>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 12.11.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Finals - Londyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: N. Djokovic - D. Thiem
Typ: 1/+21,5 gema
Kurs: 2,46
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Niezmiernie ciekawie zapowiada się wieczorny pojedynek pomiędzy Djokovic'iem i Thiem'em. Obydwaj wygrali swoje pierwsze spotkania i zwycięzca dzisiejszego spotkania, będzie pewny awansu do półfinału. Jak ważny to turniej dla Djoko, świadczy to jakie rekordy osiągnie wygrywając ten turniej. Novak wygrywając turniej w Londynie wyprzedzi Nadala w rankingu ATP. Jeśli uda mu się dokonać tej sztuki to po raz 6-ty zakończy sezon na pozycji lidera rankingu, dzięki czemu wyrówna rekord Samprasa. Ponadto Novak wygrywając ATP Masters Finals, zwycięży w nim po raz szósty i tym samym wyrówna rekord Federera. Djokovic tę imprezę rozpoczął od rozbicia Berretiniego 6:2,6:1 w zaledwie 64 minuty. Dominik Thiem z kolei w pierwszym meczu pokonał Rogera Federera 7:5,7:5 sprawiając nie małą sensację. 
Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynku obydwu tenisistów to będzie ich 10-ty oficjalny pojedynek. Bilans spotkań jest korzystniejszy dla Djokovicia – 6:3. W obecnym sezonie panowie mierzyli się dwa razy - na kortach ziemnych. Podczas imprezy w Madrycie wygrał Novak 7:6,7:6. Thiem wziął rewanż na Serbie na Roland Garrosie, wygrywając po pięciosetowej batalii. Djokovic jest wielkim faworytem wg bukmacherów i moim zdaniem też, ale mam nadzieję, że Thiem zmusi Serba to zdecydowanie większego wysiłku aniżeli Berrettini i Djoko wygrywając pokryje overa gemowego powyżej 21,5 gema.

  100
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Finals, Londyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: N. Djokovic - D. Thiem
Typ: D. Thiem over 7,5 gemów 
Kurs: 1,51
Bukmacher: Fortuna

Ciężko mi sobie naprawdę wyobrazić aby Dominic Thiem w obecnej formie nie ugrałby 8 gemów zwłaszcza, że pokonał w dobrym stylu Rogerera Federera w dwóch setach w pierwszym meczu. Thiem potwierdził tym zwycięstwem, że nawierzchnia na kortach w Londynie nie przeszkadza mu. Jak wiemy są różne opinie dotyczące tej nawierzchni, niektórzy twierdzą że jest szybka niektórzy że jest wolna. Berettini w jednym z wywiadów stwierdził, że nadawanie dużej rotacji piłki na tej nawierzchni niewiele daje efektu. Czy to jest to zwykłe tłumaczenie się? Nadal wczoraj podobnie jak Berettini został zaorany. W przypadku Nadala było widać totalną bezradność na korcie. Mocny forehand Hiszpana był odbijany z wielka łatwością przez Zevereva. Thiem pokonał Federera a Federer pokonał Berettiniego. Oznacza to więc że nie nawierzchnia jest problemem tylko przygotowanie zawodników oraz stan zdrowia. Jeżeli chodzi o Djokovica to nie specjalnie porywa mnie jego gra. Serwis średni jak na jego możliwości. Thiem jest w gazie i ich ostatnie dwa pojedynki były bardzo wyrównane. Austriak wygrał ostatnio turniej w Vienie u siebie i widać że na turnieje w hali jest przygotowany. Nie wierze, aby Novak nie miał dzisiaj problemów z Austriakiem który chwycił wiatr w żagle. Nie wykluczam nawet porażki Novaka. Uważam, że mecz będzie na pewno wyrównany. Obaj Panowie mają po jednym zwycięstwie i obaj będą chcieli zapewne dzisiaj przypieczętować sobie awans z grupy. Szykuje się walka. Obaj Panowie spotkali się w tym rok dwa razy i oba mecze były niezwykle zacięte. Myślę, że Thiem będzie próbował w końcu ograć Novaka. Ostatnio przegrał z nim po 5 setach podczas wielkiego szlemu we Francji, a wcześniej przegrał z nim 7-7,7-6 w Madrycie w Hiszpanii. 8 gemów powinno zostać pokryte bez problemu. 

