>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 51: Pudzianowski vs. Jun

Status
Zamknięty.
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Pudzian to już dziadek sobie dorabia jak może pewnie to jego ostatnia walka na tym poziomie i potem w kraju z jakimś ogórem i pożegnanie zwłaszcza że ostatnio dobrze mu idzie w biznesie hotelarskim xD
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 9 listopada 2019 01:12 przez kibic-zwierzeNieźle. 
No ja mam pogranego Juna w Fortunie jak się pojawiło za ponad 2 więc ciekawe aczkolwiek przy 1.70 nie specjalnie widzę value na Erko. Natomiast nie rozumiem typowania Pudziana tutaj po jakimkolwiek kursie.

W fortunie za to Jun 2.19. Dziwne rzeczy. 
​​​​​​
To żarty jakies sa? Kim wogole jest jun? Z kim on wogole walczyl. Przecież to jest amator ktory jeszcze nie ma pojecia o sztukach walki a jeszcze niedawno walczyl w freaku z aktorem.  Pomijam juz fakt ze wlasnie z tym aktorem do momentu lucky puncha szlo mu dosc srednio.pudzian moze juz emeryt ale siedzi w tym juz 10 lat i o biciu sie pojecie ma. Trzeba sie czegos chyba nalykac zeby juna grac 
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Ten amator to moze byc nowy Pudzianowski taka lokomotywa napelniajaca chale i portfele wlodarzy KSW...Jednego raczej jestem pewny ta walka nie powinna dosc do decyzji bo obaj w 3 rundzie moga sami pasc i sie przewrucic z braku tlenu paliwa w baku ale do tego dluga trudna droga Chlopaki juz wiele w temacie napisali obaj maja pewnie wiecej wat niz zalet ale obaj moga wygrac. Pudzian jak szybko sprowadzi to chyba ubije bo fizycznie mimo braku techniki to jest kot i mlotki umie wyprowadzac  ale minusy to cardio, 2 lata bez wygranej walki -wiek i ostatnio kontuzja...Jun robi postepy ale wolno patrzac na wiek  i czym sie wczesniej zajmowal to...normalna sprawa niezle kopie i tutaj moze byc to jakis argument po jego stronie jest nie porozbijany bardziej chce i wydaje mi sie ze tutaj nie do konca sport moze decydowac... Ciekawie jak tam publika za kim bedzie 

 Pudzianowski M. - Jun E. Walka zakończy sie przez K.O./T.K.O.    1,35 gram to z Volkovem w dubelku Fortuna i potem w etoto 

Jun ko tko dyskwalifikacja po 3,00   
 
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Pudzianowski M. - Jun E. 
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej
więcej 1,5 - kurs 2,11 (fortuna)
  

Trudno tutaj wskazać jednoznacznie faworyta, dlatego też idę trochę w inną stronę a konkretnie liczbę rozpoczętych rund. Według mnie jest to ciekawy typ po niezłym kursie a szanse na powodzenie widzę dość spore. Głównym czynnikiem tutaj który skłonił mnie do tego typu będzie jak się domyślam dość asekuracyjna postawa Erko Juna w pierwszej rundzie gdzie nie będzie za wszelką cenne chciał walczyć zwłaszcza, że z takim mocniejszym przeciwnikiem się jeszcze nie mierzył i bardziej będzie chciał złapać rytm, "wyczuć" rywala a czas również będzie działał na jego korzyść. Mariusz pewnie i by chciał od razu ostro się bić i skończyć to dla niego im szybciej tym lepiej, ale przy takiej postawie Juna będzie o to ciężko, chyba, że Jun popełni gdzie też to jest prawdopodobne przy jego małym doświadczeniu. Podsumowując uważam, że typ jest godny uwagi i za drobne można spróbować   
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Gratulacje dla wszystkich za typy na Pudziana. Ja się przeliczyłem natomiast uważam, że wyglądał przeciętnie, Jun był blisko. Kursy przeciwko Pudzianowi w następnych galach to konieczność na próbowanie. 

Moim zdaniem za 2-3lata Jun może bardzo dużo namieszać w ciężkiej. 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Lewandowski po gali powiedział, że musi pogadać z Pudzianem w sprawie szkoleniowej bo "widać że Pudzian się nie rozwija" a Kawulski na pytanie ile jeszcze zawalczyć Pudzian w KSW "to od niego zależy ale... Ze dwa" więc obie te wypowiedzi mocno potwierdzają to co pisałem już kilka miesięcy temu.

Fajna gala do typowania. Oprócz Kaszubowskiego gdzie było blisko niespodzianki wszędzie faworyci. Ten co walczył Kaszubowskim z paroma po przygotowaniach może pobić. 
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Pudzianowski sam siebie okresla juz mianem "dziadek". Pudzianowski to prawie od zawsze mial problemy z wydolnoscia, ale wczoraj to w 2 rundzie potrzebna byla juz mu butla tlenu, mimo ze to on w 1 rundzie dyktowal zdecydowanie warunki.
Chlop osiagnal szczyt w sporcie strongamanow, do popularyzacji MMA w Polsce bez dwoch zdan sie przyczynil, poniewaz zarowno widzow w halach jak i przed odbiornikami telewizyjnymi gromadzil, ale nie oszukujmy sie, on byl gwiazda federacji KSW, ktora promowala go na swoje potrzeby.
Sam Pudzianowski chyba tylko raz zmierzyl sie z zawodnikiem, ktory mial duze nazwisko i to bylo w jego 3 walce z bylym mistrzem UFC Timem Sylvia i tam Pudzianowski przegral z kretesem.

Ostatnie 5 z 6 rywali Pudzianowskiego to sa tylko rywale, ktorymi Pudzianowski nie powinien przegrac. KSW wyselekcjonowalo mu Pawła Mikolajuwa, Tyberisza Kowalczyka, Jaya Silve, Szymona Kołeckiego i wczoraj Erko Juna. To nie sa zawodnicy MMA, tylko podstawienie goscie, z ktorymi Pudzianowski mial wygrac, a i tak przegral jedna z tych walk z bylym sztangista. Jedynie Bedorf byl w tej szostce zawodnikiem MMA, chociaz tez okazalo sie z czasem, ze ten Bedorf nie byl tak wielkim zawodnikiem jak wykreowalo go KSW, gdy doszlo do walk z gosciami, ktorzy mieli doswiadczenie z UFC.

Te dwie walki to wydaje sie takie optymalne rozwiazanie. Federacja KSW na koniec da Pudzianowskiemu jakiego kolejnego celebryte by mial szanse zakonczyc zwyciesko i tyle. Humorystycznie mozna rzec, ze symboliczna walka z jakims "Małyszem" co raz bardziej realna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 10 listopada 2019 00:09 przez kibic-zwierzeGratulacje dla wszystkich za typy na Pudziana. Ja się przeliczyłem natomiast uważam, że wyglądał przeciętnie, Jun był blisko. Kursy przeciwko Pudzianowi w następnych galach to konieczność na próbowanie. 

Moim zdaniem za 2-3lata Jun może bardzo dużo namieszać w ciężkiej. 
Pelna zgoda, mozliwe ze bedzie trzeba cos szukac przeciwko pudzianowi bo to juz nie jest to co kiedys. Ale na pewno nie w walkach z amatorami pokroju juna.
Jun namieszac w wadze ciezkiej? nie zartujmy XD
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Rozal widowiskowo walczył (pamiętam ten nokaut na Narodowym.. Wow) do tego spoko gość no ale umówmy się sam wielokrotnie przyznawal, że sportowo jest już po drugiej stronie rzeki.

Podtrzymuje moje typy na 52: Askham, Kolecki, Rola i widzę, że pojawiły się kursy na Parnasse więc też biorę. Dla mnie jeszcze chwila i gość wyląduje w UFC. Absolutny kozak. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom