>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

12. kolejka Serie A [8.11 - 10.11.2019]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Sassuolo- Bologna
Powyzej 2.5 goli 1.76 @Betfan
      

Dla mnie to jest najlepszy opcja na cala 12 kolejke Serie A. Obie druzyny mega ofensywnie grajace, a co najwazniejsze przy stracie gola otwieraja sie, dlatego nie zagram tutaj kombinacji z obie strzela, tylko bezpieczny over w calym meczu. W tym sezonie na Reggio Emilia pada bardzo duzo bramek ( w kazdym meczu minimum 3 gole, a srednia to ponad 4,5 bramki na mecz!!! ). Bologna znowu frajersko traci gola u siebie w koncowce meczu, teraz z Interem, wczesniej z Roma, a to dlatego, ze Mihajlovic ma taki styl gry, ze nie zadawala sie remisem, caly czas jego zespol gra do przodu. O problemach w defensywie Sassuolo juz pisalem nie raz, tam gra dwoch chlopakow z rocznika 1999, ze wzgledu na urazy Chirichesa, Ferrari i Rogerio. Dodatkowo z powodu kontuzji w poprzednim spotkaniu wypada im kolejny defensor - Marlon. Ja nie wiem jak De Zerbi to poustawia, ale juz w poprzednim meczu musial wyjsc od poczatku Giorgos, ktory debiutowal w pierwszym zespole, a na mecz z Bologna potrzebuja kolejnego defensora zeby zalatac dziure po Marlonie.. Orsolini, Soriano, Sansone czy Palacio beda krecic obrona Sassuolo bez dwoch zdan. Gospodarze za to z przodu wygladaja bardzo dobrze w tym seoznie, Barardi, Caputo, Boga czy Duncan to gwarancja goli w tym sezonie. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Sassuolo- Bologna
Sassuolo powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie @1.85
  
iforBET
Jeśli chodzi o wytypowanie zwycięzcy w tym meczu, to nie jest to taka łatwa sprawa. Obie drużyny plasują się w drugiej połowie tabeli. Sassuolo zajmuje 15. miejsce z dorobkiem 10 punktów, zaś ich dzisiejszy przeciwnik zajmuje 13. miejsce z dwunastoma punktami na koncie. 

Zaciekawił mnie powyższy zakład, na to że gospodarze wykonają minimum dwa rzuty rożne w każdej połowie. 

Rzuty rożne Sassuolo w pięciu ostatnich meczach przed własną publicznością:

z Fiorentiną - 4 (32', 39' 51' 73')
ze Spal - 7 (5', 8', 11', 12', 38' 61' i 74')
z Atalanta - 7 (4', 41', 45', 59;, 69', 77', 80')
z Interem - 5 (9', 20', 87', 89', 90')
z Fiorentiną - 2 (44', 73' )

Jak widać powyższy zakład na pięć ostatnich spotkań wszedł cztery razy. Co więcej, Sassuolo nabija trochę tych rzutów rożnych z drużynami teoretycznie lepszymi. 

Typy poboczne:
powyżej 2.5 gola @1.64  
Sassuolo powyżej 4.5 rożnych @1.73  ​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom