>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
@czleko jeśli znajdziesz tylu chętnych to ja nie widzę problemu. Mogę dołączyć do kolejnej ligi. Dużo czasu to nie zajmuje :)
 
C 1K

czleko

Użytkownik
W takim razie zainteresowanych tematem udziału w rozgrywkach fantasy yahoo NHL lub na platformie fantrax (kwestia do ustalenia) prosiłbym o wiadomości prywatne z zaznaczeniem chęci udziału w tegorocznym sezonie, mimo w miarę wczesnej jego fazy. W zależności od liczby zgłoszeń ustalę i podam Wam dalsze szczegóły.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Myślę, że dużo zależy od trenera. Dzisiaj czytałem również artykuł na ten temat i jego autor również przypisuje sukces Wilków nowemu szkoleniowcowi. Przemiana na pewno nie może być zasługą samych umiejętności w dodatku w sytuacji kiedy z zespołu odchodzą najwieksze jego gwiazdy, które głównie robiły wyniki. Każdy skreślał ekipę przed sezonem. Zresztą ja też nie wierzyłem w żadne sukcesy. Początki były trudne, potem przyszła długa seria porażek, ale nikt w klubie nie myślał o zwalnianiu trenera. Teraz właśnie widać, że coś w końcu zaskoczyło. Autor artykułu twierdzi, że trener nastawił ekipę psychicznie tak, że oni nie czują się jakby grali z CSKA, SKA czy AK Barsem. Oni czują się JAK wspomniane drużyny. Widać to w sumie w ich stylu. Nie oglądam ich zbyt często, ale widziałem mecz lub dwa i trzeba przyznać, że grają bez kompleksów. Oczywiście przyjdzie czas - pewnie niedługo, że przydarzy się też seria porażek, tak jak miało to miejsce w poprzednim sezonie pod wodzą Nazarova. W pewnym momencie czar trenera prysł, ale jeśli Butsaev utrzyma psychikę i morale zawodników na wysokim poziomie przed długi czas to może osiągnąć sukces.
Odbiegając trochę od tematu - liga się wyrównuje, ale ten proces zachodzi szybciej niż się spodziewałem i nie mogę się do tego przyzwyczaić. Często chcąc postawić zakład przeciwko zespołowi z czołówki mam blokadę i rezygnuję. Dzisiaj miało to miejsce dwukrotnie. Po przeczytanie w. w. artykułu stwierdziłem, że to ma sens i może pyknąć zakład na Wilki, ale zaraz zapaliła się w głowie czerwona lampka. Podobnie z Lokomotivem. Wiedziałem, że będzie im ciężko, że Admirał gra w tym sezonie nieźle i w ostatnim spotkaniu przed przerwą mogą się postarać, ale koniec końców postawiłem na świetnie ostatnio wyglądający Lokomotiv po mizernym kursie... Można powiedzieć, że przydałby mi się taki ktoś jak Butsaev w Niżnekamsku ;)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Znam składy tylko nie bardzo mam czas, żeby je wszystkie wypisać. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o ofensywę to najlepiej prezentuje się Rosja i Finlandia. Czesi nawet ciekawie ofensywnie. Szwedzi opierają się głównie na SHL i ligach europejskich. Jeśli chodzi o bramkarzy to też ciekawie, bo u Rosjan zadebiutuje Bocharov z Dynama Moskwa (oprócz niego pojechali Samonov z SKA i Bobkov). U Finów w bramce Olkinuora i Sateri, więc solidnie. U Czechów Langhammer i Vill z Rogle. W Szwecji Hellberg, Riedeborn (AK Bars) i bramkarz Rogle, więc obsada bramki namocniejsza chyba w ekipie Szwedzkiej i Fińskiej. Dzisiaj stawiałbym na Finów ze względu na to że turniej w Finlandii i może zaryzykował bym Czechów po takim kursie.

Jeśli źle napisałem nazwiska to wybaczcie, ale często mam problem z poprawną transkrypcją z rosyjskiego, bo oni sobie piszą fonetycznie (tak jakby u nas pisali o Sheifele - Szajfli).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Chyba warto zagrać Buffalo ML za @2,55. W takich meczach za granicą różnie bywa, a w ekipie Sabres sporo Szwedów. Pokażą się przed swoimi.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Pewnie będzie dużo bramek a wahałem się żeby Over zagrac. Mecz w Europie to musi być pod publikę 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja wcale miałem tego nie grać, ale zdecydowałem się jak zobaczyłem kursy. Nie spodziewałem się że na Sabres będzie ponad 2,5 ML i praktycznie live zagrałem.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
To co dziś rewanż za wczoraj, kurs znów niezły na Sabres, Szwedzi w skladzie, w Tampie drugi bramkarz. Chyba można sprobowac RT/+5.5 @4.8 ml @2.4 RT @3.2
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Właśnie pisałem post w dziale i napisałem, że odpuszczam, ale chyba mnie namówiłeś. Zastanawiałem się nad nimi pół dnia. W bramce Bolts back up, a Sabres wczoraj jak trochę przycisnęli to nieźle wyglądali. Zagram Sabres ML + Under jakiś znowu.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja tylko na szybko więc już tutaj napisałem, nawet nie mam dziś możliwości oglądać. Na razie jest wynik ok, ale nie wiem jak gra. Mnie przekonał 2 bramkarz i fakt że to mecz w Europie więc może by  tak że jeden weźmie Bolt a drugi Sabres. Bardziej na wyczucie ale może będzie plus
 
Do góry Bottom