>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Obejrzałem właśnie cyrk pt. Wisła P vs Cracovia, wobec czego chciałem odszczekać poranne kalumnie (jak się teraz okazało), którymi obdarzyłem graczy na Antypodach w spotkaniu Jets - Glory. W porównaniu z polskim meczem są oni wirtuozami futbolu (właściwie soccera), profesjonalistami i poważnymi ludźmi. Dla przypomnienia w australijskim meczu padł wynik 1-1, były 3 VAR-y, 2 poprzeczki i czerwona kartka - a ja głupi narzekałem i utyskiwałem na poziom australijskiej piłki. Przepraszam, posypując sobie głowę popiołem. Zbłądziłem i proszę o wybaczenie :)
 
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 9 listopada 2019 17:08 przez qowalsky6Obejrzałem właśnie cyrk pt. Wisła P vs Cracovia, wobec czego chciałem odszczekać poranne kalumnie (jak się teraz okazało), którymi obdarzyłem graczy na Antypodach w spotkaniu Jets - Glory. W porównaniu z polskim meczem są oni wirtuozami futbolu (właściwie soccera), profesjonalistami i poważnymi ludźmi. Dla przypomnienia w australijskim meczu padł wynik 1-1, były 3 VAR-y, 2 poprzeczki i czerwona kartka - a ja głupi narzekałem i utyskiwałem na poziom australijskiej piłki. Przepraszam, posypując sobie głowę popiołem. Zbłądziłem i proszę o wybaczenie :)
Nikt nie jest nieomylny. wybaczamy 
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Leicester - Arsenal
Guendouzi otrzyma ŻK @3.21

Młody jest nabuzowany, przy takim tempie Leicester może dostać kartkę. Lubi wdać się w jakąś przepychankę, wykłócać się z sędzią, więc są dodatkowe podstawy do kary. Myślę, że ma szansę dostać kartkę za jakieś głupie ciągnięcie za koszulkę.
Ogólnie poszedł bym w over 1.5 ŻK Arsenalu, aczkolwiek kurs jest ultra nędzny (1.49), także ktoś te kartki powinien dostać. Torreira jest na cenzurowanym ale raczej nie dogra całego meczu więc w niego nie inwestuję.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
cytat z dnia 9 listopada 2019 19:23 przez mlk⚽ Leicester - Arsenal
Guendouzi otrzyma ŻK @3.21

Młody jest nabuzowany, przy takim tempie Leicester może dostać kartkę. Lubi wdać się w jakąś przepychankę, wykłócać się z sędzią, więc są dodatkowe podstawy do kary. Myślę, że ma szansę dostać kartkę za jakieś głupie ciągnięcie za koszulkę.
Ogólnie poszedł bym w over 1.5 ŻK Arsenalu, aczkolwiek kurs jest ultra nędzny (1.49), także ktoś te kartki powinien dostać. Torreira jest na cenzurowanym ale raczej nie dogra całego meczu więc w niego nie inwestuję.
   opadł Arsenal, nie miał za czym ganiać, gospodarze ograli gości bez ziewania
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Beste klant,

Je hebt zojuist een iTunes NL (15.0) besteld. In deze e-mail vind je je persoonlijke code.

Iets bijzonders voor jou
Te gebruiken voor apps, games, muziek, films, boeken en iCloud.

Korzysta ktos z czegos takiego?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom