>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 11 listopada 2019 17:20 przez zloty5ona 18 Izrael
Hapoel Umm-Fc Kafr
btts+ov2.5 @ 2.40    
59 min 1-2
69 min 2-2  swierzaki sie rozstrzelaly 
86 min 3-2 jada swiry jada 3 mecze w poniedzialek i piekne 3 btts lubie poniedzialki
91 min 3-3????
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 11 listopada 2019 19:41 przez erni1Lekko zagram 
Munster DNB
2.05 etoto
Od 11 spotkań bez zwycięstwa, może dziś przełamanie 
ja zagram Munster ov 0.5 @1.72 na gola ich stac     
86 min 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Niby te korty bardzo powolne w Londynie ale widze Rafal ma spore problemy z Sasza. Sporo bledow ciekawe jak sie sytuacja dalej rozwinie.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Nadal to dziś gra max 30% swojego tenisa. Te uderzenia są słabe i mnóstwo out.
Chyba tylko Djoko został w topie obecnie ze starej świty. 

Nadal dziś dostanie takie lanie 2:0, że Federer wczoraj przegrywając 2:0 to wyglądał jak mocarz.
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 11 listopada 2019 18:30 przez szeffbKarlsruher - Aue Over 2,5 
@1,75

Panowie i Panie. Przyjaciele i wrogowie... Stawiajcie domy, samochody i swój dorobek życia na ten mecz
????

A tak serio.. Dla mnie naprawdę mega mocny becior i załadowany pod korek każdemu polecam uwierzcie na słowo i załadujcie równie mocno a do 23 zarobienie będziemy????
A tak serio ....rozumu wiecej rozumu
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
S 766

szeffb

Użytkownik
Niektórzy tutaj nie mają rozumu i nie rozumieją, że nie wszystkie typy nawet te pewne wchodzą no ale...

Za 5 min podam typ na live na odrobienie wczorajszych strat z ligi niemieckiej oczywiście tylko co ufają mi i typą które podaje uważam ten typ za równie dobry jak ten z niemieckiej.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 12 listopada 2019 11:29 przez erni1Australia Chile kobiety
Powyżej 2 goli
1.84 lvbet
Do tego można dodać Sam Kerr strzeli gola. Karnego już zmarnowała, to się zrehabilituje :) może...  Za drobne...
Edit
skończyło się na 1-0, Sam grała do końca i tylko ona z koleżankami wie dlaczego ft to nie 4 czy 5 zero.... Kierunek in minus...
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 12 listopada 2019 10:48 przez szeffbNiektórzy tutaj nie mają rozumu i nie rozumieją, że nie wszystkie typy nawet te pewne wchodzą no ale...

Za 5 min podam typ na live na odrobienie wczorajszych strat z ligi niemieckiej oczywiście tylko co ufają mi i typą które podaje uważam ten typ za równie dobry jak ten z niemieckiej.
Pewne to sa podatki wiadomo że nie wszystko wchodzi ale miej trochę wewnętrznej odpowiedzialność ze to co piszesz 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom