie bez wyróżniających się w Europie zespołów. 
Liczę w tym spotkaniu na typowy mecz lidera z ostatnią drużyną, na pewno nie pchałbym się w żadne handicapy na gospodarzy, bo to byłoby za łatwe. Myślę, że jak Portugalczycy szybko nie odskoczą to mogą mieć kłopot w dalszej części meczu. Nie będę wariował z wygraną VSK, ale śmiało wchodzę w nieduże handi w ich stronę. Dzisiejsi faworyci póki co w Europe Cup trzy wygrane i porażka. Na Węgrzech wygrali 81-89, więc również nie było pogromu. W ogóle, jak analizuję sobie tę grupę to widać, że tu może zdarzyć się wszystko, bo dzisiejsi goście niby zamykają tabelę, ale dwukrotnie przegrali jednym punktem, czyli poziomem na pewno nie odstają. Czuję, że jeśli Benfica nie zagra dziś na maksa, a być może nawet lekko zlekceważy rywala to może skończyć się sensacją. To jednak już raczej do pogrania dla funu, nie wykluczam tu ponownie jakiejś małej porażki Pecsi.

  
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Barcelona  - Fenerbace
Barcelona -4 1.55

Fener poki co slabo w EL i trudno sie spodziewac by dzisiaj bylo lepiej.Ze skladu wypadli Westermann i De Colo ktorzy zostali w Stambule i na oba mecze w tym tygodniu noe pojada.Barca tez ze swoimi problemami bez Huertela i Clavera za to wraca Abrines oraz Mirotic ktory w weekend byl chory, przy obecnej formie Fener i braku 2 strzelb raczej jedynka z górką

Baskonia -CSKA
CSKA  to win1.55
Baskowie tak ssą poki co ze kursy na CSKA az dziwia mimo braku Kulagina oraz Clyburna.W Baskoni nie lepiej.Ze skladu do marca wypadl Granger a Eric oraz Shields sa pod q.Jak dla mnie CSKA bez mydła szczególnoe po tym co ostatnio zrobiła z Baskami ekipa z Maccabi
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 20 listopada 2019 10:32 przez yazBarcelona  - Fenerbace
Barcelona -4 1.55   

Fener poki co slabo w EL i trudno sie spodziewac by dzisiaj bylo lepiej.Ze skladu wypadli Westermann i De Colo ktorzy zostali w Stambule i na oba mecze w tym tygodniu noe pojada.Barca tez ze swoimi problemami bez Huertela i Clavera za to wraca Abrines oraz Mirotic ktory w weekend byl chory, przy obecnej formie Fener i braku 2 strzelb raczej jedynka z górką

Baskonia -CSKA   
CSKA  to win1.55
Baskowie tak ssą poki co ze kursy na CSKA az dziwia mimo braku Kulagina oraz Clyburna.W Baskoni nie lepiej.Ze skladu do marca wypadl Granger a Eric oraz Shields sa pod q.Jak dla mnie CSKA bez mydła szczególnoe po tym co ostatnio zrobiła z Baskami ekipa z Maccabi
CSKA pada w koncowce
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom