>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

UFC on ESPN+ 21: Zabit vs. Kattar

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC on ESPN+ 21: Zabit vs. Kattar
 

Data: 9 listopada 2019 (sobota)
Lokalizacja: CSKA Arena (poj. 30 tys.) - Moskwa, Rosja
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (karta wstępna)

Walka wieczoru
145 lbs: Zabit Magomedsharipov (17-1) vs. Calvin Kattar (20-3)


Co-main event
265 lbs: Alexander Volkov (30-7) vs. Greg Hardy (5-1)


Karta główna (od 20:00 polskiego czasu)
170 lbs: Zelim Imadaev (8-1) vs. Danny Roberts (16-5)
205 lbs: Ed Herman (23-14) vs. Khadis Ibragimov (8-1)
170 lbs: Anthony Rocco Martin (16-5) vs. Ramazan Emeev (18-3)
185 lbs: Shamil Gamzatov (13-0) vs. Klidson Abreu (15-3)

Karta wstępna (od 17:00 polskiego czasu)
205 lbs: Magomed Ankalaev (11-1) vs. Dalcha Lungiambula (10-1)
155 lbs: Rustam Khabilov (23-4) vs. Sergey Khandozhko (27-5-1)
185 lbs: Roman Kopylov (8-0) vs. Karl Roberson (8-2)
170 lbs: Abubakar Nurmagomedov (15-2-1) vs. David Zawada (16-5)
155 lbs: Roosevelt Roberts (8-1) vs. Alexander Yakovlev (25-9-1)
135 lbs: Jessica-Rose Clark (9-5) vs. Pannie Kianzad (11-5)
135 lbs: Grigorii Popov (14-3) vs. Davey Grant (8-4)

źródło: ufc.com, lowking.pl
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Volkov - Hardy 1 @1.32 1xbet  
Do dubelka jak znalazl. Nie widze żadnych szans Hardego. Po ostatniej wpadce z inhalatorem Dana stracil juz chyba cierpliwość i rzucił Hardego na pożarcie. Wystarczy ze Volkov przetrzyma nawalnice w pierwszej minucie i walka zakonczy się jego wygrana. 
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Panowie proszę o pomoc. Kilka lat temu (będzie z 5) była taka stronka z przewidywaniami i opisem walk. Z tego co kojarzę to jacyś amerykańscy eksperci typowali. Oprócz analizy były i typy procentowe. Nie mogę sobie przypomnieć jak to się nazywało, na pewno fajna strona i dość popularna. Ktoś pomoże??
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 7 listopada 2019 22:50 przez dr-house-93120Panowie proszę o pomoc. Kilka lat temu (będzie z 5) była taka stronka z przewidywaniami i opisem walk. Z tego co kojarzę to jacyś amerykańscy eksperci typowali. Oprócz analizy były i typy procentowe. Nie mogę sobie przypomnieć jak to się nazywało, na pewno fajna strona i dość popularna. Ktoś pomoże??
Może chodzi o https://www.tapology.com/ ale czy takie procentowe przewidywania są w jakikolwiek sposób pomocne to byłbym mocno sceptycznym.
 
john_fitch 128

john_fitch

Użytkownik
cytat z dnia 6 listopada 2019 13:53 przez ar0nekVolkov - Hardy 1 @1.32 1xbet
Do dubelka jak znalazl. Nie widze żadnych szans Hardego. Po ostatniej wpadce z inhalatorem Dana stracil juz chyba cierpliwość i rzucił Hardego na pożarcie. Wystarczy ze Volkov przetrzyma nawalnice w pierwszej minucie i walka zakonczy się jego wygrana. 
No właśnie i czy tą nawałnice przetrzyma, ja ostatnio kierowałem się tą samą myślą topiąc grubą kasę na Oleiniku. Ja stawiam na Hardy'ego. Volkov jest za cienki fizycznie żeby przetrzymać tą nawałnicę, a kto liznął NFL ten wie, że Hardy nie należy do jednostrzałowców. Pozdrawiam
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Volkov cieki fizycznie i porównujesz rozbitego dziadka Olejnika bez szczeki......bez przesady . Fakt wraca po ciężkim nokacie ale ma wszystko po swojej stronie lepsza praca nóg ,technika twardy leb no i cardio po za 1 rundę Hardy bedzie zdychał i sam padnie jasne to jest walka i jest wstanie wypalic jakiegos luja i skonczyc ruska ale to walka na przetarcie dla Volkova ktory jest co najmniej o 2 klasy lepszym fajterem i sam skonczy to przed czasem 
 
L 482

legionista1987

Użytkownik
cytat z dnia 9 listopada 2019 11:38 przez anzelmoVolkov cieki fizycznie i porównujesz rozbitego dziadka Olejnika bez szczeki......bez przesady . Fakt wraca po ciężkim nokacie ale ma wszystko po swojej stronie lepsza praca nóg ,technika twardy leb no i cardio po za 1 rundę Hardy bedzie zdychał i sam padnie jasne to jest walka i jest wstanie wypalic jakiegos luja i skonczyc ruska ale to walka na przetarcie dla Volkova ktory jest co najmniej o 2 klasy lepszym fajterem i sam skonczy to przed czasem 
zgadzam się w 101 procentach . Hardy to taki typowy głupiutki murzynek co udowodnił ostatnio z tym inhalatorem lub wcześniej z nielegalnym kolanem...
To koles który jak trafi to wygrywa a jak nie trafi to game plane idzie się rąbać. Volkov to solidniejszy zawodnik i myślę że ta walka skończy się na ziemi a do góry powędrują ręce Volkova
 
john_fitch 128

john_fitch

Użytkownik
Od Lewisa też był szybszy, lepszy technicznie i tak dalej i tak dalej, a trzy rundy nie mógł mu się dobrać do skóry aż padł od ciosu pod koniec. Skąd wiecie jak czarnego szykują. Ja gram po fajnej cenie i do zoba jutro.
 
L 482

legionista1987

Użytkownik
cytat z dnia 9 listopada 2019 14:49 przez john_fitchOd Lewisa też był szybszy, lepszy technicznie i tak dalej i tak dalej, a trzy rundy nie mógł mu się dobrać do skóry aż padł od ciosu pod koniec. Skąd wiecie jak czarnego szykują. Ja gram po fajnej cenie i do zoba jutro.
Lewis od Hardego to też co najmniej 2 półki wyżej :)
Popatrz tez na Hardego np ostatnią walkę , nic tam nie pokazywał szczególnego . I ten inhalator .....
 
john_fitch 128

john_fitch

Użytkownik
Wiecie fajne jest w forum to, że możemy sobie podyskutować, ale nie podoba mi się, że ktoś próbuje mnie przeokonać do swojego typu. Gram i mogę pokazać w pw kwit więc dziele się swoją opinią na forum. 
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
cytat z dnia 9 listopada 2019 15:21 przez john_fitchWiecie fajne jest w forum to, że możemy sobie podyskutować, ale nie podoba mi się, że ktoś próbuje mnie przeokonać do swojego typu. Gram i mogę pokazać w pw kwit więc dziele się swoją opinią na forum. 
wiesz pogadac zawsze mozna kazdy ma jakis swoj typ swoje argumenty i czasem nawet najlepsze racje sie nie sprawdzaja...Gala skrojona pod ruskich- Hardy jest nieobliczalny ale za niedlugo sie do wiemy jak reaguje w oktagonie Drago po tym ciezkim laniu z rak czarnej bestii - bo tu go chyba bardziej boli to ze mial cala walke pod kontrola nie skonczyl go a w koncowce spotkalo go to co....zawsze sie moze zdarzyc w wadze ciezkiej 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 9 listopada 2019 15:21 przez john_fitchWiecie fajne jest w forum to, że możemy sobie podyskutować, ale nie podoba mi się, że ktoś próbuje mnie przeokonać do swojego typu. Gram i mogę pokazać w pw kwit więc dziele się swoją opinią na forum. 
A co się dziwisz skoro Hardemu nie daje nawet 1% na wygrana. Volkova pogralem grubiej na kilku kuponach i jestem jego pewny jak malo kogo. Hardy jest slaby jak barszcz. Chcesz to graj Hardego jak masz zbędna kasę i tyle. Moim zdaniem jesli ktoś ma jakiekolwiek pojecie o sztukach walk to zlotowki by na niego nie postawil. Ale twój wybór twoja kasa
 
john_fitch 128

john_fitch

Użytkownik
cytat z dnia 9 listopada 2019 18:49 przez ar0nek

A co się dziwisz skoro Hardemu nie daje nawet 1% na wygrana. Volkova pogralem grubiej na kilku kuponach i jestem jego pewny jak malo kogo. Hardy jest slaby jak barszcz. Chcesz to graj Hardego jak masz zbędna kasę i tyle. Moim zdaniem jesli ktoś ma jakiekolwiek pojecie o sztukach walk to zlotowki by na niego nie postawil. Ale twój wybór twoja kasa
Rzeczywiście masz pojęcie jeśli grasz zdarzenie po kursie 1.30 za grubą kase na kilku kuponach. 

No witam, jestem jakoby wielu mnie oczekiwało. Volkov wygrał jak mówiliście, ale ja nie żałuje pieniędzy. Możecie mówić co chcecie, ale ja to dobrze przeanalizowałem. Dostałem kurs 3.50 za zdarzenie, na którego powodzenie jest mniejszy odsetek szans i zaryzykowałem. Analizując walkę. Czarny nie wypalał z gradobiciem jak wszyscy się tego spodziewali, a próbował kontrolować walkę lewym prostym i szukać nokautu sierpami na szczękę. Były dwie próby obalenia- obronione. Murzyn przewalczył trzy rundy i nie padł. I właśnie w tym upatrywałem jego szansy- że gdy Volkov popełni jakiś błąd ten go znokautuje lub obali i tam dokończy robotę. Nie zrobił tego.

A co zrobił rusek? Kontrola walki pojedynczymi ciosami i kopnięciami co dało mu jednogłośne zwycięstwo. No i ja się pytam dlaczego nie uszkodził mu twarzy lub go nie skończył ten wasz drago? Mieliście racje, wygrał lepszy. Ale rzuciliście się tak jakbyście nigdy w sporcie nie widzieli niespodzianki. Czy ja napisałem, że on jest faworytem? Ktoś mi tam mówił, że nie mam pojęcia o sportach walki- a jakie ty masz pojęcie lekceważąc cios 120kg zawodnika? Do następnej gali, pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom