>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
SKA St. Petersburg - Dynamo Ryga
      Dynamo Ryga +2,5 @1,71 Unibet      ​
Wojskowi zagrają back to back po ciężkim meczu z Lokomotivem, który mimo starań i wielu strzałów przegrali 1:2. Dzisiaj z pewnością postanowią się zrehabilitować za wczorajszą porażkę. Pytanie tylko czy starczy im sił. Wszystkie ostatnie spotkania SKA miały "stykowy" przebieg. Cztery remisy i wczorajsza porażka. Dzisiaj staną naprzeciw łotewskiego Dynama, które mimo trzech porażek z rzędu dzielnie powalczyło ze Spartakiem i Soczi dodatkowo ogrywając Mińsk i Czelabińsk. Myślę, że są w stanie utrzymać dzisiaj SKA na dystans co najmniej dwóch bramek. Zresztą Wojskowi ograli Dynamo trzema lub więcej bramki tylko w czterech spotkaniach na piętnaście ostatnich. Dla odważnych - Dynamo lub remis za @3,60.      



Avangard Omsk - Dynamo Moskwa
  Dynamo Moskwa lub remis @1,74 Unibet  ​
Ciężko postawić dzisiaj przeciwko rozpędzonemu Dynamo nawet jeśli naprzeciwko wyjedzie ekipa Jastrzębi. Gdyby nie minimalna porażka z CSKA w derbach Moskwy Dynamowcy właśnie walczyli by o dziewiąte zwycięstwo z rzędu. Zresztą pięć ostatnich spotkań również robi wrażenie. Komplet punktów na dalekim wschodzie, a następnie zwycięstwo z Omskiem w Moskwie i pewna wygrana z Salavatem. Avangard przełamał ostatnio serię trzech porażek z rzędu w spotkaniu z Amurem, które jakby nie patrząc napsuł Jastrzębiom trochę krwi. Zwycięski gol padł dopiero pięć minut przed końcową syreną. Jedyny sygnał ostrzegawczy przed tym zakładem to wysoka chęć rewanżu za porażkę z Dynamem z przed kilku dni, ale myślę, że goście - jeśli przegrają to nie w czasie regulaminowym. Poza tym poniżej ciekawa grafika pokazująca wyraźnie jak goście grają na terenie Avanagarda.

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
  Lokomotiv Jarosław -1.0 @1,78   +     AK Bars Kazań -1.0 @1,88    
  Kurs całkowity @3,35 Unibet  ​
Jako, że dzisiaj ostatnia kolejka przed tygodniową przerwą, więc pozwolę sobie na ryzykownego dubla. Bez zbędnych wyjaśnień. Nikt dzisiaj nie będzie się oszczędzał, a wiadomo, że zarówno Lokomotiv jak i Barsy mają zawodników skuteczniejszych od swoich dzisiejszych przeciwników. Lokomotiv ewidentnie wskakuje na odpowiednie tory natomiast jeśli chodzi o ekipę z Kazania to nie wierzę, żeby przegrali kolejny mecz z rzędu z ekipą, która zaliczyła już siedem porażek. Dzisiaj gram bez po najmniejszej linii oporu - na faworytów - i liczę na brak niespodzianek.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 4 listopada 2019 13:28 przez gostek1989Też idę w te 2 mecze, więc nie ma co pisać analizy :)
a co myślicie o CSKA? chyba czas na jakąś porażkę Wilków ? :)
Myślę, że CSKA dzisiaj przerwie dobrą passę Wilków, a kurs też całkiem niezły jak na Wojskowych. Osobiście nie ryzykuję. Myślałem jeszcze nad Torpedo, bo mimo że Podolska radzi sobie dobrze (ostatnio gorzej) to Nowogród ma na nich patent.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dziwne rzeczy dzieją się w Mińsku. Rano znalazłem info, że klub rozwiązał kontrakt z Shore za porozumieniem stron, a przed chwilą drugie info, że wrzucili Prince'a do waivers. Dlaczego pozbywają się najlepszych zawodników?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Temat ostatnio trochę ucichł. Nie biorąc pod uwagę tygodniowej przerwy na reprezentacje ostatnio sześć postów na osiem (wliczając ten) to moje wpisy. Nie chciał bym, żeby ten temat wyglądał jak mój temat z KzS, więc zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami, bo od 15:00 KHL rusza pełną parą! Ja na dzisiaj wybrałem dwa spotkania, ale zagram je trochę w nietypowy sposób na który wpadłem trochę przypadkiem.


 
 Metallurg Magnitogorsk - Traktor Czelabińsk
  Obie strzelą co najmniej dwie bramki: NIE + Powyżej 2,5 bramki (z dogrywką) @6,50 Unibet  ​
Przyznam, że zdziwił mnie kurs tych dwóch połączonych zdarzeń, ponieważ każde oddzielnie posiada kurs grubo poniżej 1,50. Zdecydowałem się na taki zakład dlatego, że zespół gości jest mocno osłabiony i zagra bez wielu kluczowych zawodników (część z nich brała udział w meczach reprezentacyjnych) i ofensywa może mieć problem ze zdobyciem dwóch bramek. Oczywiście nie skreślam Traktorzystów, bo to mecz derbowy, a do zespołu dołączył nowy szkoleniowiec, który może zaprezentować odmienny styl niż poprzedni trener.  Uważam, że szanse na powodzenie takiego zdarzenia są bardzo duże, gdyż mecze między Magnitką a Traktorem (biorę pod uwagę mecze o stawkę) zazwyczaj kończą się brakiem co najmniej dwóch bramek którejś ze stron. Liczę na wynik 2:1 OT, 3:1, 1:3 - myślę, że mniej więcej tak to się skończy. Oczywiście nie zdziwi mnie wyniki 5:3, bo po tak długiej przerwie różne rzeczy się zdarzają, ale wydaje mi się to mało prawdopodobne. Przepraszam za nieskładny opis, ale trochę czas mnie nagli.


 
CSKA Moskwa - Spartak Moskwa
  Obie strzelą co najmniej dwie bramki: NIE + Powyżej 2,5 bramki (z dogrywką) @5,00 Unibet  ​
Tym razem bez analizy. Mecz derbowy, który będzie z pewnością zacięty. CSKA potrafi bronić, a ofensywa Wojskowych powinna zdołać ustrzelić dwie lub trzy bramki. Może Spartak dołoży swoją. Kurs warty ryzyka.

 
      Cały dzień ratuje ostatni mecz na Łotwie. Udało się zakończyć z zyskiem @5,10 Unibet       

 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Magnitogorsk -Traktor Czelabińsk-1 zwycięstwo z dogrywka 1.36 fortuna  

Gospodarze wreszcie odżyli i zaczęli grać tak jak przystało na nich pod wodzą  Vorobyova  na ostatnie dziesięć meczów osiem wygrali a dwa przegrali . Zaczął punktować Mozyakin i Rasmussen, nie tracą już tak dużo bramek poprawa w defensywie widoczna.Co do gości to nie uważam żeby coś w tym meczu zdziałali mimo to że na wyjazdach grają lepiej niż u siebie w domu. Magnitka już się załapała do pierwszej ósemki i wydaję mi się ,że piąć się już tylko do góry.


Dinamo Riga-Ufa -2 zwycięstwo z dogrywką 2 1.39 fortuna  

Gospodarze prezentują się fatalnie na dwadzieścia pięć spotkań przegrali 17 a wygrali 8 słabizna i zajmują ostatnie miejsce w tabeli co mnie w ogóle nie dziwi. Grają z UFĄ która ma bardzo wysokie aspiracje i odmienne cele i uważam że bez problemu sobie poradzą dzisiaj z ekipą z Łotwy .

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
W związku z zachętą od moderatora wrzucę też cos od siebie na dziś. W przypadku KHL bardziej dla zabawy niż na poważnie, ale dwa spotkania na dziś. Swoją drogą faktycznie w tym sezonie temat KHL mocno siadł i lepiej kręci się NHL.

Pierwszy mecz w Moskwie pomiędzy Dynamo a Wilkami. Dynamo w ostatnim czasie dobra forma, personalnie naprawdę fajny skład, porażka z Omskiem, ale ujmy to nie przynosi. Bilans u siebie 9-4. Po drugiej stronie Wilki z imponującą serią zwycięstw. ale jednak wydaje się, że personalnie ekipa po prostu słabsza niż Dynamo. Dodatkowo raczej lepiej radzi sobie na swoim lodzie. Bilans wyjazdów 5-10. Seria zwycięstw kiedyś musi się skończyć nawet mimo odprawienia CSKA czy Kazania, myślę że właśnie takie rozprężenie i przerwa mogą być czynnikiem wpływającym na to jak dziś goście sie zaprezentują i mecz bedzie po stronie Dynama.

Drugie spotkanie Rygi z Ufą. Podobne argumenty, roster po stronie gości. Ekipa z Rygi posypana w tym sezonie, w zeszłym walka o PO teraz szorują po dołach tabeli, raczej nie widać perspektyw na poprawę choć minimalnie się dźwignęli po tej serii porażek. Dziś jednak mocna ekipa Ufy, która na pewno ma duże ambicje, ostatnio dwie porażki więc teraz po przerwie na reprezentacje czas wrócić do wygrywania i wydaje mi sie, że dziś odpowiedni do tego przeciwnik.

Dynamo ML @1,56  
Ufa ML @1,39

AKO @2,17  

Dynamo RT @1,98  
Ufa RT @1,7  
Dynamo -1,5 @2,77  
Ufa -1,5 @2,29  

e: chyba jednak w KHL nie ma się co bawić.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wczorajsza kolejka bardzo ciekawa (zresztą jak zwykle po tak długiej przerwie). Dobrze, że zdecydowałem się na mecz Dynama z Salavatem, który uratował wczorajszy dzień. Nocka z NHL również niczego sobie, więc ponownie spróbuję ustrzelić wysoki kurs.

 
Amur Chabarowsk - SKA St. Petersburg
      Oba zespoły strzelą co najmniej dwie bramki: NIE + Over 1,5 bramki (z dogrywką) @4,75 Unibet      ​
Nie ukrywam, że w tym przypadku liczę na dobrą, defensywną grę gospodarzy co przełożyć się powinno na mniejszą skuteczność z przodu. Zakładam, że Amur może chcieć utrzymać gości jak najdalej od własnej bramki nie pozwalając na zbyt wiele niebezpiecznych sytuacji. Z drugiej strony Wojskowi o tak wczesnej porze na dalekim wschodzie mogą nie czuć się zbyt komfortowo i nie chcąc forsować się przed spotkaniem w Chinach również zagrają spokojniej.


 
Dynamo Mińsk - Vityaz Podolsk
      Dynamo Mińsk ML + Obie strzelą co najmniej dwie bramki @4,80 Unibet      ​
Trochę nie rozumiem dlaczego goście są tak mocno faworyzowani skoro przed przerwą radzili sobie tak samo przeciętnie jak ich dzisiejszy przeciwnik. Dynamo dzisiaj back to back, ale zmotywowani wczorajszym zwycięstwem nad Torpedo mogą poradzić sobie z gośćmi, którzy zagrają pierwsze spotkanie po przerwie na reprezentacje. Z drugiej strony nie spodziewam się jednostronnego spotkania i liczę na kilka bramek z obu stron. W bramce Dynama dzisiaj zapewne backup, więc Podolsk nie powinien mieć problemu ze zdobyciem dwóch goli natomiast ofensywa Dynama wczoraj spisała się świetnie i dzisiaj również powinni spełnić swoje zadanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis mniejszy wybór i zagram jeden mecz z KHL reszte z innych lig

Avto - Sochi

Obie druzyny przełamały złe passy , w Sochi wczesniej zmieniono dowodzenie. Forma obu ekip przed przerwa napawała optymizmem kibicow, patrzac na to czym dysponuje trener wg mnie wiecej do zaoferowania w tym meczu bedzie miał zespoł gospodarzy, mimo tego ze Sochi w gazie to sporo jakosci i rownych formacji po stronie Avto, ktore musi zaczac wygrywac by pewnie zagoscic w ósemce a dzis licze ze zrobia krok ku temu

Avto ml kurs 1,51 fortuna    

W pozostałych meczach, Kunlun juz gra ale licze ze nie przegraja w regulaminowym   i bedzie to ciazka przeprawa dla Jokeritu, podobnie licze na Minsk i ten typ podparłbym x .  
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Pytanie dnia brzmi: Czy Neftekhimik zdoła odnieść jedenaste zwycięstwo z rzędu? Całkiem prawdopodobne biorąc pod uwagę, że ostatnie trzy spotkania to zwycięstwa z Kazaniem, CSKA i Dynamem z Moskwy. Mecz w Jarosławiu z pewnością spacerkiem nie będzie, ale czy jakikolwiek sens ma gra przeciwko Wilkom tym bardziej, że bukmacherzy wystawiają na nich tak wysoki kurs? Wydaje mi się, że będzie to spotkanie 50/50 i może skończyć się dogrywką, bo chłopaki z Lokomotivu wyglądają solidnie, ale goście są w takim gazie, że zaryzykuję zakład w ich kierunku, żeby nie pluć sobie później w brodę, że taki kurs przeleciał mi koło nosa.

  
Lokomotiv - Neftekhimik
  Neftekhimik ML i obie strzelą @2,70 Unibet  ​
Poza meczem w Jarosławiu zagram sobie jeszcze dwa spotkanie wzorując się wczorajszym wpisem. Liczę, że co najmniej jeden zakład zakończy się powodzeniem. W obu przypadkach wybrałem mecze, gdzie faworyci nie powinni pozwolić na zbyt wiele przeciwnikom sami strzelając co najmniej dwie bramki. Zwracałem też uwagę na wcześniej rozgrywane przez te zespoły spotkania (około pięć spotkań wstecz) i w przypadku każdej z czterech drużyn nie padło zbyt wiele wyników, gdzie obie strony zdobyły co najmniej dwa gole. Severstal ma ostatnio spory problem ze zdobywaniem bramek i dzisiaj również liczę na ich niemoc ofensywną. Jedyny minus to to, że grają u siebie, ale myślę, że Omsk nie pozwoli im na zbyt wiele. Sprawa wygląda prościej w przypadku Kazania. Barsy zagrają u siebie i tutaj spodziewam się raczej jednostronnego spotkania, ale jeśli gospodarze strzelą 2 - 3 bramki to mogą się trochę rozluźnić i pozwolić gościom coś ustrzelić. 

Severstal - Avangard
      Obie strzelą co najmniej dwie bramki: NIE + Powyżej 1,5 bramki (z dogrywką) @4,60 Unibet      

AK Bars - Traktor
      Obie strzelą co najmniej dwie bramki: NIE + Powyżej 1,5 bramki (z dogrywką) @3,90 Unibet      ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Czerepowiec-Omsk -2 zwycięstwo z dogrywką 1.35 fortuna   


Drużyna gospodarzy przegrała ostatnie dziesięć spotkań,gra fatalna można rzec ,że kryzys ogromny podejmują dzisiaj Omsk, który nie wyobrażam sobie żeby nie wygrał tego spotkania ,który aspiruje o najwyższe cele.Wydaję mi się że Jastrzębie będą podwójnie zmotywowane aby to wygrać i zmazać  plamę za ostatnią porażkę 1-5 u siebie .


Kazań -Traktor Czelabińsk -1 1.43 fortuna   

Co tu dużo pisać Kazań u siebie przegrał tylko jedno spotkanie grają bardzo pewnie, punktują najwięcej w domu i dzisiaj to się nie zmieni. Podejmują Traktor ,który ostatnie dwa spotkania przegrał z drużynami które wyszły z kryzysu i ubiły Traktora strzelając przy tym po pięć bramek. Kazań chcąc dalej patrzeć na wszystkich z góry powinien sobie poradzić na luzie i wygrać to spotkanie .


Na sucho 

CSKA -UFA 1 -1.47 fortuna  
Dinamo Riga -Spartak Moskwa-X2 1.32 fortuna   

Główny kupon wszedł oglądał ktoś CSKA ? Ja oglądałem Omsk dzisiaj grali konkret
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Słuszne pytanie na dziś podnosi kolega @rasijskij . To co robia Wilki Butsajewa musi budzic uznanie. Graja jakby byli napedzani ropą ale po czesci to i prowda bo stan budzetu pozwolił na kontraktu i terminowe wypłaty w koncu sponsor sypnał kasą, ale to tak na marginesie. Kazdy znajacy warsztat pracy Wjaczesława Butsajeva wie ze to fachowiec najwyzszych lotow ale twardo stąpajacy po ziemi. Neftehimik to bardzo zespolowo grajacy team i to jest ich siła. Ja również spoglądam na ten mecz ale przez pryzmat ekipy Loko. Co cieszy to spokoj w bramce, chemia i wreszcie Paajarvi z Landerem zaczynaja sie szukac na lodzie a co wazniejsze znajduja sie, troche to trwało ale ostatni mecz dał mi do myslenia. Pary obroncow juz tez w komplecie , wrocił kapitan Stafan, doswiadczeni gracze maja swiadomosc zdolnej mlodziezy w Jarosławiu ale Pelino potrafi znaleźć równowage miedzy stawianiem na wynik a dawaniem szans zdolnym graczom których tu nie brak. Dzis nie bedzie łatwo bo Wilki w gazie ale wierze w Loko i to ze dzis sa w stanie przerwac serie Butsajewa, mam nadzieje ze po meczu bedzie mozna powiedziec "Nu tawariścia eta kaniec kancierta"

Loko ml kurs 1,63

Inne pytanie tez sobie zadaje: Czy Sibir dostał zadyszki i bedzie zjazd w dół . W poprzednim meczu z Loko odpoczywał Sateri i to napewno słuszny ruch. Dzis wyjdzie by pomóc kolegom zdobyc punkt. Zadanie nie łatwe bo NN to grozny u sienie rywal , majacy kilka cennych skalpów. Licze ze Sibiracy nie przegraja w RT

Sibir z x kurs 1,63

W Cherepowcu tez postanowiono właczych do zespolu zaciag kanadyjski i mielismy debiut w poprzednim meczu z Astana Chipchury i Kinrade, facetow z przeszloscia NHL, doszedł tez Kapistin, wychowanek Loko i od razu strzelil gola, moze ostatnio nie wiodlo mu sie najlepiej ale stac go na solidne mecze. Seria przegranych Cherepowca tez długa ale i trafili sie mocni rywale alebo bedacy na super fali( Wilki, Vitjaz, Spartak). Jak ga Omsk kazdy wie, stac ich na pokonanie mistrzow bo pesonalnie wygladaja groxnie ale i stac i na połozenie meczu z dołem tabeli. Dzis licze na przełamanie serii gospodarzy i to ze Cherepowiec zawalczy

Cherepowiec z x kurs 2,36

To moze znow zaryzyjkuje z typem jak wyzej.
W Kazaniu ostatnio spina na mecz z Omskiem. Ale to takie mecze ze trza sie zesrac a pokonac przeciwnika za wszelka cene. Dzis napewno nie bedzie az takiej spiniy ale i teoretycznie przeciwnik łatwiejszy. ja jednak bym nie lekcewazył Traktorzystow, po zmianie trenera cos zaczyna sie diac mimo ze wyniki nie do konca o tym mowia. Gra wyglada solidniej odzył sprowadzony z Omska Szczerbiak i zaraz w formacji z Czechami walnął gola, jezeli dzis Demczenko włączy piaty i szósty bieg to moze byc mecz na styku. Kursy na Kazan pod zadnym pozorem nie do gry a handi nie zaryzykije . Za to ze Chelabinsk, ktory ma wiele rzeczy by byc w czubie moze dzis odpali. Licze tez guma w siatce Kazanie zagości conajmniej dwa razy.

Traktor z x kurs 2,74

Dzis moze troche ryzykownie, moze pod prad ale licze na dobra gre Czerepów, Traktorzystów o Loko nie wspomne. Stawki i typy sami rozważcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj kolejna dawka ciekawych spotkań Nam się zapowiada. Najbardziej interesujące wydaje mi się spotkanie we Władywostoku, ale kompletnie nie wiem jak się za nie zabrać więc zostawiam. Nie wydaje mi się, żeby było to jednostronne spotkanie i pewnie wynik będzie krążył wokół remisu    . Spróbował bym kolejnego zakładu typu "Obie strzelą: Nie", ale wydaje mi się, że zarówno Admirałowie jak Finowie są w stanie strzelić po dwie lub trzy bramki. Ciekawy kurs na zwycięstwo Dynama    . Przedwczoraj ograli Spartaka, a Podolsk wydaje się jakby opadł z sił. Można próbować gospodarzy z remisem lub nawet z dogrywką. Ja natomiast zagram jeszcze bardziej ryzykownie pozostałe dwa spotkania. Wydaje mi się, że zarówno w Chinach jak i w Magnitogorsku całkiem prawdopodobne jest to, że Kunlun lub Soczi nie zdołają strzelić dwóch bramek chociaż na pewno ryzyko takiego obrotu spraw jest większe niż wczoraj w przypadku Traktora i Czerepowca. No nic. Próbujemy.

  
Kunlun - St. Petersburg
  Obie strzelą co najmniej dwie bramki: NIE + Powyżej 2,5 bramki (z dogrywką) @8,00 Unibet  

Metallurg - Sochi
  Obie strzelą co najmniej dwie bramki: NIE + Powyżej 2,5 bramki (z dogrywką) @7,00 Unibet  

 ​
Jako, że dzięki takim kursom mogłem mocno zmniejszyć stawki pozwolę sobie na jeszcze jeden taki zakład (można poszaleć w weekend):

Dynamo - Podolsk
      Obie strzelą co najmniej dwie bramki: NIE + Powyżej 2,5 bramki (z dogrywką) @6,75 Unibet      ​
Dynamo może być trochę wymęczone wczorajszym spotkaniem ze Spartakiem i może być ciężko o wiele bramek. Podolsk z kolei ze swoją formą również może nie zagrać zbyt skutecznie. Ostatni mecz z Mińskiem był wymianą ciosów między zespołami, ale czy dzisiaj będzie tak samo?

Edit//No i dzięki Łotyszom jest plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
 Ciekawy kurs na zwycięstwo Dynama. Przedwczoraj ograli Spartaka,
Co do Dynama to wygrali ze Spartakiem wczoraj, graja dziś B2B więc to na minus dla nich.

Kursy w tym Unibecie to szok na tak zestawione zdarzenia, aż się im dziwie że takie zestawienie daje aż taki kurs.

Ja natomiast na dziś myślę pograć SKA, mam nadzieje, że już się ogarnęli po tym ostatnim słabym okresie i teraz będą punktować. Skład niewątpliwie mocniejszy niż Chińczyków, ostatnio ograny Amur, który u siebie jest solidny, na pewno wygląda lepiej niz Red Star.

SKA RT @1,75    
SKA -1,5 @2,36  
SKA/+4,5 @2,89  
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Faktycznie coś mi się pomyliły dni tygodnia. Mimo to kurs na Dynamo wciąż atrakcyjny biorąc pod uwagę grę Podolska i to, że mecz odbędzie się na Łotwie. Jeśli chodzi o SKA to popieram typy wyżej. Sam celuję w zwycięstwo SKA i max. jeden gol Kunluna ze względu na to, że w bramce stanie dzisiaj Hellberg, który jest bramkarzem bardziej doświadczonym niż Samonov który bronił w Chabarowsku.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj kolejna próba z wysokim kursem, ale poza tym luźne przemyślenia. Najbardziej interesujący dzisiejszego wieczoru wydaje się być mecz w Mińsku.  Gospodarze wzięli się w garść po przerwie i pokonali dobrze sobie radzące Torpedo i przeciętny Podolsk. Jastrzębie natomiast ograli w ostatnim spotkaniu Severstal, ale już dwa dni wcześniej z Kazaniem nie zdołali strzelić ani jednej bramki przegrywając 0:3. Jeśli spojrzeć na H2H to widać, że Białorusini sprawiają u siebie nie małe problemy przyjezdnym z Omska. Myślę, że bardzo prawdopodobny jest tutaj remis lub zwycięstwo gospodarzy w dogrywce. Wydaje mi się też, że każda z ekip jest w stanie strzelić co najmniej dwie bramki. Po sporych zawirowaniach związanych ze składem i kluczowymi zawodnikami Dynama wszystko prawdopodobnie wróciło do normy i gwiazdy Żubrów grają dalej. Jeśli zdecyduję się dzisiaj pograć coś oprócz zakładu na dole wpisu to będzie to właśnie mecz w Mińsku.Co do Moskiewskiego Dynama to kurs jest całkiem niezły, a Sibir zgubił gdzieś formę sprzed przerwy przegrywając trzy kolejne spotkania z bilansem 3 - 12... Dzisiaj rywal wymagający. W pierwszym spotkaniu po przerwie zaliczyli wpadkę z Wilkami (3:6), ale w kolejnym spotkaniu pokonali Barys NS w dogrywce. Dzisiaj powinni rozprawić się z gośćmi, ale nie liczył bym na pogrom. Spodziewam się raczej underowego wyniku np. 2:1, 3:1 może jakiś remis 1:1.W pozostałych dwóch spotkaniach też widzi mi się zwycięstwo gospodarzy. Lokomotiv już przed przerwą złapał wiatr w żagle, a po tygodniowym urlopie pokonali do zera Sibir i przerwali zwycięski pochód Neftekhimika. Ufa również nieźle sobie ostatnio radzi notując trzy zwycięstwa z rzędu, ale to bardzo specyficzny zespół, który może wygrać pewnie z zespołem z czołówki lub męczyć się z outsiderem. Na koniec mamy mecz w Niżnekamsku. Wydaje mi się, że Wilki będą rozdrażnione wysoką porażką z Lokomotivem i wrócą dzisiaj na "zieloną ścieżkę" tym bardziej, że Spartak po przerwie nie może złapać rytmu. 
Dynamo Moskwa - Sibir Nowosybirsk
  Obie strzelą co najmniej dwie bramki: NIE + Powyżej 1,5 bramki (z dogrywką) @5,50 Unibet    

Dzisiaj nie trafiłem z wyborem, ale wszystkiego trafić się nie da ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
I ode mnie dzis garść typów. 
Czytam co @rasijskij napisał wyzej i widze ze dzis raczej kierunki zbierzne mamy.
W dzisiejszych kolejkach stawiam na gospodarzy lub to ze nie daja sie ograc w RT

Z racji sympatii interesuje mnie mecz w Jarosławiu. Pelino ma pozytywny wpływ zarowno na szatnia ale na komunikacje z władzami Loko i to duzo znaczy, jest spokój, chemia i co wazniejsze wszyscy sa zdrowi i ciezko pracuje. Dzis jednak rywal z górnej półki z ogromnym potencjałem, nie bedzie łatwo bo i w bramce moga potawic ściane, obrona tez solidna, w ataku wiele opcji. Jednach zawodnicy Loko sa teraz w gazie i sa w stanie pokonac kazdy zespoł, dobra atmosfera, kibce, motywacja by isc w gore tabeli ale i podstawy jakosciowe tez sa . Ja dzis stawiam na Loko

Loko ml kurs 1,75    
Loko z x kurs 1,43    

W Moskwie Dunamo podejmuje Sibir, który chyba musi oddac to co zyskał na poczatku i dzis tez nie poradzi sobie z soidnym ryalem grajacym u siebie, wydaje mi sie ze Dynamo to nie przeciwnik na przełamanie

Dynamo ml kurs 1,57    

Koleny mecz to spotkanie Wilków ze stołecznymi i tutaj widzi mi sie zwyciestwo gospodarzy, którzy mimo przegranej z Loko w drugie fazie meczu juz stawiali zdecydowany opór Loko i dzis znów moga wejsc na sciezke zwyciestw, rywal w zasiegu choc łatwo nie bedzie

Niznekamsk ml kurs 1,7    
Niznekamsk z x kurs 1,4    

I został ostatni mecz, gdzie kursy sa bardzo przyjamne na zmotywowane Zubry. Kilku istotnych graczy wróciło do składu i od razu widac efekty, w hali bedzie dobry klimat i to powinno duzo dac. A Omsk jak to Omsk, napewno skład, potencjał , ławka trenerska na finał Gagarina ale im lubia zdarzac sie mecze rozprężenia i kto wie moze dzis. Licze na zubry

Dynamo M. z x kurs 2,19    

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jest dzis kilka meczy o których chciałem wspomnieć:

Na poczatek Chabrowsk. Zawodnicy Amura po powrocie z delegacji zreszta nieudanej zmierzy;i sie z SKA no i przegranej trudno sie dziwic. Dzis przyjedzie podrazniony troche Jokerit, który przyznam wypuscił z rak wygrany mecz.  Najperw dali sobie strzelic gola w osłabieniu by pod koniec meczu złapać dwie idiotyczne kary dac sobie wyrównac i  koncu przegrac po karnych. W bramce zoeczymy Kalninsa wiec to mocniejsze ogniwo cały zespół bardzo równy i mocny, mimo ze to trudny teren sam Amur nie dysponuje takim potencjałem ale jest gorżny u siebie mimo wszystko stawiam na win Finów

Jokerit ml kurs 1,69    ( zachciało im sie szopki w 3 tercji)

Torpedo - Vitjaz

Na poczatku znów sie powtórze. Nie wiem co chcieli zyskać włodrze Vitjaza oddajac Samonow i Rogovoya do SKA, wg mnieoddali dwóch najlepiej rokujacyc graczy, do tego bedacych w swietnej formie. Jakos dziwnym trafem po tej wymianie z SKA w zespole cos sie zacieło,, wiadomo dwóch graczy nie wygra meczu, ale wypadły dwa tryby które były isotne w układance, poki co cos nie działa. W NN na odwrót z kolei. Zatrudniono Ty Rattiego ( tak swoja drogą żałuże ze go Loko oddało, on sie rozgrywał i bedzie mocnym punktem w dalszej czesci sezonu, i mysle ze Pelino wie co robi) któy swietnie sie wkomponował w zespół. Niemirowski przydzielił mu kilka zadan na lodzie i wie czego od niego moze oczekiwac. Do bramki wrócił Lindbeck , zespół jest zmotywowany i mysle ze jutro bedzie trudny do pokonania, ja wybieram NN

Torpedo ml kurs 1,62    
Torpedo RT kurs 2,06    

Traktor - Avto 

Obie ekipy nie sa tam gdzie sie spodziewały być, czyli poza ósemką, plany, budżety i potencjał na sporo wecej.Takie małe derby. niedawno grali ze soba i gora byli goscie, którzy wtedy zaczynali nabierac rozpedu. Mimo ze Traktorzysci zaczynaja grac lepiej z meczu na mecz mam wrazenie ze Avto to nie jest rywal na przełamanie sie i złapanie jakiejs zwycieskiej serii. Solidna bramka , obrona w komplecie a w ataku mnóstwo opcji do zagrania. Stawiam na solidniejszych gosci

Avto ml kurs 1,66    

W pozostałych mecach napewno SKA w Fetisow arenie bedzie miała problem z Admirałem, tutaj raczej odpuszcze mecz ale kurs na gospodarzy z x bardzo dobry  . Smoki z Kunlun ostatnie dwa dobre mecze choc przegrane. Czym wygrywa Magnitka, solidnym Koseczkinem i obroną, która jakosciowo nalezy do najlpeszych w lidze, w ataku brak Kozuna odczuwalny i troche sie zawieszja czasem, jezeli jutro Koseczkin nie bedzie na posterunku tak jak z Sochi to czuje kłopoty Magnitki.  
W Rydze dobra seria gospodarzy ale mam wrazenie ze jutro Sochi zabierze z tamtąd dwa punkty  


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom