>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Uwagi, skargi, pytania

karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Co do pierwszego pytania, to niech wypowie się @majekx
@waldi1979 czy możesz utworzyć dział dla tego typera w konkursach? 
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
cytat z dnia 4 listopada 2019 18:05 przez karciarzCo do pierwszego pytania, to niech wypowie się @majekx
@waldi1979 czy możesz utworzyć dział dla tego typera w konkursach? 
karciarz a dlaczego dla typera [o mnie chodzi tylko?]w konkursach, jeżeli jest  dział KONKURSY  to lepiej było by gdyby temat tam był po to jest temat`` konkursy``
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Witam,

Pary konkursowe podawane są zwykle koło środy-czwartku.
Zwykle staram się minimum 24h przed startem kolejki (zwykle koło środy-czwartku). Z tym że spotkanie konkursowe może odbywać się np w niedzielę.

Pozdrawiam.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
cytat z dnia 4 listopada 2019 18:49 przez majekxWitam,

Pary konkursowe podawane są zwykle koło środy-czwartku.
Zwykle staram się minimum 24h przed startem kolejki (zwykle koło środy-czwartku). Z tym że spotkanie konkursowe może odbywać się np w niedzielę.

Pozdrawiam.
Ok. czyli zestawienie pary sprawdzać w dziale piłkarskim AUSTRALIA. Może tak być :)
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 4 listopada 2019 22:30 przez emce15Przez tyle czasu konkurs odbywał się w zakładce Australia i pytanie jednej osoby, spowodowała przeniesienie na saaaam dóóół forum. By żyło się lepiej????
nie dlatego, od jakiegoś czasu wszystkie konkursy są w dziale Konkursy Bukmacherskie, nawet te mini konkursy, gdzie były do wygrania freebety czy kasa. Były wcześniej zarzuty, że takie posty konkursowe robią zamieszanie, ponieważ wiele osób obserwuje różne ligi, dostawali powiadomienia, że zostały dodane nowe wpisy do Premier League, La Liga itd, wchodząc w dział okazywało się, że nie są to żadne analizy tylko typy konkursowe, które przeciętnego użytkownika nie interesowały w ogóle.
U góry na belce masz zakładkę Konkursy, która przenosi Cię prosto do działu, więc nie musisz scrollować całego forum, żeby się tam dostać, a jeżeli nie chcesz przegapić dodania posta konkursowego to tak jak napisal @karciarz zaznacz obserwowanie działu i będziesz dostawał powiadomienie o każdym nowym wpisie w dziale.
 
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Spoko odnaleźć dział i konkurs nie jest problemem. Chodzi mi tylko o "zakladke" Australia, która nie była wg. mnie zwykłym działem, między innymi dlatego jestem w nim na bieżącą. Grupa osób która operuję przy tej lidze, spowodowała, że chętnie się zagląda, a niestety podzielenie tego, może spowodować zmianę na gorsze. Choć mam nadzieję, że nie ???? pozdrawiam
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Myślę że za mało czasu. Proponuję aby zostawić jak jest i poprostu brać typy gdy mecz będzie rozegrany, lub drugie wyjście. Rezygnacja z kolejki konkursowej.

Najlepiej jak by zgodę wyrazili wszyscy typujący.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 8 lutego 2020 09:09 przez majekxMyślę że za mało czasu. Proponuję aby zostawić jak jest i poprostu brać typy gdy mecz będzie rozegrany, lub drugie wyjście. Rezygnacja z kolejki konkursowej.

Najlepiej jak by zgodę wyrazili wszyscy typujący.
uważam, że najsprawiedliwiej dla wszystkich będzie jeżeli ten mecz zostanie normalnie rozliczony w momencie jak zostanie rozegrany, a czy to będzie za 2 dni, tydzień czy miesiąc nie ma w sumie znaczenia, reputację przyznamy normalnie, a punkty do generalki nie przepadną, dla mnie to optymalne rozwiązanie, podanie innego typu na jutro odpada, ponieważ nie wszyscy mogą zdążyć oddać swoje typy, a całkowita rezygnacja będzie ze stratą dla tych osób, które staną na podium w tej kolejce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Do góry Bottom