  51


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Anglia, EFL Trophy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Walsall - Forest Green
Typ:  Forest Green
Kurs: 2,9
Bukmacher: etoto

Tak jak mowile nie raz, nie dwa, co do Walsall FC nie ma sie co zastanawiac, patrzec na sklady, jak leci mozna grac ich porazki z wyjatkiem wtedy, gdy sa na swieczniku. A tak po cichu mamy jeden z najbardziej 'niezawodnych'  zespolow od dwoch lat pod wzgledem przegrywania meczow. 
Wieloletni wlasciciel sprzedal druzyne, nowy, o ile nie jest slupem takim jak w przypadku Wisly Krakow, nie ma zbyt wielkiego pojecia o zarzadzaniu druzyna, odeszli praktycznie wszyscy czolowi zawodnicy (jak np Etheridge z Cardiff - jeden z lepszych bramkarzy Premiership w zeszlym sezonie), zostali tacy co nikt ich nie chcial, na trenera wzieto masazyste, z druzyny ktora jeszcze kilka lat temu byla w barazach o Championship mamy murowanego kandydata do spadku do Conference, mimo ze spada tylko jedna druzyna, to ja zaloze sie, ze bedzie nia wlasnie Walsall.
Klub idzie na dno ze zdumiewajaca konsekwencja od dwoch lat. Mieli ogromna ochote przegrac z Darlington, pech chcial ze chyba poszlo za duzo pieniedzy na 'niespodzianke' i przegrac nie mogli. Ale dzis? Pies z kulawa noga nie zwroci na nich uwagi, nikt ich nie poleca, spokojnie moga przegrac.
forest Green wlasciwie idzie w zupelnie odwrotnym kierunku. Sa na pierwszym miejscu w League 2, ograli amatorow w pucharze FA, mysle ze teraz ograja amatorow w przebraniu zawodowcow, druzyne teoretycznie profesjonalna. Mecz o nic wlasciwie, zagraja mieszane sklady 
Z tego co czytam na stronie klubowej miedzy linijkami, trofeum ma najmniejsze znaczenie dla Walsall, trener jest pogodzony z odejsciem, oskarza graczy o brak wysilku, za chwile pewnie zmieni sie trener, ale tam nie ma pieniedzy, nie ma nastroju, nie ma optymizmu zeby dobrze sie dzialo.


  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Basketligan Szwecja
Godzina: 19.04
Spotkanie: Boras - Djurgarden
Typ: Djurgarden powyżej 79,5pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.73
Bukmacher: Betclic
Analiza: 
Szwedzka Basketligan i pojedynek ekipy Boras z drużyną Djurgarden - gospodarze czwarta pozycja i bilans 6-1, goście ostatnie dziesiąte miejsce w tabeli z bilansem 2-6. Faworytem tego spotkania jest bez wątpienia ekipa Boras, czołowy zespół tej ligi, i w starciu z beniaminkiem muszą być uważani za mocniejszego kandydata do zwycięstwa. Jednak spróbuję tutaj poszukać przynajmniej jakiejś lepszej zdobyczy punktowej drużyny gości, bo w moim odczuciu mają predyspozycję do dobrego punktowania, przede wszystkim z racji posiadania naprawdę solidnych strzelców. Takie nazwiska jak np. Ramstedt, Radosavljevic, Wilson, Alberts, Oleka czy Anzuluni, mogą dawać jakąś nadzieję na dobry występ w ofensywie. Djurgarden średnio na mecz zdobywa około 84pkt - na obcych parkietach około 81pkt, a warto dodać, że od początku sezonu zmagają się z problemami kadrowymi - nie we wszystkich grach mogli wystąpić m.in. tak ważne ogniwa jak Wilson, Oleka czy Ramstedt, czyli zawodnicy potrafiący mocno zapunktować, więc te liczby pewnie mogłyby wyglądać jeszcze lepiej. Dzisiaj wątpliwości co do występu jedynie Bartona, więc ta sytuacja personalna, w porównaniu do innych spotkań, wydaje się być lepsza. Boras średnio na mecz pozwala rywalom na około 78pkt zdobytych - na własnym parkiecie to około 80pkt. Zdaje sobie sprawę, że zespół gospodarzy dysponuje tutaj mocniejszą i chyba przede wszystkim szerszą kadrą i są, tak jak wspomniałem wcześniej, wyraźnym faworytem, ale jeżeli drużyna gości będzie chciała szukać większych szans na mocniejsze postawienie się rywalom, to wydaje się, że muszą spróbowac zagrać odważniej w ofensywie, bo jednak obrona to nie jest ich najmocniejsza strona i w tym aspekcie raczej nie uda się zatrzymać Boras. Mają naprawdę solidnych strzelców, już kilka razy pokazali, że potrafią zagrać mocno w ataku, kadrowo już też wygląda to trochę lepiej, więc jeżeli dopisze skuteczność, mogą tutaj solidnie zapunktować. 

  73
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Puchar FA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Yeovil - Hartlepool
Typ: Hartlepool lub remis
Kurs: 1,67
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Kolega przede mną opisał to spotkanie jednak ja zagram w inną stronę. Fakt, że w lidze to Yeovil radzi sobie lepiej i myślę, że to właśnie jest dla nich priorytet. Mam wrażenie, że to Hartlepool podejdzie poważniej do tego spotkania i z większym zaangażowaniem wejdzie w mecz.
Jeśli chodzi o same statystyki to obie drużyny znajdują się w podobnej, nienajgorszej formie. Zwycięstwa i remisy przeważają nad porażkami i zupełnie nie zdziwiłbym się, gdyby ten mecz musiał zostać powtórzony z powodu remisu.
Jeśli chodzi o H2H to na ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami 4 razy wygrywało Hartlepool. Mam nadzieję, że dziś po raz kolejny uda się uzyskać korzystny rezultat i przede wszystkim nie przegrać.
Powodzenia i pozdrawiam.

  67
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka ręczna – PGNiG Superliga

Godzina: 20:30

Spotkanie: Chrobry Głogów – Vive Kielce

Typ: over 59,5

Kurs: 1,65

Bukmacher: efortuna

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:30 odbędzie się spotkanie w 11 kolejce PGNiG Superligi pomiędzy zespołami Chrobrego Głogów i Vive Kielce.  Gospodarze z dorobkiem 10 punktów plasują się na 9  pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście zdołali uzbierać 27  oczek i zajmują 2 pozycję.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują powalczyć w dzisiejszym spotkaniu ze zdecydowanym faworytem czyli drużyną Vive. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i dobra postawa w ostatnich spotkaniach wskazuje, że są zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach pokazuje że powinni dzisiaj strzelić minimum 30 bramek. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu VIve ,  który będzie dyktował warunki gry i będzie przede wszystkim grał szybką piłkę ręczną, a co za tym idzie zobaczymy dużo akcji bramkowych. Gospodarze muszą zagrać otwarcie, dlatego uważam, że strzelą co najmniej 25 bramek. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 25:35 po bardzo ciekawym spotkaniu.

  65
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Typ: Crawley wygra
Kurs: 4.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:  Rozgrywki pucharowe dla drużyn z niższych lig. Crawley grało swój ostatni mecz 9 listopada, a goście 10, więc mieli krótszy odpoczynek - wiec wyczuwam niemałe rotacje. Crawley stać u siebie na zwycięstwo - moją uwagę zwróciły cały czas spadające kursy na różnych bukmacherach - spadki często np. 4.50 do 3.20, na fortunie jest prawdopodobnie największy. Crawley zagra o honor, bo z tego co widzę nie mają już szans na awans, a Oxford ma pewne 2 miejsce.

  100
 
R 573,2K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 23:15
Spotkanie: Oeste - Atletico GO
Typ:  remis
Kurs: 3,00
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Spotkanie drużyn, które mają najwiekszą liczbę remisów w tabeli. Gospodarze po 34 kolejkach zanotowali aż 16 remisów, a goście 15 nierozstrzygniętych spotkań.
W poprzednich dwóch meczach H2H nie padł remis, choć wcześniej zanotowali 2 remisy z rzędu.
Atletico w lidze też od dwóch kolejek bez remisu, więc powinni podtrzymac średnią i dzisiaj spotkanie powinno zakończyć się podziałem punktów. Gospodarze w 10 ostatnich meczów 5 kończyli remisem, a goście 6. Idealny układ na podział punktów. Mam taką nadzieję.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom