>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ponizej 24,5 Pkt+Zbr+Asy @ 1.90 etoro (Przestrzelony zakład,31)
Jonas Valanciunas (Memphis)  G 01:30 I 12.12


Memphis nie ma dzisiaj idealnego pojedynku z druzyna San Antonio a linia Valanciunas wydaje sie byc wysoko wystawiona przeciwko Spurs, którzy powinni byc dobrze przygotowani do zamkniecia Centra Mpemphis. Jonas nie zdolal przekroczyc lini 24,5 Pkt+Zbe+Asy w czterech z ostatnich pięciu meczach i wciąż ma ograniczony czas. W domu 22m na wyjezdzie 20m ale potrafil rozegrac juz 27 minut a SA jest na 11 miejscu w grze przeciwko centra.

Memphis gra inaczej jak w ostatnim sezonie i narzucaja szybkie tempo gry, co moze zmuszac Valanciunasa do opuszczenia parkietu, ponieważ po prostu nie jest tak szybki jak kiedyś. W ciągu ostatnich pięciu Meczy, SA vs center zostali zamknieci przez Spurs:

Daniel Theis - 8 punktów + 6 zbiórek + 2 asysty (14 razem)
Steven Adams - 10 punktów + 5 zbiórek + 3 asysty (18)
Alex Len - 1 punkt + 6 zbiórek + 0 asyst (7)
Javale McGee - 2 punkty + 3 zbiórki + 0 asyst (5)
W. Cauley-Stein - 6 punktów + 5 zbiórek + 0 asyst (11)

Napewno predzej czy pozniej Jonas otrzyma owiele wiecej minut ,pytanie tylko kiedy? Spurs dosyc cwanie zmusza przeciwników do odsuniecia sie z pomalowanego, biorąc pod uwagę ograniczone minuty Jonas-a i jak dobrze bronia Spurs, jestem dzisiaj pod linia Valanciunasa.- (jedynie martwi te tempo gry)
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Witam dzisiaj polecam zagrać wygrana Miami które jest w formie Jimmy butler jest sporym zwocnieniem szkoda że nie będzie Wislowa Detroit słabe wczoraj grali mecz wrócił Griffin ale nie wiadomo czy dzisiaj zagra dzień po dniu kurs słaby ale do dubla może być 1.36

Hield więcej 22.5 główna strzelba Sacramento A jeżeli dodamy do tego brak Fox przez min.3 tygodnie więc Buddy musi wziąść ciężar gry na siebie i możliwe że zobaczymy dzisiaj strzelanine w Sacramento 

Sabonis więcej 19.5 pod koszem pacers nie ma kto grać Turner kontuzja Litwin jest w dobrej formie gra dużo około 35 minut A dzisiaj zagra przeciwko swojej byłej drużynie więc będzie zmotywowany A w OKC jeszcze nie zagra Adams więcej pod koszem będzie miał luźno ( racja teraz przyszło info że jednak Adams zagra ale i tak daje na sabonisa)

jednym slowem pech Hield 20 pkt mial juz po 3 kwartach oczywsice w 4 nie oddal rzutu chyba a Sabonis tez mial po 3 kwartach 18 wszedl w 4 tylko na 2 minuty w Oklahoma dzisiaj piach zagrala szkoda
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers (ML)   jednym punktem przegrali...
Kurs: 5,25
Bukmacher: STS
Analiza:

Gdyby Philadelphia 76ers zagrała na maxa, to by bez większych problemów zrobili Cleveland blowouta, ale na takie mecze naprawdę trudno jest się zmobilizować. To dla Philadelphii jest mecz z gatunku "samo się wygra". Jeśli chodzi o skład, to 76ers mają go dużo lepszy. Są jednak pewne problemy z kontuzjami. Nie zagra Al Horford(odpoczynek), pod znakiem zapytania stoi występ Bena Simmonsa. Cleveland Cavaliers aktualnie nie mają mocnego składu, ale paru dobrych graczy tam jest. Jest Kevin Love, Tristan Thompson, dobrze grający ostatnio Collin Sexton, do tego ich ławka nie wygląda źle. Forma Cleveland Cavaliers jest dobra, gdyż wygrali oni dwa ostatnie mecze wyjazdowe, a było to z Washington Wizards i New York Knicks. Oba te zwycięstwa były wysokie. Liczę na dość ulgowe potraktowanie tego spotkania przez Philadelphię, a wtedy jest szansa na niespodziankę w tym meczu.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Wtracę swoje 3gr że OKC jest w stanie to ugrać.
Ja akurat dodatnie handi, bo kurs mnie satysfakcjonował, ale wygrana w moim odczuciu jest możliwa.
Lamb jest OUT, Turner jest OUT, jest paru solidnych zadaniowców po str Pacers m.in. walczak McConell ale w moim odczuciu ławka OKC przebija, jeśli Muscala sypnie coś za łuku jeszcze mogą to wziąć.
Indiana ładnie u siebie, bo 3:0 bodajże, k ogl bilans też dobry, ale wygrane z drużynami w stylu CAVS, DET czy WASHINGTON niczym pięknym w CV nie są, to tak jakby przyjść na rozmowę kwalifikacyjną mówiąc, że zna się angielski.
Ciekaw jestem, mają Thundery w sobie pazur i spodziewam się wyrównanej walki.

​​​peace out
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Na dzisiejszą noc widzę kilka fajnych betow, które można spróbować pograć i coś na tym ugrać. Podam sporo propozycji, i w niektóre wyjeżdżam większą stawka, ale tym którzy się mną zasugeruja radzę nie szaleć ze stawką, bo wiadomo jak to bywa, a zwłaszcza w nba.

76'ers - Cavs Typ : +7,5 Cavs @2,40 sts   
Kolega wyżej mnie uprzedzil i podal już Typ na ten mecz, wiec ja już nie będę tutaj podbijal zwycięstwa Kawalerii, tylko zabezpiecze się fajnym handicapem +7,5 pkt. Prawda jest taka, że Phila osłabila sobie ławkę względem pierwszej piątki, bo taki Boban, czy JJ Redick potrafili dać fajne wsparcie w ławki, ale teraz mają Horforda, który jest bardzo dużym wzmocnieniem i w kluczowych meczach PO mogą być nie do objechania pod koszem. Jednak dzisiaj były gracz Celtów ma odpoczywać, a pod znakiem zapytania stoi występ Simmonsa. Cavs maja naprawdę fajny młody i ambitny skład z nuta doświadczenia jaka jest Kevin Love.. Typowalem zwycięstwo Cavs w starciu z Wizards i dzisiaj ponownie w nich wierzę. Phila osłabiona i trochę na luzie podjedzie do tego meczu, bo trudno się mobilizowac, na takie spotkania. Myślę, że Kawaleria ma dzisiaj spore szanse by walczyc na równi z Phila i może nawet wyjść zwycięsko z tego starcia.. 

Edit : Simmons jednak zagra ale wypada Burke. Nie zmienia to jednak mojego podjescia do tego spotkania. 

Pacers - Oklahoma Typ : Oklahoma @2,30 Fortuna   

Kolejny ciekawy mecz tej nocy i ja idę w stronę OKC. W ekipie gospodarzy wypadają Turner, Lamb i Bitadze. W Oklahomie za to zagra jednak Adams ale wypadł Ferguson. Moim zdaniem OKC zyskali trochę na tych letnich wymianach. Wzięli sporo dobrych pickow na najbliższe kilka draftow no i teraz tylko problemem jest kontrakt Paula, ale może wkoncu znajdą jakieś rozwiązanie. Dobrym wzmocnieniem jest Galiniari, bardzo dobrym jest Gilegous Alexander, który według mnie ma papiery na przyszłego All stara. Na ławce jest Denis, muscala, Diallo i Noel, którzy dają fajne wsparcie. Można dzisiaj ten mecz wygrac, tylko martwi mnie to, że w Indianie trudno gra się każdej ekipie i na pewno mecz będzie bardzo trudny, kluczem będzie tutaj mocna defensywa i odcinanie od akcji pick and rollowych Pacersow w których dobrze się czują, bo Brogdon ma świetną wizję gry. Myślę, że OKC stać dzisiaj na zwycięstwo ale muszą wyjść skoncentrowani na parkiet i grać zespołowo, ostatnio w spotkaniu z Bucks wyglądali świetnie i według mnie zabrakło tam Adamsa w pierwszej piątce i można było ten mecz wygrac. 

Heat - Pistons under 215,5 pkt @1,95 sts   

Tutaj krótko. Obie ekipy osłabione więc dla mnie najlepszym betem na ten mecz będzie under. Myślę, że Heat powinni ten mecz wygrac ale jakiejś strzelaniny tutaj na pewno nie przewiduje i można też próbować grać  win gospodarzy i under pkt ale ja wchodzę w sam powyższy bet. 

Jazz - Nets - Dwindiddie under 17,5 pkt @1,80 sts   

Dla mnie linia, która biorę z pocalowaniem ręki. Owszem rezerwowy Nets ostatnio odpalił, ale wcześniej grał przeciętnie liczę, że dzisiaj też nie zaliczy genialnego występu, bo Nets jadą do Colorado na Mecz z Utah, gdzie gra się bardzo ciężko, a zwłaszcza teraz, gdy według mnie Jazz mogą coś więcej ugrać w tym sezonie. Gospodarze zawsze slyneli z dobrej, mocnej defensywy i liczę, że dzisiaj zatrzymaja Nets i nie pozwolą za bardzo im postrzelac. Myślę, że linia spokojnie do ogarnięcia zwłaszcza, że pod kosz trudno będzie wjechać, a Dwindiddie zza luku nigdy nie błyszczal.


​​​Do tego dwa suche bety i jeden z mocnym kursem bo czuje, że jest tam naprawdę szansa na wejście tylko mecz musi ułożyć się według mojego scenariusza, czyli mocna pierwsza połowa Suns, ale już druga pod dyktando Lakers i ławka w głównej mierze pomoże gościa ostatecznie wygrać ten mecz. 

Suns - Lakers - Ht/Ft 1/2 @7,50 sts 
  

Kings - Blazers - Barnes Over 16,5 pkt @1,80 sts   


​​​​​​Edit : niestety slabo to wyszło, w Miami się rozstrzelali w drugiej połowie, Harrison owi zabrakło punktu, a Utah zapomniało o obronie przez dwie i pół kwarty, a Dwindiddie oddawał dużo rzutów, a Suns przegrali końcówkę drugiej kwarty :/

​​​​​
 
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 218.5 pkt @ 1.78 Bwin (117:108) 
Miami Heat - Detroit Pistons  G 01:30 I 13.11




Hellow ale linia spadla i nic w tym dziwnego, robi sie jakis balagan z kontuzjami. Blake Griffin i Derrick Rose są juz poza meczem co boli ofensywe Detroit a co slychac Heat a tam nie inaczej Justin Winslow, Dion Waiters i Derrick Jones sa rowniez nie obecni w tym meczu, podczas reszta "kuleje" i niewiadomo czy zagra - Olynyk,Herro( rowniez Out) i J.Johnson(Out Rowniez) sa watpliwi i jak sie dalej ta historia skonczy nie wiadomo.

Mozna by ryzykowac i uderzyc w HC na Miami -7,5 po inforamcjach o Griffinie i Rose ale po stronie Miami rowniez martwia te kontuzje - Dlatego podjelem sie tutaj typowania ponizej lini , gdzie golym okiem widac jak nurkuje linia w dol. Dane na tenmat gry z Griffinem sa ograniczone bo trudno jest wywnioskowac cos po jednym meczu, wiadomo ze jest cennym zawodnikiem ofensywnym ale wiecej mozna powiedziec o grze Rose a podzialy sa bardzo zroznicowane.


 
  • - Detroir z Rose; 104.3 - Tempo Gry, 115,4 Ofensywa
  • - Detroit bez Rose 96,5 - Tempo Gry, 106,9 Ofensywa

Mozna szacowac dzisiaj ze Detroit beda okropne w Ofensywie i widze regres w ich graniu, naprawde maja wysoki % za 3 punkty ktory powinnien poleciec w dol, Heat rowniez zaczeli fajnie sezon ale te kontuzje kresla nie pewna ofensywe i wolne tempo gry wiec nie dziwia mnie spadki na lini w obliczu tych kontuzji i tempa gry biore jeszcze trzymajaca sie, fanja linie po fajnym kursie i podlaczam sie ponizej lini. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Cleveland Cavaliers - Miami Heat
Typ: 1    
Kurs 2,25 Fortuna

Do meczu jeszcze trochę, ale gram już teraz póki kursy się trzymają.
Odpuścić mecz to złe słowo bo nie chodzi o odpuszczanie. Miami jedzie do Cleveland po prostu zagrać mecz bez spiny. Wyjdzie to wyjdzie a jak nie wyjdzie, to żalu nie będzie. Zarządzanie zmęczeniem, zarządzanie kontuzjami.
W skrócie - nie nadwyrężać i nie doprowadzać do przemęczenia. trzymać zawodników na średnich obrotach, kiedy trzeba przyspieszyć. Pod koniec rundy zasadniczej obroty wrzucić na maksa aby dostosować organizm do max wydajności w play off. Drużyny w NBA to obecnie przedsiębiorstwa którymi się zarządza. Najważniejszy jest cel - play off. Nikt nie ciśnie na śrubowanie rekordów i wygrywanie wszystkiego szczególnie na wyjazdach albo w mniej ważnych meczach, kiedy bilans jest przyzwoity. Miami ma dobry bilans startu. Może pozwolić sobie na jałowy bieg. Wygląda na to, że w meczu nie zagra 2 ważnych zawodników  Goran Dragić - podobno trochę źle się czuje - średnio kilkanaście pkt na mecz. Tyler Hero - jakiś drobny uraz - kilkanaście pkt na mecz.Ale nie o pkt chodzi -  Co najważniejsze obaj to strzelcy za 3 pkt w kluczowych momentach. Oglądałem kilka ostatnich spotkań Miami - nie wyobrażam sobie podkręcenia tempa, doskoczenia do rywala albo odjazd punktowy bez trójek tej dwójki. 

edit:
Kursy na Claveland rosną
@2,51 na zwycięstwo Claveland z z dogrywką
@2,71 zwycięstwo Claveland

Absencja Tylera Hero nie potwierdzona. być może zagra. Za ESPN - być może wystąpi.
Dragić wymieniony jako występ wątpliwy z powodu choroby.
Jeśli mają zagrać to słusznie kursy rosną. Ta dwójka baaardzo dużo daje drużynie Miami
Ja szczerze wątpię, że zagrają  - typowa przysłona dymna. Po co mają się spinać i narażać na kontuzję.
Wzrost kursu cieszy. Podbijam zakład.

  klapa.
Dragic i Hero jednak zagrali, 
Miami kilka meczów widziałem wcześniej. Dziś w nocy zobaczyłem Claveland - bezradność. Jeśli tak ich mecze wyglądają to nawet absencje u przeciwników nie pomogą.
 
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
NEW ORLEANS  LOS ANGELES CLIPPERS

Kursy dosyć zróżnicowane, a to z powodu dosyć kontrowersyjnej polityki LA wobec Leonarda, oszczędzając gracza w meczach b2b.
Więc jego występ dzisiaj nie jest potwierdzony. Po dłuższej przerwie w informacji płynących z obozu Clippersów dzisiaj powinien zadebiutować Paul George wypełniając pewną lukę w ataku, która była tak bardzo widoczna wczoraj w Houston.
Co do Pelicanów ciężko wróżyć im sportowy wynik w tym sezonie czytaj awans do PO. Kadrowo też nie wygląda to dobrze dzisiaj po stronie Pelicanów. Status występ wątpliwy po stronie Ingrama jak dla mnie to  kluczowa sprawa w typowaniu na dzisiaj.
Poza tym Hart, Okafor również niepewny. Zaryzykuję i złapię kurs już teraz ....

NOP-LAC(-4.5)  
[email protected] EFORTUNA
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
cytat z dnia 14 listopada 2019 16:15 przez warzynNEW ORLEANS  LOS ANGELES CLIPPERS

Kursy dosyć zróżnicowane, a to z powodu dosyć kontrowersyjnej polityki LA wobec Leonarda, oszczędzając gracza w meczach b2b.
Więc jego występ dzisiaj nie jest potwierdzony. Po dłuższej przerwie w informacji płynących z obozu Clippersów dzisiaj powinien zadebiutować Paul George wypełniając pewną lukę w ataku, która była tak bardzo widoczna wczoraj w Houston.
Co do Pelicanów ciężko wróżyć im sportowy wynik w tym sezonie czytaj awans do PO. Kadrowo też nie wygląda to dobrze dzisiaj po stronie Pelicanów. Status występ wątpliwy po stronie Ingrama jak dla mnie to  kluczowa sprawa w typowaniu na dzisiaj.
Poza tym Hart, Okafor również niepewny. Zaryzykuję i złapię kurs już teraz ....

NOP-LAC(-4.5)
[email protected] EFORTUNA
Dobry typ, mysle, ide to samo tylko ciutke mniejsze handi
Leonard gral juz chyba ostatnio raz b2b z tego co kojarze, ale no nigdy nie wiadomo jak liga zareaguje na takie akcje, roznie portale podaja 
mysle jednak ze mimo to Pels bez Harta, ktory mocno jednak zapewnial spacing, bo strzelba w lapie, plus jesli zarzad Pels ma olej w glowie to nie powinni wystawiac Ingrama, jesli cos mu do konca w kolanie nie gra
Mysle ze bedzie walka bo Redick i Holiday ladne doswiadczenie prezentuja i sa solidni, natomiast LAC w moim odczuciu wydaje sie byc ekipa lepiej poukladana, byle by ich nie zabiegali po meczu z HOU, wyglada na to ze moze byc git mysle, 4-8 prowadzenia dla Clipperow
​​​​​
Typ ode mnie : 

Win Brooklynu +10,5pkt     
Wiem ze Irving watpliwy, LeVert out ale Denver gra mega w kratke natomiast co przykulo moja uwage to to, ze na 10 spotkan roznica ponad 10,5 pkt, zgadnijcie

W moim odczuciu jest tu valeu po prostu jak rano zobaczylem 3,95 na WIN Bro to zdziwienie duze


​​​​​​peace out ide w szybka kime
​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Minnesota Washington
Ze skladu wypadł Wiggins - śmierć babci. Nie wszystkie buki to zauważyły, np. Wiggins dalej jest w ofercie Fortuny i lvbet. Brak Wiiginsa to większa szansa na over punktowy innych, ja zagralem Covington over 11.5 pkt 1.82 lvbet oraz Towns over 25.5 1.65 fortuna
Towns 36 pkt   
Covington 20 pkt   
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Charlotte - Detroit 
typ: 2 
kurs 1,68 fortuna


Dla mnie dzisiaj Detroit. 
Jednak nie biorę ich po tym kursie na singla.
Zarywam noc i oglądam... mam nadzieję, że będzie moment w którym będą musieli odrabiać kilku punktową stratę , kurs wzrośnie powyżej 2 i wtedy postawię na live. ( jeśli tak będzie nawet wkleję kupon ) Jeśli zaczną od początku prowadzić - trudno, nie stawiam.
Akurat miałem okazję oglądać ostatnio zarówno Charlotte jak i Detroit ( Detroit - 3 kolejne mecze )
W moim odczuciu.... W Charlotte panuje chaos.... i będzie trwał. Jedynie Rozier trzyma poziom.
Detroit - ostatnie 3 mecze ( Indiana, Minnesotta i Miami )  Drummond poniżej oczekiwań. Dzisiaj zagra swoje ( osobiste wrażenie )
D. Rose i Griffin po kontuzjiach wrócili na mecz z Minnesotą. Kursy poszły w górę ( i słusznie bo to na nich opiera się gra ) ale  a ta dwójka jakby dopiero robiła rozeznanie. Strasznie pogubieni. Z Miami dostali odpoczynek. Dzisiaj zagrają mam nadzieje "trzeźwi" i zrobią grę. Oby nie od początku.... bo liczę na prowadzenie Charlotte i atak na live.
... edit:
Meczu nie złapałem i nie łapię, bo Detroit odjechało już od samego początku, ale.... 2 kwartę tak ;) 
    



Mam swoje. Spadam spać. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Grał ktoś z Was może długoterminówke na zdarzenie gdzie zagra Carmelo Anthony ? Zagrałem w lutym tego roku, i wydaje mi się że Portland Trail Blazers tam nie było do wyboru. Pamięta ktoś może, albo zrobił screena? Zagrałem że każda inna ekipa po 51@ .

LV Bet miał to w ofercie.
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dziś próbuję coś ustrzelić z rana, bo buki jeszcze nie bardzo wiedzą, co robić z ofertą w której na razie niewiele meczów i kursy dość ciekawe.

Chicago Bulls - Brooklyn Nets
Chicago Bulls wygra w regulaminowym czasie gry @2.00 Fortuna
  ​
Wątpliwy występ Irvinga, Nets mają ważny okres przed sobą, bo kilka meczów, które trzeba wygrać, aby wskoczyć do "ósemki". Myślę, że ani trochę nie będą ryzykować zdrowia swojego rozgrywającego i jeśli nie będzie gotowy na 100% to nie zagra, aby być w pełni przygotowanym na drugą część listopada. Nawet jeśli pojawi się na parkiecie to i tak stawiam na gospodarzy. Byki się trochę rozegrały po mizernym początku, ostatnio dwie wygrane, do tego niezły mecz z Lakers. Dziś idealne starcie na kolejny win, bo rywal spokojnie do ogrania, jak dla mnie kurs przesadzony.  

Dallas Mavericks - Toronto Raptors
Toronto Raptors wygra w regulaminowym czasie gry @2.55 Betclic
  ​
Żal nie zagrać na obrońców tytułu po tak wysokim kursie, tym bardziej że ich forma dość mocno wystrzeliła w górę i widać to gołym okiem po wynikach. Póki co nie wiadomo nic o dodatkowych stratach personalnych w obu drużynach poza "stałymi" absencjami w Toronto. Jedyną niewiadomą jest Anonuby, choć w Portland jego koledzy poradzili sobie świetnie również bez niego, liczę że jednak dziś zagra, bo na pewno by się przydał, jest to ważna postać w drużynie Nurse'a. Mavs chwaleni przez większość, a Doncic wynoszony pod niebiosa. Mnie jednak ta drużyna nie przekonuje i wydaje się być trochę przereklamowana, duże wahania formy, dyspozycja we własnej hali ostatnio przeciętna, myślę że mogą mieć kłopot z utrzymaniem miejsca dającego play-off. Raptors z meczu na mecz co raz bardziej się napędzają, jak równy z równym grają z faworytami ligi. Czekam na powrót Ibaki i Lowry'ego, bo z nimi to ekipa absolutnie top3 na Wschodzie.

San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers
San Antonio Spurs wygra w regulaminowym czasie gry @1.85 STS
  ​
Spurs najprawdopodobniej bez Murray'a, jednak wydaje mi się, że nie przeszkodzi im to wygrać. Po dobrym początku przyszła pierwsza zadyszka i cztery kolejne porażki na koncie. Na ich rozkładzie tym razem Blazers, ekipa która również, jak na razie zawodzi i jest trzecia od końca w tabeli Zachodu. Obie drużyny mierzyły się już ze sobą i w pierwszym starciu lepsze okazały się Ostrogi. Najbliższej nocy powinno być podobnie, nie widzę innej opcji niż tryumf SA, Lillard i McCollum w ofensywie nie wystarczą na przyzwoitą defensywę gospodarzy. Kluczem do zwycięstwa powinien być DeRozan, który jest w stanie rozerwać chyba każdą obronę w lidze i o ile osobiście nie podobała mi się jego indywidualna gra, tak przeglądając statystyki zwróciłem uwagę, że jeśli ten gracz więcej asystuje kolegom niż punktuje to jego drużyna przegrywa, więc liczę, że DeMar zagra samolubnie, a jego wynik zakręci się w okolicach 30 punktów.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Chicago Bulls - Brooklyn Nets
Chicago Bulls -9.5 włącznie z dogrywką @3.30 Fortuna
  
Z. LaVine powyżej 21.5 pkt. @1.80 Forbet  ​
Oficjalnie Irving nie zagra w Chicago, kurs na Byki poleciał w dół, handi jednak mocno zachęcające i myślę, że spokojnie do pokrycia przez Bulls. Rozgrywający wystąpił do tej pory we wszystkich meczach Nets i notuje 28.5 pkt. oraz 7.2 asysty na mecz. Absolutnie jest to zawodnik nie do zastąpienia w skali 1 do 1 i na pewno Brooklyn to dziś odczuje, aż się prosi żeby poczekać do północy na ten mecz.
Poza tym idę w over punktowy LaVine'a, Zach ma wielką łatwość zdobywania punktów w tym sezonie, przyjemnie się patrzy na jego grę, linia całkiem przyjemna, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że Byki powinny dziś nieźle zapunktować, liczę na minimum 115 oczek gospodarzy.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
cytat z dnia 16 listopada 2019 09:39 przez rambo131Grał ktoś z Was może długoterminówke na zdarzenie gdzie zagra Carmelo Anthony ? Zagrałem w lutym tego roku, i wydaje mi się że Portland Trail Blazers tam nie było do wyboru. Pamięta ktoś może, albo zrobił screena? Zagrałem że każda inna ekipa po 51@ .

LV Bet miał to w ofercie.
Było 6 drużyn, Portland też tam było :)
​​​​​​Przynajmniej tak mi pisałeś na telegramie, bo sam tego nie sprawdzałem. 
 
loonybin 73

loonybin

from A to Z
Sacramento Kings - Boston Celtics(-3) @2.03 Pinnacle

Z całym szacunkiem dla SAC, ale wypluli się na mecz z Lakers i dziś przy tak wyważonej grze Bostonu, nawet przy oszczędzaniu, to nieba a ziemia.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
cytat z dnia 17 listopada 2019 21:11 przez loonybinSacramento Kings - Boston Celtics(-3) @2.03 Pinnacle

Z całym szacunkiem dla SAC, ale wypluli się na mecz z Lakers i dziś przy tak wyważonej grze Bostonu, nawet przy oszczędzaniu, to nieba a ziemia.
Niby ta, sam także grałem Boston na czysto i szkoda, że nie wyrobił Smart tego floatera, no ale...
Powiedziałem sobie, że następny raz chyba lecę dodatnie handi na drużynę przeciwną faworytom, bo kursy czasem horrendalne a pojedynek wyrównany potem.
Też trochę fartu po stronie Sacto wg mnie - Hield się odpalił 35 pkt na koncie co daje ponad 1/3 punktów całego składu.

Na dziś ponownie idę w Brooklyn tym razem handi - 4,5 po 1,9 na Stssie.  
   
tak to jest na tej wsi...
Aaron Holiday cichy jak mysz, Justin Holiday cichy jak mysz, okej przyznaję,że zlekceważyłem wysokich - zwłaszcza Turner za ten brak mobilności 
ale tych dwóch zdobywających 20,24 pkt - hit, dobrze,że Mil zrobili swoje
Dlaczego?
Sporo jest wątpliwych zawodników w składzie Pacersów, ponadto wg STADEPROLIGNE NBA - Brongdon OUT Lamb OUT, obaj panowie kluczowi dla ofensywy Indiany.
Kulać będzie rozegranie IND jeśli Malcolm nie zagra.
Może wystąpić TJ McConell, szanuje zawodnika bo walczak, ale pewnych różnic przeskoczyć się nie da.
Jeśli nie wystąpią ci, którzy są wątpliwi czyli - właśnie McConell i Sabonis to wszelki atak pozycyjny Pacersów nie będzie miał racji bytu.
A sorry, ale zbierających na Brooklynie mają dobrych, czyli za dużo transition game być nie powinno - Alllen, Jordan czy solidny ostatnio, także punktowo, Harris. Myślę, że tablica będzie należeć do Netsów.
Wszystko okraszone dobrym playmakerem - Dinwiddie zdaje się rozumieć grę i posiadać umiejętność znajdowania kolegów.

Reasumując zespół anachroniczny kontra nowa koszykówka wysokich, którzy potrafią strzelać tróje - dodajmy do tego solidnego Atkinsona, który potrafi egzekwować błędy rywali, zwłaszcza na atakowanej połowie oraz brak mobilności Turnera, który wraca po kontuzji.

Liczę, że będzie dobrze.
A i Brooklyn u siebie.

Peace out
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Chicago Bulls - Milwaukee Bucks

Eric Bledsoe - zawodnik Kozłów, zagrał ostatnio słabe spotkanie, gdzie zanotowałem zaledwie 10 pktów. W poprzednim spotkaniu vs Bulls zdobył aż 31 pktów i to jego niesamowita skuteczność pomogła Giannisowi poprowadzić ich do zwycięstwa.
Początek sezonu Eric miał słaby (mowa tutaj o 4 spotkaniach w październiku), ale już w listopadzie na 8 spotkań tylko 2 razy nie pokrył tej linii.
Biorąc pod uwagę ostatni słaby występ - 10 pktów oraz poprzedni świetny występ na poziomie 31 pktów, dzisiaj myślę, że dołoży od siebie i zdobędzie minimum 18 pktów.

Bledsoe over 17.5 pkt
1.75 
Betfan


Phoenix Suns - Boston Celtics


Aron Baynes zagrał ostatni mecz bardzo słaby, złapał szybko PF i ogólnie mecz mu nie wyszedł i zdobył ledwie 3 punkty. Dzisiaj liczę na jego przełamanie. W poprzednich spotkaniach notował - 20, 14, 23, 15, 20, 24. 
Celtowie grają b2b, co również powinno pozwolić mu na więcej.

Suns 117pkt/per game
4th 
okazji na punkty raczej nie zabraknie, no chyba, że znowu trafią się faule

Bayner over 13.5 pkt
1.72
Betfan 



bez analizy:
Doncic over 46.5 pkt + zbiórki + asysty 
1.85 
Betfan


5 ostatnich spotkań i linia pokryta, idziemy za ciosem 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom