>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja tam dałem za drobne x2 w derbach Lizbony po @ 2,15. Sporting wymeczony po pucharach, a może się uda? :) KTF!
Edit live
Vietto już 2 załadowal więc lipa z typu...
Edit
FT 2-0   
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Canucks - Devils (rozpoczęcie za kilka minut)
Canucks over 0.5 w 1T @1.52 2j  
Canucks -0.5 w 1T @2.4 1j  

Florida dała to Canucks zabrało, proste.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Arabia Saudyjska start 15:30
Nie będę łamał klawiatury na nazwy zespołów w każdym razie

under 2.5 gola  @ 2.20    STS
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Na 16.30 Bulgaria
Dunav Ruse wygra lub zremisuje
2.00 etoto 
Lekko ale po przejrzeniu kilku forum podobne odczucie jak ostatnio z meczem Realu Sociedad
Tsarsko Dunav 1:2   
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
S 766

szeffb

Użytkownik
Karlsruher - Aue Over 2,5 
@1,75

Panowie i Panie. Przyjaciele i wrogowie... Stawiajcie domy, samochody i swój dorobek życia na ten mecz
????

A tak serio.. Dla mnie naprawdę mega mocny becior i załadowany pod korek każdemu polecam uwierzcie na słowo i załadujcie równie mocno a do 23 zarobienie będziemy????
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
cytat z dnia 11 listopada 2019 18:30 przez szeffbKarlsruher - Aue Over 2,5 
@1,75

Panowie i Panie. Przyjaciele i wrogowie... Stawiajcie domy, samochody i swój dorobek życia na ten mecz
????

A tak serio.. Dla mnie naprawdę mega mocny becior i załadowany pod korek każdemu polecam uwierzcie na słowo i załadujcie równie mocno a do 23 zarobienie będziemy????
Nie neguje typu i życzę powodzenia.  Dla mnie jednak zbyt oczywiste, dwie overove druzyny, kursy spadają, duzo osob to gra przy skromnej ofercie w poniedziałek. Nie twierdzę że nie wejdzie bo nie jestem nieomylny ale nieraz przekonalem sie, że jak grają dwie overove drużyny to mecz kończy sie underem. Moze dziś bedziesz mial rację bo wrzucasz dobre typy, zobaczymy. Każdy zdecyduje sam co zrobic;) 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom