>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Londyn - 10.11.2019-17.11.2019

Status
Zamknięty.
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik


Federer - Thiem 1

Federer ominął Paryż, zgadnijcie po co? No i wszystko. Co może Thiem? Nie potrafi tak dużo, jak Szwajcar. A nikt nie jest tak łasy na kasę jak on.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Djokovic (-3,5 gema)-Berrettni 1 @1.45

Bardziej bezpiecznie, ale wciaz przydatny kurs pod kombinacyjny. Serb oczywisice faworyt turnieju, tym bardziej, ze ostatni raz to trofeum zgarnal w 2015 roku, a pozniej przegral po drodze dwa finalowe pojedynki, raz byl tez na finalach nieobecny. Prawdopodobnie wiec tym razem plan jest bardziej ambitny. Berrettini wdarl sie do czolowki w tym sezonie, ale to jego debiut na finalach touru i londynskie korty beda dla niego nowoscia. A ze naprzeciw staje jednak najlepiej returnujacy tenisista swiata to kazde inne rozwiazanie niz zwyciestwo Serba bedzie niespodzianka. Mysle, ze Djokovic pokryje wiekszy handicap, ale tutaj bezpiecznie tez mozna cos zdzialac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik



Roger Federer - Dominic Thiem
Dominic Thiem over 10,5 gems (1,78) bet-at-home  

Dominic Thiem over 9,5 gemów  (1,70) STS  


 ​
No i rozpoczynamy tenisową ucztę wieńczącą koniec wyczerpującego sezonu ATP. Dla jednych udany dla drugich mniej udanych. Jeżeli chodzi o tych dwóch Panów to na pewno udanych. Ciężko typować w zwycięzce tego meczu. Po pierwsze porażka nie przekreśla szans żadnego z nich ze względu na faze grupową. Duże znaczenie będzie miało liczenie urwanych setów. Jeżeli mam być szczery serce jest za Rogerem, rozum za Thiemem, jednak doświadczenie za Rogererem ale zapasy sił za Thiemem. Można w nieskończoność porównywać oby tenisistów i zazwyczaj będą to skrajne wartości, ponieważ z jednej strony mamy doświadczonego już zbliżającego się do końca kariery przynajmniej tej na najwyższym poziomie Rogera, który musi szacować siły i rozgrywać turnieje jak szachista. Dobrze wiemy, że po wygranym turnieju u siebie w Bazylei zrezygnował z turnieju w Paryżu, właśnie ze względu na ten turniej, aby móc zebrać siły. Tak więc Roger na pewno tutaj nie odpuści. Nie odpuści na pewno także Dominic Thiem który oprócz tego że jest świetnie dysponowany w tym sezonie, jest młody głodny sukcesów do tego w ostatnich chwilach dosięgnął już Rogera, ponieważ dwa ostatnie pojedynki ograł Szwajcara. Były to dwa wymagające spotkanie. Oba rozegrane na trzy sety. Obaj Panowie nie odpuszczą dlatego uważam, że warto zagrać tutaj na linie gemową. Rzecz jasna można zagrać na liczbę gemów w całym spotkaniu, że będzie duża, ale intuicja mi podpowiada, że Roger ten mecz może przegrać, więc niższa liczba gemowa wystawiona na Dominica Thiema jest według mnie okazją po tym kursie. Nie sądzę aby Roger zrobił lanie Dominicowi tym bardziej, że spotkanie rozegrane będzie na hali, a Roger nie jest wielkim entuzjastą tej nawierzchni pomimo ostatniego sukcesu w Bazylei. Dominic Thiem w tym roku także wygrał niewielki turniej w Viennie na swojej ziemi. Grał w tym samym czasie co Roger w Bazylei. W Paryżu widać było, że brakowało już świeżości, wymęczył pierwszy mecz z Roanicem ale poddał się zupełnie z Dimitrovem w drugiej rundzie. Według mnie, Dominic zagra na maksa to pierwsze spotkanie. Musi bo nie może być spokojny o drugie miejsce w grupie, ponieważ będzie musiał jeszcze zagrać z Novakiem Djokovicem więc któreś spotkanie trzeba będzie zwyczajnie wygrać. Federer wydaje się być "łatwiejszym celem" dla Austriaka. Nie będę sugerował kto dzisiaj wygra ale na pewno zapowiada się walka. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Miedwiediew D. vs Tsitsipas S.
Miedwiediew 2:0
Kurs 2.06 1xbet
Dla mnie Rosjanin jest tu faworytem bez dwóch zdań. Nawierzchnia dość szybka a więc taka jaką lubi Danili. Na serwisie skuteczność powinna być na tyle duża ze nie da się on przełamać Grekowi.
Jeśli chodzi o Greka to ostatnimi czasami grał fajnie ale jak przychodziło lepsze nazwisko to pękał i puszczał te mecze. Repertuar zagrań ten zawodnik ma ale nie będzie on pasował pod Miedwiediewa dziś, Rusek gra szybko i mocno kątowo, każda piłka uderzona z siłą wraca z taka samą prędkością. Musiałby dziś Tsitsipas grać mocno rotacyjnie, jak Rafa aby coś ugrać... moim zdaniem nie ma takich mozliwości.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 538

kopciu

Użytkownik
Koledzy na co stać Rafe na tym turnieju? Wycofał się w Paryżu z powodu problemów mięśniowych. Wiadomo jaki jest jego stan ? Czy warto na niego grać ? Pomyślałem czy by nie zagrać, że wygra cały turniej bo jeszcze go nie wygrał ale oprócz silnej konkurencji może mieć problemy ze zdrowiem to chyba lepiej odpuścić?
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 11 listopada 2019 12:38 przez kopciuKoledzy na co stać Rafe na tym turnieju? Wycofał się w Paryżu z powodu problemów mięśniowych. Wiadomo jaki jest jego stan ? Czy warto na niego grać ? Pomyślałem czy by nie zagrać, że wygra cały turniej bo jeszcze go nie wygrał ale oprócz silnej konkurencji może mieć problemy ze zdrowiem to chyba lepiej odpuścić?

Ogolnie na Interwetten jest quottenbost na Rafe ze wygra turniej po kursie 12 i na to wejde. On zagral w Paryzu aby forme przygotowac i sprawdzic jak z ta forma jest. Dzisiaj pewnie w 100procentach bedzie przygotowany a kurs 12 na lidera rankingu ejtipi mozna pograc :)

Co do formy to tutaj widze ze tylko Nole moze pokonac rafe aczkolwiek turniej zweryfikuje. Na innych stronach kurs na Win rafy okolo 8
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 11 listopada 2019 10:08 przez zimny94
Miedwiediew D. vs Tsitsipas S.
Miedwiediew 2:0
Kurs 2.06 1xbet
Dla mnie Rosjanin jest tu faworytem bez dwóch zdań. Nawierzchnia dość szybka a więc taka jaką lubi Danili. Na serwisie skuteczność powinna być na tyle duża ze nie da się on przełamać Grekowi.
 
Nawierzchnia szybka? Kompletnie się z tym nie zgodzę. Wedlug mnie jak na warunki halowe jest bardzo wolna. 
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik



Rafael Nadal - Aleksander Zverev
Rafael Nadal (1,46) Bet-at-home  
 ​
Ciężko nie przejść obojętnie obok takiego kursu. Oczywiście nie jest to jakiś wysoki kurs, jednak to kurs na Rafaela Nadala który w tym roku siał spustoszenie na kortach. Hiszpan miał krótką przerwę w związku ze ślubem. Podczas turnieju w Paryżu wyglądał bardzo dobrze. W mojej ocenie grał na początku na 50% nie forsując się mocno wiedząc, że to wystarczy na rywali i wystarczało faktycznie. Tak naprawdę dopiero w meczu z Tsongą przyspieszył w połowie pierwszego seta dodając więcej rotacji i grał odważnie krosowe piłki na zewnętrzne linie kortu gdy zobaczył, że Francuz postawił mocniejsze warunki. Serwis trzymał też dobrze. Nadal zrezygnował z gry podczas trwania turnieju ze względu na problemy zdrowotne. Skarżył się na problemy z brzuchem.* Możliwe że też nie traktował turnieju w Paryżu na hali priorytetowo a jedynie chciał przygotować się pod turniej masters w Londynie, ponieważ też odbywa się w hali. Hala to nie jest mocna strona Hiszpana ale przy jego dobrej formie myślę że poradzi sobie z pierwszym rywalem. Niemiec na hali w tym roku zupełnie nie porywał. 4 spotkania wygrał oraz 3 spotkania przegrał. W mojej ocenie jest o klasę niżej od Hiszpana, który twierdzi że zawsze gra na maksa. i każdego rywala traktuje poważnie. W grupie jest jeszcze Tsitsipas i Miedviedev dlatego Niemiec będzie zdawał sobie sprawę z tego że łatwiej będzie o zwycięstwa z pozostałymi rywalami niż z Rafą. Ugrany set będzie już sukcesem i dobrym wyjściem na atak w grupie aby z niej awansować dalej. Panowie grali ze sobą 5 razy i w każdym przypadku górą był Rafael Nadal. Tak samo uważam będzie jutro. Kurs zachęca aczkolwiek nie grałbym żadnych odważnych handicapów, ponieważ to pierwszy mecz turnieju i nie wiadomo jak wejdzie w niego Hiszpan. 

*kurs wysoki na Nadala wynika z problemami z mięśniami brzucha z którymi zmagał się podczas turnieju w Paryżu. Nie wiadomo w jakim stanie zdrowotnym podejdzie do meczu stąd linia wyższa na Hiszpana.  


-------------------
ATP finals 
1. Dominic Thiem over 10,5 gems (1,78)   
2. Dominic Thiem over 9,5 gemów  (1,70)  
 
B 14

brayan12

Użytkownik
Co to byl za poziom miedzy ruskiem i cicipasem... przebijanie, przebijanie czasem jakis atak i znowu przebijanie i to ma byc mistrzowski poziom...odnioslem wrazenie ze np. taki Sinner z next genu w aktualnej formie pyknalby jednego i drugiego... 
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Nadal-A.Zverev 1 @1.5

Zverev jako ubiegloroczny triumfator tej imprezy na pewno bedzie chciec dobrze wypasc i Niemiec w pazdzierniku w Azji wrócil do całkiem niezłej formy nie da sie ukryc, ale popatrzylbym na to co ma do zrobienia jeszcze w tym sezonie Nadal i wydaje mi sie, ze Rafa postawi na dobra gre w hali własnie.

Przede wszystkim w przyszlym tygodniu na kortach w Madrycie odbedzie sie turniej o Puchar Davisa w zmodyfikowanej formule w tym roku, gdzie spotka sie 18 reprezentacji i wszystkie mecze zostana rozegrane w formie turnieju wlasnie w Madrycie, a to znaczy, ze Hiszpanie beda walczyc o wygrana. W zwiazku z tym 4 z 8 graczy, czyli polowa, a nawet rzekłbym ze wieksozosc zawodnikow, bo 6 z 10 graczy, wliczajac rowniez rezerwowych z Londyny w postaci Bautisty i Monfilsa, bedzie toczyc boj o daviscupowy prym. Calkiem sporo zatem jeszcze tego grania w tym sezonie.

Nadal w tym roku całkowicie pominal Azje w kalendarzu po US Open i z pewnoscia przyczyna lezala wlasnie tutaj, ze rok bedzie konczyl finalami ATP oraz Davis Cupem w Hiszpanii i obydwie imprezy beda wlasnie na kortach twardych w hali.
Nadalowi nigdy nie udalo wygrac sie finalow ATP i dwukrotnie poległ w finalowej walce o triumf w tej imprezie. Moze w tym roku podejmie taka probe, bo po pierwsze ma szanse zakonczyc rok jako numer 1, a po drugie korty halowe to jest to co bedzie przerabiac jeszcze przez najblizsze 2 tygodnie. Wnioskuje zatem, ze Nadal bardzo serio podejdzie do tych imprez w tym roku.

Szczerze to nawet zastanawialem sie czy Nadal nie poswieci tego Londynu kosztem Davis Cupu, a w Madrycie jednak miedzy meczami kolejnych reprezentacji beda kilkudniowe przerwy, wiec wydaje mi sie, ze jedno nie wyklucza drugiego. Poza tym mozliwosc zakonczenia roku jako numer 1 to naprawde duza sprawa i zakladam, ze ambicja nie pozwoli sie Hiszpanowi w zaden sposob oszczedzac, wiec pozostaje liczyc na dobre wystepy Nadala i ze Hiszpan odegra wazna role juz tutaj w Londynie tym razem.
 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Nadal - Zwerew
Nadal under 3.5 asa @1.87 betfan
Nadal under 4.5 asa @1.45 betclic
Korty wygladaja na dość wolne. Dodatkowo zawodnicy graja ciezkimi pilkami. Zwerew ma kapitalny zasięg dlatego Hiszpanowi bedzie ciezko o wygrywanie punktow bezpośrednio serwisem. 
 
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik



Novak Djokovic - Dominic Thiem

 Dominic Thiem over 7,5 gemów  (1,51) Fortuna  
over 20,5 gemów (1,72) Fortuna  ​


Ciężko mi sobie naprawdę wyobrazić aby Dominic Thiem w obecnej formie nie ugrałby 8 gemów zwłaszcza, że pokonał w dobrym stylu Rogerera Federera w dwóch setach w pierwszym meczu. Thiem potwierdził tym zwycięstwem, że nawierzchnia na kortach w Londynie nie przeszkadza mu. Jak wiemy są różne opinie dotyczące tej nawierzchni, niektórzy twierdzą że jest szybka niektórzy że jest wolna. Berettini w jednym z wywiadów stwierdził, że nadawanie dużej rotacji piłki na tej nawierzchni niewiele daje efektu. Czy to jest to zwykłe tłumaczenie się? Nadal wczoraj podobnie jak Berettini został zaorany. W przypadku Nadala było widać totalną bezradność na korcie. Mocny forehand Hiszpana był odbijany z wielka łatwością przez Zevereva. Thiem pokonał Federera a Federer pokonał Berettiniego. Oznacza to więc że nie nawierzchnia jest problemem tylko przygotowanie zawodników oraz stan zdrowia. Jeżeli chodzi o Djokovica to nie specjalnie porywa mnie jego gra ostatnio. Serwis średni jak na jego możliwości, dużo popełnia błędów. Thiem jest w gazie i ich ostatnie dwa pojedynki były bardzo wyrównane. Austriak wygrał ostatnio turniej w Vienie u siebie i widać że na turnieje w hali jest przygotowany. Nie wierze, aby Novak nie miał dzisiaj problemów z Austriakiem który chwycił wiatr w żagle. Nie wykluczam nawet porażki Novaka. Uważam, że mecz będzie na pewno wyrównany. Obaj Panowie mają po jednym zwycięstwie i obaj będą chcieli zapewne dzisiaj przypieczętować sobie awans z grupy. Szykuje się walka. Obaj Panowie spotkali się w tym rok dwa razy i oba mecze były niezwykle zacięte. Myślę, że Thiem będzie próbował w końcu ograć Novaka. Ostatnio przegrał z nim po 5 setach podczas wielkiego szlemu we Francji, a wcześniej przegrał z nim 7-6,7-6 w Madrycie w Hiszpanii. 8 gemów powinno zostać pokryte bez problemu. Dla bardziej odważnych proponuje powyżej 20,5 gemów w meczu. 

-------------------
ATP finals 
1. Dominic Thiem over 10,5 gems (1,78)   
2. Dominic Thiem over 9,5 gemów  (1,70)   
3. Rafael Nadal (1,46)   
4. Dominic Thiem over 7,5 gemów  (1,51)  
5.  over 20,5 gemów (1,72)  

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +117
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik

Ale Thiem nauczyl sie grac na hardzie po prostu wow. zatrudninie Massu jako trenera ewidentnie mu wychodzi na dobre. Austriak nauczył sie grac ten bekhend po lini tak agresywnie i smiertelnie jak Stan Wawrinka. ewidentnie ogladali i analizowali mecze Stana z Djokovicem jak szwajcar pokonywał Djoka i w duzym stopniu dzieki genialnemu bekhendowi
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
No panowie obejrzeliśmy tenis na najwyższym poziomie, po prostu kooooosmos, ale rzeczywiście ten backhand po linii co siedział to nie mam pytań :eek: 51 winnerów Thiema :D
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik

Stefanos Tsitsipas - Alexander Zverev
 Stefanos Tsitsipas (1,99) Fortuna  ​
Kurs na Greka rośnie więc to bardzo dobra wiadomość. Gorsza polega na tym że linie wystawione na wszystkie pozostałe rzeczy są bardzo zbliżone i nie czuć w ogóle aby Niemiec był traktowany jako faworyt w tym spotkaniu. Ciężko się dziwić. Zastanawia mnie w ogóle fenomen ustawiania Niemca jako delikatnego faworyta. Nawet ranking jest w tym przypadku po stronie Greka. Co prawda jedna pozycja ale jednak. Rozumiem, że czar pokonania samego Rafaela Nadala i świetna dyspozycja serwisowa zadziałała na wyobraźnie bukmacherom. Chciałbym jednak jedną rzecz zauważyć, o ile faktycznie Zverev świetnie serwisował o tyle nie zgodzę się zupełnie z tym, że Alexander pokonał Nadala. Nadal pokonał sam siebie. Hiszpan był zupełnie zagubiony. Jego serwis jeżeli można było jego serwis nazwać serwisem Nadala w ogóle nie funkcjonował. Hiszpan nie potrafił w ogóle wygrać gema przy swoim serwisie. Jego uderzenia po forehandzie wyglądały jakby uderzał na 50%. Do tego strasznie czytelna gra a w momentach gdy osiągał przewagę na korcie podczas wymiany, nagle oddawał ją rywalowi tak aby ten mógł przeprowadzić egzekucje. Nadal zagrał jak prawdziwy emeryt. Bez sił, bez pomysłu bez elementów zaskoczenia. Dodanie większej rotacji do uderzeń nic nie dało. Nawet jego słynny serwis wyrzucający na zewnętrzną stronę kortu niewiele pomógł, ponieważ jego serwisy nie miały zupełnie mocy do tego dochodzi duży zakres ramion Alexandra. Możemy tłumaczyć Hiszpana problemami z mięśniami brzucha, możemy tłumaczyć Hiszpana zupełnym niezaakceptowaniem nawierzchni przez niego (nie jest tajemnicą, że Hiszpan nie lubi i nie idzie mu gra w hali). Nie zmienia to faktu, że Alexander Zverev pokonał Nadala głównie dzięki jego bezradności, ponieważ o ile można tłumaczyć znakomitą dyspozycję serwisową Niemca o tyle nie można wytłumaczyć przegrywanie gemów po kolei przy swoim serwisie przez Hiszpana. Nie wiem czy chociaż jeden gem Rafa wygrał bez problemu przy swoim serwisie. Jeżeli chodzi o Greka, zaskoczył mnie bardzo swoją inteligentną grą w meczu z Rosjaninem, który z kolei grał praktycznie przez cały czas siłowo. Stefanos zmieniał tempo i sposób rozgrywania piłek. Widać, ręke jego taty Apostolosa. Widać, że Stefanos przyjechał tutaj z planem. W tym roku dwukrotnie ogrywał Zvereva, co prawda nie były to spotkania w hali ale jak widać ciężko traktować Stefanosa chociażby po wynikach bezpośrednich jako dooga w tym meczu. W mojej ocenie Grek miał silniejszego rywala w swoim pierwszym spotkaniu niż Niemiec. Należy wspomnieć, że Zverev potrafi robić seryjnie błędy podwójne przy serwisie, i fakt że udało mu się super serwować podczas meczu z Nadalem, nie jest gwarancją że będzie tak samo pięknie ze Stefanosem, który na pewno będzie częściej wygrywał gemy serwisowe. Mecz z pewnością będzie zacięty a Niemiec na pewno sobie więcej raz pobiega po korcie niż w meczu z Nadalem. Tak jak wspomniałem, Grek bardzo urozmaica zagrania. Zmęczony Zverev będzie miał więcej okazji do podwójnych błędów. Do tego dochodzi fakt pokonania Nadala i presja aby pokazać się znowu z wyśmienitej formie. Zwycięstwo da awans jednemu lub drugiemu tak więc obaj pójdą na całość. W mojej ocenie to Grek powinien wygrać. 


-------------------
ATP finals 
1. Dominic Thiem over 10,5 gems (1,78)   
2. Dominic Thiem over 9,5 gemów  (1,70)   
3. Rafael Nadal (1,46)   
4.Dominic Thiem over 7,5 gemów  (1,51)   
5.over 20,5 gemów (1,72)   
6. Stefanos Tsitsipas (1,99)  
 
Otrzymane punkty reputacji: +107
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Zaczyna się czas, gdzie obstawianie meczów trójki młodych ( Grek/Niemiec/Rosjanin ) z trójką wielkich ( Serb, Szwajcar, Hiszpan ) to niezła loteria. Federer grał bardzo słabo z Thiemem, a Nadal wyglądał jak facet, który dzień po RG wszedł nagle do hali na hard. Uderzenia na 30% mocy oraz mnóstwoooo niewymuszonych błędów. Nie pamiętam kiedy oglądałem tak słabego Nadala wcześniej...Zverev grał jak automat...serwis perfekt, uderzenia mocne i dokładne. Djoko wczoraj też miał w sumie ten meczu już wygrany, ale przegrał aż 3 swoje serwisy w TB pod rząd w absolutnie najważniejszym momencie meczu....Dziwne to trochę, ale tak to już jest.

Dziś ciekawy mecz Nadala z Medwiediewem. Myślę, że tu warto grać seta Nadala. No jakoś nie mogę uwierzyć, że taki wyjadacz po dwóch meczach mędzie miał 0:4 w setach....To aż niemożliwe jest. Rosjanin też z formą teraz bez szału. Nadal w tym meczu ze Zverevem to wyglądał jakby coś mu było tego dnia. Zero mocy w uderzeniach, zero ognia na tym kurcie. Myślę, że dziś będzie dużo lepiej.

Nadal set @ 1,48

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Nadal - Miedwiediew 2 @1.74 1xbet  ( 5-1 i meczowa w 3secie nie wystarczylo) 
Obejrzalem pierwsze spotkania obu Panow. Mecz Rosjanina z Grekiem stał na bardzo dobrym poziomie. Z kolei mecz Hiszpanowi kompletnie nie wyszedl. Sam po meczu przyznał, że nic mu nie dolega, wiec zrzucac na kontuzje nie ma sensu. Nadal i hala to nie jest dobre połączenie. W dodatku Piłki sa dość ciężkie, więc te Świdry Nadala nie robią w Londynie takiej krzywdy rywalom, jak w poprzednich turniejach. Wczoraj pobralem Miedwiediewa po kursie 2.10 i moim zdaniem jesli obaj panowie zagraja na podobnym poziomie jak w pierwszych swoich meczach to zwycięzca może być tylko jeden i bedzie nim Rosjanin. 
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Witam

Nadal - Miedwiediew 1 @ 2,21 fortuna    

Kursy na ten mecz i poprzednie wpisy sprowokowały mnie do założenia konta.
Nadal 2,21  -  Jak często zdarzają się tak wysokie kursy na prawdziwych herosów sportu. Tu jest nie ważne czy Nadal to wygra czy nie. Może nawet przegrać, ale kiedy stawiać na Nadala i szukać zysku? Po kursach 1,1 czy po 2,21 ? Jak często takim zawodnikom nie wychodzi mecz - raz na ile razy? Nadalowi poprzedni mecz nie wyszedł. Miał gorszy dzień, ale umiejętności nagle nie stracił. Ten mecz trzeba po prostu grać na Nadala. Tak samo jak każdy mecz Djokovica, Federera, w których kursy na nich są tak duże. statystycznie będziemy do przodu.

Nadal   2:1 
No i to jest własnie to, dlaczego po takich  dużych kursach należy stawiać na Nadalów, Federerów i Djokoviców.
Nadal wychodzi ze stanu 1:5, broni piłkę meczową i wygrywa przegrany mecz - dlaczego? Bo Nadal to Nadal a Deniłek to jednak... nie Nadal. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Tsitsipas-A.Zverev 2 @1.85

Co prawda nie jestem wielkim fanem Niemca, ale ide tu w jego kierunku. W Azji na pewno bym tak nei postawil, ale tutaj jednak sytuacja sie zmieniła. Zverev z Nadalem zagral chyba najlepszy mecz w tym roku i wszytsko wskazuje, ze jest bliski optymalnej formy. Pierwzy seriws Zvereva byl dla Nadala po prostu ne ido ugryzienia i Niemeic serwowal jak maszyna, co spowodowalo, ze nie musial w meczu nawet brobic jednego break-pointa.

Ciezko bedzie powtorzyc Zverevowi taki sukces jak trium w ubieglorocznych fianlach, ale trzeba przyznac tez, ze Zverevowi chyba jednak bardzo pasuja te korty w Londynie do jego gry. Ktorys tenisista dzis tu awansuje juz dalej i mysle, ze bedzie to Niemiec.

 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom