>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 10.11.2019 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 10. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan

▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Brondby - Esbjerg
Typ: Brondby
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betclic


Brondby to czołowa drużyna w Danii. Co prawda nie są oni już tak silni jak chociażby w połowie lat 90 ale to wciąż ekipa rokrocznie łapiąca się do pucharów. O sile zespołu z przedmieść Kopenhagi przekonała się w tym roku Lechia Gdańsk. Duńczycy nie pozostawili biało-zielonym złudzeń w rewanżu pomimo tego, że początek sezonu w ich wykonaniu był po prostu słaby. Moim zdaniem przyczyną falstartu w tym sezonie była rewolucja do jakiej doszło latem w klubie. Zmieniono trenera, a także odważnie postawiono na młodych zawodników. Na efekty takiego działania na pewno trzeba będzie poczekać dłużej, niemniej już teraz można zauważyć zwiastuny progresu, który ma dopiero nadejść. Głównym architektem tego projektu ma być Niels Frederiksen - szkoleniowiec zatrudniony latem. Jego osoba łączy oba kluby, które dzisiaj zmierzą się na boisku. W latach 2013-2015 prowadził on zespół z Esbjerg i był to najlepszy okres dla tego klubu od niepamiętnych czasów. W sezonie 2013/14 wprowadził on swój zespół do fazy grupowej Ligi Europy bijąc w play-offach St.Etienne. Następnie awansował do fazy pucharowej, w której musiał uznać wyższość Fiorentiny. Była to chyba największa niespodzianka tamtej edycji. Wielu zawodników wypromowało się w tamtej drużynie i wypłynęło na szerokie wody - ponieważ Niels Frederiksen zupełnie słusznie ma opinię trenera, który bardzo dobrze pracuje z młodzieżą. Zawodnicy, które były częścią jego zespołu to m.in. Fredrik Ronnow (dzisiaj Eintracht Frankfurt), Martin Dubravka (Newcastle United), Peter Ankersen (Genoa) czy Martin Braithwaite (Leganes). Wspominam o tym wszystkim dlatego, że o ile wówczas Esbjerg było liczącą się siłą w Danii, o tyle teraz jest zespołem, który walczy o utrzymanie. Między przywołanym sezonem, a dniem dzisiejszym zdążył zresztą zaliczyć relegację do drugiej ligi. Na ten moment zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli. Zdobył 10 punktów w 15 kolejkach i jak nietrudno się domyślić znów będzie musiał bić się o ligowy byt. Na drugim biegunie są gospodarze dzisiejszego meczu. Po słabym początku pną się w górę. Po ostatniej serii zwycięstw zajmują już 3 pozycję w tabeli i wiele wskazuje na to, że będzie tylko lepiej. W 4 ostatnich spotkaniach zdobyli komplet 12 punktów. Tego samego nie można powiedzieć o ekipie Esbjerg. Od 5 kolejek są bez wygranej, w tym czasie zdołali uzbierać ledwie 2 punkty. Szczególnie imponująca jest ostatnia passa Brondby na własnym boisku:
 
27.10.19SLBrondbyRanders5 : 2 
06.10.19SLBrondbyFC Kopenhaga3 : 1 
15.09.19SLBrondbyNordsjaelland4 : 2 
Rozsmarowali 3 czołowe zespoły. Uważam, że nie ma w tym przypadku. Oglądałem mecze Brondby przeciwko Lechii Gdańsk. Wiem jaką piłkę próbują grać, a wyniki mówią mi, że wychodzi im to coraz lepiej. Warto w tym miejscu dodać, że Niels Frederiksen poprzednio prowadził reprezentację Danii U21. Zespół ten zrobił bardzo dobre wrażenie na tegorocznym Euro rozgrywanym we Włoszech. Zdobył 6 punktów w fazie grupowej. Szczególnie dał się zapamiętać z atrakcyjnej, ofensywnej gry. Jak już wcześniej wspomniałem - opinia Frederiksena jako człowieka dobrze pracującego z młodymi zawodnikami jest zasadna. Jedynym problemem gospodarzy jest dzisiaj absencja dwóch ważnych graczy, Kamila Wilczka oraz Simona Tibblinga. Podejrzewam, że dzięki temu kurs na zwycięstwo Brondby jest tak wysoki. Uważam jednak, że nawet to nie przeszkodzi gospodarzom w zainkasowaniu 3 punktów z racji tego, że jest to bardzo kompaktowy, ofensywny zespół grający z pomysłem. Zmiennicy doskonale znają swoje role i wiedzą co mają grać. W kadrze Brondby nie brakuje młodych, ambitnych zawodników. Frederiksen doskonale wie jak wkomponować ich w zespół toteż nie powinniśmy uświadczyć wielkiego spadku jakości. Zatem spodziewam się, że Brondby zwycięży dziś bez większych problemów.

  70
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
DyscyplinaPiłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 12:30
Spotkanie: Zagłębie - Raków
Typ: Zagłębie
Kurs: 2.20
Bukmacher: etoto
Analiza: Pierwsze niedzielne spotkanie Ekstraklasy, do Lubina przyjeżdża beniaminek z Częstochowy, który radzi sobie całkiem przyzwoicie, do tej pory ugrał tyle punktów co Zagłębie, czyli 18. O Zagłębiu niczego odkrywczego nie napiszę, potwierdzę tylko to co pisałem wcześniej, że po objęciu sterów przez Martina Sevelę ten zespół zaczął grać w piłkę, niestety przytrafiają im się takie mecze jak z Pogonią czy Koroną, że większość zaplanowanych rzeczy nie wychodzi, jutro myślę, że zrobią wszystko, żeby zrehabilitować się kibicom za ostatni wyjazd do Kielc. Liczę, ze od początku to gospodarze narzucą swój styl i to oni będą stroną przeważającą, widać że w meczach, gdzie realizują założenia trenera, grając wysoko pressingiem to przynosi to efekt, w meczach, gdzie "pozwalają" grać rywalom tracą większość ze swoich atutów. Przez przeplatanie tych dobrych meczy kiepskimi, wciąż balansują pomiędzy dolną a górną ósemką, gdy wydaje się, że już do niej wskoczą, a może nawet powalczą o puchary to przychodzi taki mecz jak wspomniane spotkanie ze Szczecinem czy Kielcami i ponownie "góra" odjeżdża, jednak jutro liczę, że od początku to Zagłębie będzie dominować, zagrają mocno ofensywnie do czego nas przyzwyczaili w ostatnich tygodniach, myślałem wcześniej nad różnymi opcjami, jak hendi, HT/FT czy dodatkowo ilość goli, żeby podbić ten kurs, ale ostatecznie zdecydowałem się na czyste zwycięstwo, lepiej niech skromnie, bo skromnie, ale niech komplet punktów zostanie w Lubinie, ale tak jak wspomniałem liczę , że jednak będzie to ofensywne i overowe spotkanie w wykonaniu gospodarzy i w pełni zrekompensują się za ostatnią kolejkę.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka  Korea KBLGodzina: 09:00Spotkanie: Dongbu Promy - Mobis PhoebusTyp: :2Kurs: 2,26
Bukmacher : Fortuna
Analiza.Czas na pojedynek mojej ulubionej lidze KBL Korei.Teoretycznie faworytem tego pojedynku są gospodarze  Dongbu Promy którzy obecnie zajmują wysokie 4 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach zanotowali oni 7 zwycięstw i 4 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.W ostatniej kolejce jednak niespodziewanie przegrali na swoim parkiecie 63-71 z Goyang.Ich rywale drużyna Mobis Phoebus na rażie gra przeciętnie i zajmuje 7 miejsce w tabeli.Na ich wynik składaja się 5 wygrane pojedynki i 7 meczy przegrali.W ostatniej kolejce po zaciętym spotkaniu wyjazdowym pokonali Sonic Boom 108-105.Myśle że mają oni szanse na zwycięstwo bo przecież jest to aktualny mistrz kraju.

  126
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Cagliari - Fiorentina
Typ: 1X
Kurs: 1.56
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zainteresowała mnie na niedzielne popołudnie 12 kolejka Włoskiej Serie A, a mianowicie spotkanie Cagliari na przeciw którego stanie Fiorentina, dawny zespół Artura Boruca. Zespół z Florencji zajmuje 8 miejsce w tabeli i jest nieznacznie niżej niż jego rywal, który plasuje się na 6 miejscu. Jednak niech nikogo nie zwiedzie ta subtelna różnica w miejscach. Pierwszym powodem do zastanowienia jest już spora różnica punktowa między dwoma zespołami jak na tak zbliżone miejsce. Fioletowi tracą 5 punktów do Cagliari. Niby nie dużo ale nawet zwycięstwo nie pozwoli im za daleko ruszyć się z 8 miejsca. Prawdopodobnie nie ruszyliby nawet zespół z Neapolu. Do czego więc zmierzam? Uważam, że Rossoblu jak mawiają kibice na swój zespół z Cagliari Calcio piłkarską są lepszą drużyną od Fioletowych. Oczywiście kadrowo oceniać nie będę obu drużyn bo w obu zespołach znajdą się lepsze i gorsze formacje. Fiorentina ma Franka Riberyego który jednak nie wystąpi w spotkani przez zawieszenie, w ataku kolorowo już tak nie jest. Cagliari ma kreatywnego w środku pola Nainggolana a na szpicy Joao Pedro który na 11 występów ma już 6 bramek. Cagliari u siebie jest zawsze silne o czym świadczą wyniki w tym sezonie. Przegrali w tym sezonie tylko 2 spotkania, pierwsze na rozpoczęcie sezonu z Brecisa 1:0 a potem ze znakomitym Interem 2:1. Od tamtej pory twierdza w Cagliari nie została skruszona. Tak samo uważam będzie jutro. Fiorentina także punktów dużo nie gubi u siebie ale teraz jest na wyjeździe i tutaj już bywa różnie. W ostatnich 3 spotkania ani razu nie udało się fioletowym pokonać zespół z Cagliari, natomiast ostatnie ich spotkanie odbyło się także w Cagliari i mecz zakończył się 2:1 dla gospodarzy. Uważam, że jutro Rossoblu wyszarpią przynajmniej remis. 

  56
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:05
Spotkanie: Charlotte Hornets - New Orleans Pelicans
Typ: New Orleans Pelicans wygra różnicą 1-5 punktów
Kurs: 4,80
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

To spotkanie zapowiada się na bardzo zacięte, co pokazują kursy wystawione przez bukmacherów. Z jednej strony New Orleans Pelicans ogólnie mają większy potencjał od swoich rywali, ale z drugiej strony Charlotte Hornets zagrają u siebie i na starcie sezonu są w lepszej formie niż ich rywale. Dla mnie jednak minimalnym faworytem są goście. New Orleans Pelicans mają póki co fatalny bilans, gdyż wygrali tylko jedno spotkanie i aż siedem przegrali. Wiadomo, że wejść do playoffów na zachodzie to jest trudne zadanie, więc jeśli chcą tego dokonać, to już teraz trzeba brać się do roboty, bo jeśli szybko się nie poprawią, to straty będą zbyt duże do odrobienia. Pelicans mieli dość trudny kalendarz na początku sezonu, teraz przyjdzie im grac ze słabym rywalem i jest to dobra okazja, by wygrać. Uważam, że górą będzie jednak lepszy skład Pelikanów i że uda im się wygrać po bardzo zaciętym meczu różnicą 1-5 punktów.

  380
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 17:30
Spotkanie: Liverpool - Manchester City
Typ: rzut karny w meczu
Kurs: 3.15
Bukmacher: Forbet
Analiza: Duża stawka meczu - prawie jak finał Premier League. Oba zespoły zrobią wszystko, by osiągnąć korzystny rezultat. Z perspektywy City takowym będzie tylko ich zwycięstwo, a Liverpool wziąłby remis w ciemno. W takim meczu może być dosłownie wszystko - czerwona kartka, bardzo duży over, 0-0 czy właśnie rzut karny, ja decyduje się na wybór tego ostatniego, bo w obu składach mamy zawodników, którzy lubią od czasu do czasu teatralnie upaść w polu karnym na co często nabierają się arbitrzy m.in Mane czy Sterling. Według mnie będą na pewno 2-3 sytuacje w których sędzia będzie mógł skorzystać z VAR i być może podyktować karnego. W głowie mam rzut karny City, ale nie chciało mi się szukać zakładu. Sędzia pokazał jak dotąd po jednym karnym we wszystkich rozgrywkach, pora na kolejną jedenastkę.

  100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia
Godzina 12:15
Spotkanie : Ajax : Utrecht
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.45
Bukmacher :  ETOTO

Ajax nie zwalnia tempa i jest w niesamowitej formie , nie dawno bo w wtorek w LM zremisował 4:4 z Chelsea , w lidze nie ma sobie równych i zdecydowanie jest na 1 miejscu itd , Utrecht z kolei też gra całkiem dobrą piłkę i jest w tabeli na 4 miejscu , na 5 ostatnich meczy aż 4 zwycięstwa w tym aż 3:0 pokonali PSV dlatego dziś w Amsterdamie powinno być ciekawie , sędzią w tym meczu jest Bas Nijhuis i to ten pan przyczynił się do tego iż liczę na czerwoną kartkę w tym spotkaniu , w tym sezonie sędziował 8 spotkań i pokazał 23 żółtka i 2 czerwone , jedną z nich była czerwień już w 1 kolejce sezonu w meczu Vitesse z Ajaksem a ogólnie w meczach z udziałem Ajaksu pokazał 13 czerwieni natomiast w meczach z udziałem Utrechtu 8 , mecze pomiędzy nimi również były nie raz z czerwienią stąd liczę dziś na pana Nijhuisa że taki kartonik pokaże !

  100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 12:30
Spotkanie: Zagłębie - Raków
Typ: Raków lub remis 
Kurs: 1,81
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Obie drużyny złapały wiatr w żagle ostatnimi czasy i coraz przyjemniej patrzy się na ich poczynania. Zagłębie po całkiem niedawnej zmianie trenera wreszcie zaczęło cieszyć się piłką, co przyniosło efekty nie tylko wizualne ale także punktowe. Raków przede wszystkim zrobił się solidniejszy. Zespół gra na dużo większej koncentracji co przekłada się na uważniejszą grę i wykorzystywanie szans/uwagę w obronie.
Zagłębie to groźny rywal i z pewnością będą chcieli zdobyć dla kibiców 3 punkty bo słabym meczu w Kielcach. Raków w ostatnich  5 spotkaniach zanotował aż 4 wygrane, przegrywając tylko w Łodzi 2:0 z ŁKS który odbudowywał formę.
Lekkim faworytem spotkania wydają się być gospodarze, jednak przede wszystkim forma obu ekip pozwala mi postawić tutaj wniosek że wygrać może każdy i nie będziemy mogli rozpatrywać tego w kategorii jakichkolwiek niespodzianek. Podoba mi się gra Rakowa w ostatnich rundach stąd mój typ, że nie przegrają tego meczu.
Dla odważniejszych polecam czyste 2 lub być może bramkę Browna-Forbesa.
Powodzenia i pozdrawiam.

  81
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus-AC Milan
Typ:Juventus wygra i będzie powyżej 1.5 bramki
Kurs: 1.67
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na dzisiejszą analizę wybrałem najciekawsze spotkanie 12 kolejki Serie A.Juventus na własnym stadionie podejmuje AC Milan.Obie ekipy dzieli 16 punktów Juventus po wczorajszej wygranej Interu zajmuje drugie miejsce z 29 punktami Milan natomiast zajmuje 13 miejsce i zdobył 13 punktów.Juventus jest niepokonany od 16 spotkań ich bilans w ostatnich sześciu spotkaniach to pięć zwycięstw oraz remis.Juventus nie przegrał także żadnego z ostatnich 10 spotkań na własnym stadionie.Dużo gorzej spisuje się Milan,który na ostatnie sześć spotkań wygrał zaledwie dwa,raz zremisował i trzy razy przegrał.Jeżeli chodzi o bezpośrednie spotkania to od 1993 roku obie drużyny spotykały się 67 razy 34 razy wygrał Juventus,14 razy padł remis,19 spotkań wygrał Milan.W poprzednim sezonie obie ekipy spotykały się trzy razy dwa razy w Serie A i raz w meczu o Superpuchar Włoch za każdym razem górą był Juventus.Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to w Juventusie zabraknie kontuzjowanego Giorgio Chielliniego.Gorzej wygląda sytuacja kadrowa Milanu nie zagrają między innymi:Riccardo Rodriguez, Mattia Caldara, czy Javi Castillejo.
Przewidywalne składy obu ekip prezentują się następująco:
Juventus: Szczęsny – Cuadrado, De Ligt, Bonucci, Alex Sandro, Khedira, Pjanic, Matuidi, Douglas Costa, Dybala, Cristiano Ronaldo
Milan: Donnarumma – Calabria, Duarte, Romagnoli, Theo Hernandez, Paquetà, Bennacer, Krunic, Suso, Piątek, Calhanoglu.
Stawiam tutaj na pewne zwycięstwo będącego w lepszej dyspozycji Juventusu.

  100
 
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 16:00
Spotkanie: Atletico - Espanyol
Typ: Atletico wygra
Kurs: 1.54
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Atletico podrażnione, bo ostatnio nie wygrało 3 ostatnich meczów i jeśli chcą dotrzymać kroku Barcelonie i Realowi to muszą dzisiaj wygrać . Jest to też mecz przed przerwą reprezentacyjną  więc samo zwycięstwo ma dużą wagę. Espanyol gra bardzo nieregularnie przez grę na kilku frontach, której nie potrafi pogodzić. Maks, który powinni wycisnąć będzie gol honorowy, ale bardziej myślę o wygranej Atletico do zera, które radzi sobie dobrze w bezpośrednich pojedynkach z Espanyolem u siebie.

  54
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 12:15
Spotkanie: Ajax vs Utrecht
Typ: Utrecht
Kurs: 7
Bukmacher: etoto
Analiza:

Jest to 13 kolejka Eredivisie. Mozna powiedziec spotkanie na szczycie. Spodziewam sie tutaj zwyciestwa gosci. Ajax w lidze niepokonany, ale jesli ktos ma w tym przeszkodzic, to moze to byc dzisiejszy przeciwnik. Utrecht ma wspaniala passe, wysokie wygrane w ostatnim czasie spowodowaly, ze zajmuja pozycje na szczycie tabeli. Ajax jest niepokonany, ale nie gra jakos super wybitnie, zeby zachowac nadalej taki bilans. Zaprezentowali z Chelsea ofensywny futbol, jaki pokazywali w poprzednim sezonie Ligi Mistrzow, ale mistrzowstwo Holandii, to troche skomplikowana sprawa. Nawet taki zespol jak Ajax moze byc nieprzygotowany na rozne okolicznosci. Ostatnio pokonywali Utrecht, wysoko, co powinno byc dodatkowa motywacja dla gosci w tym meczu.

  100
 
chamberlain 423,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna, Liga Mistrzów
Godzina: 15:10
Spotkanie: GOG - Kristianstad
Typ: GOG Wygrana 11+ bramkami
Kurs: 6
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Ważne spotkanie dla gospodarzy, skomplikowali sobie ostatnio sytuację przez wysoką porażkę z Kadetten, ale jeśli dzisiaj wygrają utrzymają drugie miejsce i ich przewaga nad trzecią drużyną będzie wynosić w najgorszym wypadku 3 pkt (w razie wygranej Wisły Płock). Myślę, że wykorzystają okazję, Kristianstad to drużyna, która odbiega od reszty, GOG u siebie bezbłędni, wygrywali 38:31 z Chekhovskiemi Medvediami, 28:27 z Wisłą Płock i 35:30 z Kadetten, rywale na wyjazdach za to same porażki, 28:25 z Dinamo, 36:29 z Wisłą Płock i 37:26 z Chekhovskiemi Medvediami. GOG już pierwsze spotkanie wygrało 24:33, teraz grają u siebie i będzie ciśnienie na wynik, widać, że w ostatnim meczu ligowym trochę się oszczędzali, właśnie na to spotkanie. Wygrana 11 bramkami jak najbardziej w zasięgu, po takim kursie warto.

  100
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania
Godzina: 21.00
Spotkanie: Betis - Sevilla
Typ: Obie strzela w 2 polowie
Kurs: 3.10
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:

Witam serdecznie, 
Dzis mamy mecz ,który niektorzy bardzo dlugo czekaja. Derby Sevilli.
Wystarczy spojrzec w h2h aby sie dowiedziec ile zaangazowania, ile napiecia, ile nerwow, ile bramek  ile kartek wystepuje w tych pojedynkach.
Dzisiejsze spotkanie sedziuje znany drukarz Alejandro Alvarez , to juz 2 raz z kolei, gosiu lubi se dac to zoltko np.11 razy nie pokazujac czerwa, albo dac czerwo przy 7 kartkach, roznie u niego ale wiadomo ,ze przy takich spoktaniach daje karty. Ostatnio dal 9, generalnie w tych derbach wystepuje zazwyczaj powyzej 7-8 kartek. Linie na kartony malo atrakcyjne 7  wiec slabo, mozna dac powyzej 4 w 2 odlonie , to juz lepiej placa. Za czerwo daja niewiele bo ok 2.5-2.8 .
Ja proponuje dzisiaj typ, obie strzela w 2 polowie, gdzie w tych derbach nawet tak sie dzieje, gdy juz sie ekipy rozpoznaja, troche pokopia i zaczynaja isc na calosc. Betis overy wali w obie strony, duzo strzela i dostaje. Sevilla na pewno nie zachowa czystego konta. Jezeli drukarz nie da za szybko czerwa to bts bardzo mozliwy.
Jest to zdecydowanie najciekawszy mecz dzisiejszego wieczoru, polecam ten spektakl z serii :Kryminał.

Pozdrawiam

  100
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy, Lega A
Godzina: 12:00
Spotkanie: Brescia - Varese
Typ: Brescia -12.5 włącznie z dogrywką
Kurs: 4.20
Bukmacher: Forbet
Analiza: Przyznaję, że mocno zaskoczył mnie dość wysoki kurs na gospodarzy w tym spotkaniu. Brescia jest obecnie czwarta w tabeli, jej rywal plasuje się na dziewiątej pozycji. Gospodarze również przyzwoicie spisują się w Eurocupie notując po trzy wygrane i porażki. Ostatni mecz rozegrali w środę w Kazaniu, więc przerwa była stosunkowo długa, aby dziś zagrać na pełnych obrotach, tym bardziej, że kolejny mecz to również starcie we własnej hali, więc nie czeka ich żadna długa podróż. Potencjałem sportowym gospodarze absolutnie przewyższają Varese, a we własnej hali na razie przegrali tylko z mocnym w tym sezonie Virtusem. Goście w delegacjach jedna wygrana i dwie porażki. Widzę, że w składzie Brescii nikogo nie brakuje, myślę że dziś nie będzie taryfy ulgowej i trener Esposito będzie chciał wygrać pewnie, aby nie tracić dystansu do czołówki. Handicap nie jest bardzo wygórowany, biorąc pod uwagę fakt, że Brescia potrafiła w lidze już wygrywać dużo wyżej (92-66 z Trento), a Varese ma za sobą dużo wyższe porażki niż 13-punktowe (69-93 z Milano, 52-74 z Sassari) wierzę, że w sprzyjających okolicznościach kibice zgromadzeni dziś w PalaLeonessa zobaczą efektowną wygraną swoich ulubieńców.

  320
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
P 2,9K

peter83

Użytkownik
Dyscyplina :piłka nożna, Polska, 3 liga 2grupa
Godzina :13 :00
Spotkanie : radunia Stężyca - gwardia Koszalin 
Typ:2
Kurs : 11.00
Bukmacher :forbet 
Analiza :
Jest to 16 kolejka polskiej 3 ligi. Stężyca jak na razie wygrała 10 spotkań a zremisowała 5, natomiast gwardia zaliczyła 4 wygrane, 2 remisy i 9 porażek. Można by rzec że to spotkanie Dawida z Goliatem. W h2h również przewaga Stężycy. No ale każda seria się kiedyś musi skończyć. Dla Stężycy to już 15 nieprzegrany mecz. Ostatni raz przegrali 12 lipca tego roku z chojniczanką w meczu towarzyskim 1:2. Natomiast ostatni mecz u siebie przegrali co ciekawe z Koszalinem ale Bałtykiem 2:3. Było to 11 maja tego roku. Myślę, że zapas szczęścia już się wyczerpał i w końcu zespół raduni poniesie dzisiaj porażkę. 

  100
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, 1. Anglia
Godzina: 17:30
Spotkanie: Liverpool - Manchester City
Typ: obie drużyny strzelą gola: TAK
Kurs: 1,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Pojedynek dwóch angielskich potęg, który od dawna elektryzuje miłośników Premiership. W większości meczów pomiędzy tymi zespołami pada BTTS. Nie widzę powodu, dla którego podobnym rezultatem mecz nie miałby zakończyć się dzisiaj. Aż w ośmiu ostatnich meczach z udziałem Liverpoolu bramki padały z obu stron. Podobnie - w czterech spośród ostatnich pięciu spotkań z udziałem Manchester City.

Dziś grają zespoły bramkostrzelne, które nie mają powodów żeby uciekać do defensywy. Manchester City z pewnością ostrzy apetyt na urwanie punktów gospodarzom, a być może nawet przyczynią się do poniesienia przez Liverpool pierwszej porażki w tym sezonie. W tym roku w styczniu u siebie wygrali. Nie sądzę jednak, aby Liverpool nie strzelił żadnej bramki. Są gospodarzami i są liderem Premiership. To do czegoś zobowiązuje.

  50
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 17:30
Spotkanie: Lechia - Pogoń
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: Fortuna

Analiza: 


​​​​​​W ostatnim meczu tej kolejki Ekstraklasy dojdzie do ciekawego pojedynku Lechii Gdańsk z Pogonią Szczecin.

Lechici zajmują aktualnie 8 miejsce w tabeli i do prowadzącej Legii tracą już osiem punktów. Gra Gdańszczan nie zachwyca tak jak w poprzednim sezonie, a kibice oczekują lepszej postawy swoich idoli.

Goście, zespół Pogoni  jest dwa oczka wyżej w tabeli z dorobkiem 25 punktów. Szczecinianie pod wodzą Kosty Runjaicia prezentują solidną piłkę i z pewnością nie przyjadą do Gdańska tylko po to żeby się bronić.

Oba zespoły ostatnio nie notują dobrych wyników: Lechia w 3 ostatnich meczach zdobyła tylko 2 punkty, Pogoń od dwa punkty więcej. Jednym i drugim wygrana pomoże utrzymać kontakt z czołówką.
​​​​​​
Z racji, że gospodarzem spotkania są Lechici, to im daję większe szanse na zwycięstwo w tym meczu i mam nadzieję, że po ciekawym widowisku z 3 punktów cieszyć się będzie drużyna Lechii.
​​​​​
  100

​​​​​
​​​​​
​​​​​​
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna, Anglia PL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Liverpool - Man City
Typ: Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5
Kurs: 1.78
Bukmacher: fortuna
AnalizaPrzed nami niewątpliwie hit całego weekendu na który czekają wszyscy fani piłki. Dwie drużyny które tak jak w ugiegłym sezonie będą się biły o końcowy triumf, ciężko wskazać faworyta w tym meczu, buki też mają z tym problem, obecnie minimalnie mniejszy kurs na City. Spowodowane jest to prawdopodobnie tym, że City bardziej "musi", bo jak przegrają to już strata będzie poważna choć dużo kolejek przed nami. Osobiście również nie jestem w stanie wskazać typu na zwycięzcę, a wiemy jakimi piłkarzami w ofensywie dysponują oba zespoły, dlatego idę w taki typ, bo nie wyobrażam sobie sytuacji w której jedna z drużyn nie strzela gola w tym spotkaniu, choć w tamtym sezonie na Anfield zobaczyliśmy bezbramkowy remis, co sprawia, że jakieś wątpliwości są, ale też dzięki temu kurs jest jakoś na to wydarzenie jest do przyjęcia. 
Sytuacja kadrowa w Liverpoolu jest od jakiegoś czasu stała, nie zagrają: Matip, Shaqiri i Clyne, natomiast w City wygląda to gorzej, nie zagrają: 
Leroy Sane,Laporte, Rodrigo,Zinchenko, David Silva oraz Ederson (i tu moim zdaniem strata jest najpoważniejsza, bo nic nie grający Bravo jest dużym zapalnikiem co pokazał w meczu z Atalantą). Miłego ogładania i dużo bramek!

  78
 
T 194

toyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Udinese - SPAL
Typ: 1/-3,5
Kurs: 2,59
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam. Szczerze mówiąc jestem zaskoczony takim kursem. Raz, że czysta 1 to 2,12, a spodziewałbym się 1.80 maks, dwa, że under 3,5 jest aż o prawie 0,5 wyższy niż zwykłe zwycięstwo. Udinese to najbardziej defensywna drużyna ligi włoskiej, Igor Tudor to spec od defensywy, sam był świetnym DP w trakcie kariery piłkarskiej i jak widać przenosi tą wiedzę na sterowanie drużyną. Normalnie bym tu proponował 1/-2,5 po kursie 4,0, gdyż SPAL to najgorsza drużyna aktualnie w lidze, najgorszy bilans wyjazdowy bez choćby remisu czy nawet bramki na wyjeździe. Na 6 gier domowych Udinese wygrało 3 - wszystkie z wynikiem 1:0. Jak wygrywali, to do zera. Jednakże po ostatnich 3 kolejkach w wykonaniu Udine trochę się obawiam, czy paradoksalnie to może być idealny moment dla SPAL by się przełamać wyjazdowo, ponieważ w ostatnich 3 meczach gospodarzy padło 16 bramek z czego aż 12 straconych, podczas gdy w poprzednich meczach stracili oni zaledwie 6 bramek w 8 spotkaniach. Wobec tego obawiam się trochę jakiejś głupio straconej bramki, defensywa Udinese się rozszczelniła więc bezpiecznie under 3,5 na wypadek straconej bramki, a nie sądzę, by Udinese strzeliło 3 bramki, zrobili oni to raz, tydzień temu, wszystkie inne mecze to maksymalnie jedna bramka, więc nie spodziewam się takiego ofensywnego święta dwa tygodnie pod rząd.

Powodzenia wszystkim!

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom