>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Champion of Champions 2019 (4-10.11.2019)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 7 listopada 2019 20:20 przez kalsatgłupoty  mówił ale nie Laskowski tylko Ciszewski , a swoja droga pewnie mało kto to pamięta, ale Laskowski komentował MS na Eurosporcie razem z Jewtuchem / Krukiem swego czasu i on akurat cos tam ze snookera ogrania w TVP
Tak, Laskowski ma pojęcie, nawet całkiem niezłe i fajnie się go słucha, on zreszta jest najlepszym komentatorem w TVP. Natomiast ten co był dzisiaj w pierwszym meczu, chyba własnie ten Ciszewski, to też nie jest jeszcze całkiem taki zły, zwłaszcza że był sam i nawet to jakoś wyglądało. Najgorszy jest Dembowski, on już w ogóle nie ma zielonego pojęcia o snookerze (zresztą o niewielu innych sportach ma) i wygląda to czasem komicznie jak myli brejka z punktami na liczniku, albo wyciąga z wikipedii jakieś bilanse zawodników sprzed 15 lat które nie mają nic wspólnego z tym co się dzieje na stole. Żeby tylko coś powiedzieć, bo jest przecież komentatorem.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
no racja panowie Ciszewski wczoraj był sam do południa i wygadywał mnóstwo głupot .
Pod względem taktycznym nie ma pojęcia o snookerze ,coś tam czasami zaczai i uda mu się coś sensownego powiedzieć .Natomiast Laskowski to prawdziwy fachowiec i wybaczcie ,że go pomyliłem.

Na dziś uważam ,że Roni wygra przynajmniej -1,5 za 1,8 wysoka stawka ,zgadzacie się ze mną ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Jak dobrze pamiętam, to nie kto inny jak Laskowski przedwczoraj mówił o wbiciu do narożnej łuzy. Także chyba pomylił sporty, bo łuzy to są w poolbilardzie. Więc z tym pojęciem, to bym nie przesadzał. Oczywiście bije na głowy tego amatora z wczorajszego popołudnia, bo ten ananas nie miał pojęcia, oprócz tego, że znał zasady. Był do tego stopnia denerwujący, że postanowiłem wyciszyć transmisje...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 8 listopada 2019 13:10 przez marasspecno racja panowie Ciszewski wczoraj był sam do południa i wygadywał mnóstwo głupot .
Pod względem taktycznym nie ma pojęcia o snookerze ,coś tam czasami zaczai i uda mu się coś sensownego powiedzieć .Natomiast Laskowski to prawdziwy fachowiec i wybaczcie ,że go pomyliłem.

Na dziś uważam ,że Roni wygra przynajmniej -1,5 za 1,8 wysoka stawka ,zgadzacie się ze mną ?
Nie miałem dzisiaj czasu na typy, więc tylko oglądanie.

Tak, Ronnie nie licząc meczu z Whitem wygląda ok i jego win wygląda dobrze po zaskakująco wysokim kursie. Pewnie mielibyśmy finał z Trumpem, w którym stawiałbym zdecydowanie na Trampka. No tylko pytanie w jakim nastroju dzisiaj Ronnie przystąpi: czy znowu będzie stroił fochy bo sędzia nie wystarczająco szybko wyciąga bile w jego podejściu jak było wczoraj? Kiedy olał wbicie setki z tego powodu? Ja wiem że on jest inny i wiele mu się wybacza (co samo w sobie jest niesprawiedliwe), ale to było żenujące. Podobnie jak w poprzednim turnieju rzucanie przedłużką na ziemię bo sędzia akurat wyciągał bilę. Jest wielkim graczem, ale człowiekiem chyba jednak nieco mniejszym,
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mark Allen - Judd Trump
Ilość frejmów: Powyżej 8.5 @ 1.43
Handicap frejmowy: Mark Allen (+2.5) @ 1.53
Handicap frejmowy: Mark Allen (+1.5) @ 1.93
Betfan

Trump pewnie jest w tej chwili najlepszym snookerzystą na świecie, ale Allenowi zawsze dobrze się z nim grało. Bilans bezpośredni zdecydowanie dla Irlandczyka z Północy, włącznie z ostatnim ich meczem przed paru tygodniami w Shanghai Masters gdzie wręcz zdemolował mistrza świata 6-1. Szczerze mówiąc nie wierzę dzisiaj w powtórkę takiego wyniku, bardziej liczę na zacięty mecz i że chłopaki pokażą parę dobrych brejków. W każdym razie kursy chyba powinny być nieco bardziej wyrównane.
 
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Mark Allen - Judd Trump
indywidualna suma serii po 100 runów, Judd Trump powyżej 0.5 @ 2.38    98 w ostatnim frejmie i złe wyjście na ostatnią potrzebną czerwoną
1xbet/klony

Na szybko, bo zaraz spotkanie.
Oddsy odwrócone. Wszędzie jest linia 1.5 i over po 2.55, a tu ruskie cenią over 0.5 po 2.38.
Judd zrobił jedną setkę w rundzie pierwszej (4-0 z Maguirem), oraz dwie w ćwierćfinale (5-3 z Tepczają).
Dziś ofensywny kolega z przodu, Mark Allen, faworytem oczywiście obecny mistrz świata, na Trumpka 1.44/1.50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom