>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 9.11.2019 (sobota)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League

Godzinna: 13:30

Spotkanie: Chelsea – Crystal Palace

Typ: over 1 azjan bramki Crystal Palace

Kurs: 2.95

Bukmacher: lvbet

Analiza:

Chelsea jest po szalonym meczu z Ajaxem który pokazał ewolucję tej ekipy, która gra naprawdę tą młodzieżą fajną ofensywną piłkę, wyciągnąć mecz ze stanu 1:4 na 4:4 trzeba umieć.  Zresztą w lidze tylko dwie ekipy mogą się pochwalić lepszym dorobkiem bramek. Dla nich to mega ważna kolejka bo główni rywale grają ze sobą i coś mogą i to nawet sporo zyskać. Na pewno odstają w defesnywie gorsze wyniki w straconych bramkach notują zespoły z drugiej połówki tabeli. Jednak to ofensywa daje im serię 5 zwycięstw z rzędu i z tego nie zrezygnują. Dziś też dla typu dobra informacja bo za karki pauzuje Jorginho który jest w formie i pracuje w tym środku w defensywie i ofensywie.

Crystal Palace w okresie mega trudnych gier sama czołówka po starciach z „Lisam”, City, Arsenalem teraz pora na kolejny derby a następnie jeszcze Liverpool. Na pewno chcą ten okres spokojnie przetrwać i moim zdaniem do tych dwóch meczów podejdą z myślą nie mają nic do stracenia. Na pewno fakt że to mecz wyjazdowy i do gospodarze będą przy piłce sprawia że lepiej powinni czuć się w ataku bo kontra i graczy jakich mają do dyspozycji sprawa że mogą sobie pozwolić na coś fajnego w ataku.  Chelsea to wcale w tym sezonie w defensywie mur do przebicia jak wspomniałem ekipa Lamparda to w tej chwili ekipa z nastawienie i większą jakością w ofensywie. Goście pokazali z Arsenalem że odważniejsza gra czasami popłaca wyciągli remis  w Londynie przegrywając 2:0. Nie najgorsze szło im na Stamford jeśli chodzi o bramki w dwóch ostatnich spotkaniach raz trafiali, a jeszcze dwa poprzednie mecze wygrywali po 1:2.

  100
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania La LigaGodzina: 13:00Spotkanie: Alaves - ValladolidTyp: 2Kurs: 3,40Bukmacher: Fortuna Dzisiaj zespół Valladolid przyjedzie do Alaves zgarnąć po raz kolejny komplet punktów. Goście w poprzedniej kolejce gładko wygrali z Mallorca aż 3:0. Gospodarze dzisiejszego meczu zajmują 16 lokatę z dorobię 12 punktów po 12 kolejkach i mają 3 pkt nad strefa spadkową. Ostatni raz wygrali 20.10 z Celtą Vigo 2:0 a potem już były na przemiennie remisy z porażkami. Goście natomiast w 5 ostatnich meczach zdobyli 10 punktów co jest bardzo przyzwoitym wynikiem. Ostatnia forma potwierdza dobry okres gości i dlatego dzisiaj gram na nich. 

  100
 
R 1,3K

ralf63

Użytkownik


DYSCYPLINA: siatkówka 
GODZINA: 20:30
MECZ: Cuprum Lubin vs Resovia Rzeszów 
TYP: Resovia 
KURS: 1,57
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA: Witam, moja dzisiejsza propozycja pochodzi z siatkarskiej Plusligi. Obstawiam zwycięstwo Resovii Rzeszów w meczu z Cuprum Lubin. Taki zakład po kursie 1,57 oferuje fortuna

Podopieczni Piotra Gruszki bardzo słabo zaczęli sezon. Po trzech meczach mieli na koncie trzy porażki i tylko jeden punkt. Ale ostatni mecz z BKSem Visłą Bydgoszcz to całkowita metamorfoza. Gra pasów w końcu wyglądała tak jak tego oczekiwali kibice co poskutkowało spokojnym zwycięstwem 3:0. Myśle, że to może być moment zwrotny, zawodnicy Resovii odblokowali się i teraz mogą zacząć serie zwycięstw i marsz w górę tabeli. 

A Cuprum to nie jest na pewno przeciwnik, którego Resovia powinna się bać. Jeśli zagrają na takim samym poziomie jak z Bydgoszczą to jestem spokojny o ten typ. Powodzenia.

  57
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,1 Liga
Godzina: 12:40
Spotkanie: Stomil Olsztyn - Warta Poznań
Typ: Warta Poznań
Kurs: 2,67
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Warta Poznań mocno zaskakuje zarówno pod względem miejsca w tabeli jak i stylu gry, bo trzeba sobie powiedzieć jasno - fotel lidera nie jest tutaj przypadkiem. Warta stwarza mnóstwo sytuacji bramkowych, prowadzi grę i jednocześnie gra ostrożnie w tyłach. Ich gra w tym sezonie naprawdę może się podobać. Warta stara się dominować przeciwnika niezależnie od tego czy grają u siebie czy na wyjeździe, stąd również 1 miejsce w statystykach pod względem delegacji.
Dziś przed nimi trudne zadanie bo do walki staje Stomil - skazywany z początku sezonu na spadkowicza i drużynę bardzo słabą, jednak udowodnili, że bardzo mocno stąpają po ziemi i póki co zgromadzili solidne 22 pkt co trzyma ich na 10 miejscu w tabeli. Trudno jest pokonać Stomil kiedy gra u siebie, stąd tak wyrównane kursy na obie drużyny. Gospodarze w meczach domowych to bardzo underowa drużyna - bilans 4 zwycięstwa 2 remisy i tylko 1 porażka a bramkowy to tylko 7:5.
Myślę, że możemy być świadkami bardzo fajnego piłkarskiego widowiska, jednak ja osobiście więcej szans daję przyjezdnym, którzy już nie raz udowodnili mi, że nigdzie nie boją się grać swojej piłki.
Powodzenia i pozdrawia.

  167
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 2,9K

peter83

Użytkownik
Dyscyplina : piłka nożna, Bundesliga 
Godzina : 15:30
Spotkanie : Mainz-Union Berlin
Typ : X 
Kurs : 3.45
Bukmacher :forbet 
Analiza :
11 kolejka Bundesligi. Zajmujące 15 miejsce mainz podejmuje Union Berlin który jest lokatę wyżej. W dotychczasowych meczach mainz 3razy wygrało a 7 przegrało, natomiast Union wygrał również 3 razy raz zremisował a 6 przegrał. Co ciekawe mainz jeszcze nie zremisowało w tym sezonie w Bundeslidze. Myślę, że najwyższy czas na remis drużyny mainz. Przeciwnik jest idealny do takiego wyniku. Union dużo remisowal na wyjeździe w 2 Bundeslidze. Mam nadzieję że tu również zremisuje. 

  100
 
D 329

damian199713

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia: Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Burnley - West Ham
Typ: Burnley wygra
Kurs: 2.36
Bukmacher: forBet
Analiza:
Witam! Miałem szukać jak zawsze moich ulubionych typów na rożne, ale nim cokolwiek mnie zaciekawiło, wpadł mi w oko ten typ. Moim zdaniem bukmacherzy trochę nie doceniają tego co robi w tym sezonie Burnley i stąd dość wysoki kurs na takie zdarzenie.
Przejrzyjmy się najpierw Burnley. Zajmują obecnie 14 miejsce z 12 punktami ale do miejsca 6 tracą zaledwie 3 punkty. Występy Burnley trzeba podzielić na dwie kategorie: mecze u siebie i te wyjazdowe. U siebie prezentują stabilną formę: zagrali 5 meczy, wygrali trzy i przegrali dwa. Dwie porażki to jednak mecze z Liverpoolem i Chelsea i trzeba przyznać że w obydwu nie zagrali katastrofalnie, a zwłaszcza z Chelsea której strzelili 2 bramki. Wygrane pojedynki to były to mecze z Evertonem, Norwich oraz Southampton, czyli spotkania, moim zdaniem, z drużynami pokroju West Ham. Jeżeli chodzi o ich mecze wyjazdowe to mozna odnotować niezły choć przegrany mecz z Arsenalem (2:1) i remisy z Wolves czy Brighton.
Teraz spójrzmy na West Ham. Forma "Młotów" ostatnio jest fatalna. Niezłą pozycję zawdzięczają niezłemu początkowi. Ostatnie 6 meczy to jednak 4 porażki i dwa remisy. I nie były to mecze z Live, City czy Chelsea, tylko z ligowymi średniakami albo i gorzej.
Ich fatalną formę skomentował nawet ostatnio w programie "Kick Off" Przemysław Rudzki i nie były to ciepłe słowa. Przytoczył m.in. fatalną organizację ataku i to że trener Pellegrini nie do końca chyba ma pomysł na poskładanie tej drużyny.
Jeżeli dzisiaj będą chcieli przelamać tą fatalną passę to trzeba przyznać że nie trafili dobrze. Przeciwko bardzo poukładanej i niezwykle ciężko pracującej drużynie Burnley wszystko będzie przychodziło jeszcze ciężej. Burnley preferuje grę z kontry więc przewiduję dzisiaj bicie głową w mur przez West Ham oraz kilka szybkich i zabójczych kontr gospodarzy które przyniosą im jedną lub dwie bramki.
Zapomniałbym wspomnieć, że z powodu kontuzji na boisku nie zobaczymy Polaka Rodaka Łukasza Fabiańskiego, który na początku sezonu był ostoją West Hamu i od momentu jego kontuzji w klubie wiedzie się coraz gorzej.
Podsumowując, myślę że dobra gra Burnley na własnym stadionie, ogólne nastroje w obu drużynach fatalna gra w ostatnich meczach West Hamu złożą się na pewne zwycięstwo gospodarzy. Kuszącym zakładem na ten mecz był również dla mnie typ że West Ham nie strzeli gola po kursie 3,55.
Powodzenia!

  136
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2Bundesliga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Kiel vs Hamburg
Typ: Over 2.5 w 1 polowie
Kurs: 5.5
Bukmacher: etoto
Analiza:

Spotkanie za chwile i bedzie to 13 kolejka. Mecz dosyc ciekawy i typuje w nim mnostwo goli. Goscie po spektakularnej wygranej nad jednym z glownych konkurentow w walce o awans, mianowicie Stuttgartem, dosyc niespodziewanie zremisowali z ostatnia ekipa ligi, bmajac na jednego gracza wiecej i wygrywajac prawie do 90 minuty. W tym meczu nie moga sobie pozwolic na rozrywke. W sumie, to zespol gospodarzy nie pozwoli im na to. W zeszlym sezonie w tej parze byl tylko jeden zwyciesca - Holsten Kiel. I byl on nie przypadkowo taki, bo po prostu mia zdzyl. Tutaj role troche odmienne, ale i w tym meczu nie odpuszcza... z pierwszych minut// pozdr

  100
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
DYSCYPLINA: siatkówka 
GODZINA: 14:45
MECZ: Zaksa Kędzierzyn Koźle - Warta Zawiercie 
TYP: Zawiercie handicap +14,5 pkt 
KURS: 2,12
BUKMACHER: betclic
ANALIZA: 
Spotkanie mistrza z 4 drużyną poprzedniego sezonu. Obie drużyny ten sezon rozpoczęły bardzo dobrze, bo wygrały wszystkie 3 mecze. Zaksa mocno się zmieniła w przerwie między sezonami, bo nie ma już Deroo i Bieńka. Póki co nieźle ich zastępują Parodi i Smith. Do tej pory Kędzierzynianie mimo, że zwyciężają to nie gromią swoich rywali w poszczególnych setach. Będzin i Suwałki potrafiły nawiązać walkę z Zaksą i przegrały różnicą 8 małych punktów. Zawiercie to natomiast drużyna lepsza od Ślepska czy MKS-u. Trzon drużyny pozostał z ubiegłych rozgrywek i dalej Ferreira, Masny i Malinowski robią różnicę. Do tego dobrze w drużynę wkomponował się Niko Penchev. Bukmacherzy grubo przesadzili z tymi liniami na handicapy. Zawiercie tutaj mocno powalczy i myślę spokojnie stać ich na co najmniej seta, jak nie więcej.

  112
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna PGNiG Superliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Piotrkowianin 
Typ: powyżej 3,5 bramki P. Rybski
Kurs: 1,70
Bukmacher: Fortuna 
Analiza: Dzisiaj Szczecinianie podejmuja u siebie słaby Piotrkowianic, myślę ze dzisiaj gospodarze powinni wygrać chodź graja róznie wiec typ na zwyciestwo wole odstawic na bok i mam tutaj lepszy typ na to spotkanie. Rybski i linia 3,5 bramki to prezent od bukmachera , dla mnie to równy zwodnik ktory gra caly sezon równo i co mecz trafi kilka bramek . Plusem tego typu jes to ze Rybski podchodzi do rzutów karnych a dzisiaj licze na sporą ilość. Bosy kołowy pewnie sam zrobi kilka rzutów karnych wiec Rybski ma duze szanse na strzelanie bramek. 

  70
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaEkstraklasa

Godzinna: 15:00

Spotkanie: Wisła Płock vs Cracovia

Typ: Czy tuż przed rozpoczęciem meczu Wisła Płock vs Cracovia (09.11.2019) dojdzie do tradycyjnego uścisku dłoni miedzy R. Sobolewski a Michałem Probierzem?

Kurs: 2.0

Bukmacher: Betfan

Analiza:

Przeglądając dzisiejszą ofertę udało mi się natrafić na fajny zakład, tochę z innej beczki.

Każdy kto interesuje się trochę ekstraklasą wie jakie są relację między trenerami.Skonfliktowani od 7 lat Panowie, nie darzą się sympatią. Uścisków dłoni przed poprzednimi meczami nie było i raczej to się nie zmieni.Kurs mocno spada. Ja pograłem jeszcze po 2.2.

  100 - Typ nie do końca dobrze sprecyzowany. Nie podałeś w Typie czy ''TAK'' czy ''NIE"

Panowie podali sobie dłonie. 
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Piotrkowianin 
Typ: Pogoń wygra maksymalnie 5 bramkami 
Kurs: 2.35
Bukmacher: etoto

Dziś w Superlidze spotkanie pomiędzy Pogonią Szczecin, a Piotrkowianinem. Kurs na wygraną gospodarzy dość spory, goście moim zdaniem są bez dwóch zdań słabszą drużyną, jednak nie sądzę, że będzie tu pogrom. Obie drużyny grają mocno w kratkę, forma Pogoni pozostawia wiele do życzenia, ostatnio z Piotrkowianinem wygrali w 2017. Dziś jednak liczę na ich przełamanie, grają u siebie, a wyjazdowa forma gości jest tragiczna, na 10 ostatnich spotkań zdołali wygrać tylko jeden raz... Mimo to nie mogą wyjść na ten mecz przegrani, jeśli chcą utrzymać się w lidze, muszą szukać punktów w takich właśnie meczach, bo zespoły z top5 są dla nich nieosiągalne. Do tego fakt, że Pogoń nie wygrywa swoich meczy zbyt efektownie, może ostatnio ten z Głogowem, ale poza tym na swoim boisku jeszcze takiej granicy nie przebili. Rok temu ten pojedynek wygrał Piotrkowianin dwoma punktami. Uważam, że handicap dodatni na gości też jest dobrą opcją na ten mecz, ja jednak w poszukiwaniu lepszego kursu stawiam wygraną gospodarzy(kurs 1.7) oraz opcję podaną w typie, spodziewam się tu wygranej max 3/4 bramkami. 

  135
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka  SłowacjaGodzina: 18:00Spotkanie: Levice - LucenecTyp: :eek:ver 162,5Kurs: 2,22
Bukmacher : Forbet
Analiza:Dziśiaj gram pojedynek w lidze Słowacji gdzie tam bardzo często padają wysokie wyniki punktowe i myślę że w tym pojedynku będzie podobnie i padnie dużo koszy.W spotkaniach tych drużyn prawie zawsze padało więcej niż 162,5 punktów.Gospodarze tego spotkania koszykarze Levice teraz zajmują 6 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach zanotowali 4 zwycięstwa i 3 razy schodzili  z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.W ostatniej kolejce wygrali wyjazdowy pojedynek z Komarno 74-63.Ich rywale drużyna Lucenec zajmuje obecnie 4 miejsce ,ale ma taki sam bilans meczy ponieważ 4 spotkania wygrali i 3 pojedynki przegrali.W swoim ostatnim spotkaniu przegrali po dodatkowym czasie gry z Svit na swoim parkkiecie.Teraz jednak drużyny te zdecydowanie rzucą więcej punktów.

  100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Godzina: 16.00
Spotkanie: Valencia- Granada 
Typ: Granada wygra lub remis 
Kurs: 2,23
Bukmacher: Fortuna 
Analiza: 
Granada to z pewnością rewelacja tego sezonu w lidze hiszpańskiej. Jeszcze nie dawno zajmowali fotel lidera a teraz znajdują się również na mocny, 5 miejscu z perspektywami na ponowne objęcie prowadzenia nawet po tej kolejce. Granada jest teraz w szczytowej formie i choć mają za sobą ostatnio dwie porażki to ich dyspozycją aż tak bardzo nie oslabla. Mają za sobą świetne mecze z Betisem czy Barceloną, które zakończyły się dla nich wygraną. Również w przegranym meczu z Realem wykazali się wolą walki i mecz zakończył się wynikiem 4-2. Za to Valencia ostatnio trochę oslabla, szczególnie jeśli spojrzymy na ich mecze domowe gdzie tracą stosunkowo dużo goli I często przegrywają z drużynami nawet dużo słabszymi niż Granada. Myślę, że Granada za ten mecz będzie mogła sobie dopisać conajmniej jeden punkt więcej proponuję typ na ich wygraną lub remis. 

  100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Tipico BundesLiga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sturm Graz - Hartberg
Typ: Remis
Kurs: 4.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Bardzo atrakcyjny moim zdaniem kurs na remis w tym meczu skłonił mnie do wyboru jako typ dnia. Zapewne wpływ na to ma fakt, że w drużynie gości zabraknie dwóch podstawowych zawodników, którzy pauzują za kartki. Jednym z nich jest bramkach, a drugim pomocnik. W drużynie gospodarzy również jeden pomocnik musi pauzować, więc sytuacja nie jest aż tak jednoznaczna, kto straci więcej na tych ubytkach. W tabeli po 13. kolejkach drużyny te sąsiadują ze sobą. Sturm u siebie ostatnio wygrywał tylko z drużynami z górnej połowy tabeli, na 5 ostatnich meczów odnotowując 2 wygrane. Z kolei goście nieźle grają na wyjazdach - w ostatnich 5 meczach aż 3 razy wygrali, raz zremisowali, a przegrali tylko raz i to z Salzburgiem. Śmiem zatem twierdzić, że nie są dzisiaj skazani na porażkę tak jak to widzą bukmacherzy. Spróbuję więc skorzystać z tak dobrego kursu na remis. Mao tego, ostatnie 3 mecze między tymi drużynami w niedalekim odstępie czasu to 2 zwyciestwa Hartberg ( coprawda byli wtedy gospodarzami) i 1 wygrana Sturmu w Grazu 3:2. Widać więc, że szanse przed meczem można określić jako wyrównane, dlatego typuję remis po wysokim kursie. 

  100
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Wisła-Arka
Typ: Wisła hc -1,5
Kurs: 4.45
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Jeśli Wisła myśli o przełamaniu passy 7 porażek z rzędu no to chyba lepszej okazji nie ma, pytanie czy Wisła składem jakim na chwilę obecnym dysponuje jest w stanie zdobyć dziś jakieś punkty?Moim zdaniem tak, kłopoty kadrowe Wisły zaczęły się od meczu derbowego i trwają do dzisiaj, jednak gra Wisły na swoim stadionie jest o wiele lepsza, derby przegrane na inicjatywie przez większość meczu, pechowa bramka, porażka z Piastem po dosyć wyrównanym meczu, było to 2 spotkania z tych siedmiu porażek które Wisła rozegrała, wyjazdowo Wisła jest najsłabszą drużyną w lidze, nie wygrała jeszcze spotkania.Arka na szczęśnie wyjazdową potęgą również nie jest, choć wygrała spotkanie to były jedyne punkty zdobytę w gościach przez klub z Gdyni.No jeśli Wisła dziś się nie przełamie no to chyba może liczyć na wznowienie rozgrywek po nowym roku, no ale sam powrót kontuzjowanych graczy nie rozwiązuje tutaj problemu bo braki kadrowe mogą nawrócić.

  100
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami kolejna kolejka w Ekstraklasie. Wybrałem spotkanie Legi Warszawa z racji tego, że po poprzednim spotkaniu gdzie przeprowadzili pogrom na Wiśle Kraków 7:0 i morale drużyny na pewno poszły znacząco w górę. Mecz rozegrany jest w Warszawie także na pewno będzie to kolejny atut dla Legionistów. Jeżeli chodzi o ich rywali to są wyraźnie pod formą. W zasadzie Górnik Zabrze to rekordziści w tym sezonie jeżeli chodzi o ilość remisów. Mają w tym roku już ich 7 do tego ostatnie ich spotkanie zakończyło się także remisem z liderem tabeli Piastem. Tylko że mecz rozegrany był w Górniku. Teraz będą podejmować czwartą drużynę tabeli Legie, na wyjeździe. Uważam, więc że kolejnego remisu nie powinniśmy zobaczyć z rzędu, ponieważ Lega ma mocniejszy skład oraz są w zdecydowanie lepszej dyspozycji. Legia traci w chwili obecnej 2 punkty do lidera więc na pewno będzie chciała wygrać u siebie spotkanie aby dystans zmniejszyć a być może wskoczyć nawet na lidera, jeżeli dzisiaj Cracovia nie wygra swojego meczu. Warto dodać, że Legia w przeciwieństwie do swoich rywali, którzy zajmują miejsca przed nią, ma jedną kolejkę mniej rozegraną. Tak więc pozycja 4 w tabeli przy jednej straconej kolejce świadczy tylko o formie i potencjalne drużyny z Warszawy w tym sezonie. Według mnie Legia powinna wypunktować spokojnie Górnik jedną lub dwoma bramkami przewagi. Ostatnie 5 spotkań tych drużyn to 4 zwycięstwa Legii i jeden remis. 

  55


 
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, 1. Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie: Reims - Angers
Typ: Reims i under 2.5 gola
Kurs: 3.90
Bukmacher: STS
Analiza:

Chyba dość nieoczekiwanie Angers okupują drugie miejsce francuskiej tabeli ligowej. Nie jest to co prawda mocna pozycja, bo mają zaledwie trzy punkty przewagi nad samym środkiem tabeli, ale jednak bycie wiceliderem prosto za PSG do czegoś może nobilitować.

Moim zdaniem jednak to gospodarze będą się dzisiaj cieszyć ze zwycięstwa. Obecnie są na siódmym miejscu w tabeli, ale gdy pokonają dzisiaj Angers, to... zwyczajnie ich wyprzedzą.

Jest kilka powodów, dla których Reims powinien wygrać to spotkanie. U siebie nie zwykli przegrywać meczów (od września zdarzyło im się to tylko raz). Po wtóre, Angers bardzo słabo gra na wyjeździe. Wreszcie - bilans bezpośrednich spotkań pomiędzy obudwiema drużynami działa na korzyść gospodarzy.

Jako że z reguły spotkania z udziałem Reims nie są overowe, typuję dodatkowo under 2.5 gola w meczu. Motywuję to tym, że Reims ma najniższą sumę strzelonych i straconych bramek w całej lidze.

  100

 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów
Typ: Resovia -3,5 
Kurs: 1,71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na Asseco można było wczoraj złapać wyższy kurs, dziś już pospadały mocny ale nie ma się co dziwić. Cuprum ostatnio wygrał ze SKRĄ 3:2 ale myślę, że to było jednorazowe, Cuprum zdecydowanie odstaje od drużyn z czołówki a taką za taką uważam Resovię mimo słabego początku. Ostatnio zwycięstwo z Bydgoszczą 3:0 ale w nie najlepszym stylu. Handi -3,5 małych punktów uważam za niskie handi i tyle mogą odrobić w 1 secie. Myślę, że dziś Resovia wygra 3:1.
Resovia na każdej pozycji ma dużo lepszych siatkarzy i jeśli tylko wykorzystają swój potencjał to nie widzę tutaj zwycięstwa gospodarzy.

  71
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Arka Gdynia
Typ: powyżej 33,5 fauli
Kurs: 2,35
Bukmacher: forBet
Analiza:

Obok takich spotkań nie można przechodzić obojętnie i nie spróbować w nich zagrać typu na przewinienia. Obie ekipy w strefie spadkowej, Wisła ostatnio prezentuje się fatalnie, śrubuje serię porażek z rzędu, Arka raz na jakiś czas coś wygra czy zremisuje ale na chwilę obecną daje to ostatnie miejsce w tabeli.
Wiślacy po blamażu w Warszawie powiedzmy, że coś tam się starali powalczyć w następnym spotkaniu z Rakowem ale bardziej wyglądało to tak jakby 0-0 ich zadowalało i nie kwapili się za bardzo z atakami na bramkę rywali. 1 celny strzał i 0 rożnych w meczu mówi wszystko.
Czego możemy się spodziewać po tym spotkaniu? Goście jak to oni powalczą,pokopią rywali bo w tym sezonie ponownie brylują w tej statystyce mając na koncie 252 (śr. 18) faule i ustępują w tym elemencie tylko Koronie.
Gospodarze przed własną publicznością muszą pokazać, że im zależy. Wiadomo mają problemy z kontuzjami i ciężko im sklecić optymalną jedenastkę ale zmiennicy starają się jak mogą i brak umiejętności nadrabiają walką co wiąże się ze spora ilością fauli.
Ostatnie 2 spotkania w Krakowie to porażka derbowa z Cracovią - 20 fauli i Piastem - 18 fauli. W tych przegranych grach wyjazdowych też sporo popełniali przewinień: 14 Lech, 20 Legia, 16 Raków.
Wczoraj ŁKS przegrał i jest szansa wyprzedzić ich i automatycznie wydobyć się ze strefy spadkowej i jest to tym bardziej ważne, że mamy kolejną przerwę na kadrę i 3pkt w takim spotkaniu dałoby trochę spokoju i oddechu do czasu następnej kolejki.
Większość przewiduje, że będzie to bardzo słaby i nudny mecz ale po drużynach, które obecnie znajdują się w strefie spadkowej i do tego zagrają ze sobą nie ma co oczekiwać fajerwerków i pięknej gry. Dla nich to mecz o życie i przysłowiowe 6pkt także przewiduję bardzo sporo przewinień w tym spotkaniu.

  100
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Górnik Zabrze 
Typ: Niezgoda strzeli over 1.5 bramki 
Kurs: 5,20
Bukmacher: Fortuna

Dzisiaj idę w bramki Niezgody. 
W końcu Jarek się doczekał i Vuko wystawia go dzisiaj w pierszym składzie. 
W tym sezonie Niezgoda pełnił do tej pory rolę Jokera, a mimo to zdołał ustrzelil 8, jest w dobrej formie, ostatnio dał wygrana w Gdyni (grając od 61')  wcześniej strzelił Wiśle (grając od 71')
Wiecej niż jedną bramkę strzelał w tym sezonie w Łodzi na ŁKSie zaliczył dwa trafienia a w przy Łazienkowskiej ustrzelil hattrica Rakowowi Częstochowa. 
Dzisiaj dzień na który czekał długo, myślę, że za wszelką cenę będzie chciał udowodnić trenerowi, że należy mu się pierwszy plac. 
Lego ponadto dobrze gra się z Górnikiem, przeważnie aplikuja im kilka bramek, a zważywszy na firmę zwyżkową stołecznego zespołu, myślę, że dzisiaj również Górnik może przyjąć kilka ciosów. 

Oczywiście over 1.5 jest typem konkursowym, a do kuponów bądź singla polecam poprostu trafienie Niezgody, tutaj kursy wahają się w przedziale 2,00-2,20 co uważam za uczciwa propozycje, która znajduje się na moim AKO. 

Pozdrawiam

  100
​​​​​​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom