>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 11.11.2019 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy, Lega A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Armani Milano - Pistoia
Typ: Pistoia +13.5 włącznie z dogrywką
Kurs: 2.59
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ponownie próbuję coś z Lega A, bo bardzo mi się spodobała ta liga, póki co jest mocno przewidywalna. Jednak wyjątkowo dziś gram przeciwko faworytowi. Milano to półfinalista zeszłosezonowego play-off w którym niespodziewanie poległ z Sassari. Ten sezon to nierówna forma w lidze, zdecydowanie lepiej gracze z Mediolanu radzą sobie w Eurolidze, która jest chyba dla nich priorytetem. Brescia, Brindisi, czy Cremona to ekipy, które już ogrywały w tym sezonie na włoskich parkietach drużynę trenera Messiny. Szkoleniowiec Armani jak na razie bardzo rotuje składem i w ligowych starciach więcej minut dostają zmiennicy m.in. Cinciarini, Nedovic, Brooks, czy Gudaitis. Della, Rodriguez, Micov i reszta pierwszej piątki również pojawia się na parkiecie, jednak są to występy epizodyczne i oscylują zazwyczaj w okolicach 12-18 minut. Dzisiejsi gospodarze w czwartek grają kolejny mecz w Eurolidze, tym razem czeka ich daleki wyjazd, ich rywalem będą rosyjskie Chimki. To będzie ważny mecz dla euroligowej tabeli, bo ewentualna porażka Włochów sprawi, że Rosjanie ich dogonią, więc stawiam, że dziś ponownie więcej szans dostaną zmiennicy, a najlepsi gracze wejdą raczej, tylko po to, aby zaliczyć jednostkę treningową i zapewne wypracować punktową przewagę.
Pistoia to jedna ze słabszych drużyn w lidze włoskiej, jednak nie skupiam się tu na nich, bo myślę że zagrają tu raczej na ambicji i po prostu nie będą chcieli za wysoko przegrać. Zdecydowałem się na handi "tylko" +13.5, bo buki oferują również wyższe, ale myślę że tu jednak nie ma co przesadzać, bo faworyt w tym meczu jest zdecydowany. Przewiduję jednak, że jakiegoś wielkiego pogromu dziś nie będzie biorąc pod uwagę powyższe okoliczności.

  100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Dart
Godzina: 20:50 (może ulec zmianie)
Spotkanie: D.Chisnall - Ashton Lisa 
Typ: Dokładny wynik: 5-1 dla Chisnalla
Kurs: 3.20
Bukmacher: Etoto
Analiza: Jest to 3 spotkanie grupowe Grand Slama - Lisa Ashton zagra z Davidem Chisnallem. Kobiecy dart jest na niższym poziomie w stosunku do męskiego, stąd też Chisnall nie powinien mieć problemu żeby wygrać cały mecz. Liczę na to, że Lisa ugra przynajmniej jednego lega, bo mecz toczony jest do 5 wygranych legów. W ostatnich meczach udawało jej się urywać kolejno 2 czy 1 lega i to miedzy innymi z Crossem. Liczę, że powalczy.

  220
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Karlsruher vs Aue Erzgebirge
Typ: powyżej 4,5 żółtych kartek
Kurs: 2,2
Bukmacher: etoto
Analiza:

Dzisiaj oferta uboga ale coś tam udało się wynaleźć. Gospodarze obecnie zajmują 11 miejsce z 15pkt na koncie, goście wysoko bo na 5 miejscu i 19pkt jak do tej pory zdobyte ale jak widać różnica punktowa niewielka. Wybrałem w tym spotkaniu zakład na kartki głównie ze względu na statystyki obu ekip w tym sezonie.
Karlsruher rozegrało na razie u siebie 5 spotkań i tylko raz w spotkaniu nie przekroczyło zaproponowanej linii:
4 żółte / 1-3
5 / 2-3
5 / 2-3
5 / 2-3
7 / 3-4
Jak widać piłkarze gospodarzy u siebie oglądają średnio 2 żółte na mecz a zawodnicy ekip przyjezdnych już 3,2 kartki.
Aue na wyjazdach jest po 6 spotkaniach i 5 żółtych padło w 50% spotkań ale oni sami sporo kartkują i 3 kartki u nich to norma za wyjątkiem ostatniego spotkania z Darmstadt, w którym to nie zobaczyli żadnej kartki:
5 / 1-4
4 / 1-3
6 / 3-3
4 / 1-3
5 / 2-3
4 / 4-0
Wystarczy, że gospodarze i goście swoje średnie zachowają i te 5 kartek spokojnie dzisiaj możemy uświadczyć.
Na stadionie Wildparkstadion w ostatnich 5 spotkaniach pomiędzy tymi ekipami kartki wyglądały następująco: 6, 3, 5, 5, 3.
Arbitrem będzie Sven Waschitzki, który w tym sezonie prowadził 3 spotkania w 2 Bundeslidze w których pokazał 13 żółtych (4, 2 i 7).

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2. Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Karlsruher - Aue
Typ: Karlsruher i over 2,5
Kurs: 2,73
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj raczej ubogo z ofertą. Miałem nie grać nic, ale zdecydowałem się na "Zweite Bundesliga" i mecz pomiędzy beniaminkiem z Karlsruhe a Erzgebirge Aue. Spotkanie było już opisywane przez kolegów powyżej więc nie chcę powielać i tylko tak po krótce. Oba zespoły (jak i cała liga ) mocno overowe i na taki też mecz dzisiaj liczę z tym, że upatruję większej ilości bramek "w sieci" gości. W tabeli tylko 4 punkty różnicy pomiędzy obydwiema drużynami. Gospodarze na swoim boisku bilans 2-2-1 i bramki 11:10 ( z tym, że aż 4 stracone z Hamburgiem - jedyna porażka). Goście w delegacji  1-2-3 i bramki 6:11. Gospodarze ostatnio passa 7 meczu bez porażki i myślę, że dzisiaj ją przedłużą. Bramki powinny wpaść raczej w obie strony, ale wydaje mi się, że to podopieczni Aloisa Schwartza będą bardziej zdeterminowani i sięgną po komplet punktów.

  100
 
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Chanlenger Kobiety Houston
Godzina: 23:30
Spotkanie: Podoroska - Falconi
Typ: Powyżej 24,5 gema
Kurs: 2,71
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Obie Panie nie spotkały się do tej pory ze sobą. Argentynka - Podoroska aktualnie notuje serię 4 porażek z rzędu  w tym ostatnio w listopadzie i październiku po jednej (wg. Flashscore) Obie w stosunku 1:2. Falconi W październiku ma rozegrane 4 spotkania z czego 2 zwycięstwa i 2 porażki. z tego 2 mecze w stosunku 1:2. Pomimo dużej różnicy w rankingu WTA na korzyść Podoroski faworytką według bukmacherów jest Falconi. Ja przy takim rozdźwieku widzę szanse na wyrównany pojedynek i mecz z powyżej 24, 5 gema. Kurs na takie rozwiązanie zachęca. Do tego dochodzą opóźnienia spowodowane opadami deszczu, co wpłynie na koncentrację zawodniczek i może być różnie.


  100
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom