>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik

Winnipeg Jets - Vancouver Canucks 
Vancouver Canucks + dogrywka i karne (2,09) Pinnacle  ​
Zgadzam się z @rasijskij co do underu bramkowego w tym spotkaniu i w sumie myślę, że nawet under 6,5 bramek także powinien wejść patrząc na wyniki czysto statystycznie. Nie będę w żaden sposób ujmował natomiast wyboru Winnipeg Jets jako zwycięzcy. Ja po prostu podaje typ odwrotny, ponieważ z mojego punktu widzenia czarna seria Orek w bezpośrednich starciach z Jets trwa już zdecydowanie za długo. Do tego dochodzą dwie porażki z rzędu. Zespół z Kanady na pewno jest podrażniony taką sytuacją i myślę, że pomimo super serii Jets i logicznemu podejściu na ich zwycięstwo dzisiaj będzie odwrotnie. Polecam wejść w typ razem z karnymi i dogrywką. Vancouver ma dobrą defensywę chociaż jak wspomniał kolega wyżej Winnipeg mają na nią patent. Zgadza się, mieli na nią patent ale czy tak będzie teraz? Mam poważne wątpliwości, ponieważ ich ostatnie spotkanie skończyło się zaledwie wynikiem 1:0, do tego bramka padła w trzeciej tercji. Według mnie Orki podejdą zmobilizowane do meczu po pierwsze aby przerwać serie dwóch porażek a po drugie odczarować mecze z Winnipeg. W ostatnim meczu z Jets pokazali, że już byli blisko. Uważam, że biorąc pod uwagę brak logiki często w wynikach hokejowych, kurs jest dobry i warto spróbować. 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ottawa Senators - Carolina Hurricanes
      Ottawa Senators ML + Under 7,5 bramki @3,30 Unibet      ​
Dzisiaj również kusiło mnie Buffalo, ale nie będę ładował w nich pieniędzy jednak dzisiejszej nocy liczę na dwójkę underdogów. Pierwszym z nich jest ekipa z Ottawy. Patrząc na ostatnie pięć spotkań każdej z drużyn lepszym bilansem o dziwo mogą pochwalić się Kanadyjczycy. Trzy zwycięstwa z drużynami z "niższej półki" i dwie porażki z solidnymi Bruins i Isles. Huragany dwa zwycięstwa z Detroit i Flames i trzy porażki z Rangersami, Devils i Flyers, więc również średnio mocne zespoły. Myślę, że gospodarze mogą sobie dzisiaj poradzić z Canes, którzy od trzech spotkań nie mogą zdobyć nawet punktu. Z drugiej strony dzisiaj jest odpowiedni moment na przełamanie serii trzech porażek dla gości. Wydaje mi się jednak, że kurs jaki proponują na Sens warto zagrać. Z pewnością lepiej niż około 1,5 na Canes ML...

  
San Jose Sharks - Nashville Predators
      San Jose Sharks ML + Under 7,5 bramki @2,75 Unibet      ​
Rekiny może nie mogą się pochwalić zwyciężeniem drużyn z czołówki, ale dwa zwycięstwa z rzędu po tak długiej serii porażek wskazują na to, że złapali nieco wiatru w żagle. Preds ostatnimi czasy w sumie nie radzą sobie najlepiej. W pięciu ostatnich spotkaniach odnieśli tylko dwa zwycięstwa (Detroit i Hawks), więc nie bardzo jest się czym chwalić. Poza tym Rekiny mogą pamiętać niedawną porażkę w Nashville (2:5) za którą spróbują wziąć odwet. Rekiny potrafią grać u siebie z Preds, a w spotkaniach z udziałem tych zespołów najczęściej wygrywają gospodarze.

 
Buffalo Sabres - Tampa Bay Lightning
  Buffalo Sabres ML + Under 7,5 bramki @3,15 Unibet  ​
W ostatniej chwili jednak gram rewanż Sabres. Kolega @pepo1990 rozwiał moje wątpliwości i kurs warty ryzyka. Dzisiaj Vasilevskiego zmieni drugi bramkarz, a Buffalo nie wyglądało wczoraj źle jeśli się postarali. Mecz za chwilę, więc bez pisaniny.

Edit// Mały plus już jest dzięki Sens. Czekamy na Sharks.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja na dziś jakoś bez wielkiego pomysłu i kombinowania. Jedna opcja typowo na logikę więc w NHL  może być to zawodne, ale dziś pogram Habs. Grają przeciwko LAK, nie wiem czy nie najsłabszej ekipie ligi, wydaje sie, że na pewno najsłabszej na Zachodzie, wiekowej, bez pomysłu i bez solidnej bramki. Dziś znów Quick, średnia traconych bramek 4,4, obrony na poziomie 0,859, bardzo słaby sezon  jego wykonaniu, na 9 gier 2 razy zjechał wygrany. Po drugiej stronie pierwszy goalie Price, średnia traconych 2,76 obrona na poziomie 0,912, solidny bramkarz, mocny punkt gospodarzy. Bez osłabień w pierwszych kluczowych liniach. habs grają hokej na swoim poziomie, myślę że będa kręcić się w walce o dziką kartę, dla LAK nie widać nadziei na ten sezon. Kończą dziś trip po Kanadzie i wracają do siebie, dwie porażki Toronto, Ottawa i wydaje sie że nie ma żadnych przesłanek by dziś bylo inaczej. Habs u siebie bilans 4-3 więc może nie są hegemonem swojego lodu, ale zatrzymali między innymi Boston i Toronto. LAK na wyjeździe bardzo słabo bilans 2-7 u siebie coś tam potrafią niektórych zaskoczyć w pojedynczych spotkaniach ale na wyjazdach dramat.

Habs RT @1.78  
Habs/+4,5 @2,12  
Habs -1.5 @2,21  
Habs -2.5 @3,1  
 
Poza tym spróbuję jeszcze drobnymi ustrzelić jakiś remis. Bez opisywania próbuję zagrać X w dwóch spotkaniach

Coyotes - Wild X @3,9  
Avs - Jackets X @4  

I interesuje mnie jeszcze spotkanie Pens - Hawks, logika przemawia za Pens jednak akurat to jedna z tych par, gdzie mamy dziwną prawidłowść h2h i dominację Hawks w tych spotkaniach nawet jak byli bez formy więc typowo dla zabawy za małą stawkę. Oczywiście jedyne co przemawia za gośćmi to właśnie bilans spotkań, wszystko inne po stronie gospodarzy i może w końcu klątwe Chicago przełamią więc nie polecam tego grać

Hawks/+5,5 @6  
Hawks -1,5 @5,6  

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
NYR - FLA
  New York Rangers ML @2,02 Unibet  ​
Nie rozumiem za bardzo dlaczego faworytem w tym spotkaniu są goście. Rangersi radzą sobie całkiem nieźle. Lundqvist ostatnio zagrał fenomenalny mecz. Pantery natomiast zagrają back to back, bez podstawowego bramkarza i po dwóch porażkach z rzędu. Stawiam na gospodarzy. 
DET - VGK
      Detroit Red Wings ML @2,50 Unibet      ​
Mógłbym w sumie skopiować kilka powyższych zdań i pasowały by do tego spotkania. Detroit dobry mecz z Bruins (4:2). W zespole świetnie odnalazł się Fabbri, który strzelił w swoim debiucie dwie bramki natomiast Vegas zagrają back to back z Subbanem w bramce i będzie to dla nich czwarty mecz w delegacji.

Jednak Detroit ratuje plan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Weekend tylko przy tel wiec krotko ale też miałem napisać o NYR że to dla mnie niezrozumiałe wystawienie kursów. Też dzis z wyżej wspomnianych powodów  idę w stronę gospodarzy ale próbuje ofensywnie

NYR @2.55  
NYR -1.5 @3.5  
NYR/+5.5 @3.75  

Co do Vegas nie gram spotkania kurs za niski, choc pewnie nawet z Subbanem są w stanie to spokojnie wziąc. Nie oglądałem Detroit z Bostonem więc może przeszli jakaś wielka odmianę bo wcześniej grali naprawdę słabo w ostatnim czasie
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Winnipeg Jets - Dallas Stars ML, 2.00   

Wczoraj stawiałem w 4 meczach na drużyny nie będące faworytami - i weszły wszystkie. dzisiaj idę za ciosem, tym bardziej, że Dallas ostatnio prezentuje się bardzo dobrze - 4 kolejne wygrane, w tym 2 razy z Colorado i raz z Montrealem. Jets grają mocno w kratkę, przeplatają zwycięstwa i porażki, do tego ostatnie 6 spotkań to 4 dogrywki. Dallas od 12 meczów bez remisu. Typ oparty w głownej mierze na tym, że wyżej cenie Dallas.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Chicago Blackhawks- Toronto Maple Leafs Over 6,5@2,15  

Nie gram generalnie przeciwko swojej druzynie ale w związku z tym ze dziś w druzynie Leafs nie zagra Mitchel Marner który jest podstawowym zawodnikiem tej ekipy. W swoich trzech sezonach w NHL opuścił tylko 3 spotkania. Dodatkowo po powrocie Tavares nie gra jeszcze tak jak potrafi wiec z związku tymi faktami gram w tym spotkaniu Over. Ostatnio ekipy te grają wprawdzie underowo ale ich ostanie 5 z 7 spotkań to Over 5,5. Dodatkowo Over w pierwszej tercji @1,65
  
NHL 3-3 / -1,25
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
cytat z dnia 10 listopada 2019 22:35 przez elmisterioChicago Blackhawks- Toronto Maple Leafs Over 6,5@2,15

Nie gram generalnie przeciwko swojej druzynie ale w związku z tym ze dziś w druzynie Leafs nie zagra Mitchel Marner który jest podstawowym zawodnikiem tej ekipy. W swoich trzech występach w NHL opuścił tylko 3 spotkania. Dodatkowo po powrocie Tavares nie gra jeszcze tak jak potrafi wiec z związku tymi faktami gram w tym spotkaniu Over. Ostatnio ekipy te grają wprawdzie underowo ale ich ostanie 5 z 7 spotkań to Over 5,5. Dodatkowo Over w pierwszej tercji 
na pewno grasz over? pytam bo napisałeś tak, jakby niska forma Tavaresa i brak Marnera przekonywały się do grania overa, co chyba nie ma sensu?
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Jak da się zauważyć w wielu meczach kiedy brak jest podstawowych zawodników odpowiedzialnych za ofensywę to inne linie lub zastępcy przejmują to zadanie. Często się zdarza ze w takich meczach wiec padaj overy. Jednak każdy podejmuje sam decyzje w zarządzaniu swoimi pieniędzmi. 
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Dallas poległo w dogrywce.

Drugi typ na dziś to:

Chicago Blackhawks ML - Toronto Maple Leafs, 2.00  

Dlaczego tak? Kolega wyżej wskazał na absencję Marnera, który poślizgnął się wczoraj i dziwnie wykrzywił nogę, ledwo dotoczył się do ławki rezerwowych, a do tego Tavares faktycznie jeszcze nie wszedł na najwyższe obroty. Gram gospodarzy, bo ostatnio sprawiaja duzo lepsze wrażenie niż wcześniej, wygrali wyjazd do Ducks 3:2 (OT), potem porażka z Sharks 2:4, ale wygrana z Canucks 5:2 u siebie, ostatni mecz to porażka 2:3 po karnych z Penguins, gdzie Chicago prowadziło już 2:0 .. no ale dali sobie to wydrzeć.

Gospodarze jak już w tym sezonie wygrywają, to u siebie: wygrali 5 spotkań w ogóle, w tym 4 u siebie. Bilans u siebie to 4-5, więc nie ma dramatu. Goście na wyjazdach 3-3.

Toronto od kiedy pamiętam to ekipa, która już już w tym sezonie ma grać w czubie tabeli i dojść daleko w playoffach, ale średnio im to wychodzi. Nie przeszli w ostatnim czasie nawet jednej rundy playoff. I ten sezon zaczęli zgodnie z tym opisem - bardzo w kratkę - w ich meczach pada dużo goli, dobrze się to ogląda, potrafią grać efektownie - ale nie efektywnie. Sezon mają bardzo równy - tyle wygranych co porażek: 9-9, strzelonych goli 60, straconych 57. Chicago to ekipa własnego lodowiska, jest na nich dobry kurs, więc idę za ciosem i stawiam przeciwko Toronto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Dzisiaj mam więcej czasu to dopisze jeszcze jeden mecz:

Boston - Flyers over 6 goals., 1.84  

Boston w tym sezonie przy linii 6 goli:

8 razy over, 5 razy zwrot, 4 razy under.

Flyers w tym sezonie przy linii 6 goli:

8 razy over, 8 razy under.

Ostatnie 10 meczów Bostonu to wyniki: 3:4, 3:4, 4:2, 3:0, 7:4, 5:1, 5:2, 6:4, 4:5, 2:4. 42 gole , co daje średnia 4,2 na mecz.
Ostatnie 10 meczów Flyers to wyniki: 6:2, 4:1, 7:4, 3:5, 1:7, 4:3, 3:4, 4:1, 3:2, 3:2, 38 goli, co daje średnia 3,8 na mecz.

W straconych średnie również wysokie, Boston 30 straconych, 3,0 na mecz, Flyers 29, 2.9 na mecz.


 
 
gretzky 19

gretzky

Użytkownik
Washington Capitals - Arizona Coyotes
Typ: over 5.5 bramki
Kurs: 1.75   

Caps zwyciężyli  9 na 10 ostatnich meczy. W każdym z nich widzieliśmy mocno ofensywną grę przy dobrej skuteczności.

Washington Capitals - średnia bramek na mecz: 6.8
Arizona Coyotes - średnia bramek na mecz: 5.0

Ostatnie 12 spotkań drużyny z Waszyngtonu pokrywało linię 5.5. Mam nadzieję, że Kojoty mimo świetnej formy Caps nie oddadzą łatwo tego meczu i ustrzelą od siebie co najmniej 2 bramki. Spodziewam się otwartego meczu i częstego wyciągania krążka z siatki.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Washington Capitals - Arizona Coyotes
  Washington Capitals ML + Arizona powyżej 1,5 bramki @2,55 Unibet  
Coś ostatnio te dogrywki mnie dręczą często.
Dzisiaj taka kombinacja. Stołeczni w niesamowitym gazie. W ostatnich dziesięciu spotkaniach tylko jedna porażka. Kojoty natomiast w ostatnim tygodniu trochę gorzej, bo do dzisiejszego spotkania przystąpią po trzech przegranych z rzędu. Wydaje mi się, że Capitals są w stanie wygrać ten mecz w czasie regulaminowym, ale nie będę nadużywał szczęścia. Goście powinni ustrzelić dzisiaj co najmniej dwie bramki dlatego, że Stołeczni tylko w trzech spotkaniach w obecnym sezonie nie pozwolili przeciwnikom trafić do swojej siatki mniej niż dwukrotnie, a Kojoty rzadko ostatnio tych dwóch bramek nie strzelają. Poza tym w bramce Caps stanie dzisiaj Samsonov, który mimo niezłej statystyki popełnia błędy. Po drugiej stronie w bramce Raanta, który więcej boryka się z kontuzjami niż gra i liczę również na kilka trafień gospodarzy.
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Ottawa Senators

Dla mnie kursy na to spotkanie to zagadka.
Carolina przegrała ostatnie 4 mecze i to bez ani jednej dogrywki, wszystkie różnicą co najmniej 2 bramek.
3:5 z Devils, 1:4 z Flyers, 2:4 z Rangers i 1:4 z ... Ottawą. Po drużynie, która wygrała pierwsze 5 spotkań tego sezonu nie ma chwilowo śladu. Od tamtej serii Canes rozegrali 12 spotkań, z których wygrali tylko 4. Ostatnie porażki to wszystkie z zespołami, które były niżej w tabeli (teraz Flyers są od nich wyżej, ale reszta nadal w dole tabeli).

Ottawa z kolei wygrała 4 z ostatnich 6 spotkań, przegrali z liderującymi konferencji Bruins 2:5 i drugimi w tabeli Islanders 1:4. Ogólnie widać wyraźną poprawę w ich grze w stosunku do początku sezonu.

No i ostatni mecz - w Ottawie w niedziele, gdzie Carolina grała może i nie najgorzej, ale marna pierwsza tercja (0:3) sprawiła, że mecz był przegrany.

Biorąc pod uwagę powyższe - zdając sobie sprawę, że możliwości Caroliny są zdecydowanie wieksze niż Senators i pewnie w 7/10 spotkaniach oni by wygrali, to przy takich kursach żal nie spróbować zagrać na gości.

Senators ML , 3.10  
Senators +1,5 , 1.88  

8:2...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Washington Capitals - Arizona Coyotes
Typ: remis
Kurs: 4,30
Bukmacher: STS
Analiza:

Washington Capitals to jest obecnie najlepsza drużyna w tabeli biorąc pod uwagę całe NHL. W 18 meczach zgromadzili aż 29 punktów. Ich forma jest świetna, gdyż wygrali sześć ostatnich spotkań, a na 11 ostatnich zwyciężyli aż 10. Do tego mają serię jedenastu spotkań bez porażki w regulaminowym czasie gry. Teraz przyjdzie im się zmierzyć u siebie z dość przeciętną drużyną jaką jest Arizona Coyotes. Wszystko wskazuje na łatwe zwycięstwo gospodarzy, ale w NHL nie ma pewniaków i właśnie w takich meczach lubią się zdarzać niespodzianki. Mam przeczucie, że w tym spotkaniu do wyłonienia zwycięzcy potrzebna będzie dogrywka, a może nawet rzuty karne. Washington Capitals jest drużyną, która w ostatnim czasie remisuje bardzo często. Na siedem ostatnich spotkań Capitals zanotowali aż cztery remisy. W tym meczu z Arizoną Coyotes również czuję remis w regulaminowym czasie gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
gretzky 19

gretzky

Użytkownik
Boston Bruins - Florida Panthers
Typ: Boston Bruins
Kurs: 2.00   

Na dziś proponuje wygraną Bostonu w regulaminowym czasie. Miśki po świetnym początku sezonu lekko opadły z formy, mimo to na własnym lodzie nadal imponują statystykami (7-2). W poniedziałek, po dwóch wyjazdowych przegranych, widzieliśmy bardzo wyrównany pojedynek, gdzie ostatecznie Boston uległ lotnikom w karnych. Myślę, że dzisiaj gospodarze będą mieć więcej szczęścia i przerwą pasmo 3 gier bez zwycięstwa.

Opcjonalne typy:
Pastrnak strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym)  @2.05   
Dokładny wynik 4:2 @18.00   
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Montreal Canadiens- Columbus Blue Jackets
Montreal RT @1,85  /2U/  
                  

Główny typ na dziś to spotkanie w Bell Centre w Montrealu. Gospodarze maja bilans spotkań 9-5-3 w tym sezonie w tym wygrali w swoich 5 z 7 spotkań. ich statystyki a dokładnie srednia to 3,58 GG i 3,17GA. Do tego spotkania przystepuja po po serii 3 zwyciestw na swoim lodzie i w ciagu ostatnich 7 spotkań z których jak wspomniałem wygrali 5 odprawili z kwitkiem takie ekipy jak Vegas czy Bruins. Dziś nie sadze aby ekipa z Columbus która prezentuje sie bardzo słabo, której staystyki sa mało zachwycajace /3-5-2/ wygrała to spotkanie. Dodatkowo w bramce Kurtek dziś wystapi po raz 5 w tym sezonie łotysz Elvis Merzlikins który został sciągniety z Cleveland z AHL. Jego staystyki w tym sezonie nie powalaja GAA 3,91 i 88,2% skuteczności.

Dodatkowo gramy
Montreal win 1P @2,51 - 1U                           -1
over 6,5 w Nowym Jorku @2,21 - 0,5U            -0,5
oraz Draisaitl strzeli @2,11 - 0,5U                 +0,5

NHL 4-6 / -4,25
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja tak jak kolega powyżej też dziś idę mocno w Habs, do tego handi -1,5 za @2,3 i 1/+4,5 za @2,25. Wszystko już zostało opisane więc sie nie będę rozpisywał na temat tego spotkania.

Jednak dodatkowo zainteresowało mnie spotkanie w Nowym Jorku i dysproporcja kursów jaka wystepuje po wzrostach na NYR. Spróbuję zagrać gospodarzy, ktorzy nadal bez Zibanejada, jednak maja kim porażka z Bruins. nie wyglądają na jakąś super formę, a obecnie wypada im Crosby, do tego nadal brakuje punktującego z pierwszej linii w obronie Letanga. Wydaje mi sie, że gospodarze mogą dziś to spotkanie ogarnać na swoją korzyść więc delikatnie spróbuje pograc.

NYR ML @2,23   
NYR RT @3,05  
NYR -1,5 @4,15  
NYR/+5,5 @4,5  

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj też sobie upatrzyłem dwa spotkania. Montreal jakoś mi "brzydko pachnie", więc zostawiam. Podobnie jak kolega @pepo1990 spróbuję Rangersów, ale już nie będę się produkował. Ryzykowna gra przynosi mi więcej korzyści niż bezpieczne zakłady co pokazało dzisiejsze KHL, więc do zakładu ML dodam tylko opcję, że obie ekipy strzelą co najmniej dwie bramki. Drugie spotkanie to mecz w St. Louis. Kojoty wczoraj ciężki mecz z Caps. Utrata dwubramkowego prowadzenia, ale koniec końców mecz zakończony zwycięstwem. Dzisiaj będzie trudniej o punkty. Yotes po stosunkowo dalekiej podróży zagrają z zespołem, który jest niepokonany od siedmiu spotkań i od czterech u siebie. Wydaje mi się, że ta seria jeszcze dzisiaj się nie skończy. Ze względu na obsadę bramek (Binnington i Kuemper) do zakładu dorzucam under.


  
New York Rangers - Pittsburgh Penguins
      Rangers ML + Obie strzelą co najmniej dwie bramki @3,25 Unibet      


St. Louis Blues - Arizona Coyotes
  Blues '60 + Under 5,5 bramki @3,70 Unibet  
Blues chyba uwielbiają w dogrywki.

 
 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 12 listopada 2019 23:07 przez rasijskijMontreal jakoś mi "brzydko pachnie", więc zostawiam.
A mi natomiast jakoś dziś "brzydko pachnie" St. Louis, ciekawe u kogo się "brzydki zapach pojawi";) jakoś cały czas gra St. Louis mnie nie przekonuje, ciągle się przez te spotkania prześlizgują jakoś i biorą 2 pkt, ale dominacji nie ma. Choć dziś na pewno mają handicap w postaci tego, że Kojoty po długiej podróży i B2B, ale nie dziwie się jak tutaj będzie remis. Calkowicie odpuszczam spotkanie.

Luźno jeszcze rzucę, że dziś myślę, że Preds i Wild wezmą na wyjazdach po 2pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom