>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 3 listopada 2019 10:11 przez pio_pioPodziwiam Was,że to oglądacie.Pozim tej ligi jest dramatyczny.Angielska League One czasem leci na Eleven,odpalcie sobie dla porównania-tam jest wyższy poziom,a jest to 3.poziom rozgrywek.W Azji oglądam regularnie ligę chińską,to jest przepaść między CSL a A-league.Oglądacie to chyba z sentymentu jakiegoś.Stadiony puste,ludzie na miejscu szybko zauważyli że im gównow złotym papierku próbują wciskać od kilu sezonów.
Nie mam zamiaru zaklinac rzeczywistości, poziom się obniża niestety :( jednak w League One, to bym Del Piero, Hondy, a nawet Mierzeja nie zobaczył :) raczej... Co do kibiców, to są mecze z pełnymi trybunami, ba kibice bawią się doskonale. Pzdr...
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Poziom ligowy niestety z sezonu na sezon się obniża... ale jak dla mnie ta liga ma ten urok, że jest w niej trochę takiego już archaicznego, anglosaskiego footballu - prostej piłki, ataków typu 'wszyscy do przodu reszta na obronę'. Plus piknik na trybunach, którego nie zobaczy się w Europie.. A kibiców może i mało, ale trzeba pamiętać, że soccer to 4-5 dyscyplina w kraju. W Sydney w turystycznych miejscach pamiątek piłkarskich nie uświadczysz, może gdzieś bliżej stadionów. No i w tym sezonie także nazwiska nie sprzyjają dużej liczbie widzów. Wrócił Besart... ale wcześniej byli wspomniani przez @qowalsky6 Del Pierro czy Honda, do tego Bobo czy Yorke. Teraz pod tym względem słabo... no chyba, że Ibra zawita do Perth ;).

A teraz pora na podsumowanie rzutów rożnych:
czba meczówZespółRzuty rożne zdobyte w aktualnej kolejceRzuty rożne w kolejceŚrednia rzutów rożnych w sezonieŚrednia zdobytych rzutów rożnych w domuŚrednia zdobytych rzutów rożnych na wyjazdach
4Melbourne City77 - 36,5 - 5,558
3Adelaide Utd77 - 87,7 - 575,5
4Melbourne Victory77 - 17,2 - 4,592
4Sydney FC55 - 35,8 - 54,57
4Welington Phoenix33 - 76,5 - 3,285
4Western United11 - 72,3 - 6,531,5
4Perth Glory1515 - 16,8 - 2,39,54
3Brisbane Roar44 - 54,7 - 3,745
4WS Wanderers55 - 44 - 8,544
3CCM11 - 154,3 - 7,753,5
3Newcastle Jets33 - 57,7 - 5,787,5

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 5
Remembrance Round, uroczyste oprawy, weterani i bohaterowie Wielkiej Wojny wspominani, szacunek i brawa: Cześć i chwała Bohaterom!
08.11. 09:30 Melbourne City - Central Coast Mariners - Ja pobieram za monetę 1   po @ 1,65, jak City nacisną, to nie powinno być inaczej...09.11. 07:00 Newcastle Jets - Perth Glory - no bet, jedni i drudzy w ostatnim meczu okropni...09.11. 09:30 Western United - WS Wanderers - derby, wszystko możliwe...10.11. 06:00 Melbourne Victory - Wellington Phoenix - bts i over klasyczny, odpowiednio za miedziaki    @ 1,65 i   @ 1,615 pobrane (oraz 2 w jednym za drobniaki sportowo in minus), niech podtrzymują tradycje, a do tego nie mają czego bronić przecież...10.11. 08:00 Adelaide United - Brisbane Roar - coś w stronę gospodarzy bym myślał gdyby nie fakt, że Roar "cyrki" robi, więc live zostaje...
GL&amp;KTF!
PS Jak będą ins/outs to podeślę link... ok, mamy:
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-5
No i jeszcze konkurs do którego zapraszamy :)
https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6892929/
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
09:30 Melbourne City - Central Coast Mariners

Odpuszczam. Może na żywo under rogów za jakieś małe pieniądze. Kurs @1,6 na 1 po tym co grają oba zespoły wcale mnie nie przekonuje.

Składy na dziś:
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Też nie szaleje ale btts poszedł i myślę nad overkiem2.5 jak narazie u kangurow szału nie ma .Nawet im się udało jakiś grosz wpadł za btts i overa  
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Tez mysle nad btsem, ale kurs troche maly, chyba na live jesli co. Ale czy CCM jest w stanie zdobyc dzis jakies punkty.. Bo na fonie tego co graja ostatnie 2 sezony, to forma zyciowa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
   Witam .Ja dziś uderzam w stronę gospodarzy @1.70 w totolotku , zieloności wszystkim .
Miło zaczęty weekend . 
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
jak mówiłem, tak robię:

38' rzuty rożne - 5 - gram:
un11,5 - @1,75   
un12,5 - @2,4    - tutaj wpisałem un na 12,5 a oczywiście kurs na un10,5


//edit:
W sumie 9 rożnych - zatem zgodnie ze średnią:
CCM - 3,5 rzutu rożnego na wyjazdach
City - 5 rzutów rożnych w domu.

Do tego był i ov i bts i 1.... więc chyba wszyscy są zadowoleni :)

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
cytat z dnia 8 listopada 2019 09:15 przez prolooserTez mysle nad btsem, ale kurs troche maly, chyba na live jesli co. Ale czy CCM jest w stanie zdobyc dzis jakies punkty.. Bo na fonie tego co graja ostatnie 2 sezony, to forma zyciowa ????
Ostatnie 2 sezony to masakra, ale w tym witać jakąś zmianę.. czyli po tych kilku meczach widać światełko w tunelu... zobaczymy jak im się sezon rozwinie. Na pewno po graniu mistrza w Perth mają wysokie morale
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
No to w takim razie BTTS  @2.15  Goscie nie maja co tracic... chociaz mecz nudny i okazji nie za wiele
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 6 listopada 2019 20:33 przez qowalsky6Kolejka 5
Remembrance Round, uroczyste oprawy, weterani i bohaterowie Wielkiej Wojny wspominani, szacunek i brawa: Cześć i chwała Bohaterom!
08.11. 09:30 Melbourne City - Central Coast Mariners - Ja pobieram za monetę 1 po   @ 1,65, jak City nacisną, to nie powinno być inaczej... 
No i wystarczyło przycisnac a nie jak Glory tydzień temu robić taki - srake :) Jak się gra ostro i do przodu to z Marynarzy robią się Rozbitkowie28. ja to wiem, a Popovic nie?
So ft 3-1, z czego honorowa padła gdy gospodarze się wyluzowali. Moneta na   a to mimo @ cieszy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +138
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 8 listopada 2019 10:22 przez majekx

Ostatnie 2 sezony to masakra, ale w tym witać jakąś zmianę.. czyli po tych kilku meczach widać światełko w tunelu... zobaczymy jak im się sezon rozwinie. Na pewno po graniu mistrza w Perth mają wysokie morale
Zdobywca Premiers dało d...y, powinni grać z takim przeciwnikiem jak dziś City. A nie tiki-kake :)
Highlights z Melbourne:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-melbourne-city-v-central-coast-mariners-hyundai-a-league
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Dzięki @qowalsky6  za skrót. Wygląda na to, że Luna rozegrał całkiem dobre spotkanie.. a w CCM obudziły się duchy poprzedniego sezonu.

Co do jutrzejszych meczy... znowu pojawia się problem, że nie widzę tutaj jakiegoś faworyta, czy mocnego kierunku. Wygrać może każdy, wynik też może być każdy. Jednak w pierwszym spotkaniu widzę słabość w obronie obu zespołów, a w drugim moc w ataku obu zespołów. Dlatego ostrożnie pogram btsy. Do tego ze statystyk wychodzi under rogów w meczu Western z WSW.

Jets - Glory
bts - @1,53   


Western - WSW
bts - @1,64   po kwadransie.
Besart gol - @2,42  [zwrot] 
rzuty rożne: un10,5 - @1,85   

I to tyle jak na razie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
City wchodziło w obronę CCM jak w przysłowiowe masło i gdyby mieli lepiej ustawione celowniki wynik mógłby być wyższy, ale nie ma co narzekać, 4 gole, może wraca stara dobra Australia...

Na jutro...

Jets - Glory 1:1 (6-9 RR)

Mój pierwszy pomysł to over rożnych, z tabelki @majekx "wychodzi", że powinien siąść (Jets 8 w domu i Glory 4 w delegacji), wiadomo, że to "tylko" cyferki, ale...ogólnie asekuruję się zwrotem w przypadku 11 cornerów, obie strzelą też mi tu pasuje, dodatkowo dokładam powyżej 2,5 i takie 2 bety próbuję na mój początek weekendu w Australii, zaczęło się overowo dzisiaj w Melbourne i oby tak do końca kolejki

powyżej 11 RR, @1,88 LVBET  
obie strzelą i powyżej 2,5 gola, @1,87 betfan  

Western - WSW 2:1

Tu widzę dwie opcję, albo 0:0 lub 0:1 w którąś stronę, bo beniaminka nie można lekceważyć co pokazały pierwsze kolejki lub dobry over jak w ostatniej kolejce z MV, WSW również zaczęło dobrze sezon, więc może remis? Chyba spróbuję za drobne, a mój główny typ to over + bts

remis, @3,60 betfan  
obie strzelą i powyżej 2,5 gola, @2,05 betfan  
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
widze ze nie tylko ja ide w strone korkow jedyny chyba madry wybor na ten mecz 
Jets-Glory over 10 korkow @1.72 zobaczymy  a trzeba było oczko więcej wybrać dobre i to zawsze coś na plus
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie wiem, może się nie znam, ja tam overa w Newcastle nie czułem pre, a i live na razie na to nie wskazuje. Okropnie grają (Glory tiki-kake. Jets jak drwale). Jak już bym mial wybrać to coś jednak na kierunku Perth. Ale nie muszę więc pass... Może coś się odmieni ale póki co to muł i wodorosty...
A nie jednak Jets bramka :) no i się odmieni....  :) 1-0
Edit 
A gdzie tam. Gow...y mecz, ja nie wiem co Glory dziś jadło, chyba McDonalda. Tylko Castro walczy, reszta udaje, że biega. Taki potencjał a grają jakby pierwszy raz byli ze sobą na boisku. A Jetsi? Jedno prostopadle podanie i gol. I dobrze, chociaż się starają... Nie udają, że są wirtuozami. okropny mecz...przynajmniej jak do tej pory...
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Ogladacie? Bo bardzo mi sie chce przywalic jeszcze jeden gol Jets

Jets over 1.5   @2.27

    
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 9 listopada 2019 08:24 przez prolooserOgladacie? Bo bardzo mi sie chce przywalic jeszcze jeden gol Jets

Jets over 1.5   @2.27
Gdzie tam, radia słucham :):) szanse były. Co najmniej 2 jeszcze.  do tego ze 3 Vary, ale to w stronę Glory....No i poprzeczka dla nich... Teraz wyrównali na 1-1...znowu poprzeczka i Castro dobija. On zasłużył na brawa. A Grant czerwo i Perth w 10... Niech was nie zmyli mój opis, dalej uważam, że mecz jest okropny aż oczy mnie bolą.... 
Edit
FT 1-1 niby gole, poprzeczki, Vary, czerwo, a nie dało się tego oglądać bez myśli, że zarząd A-league powinien mi po tym meczu rentę zdrowotną przyznać :)... Za trudne warunki pracy! :)
PS 
potem podam skrót i wyjdzie, że mecz był dobry. Nie był...  23.11 Glory podejmie Blues Sky, gdyby ten mecz był jutro dałbym handi na Sydney bez zastanowienia. A tak mają czas na poprawę... 
Ps2
i jeszcze jedna uwaga, spojrzałem na statystyki i nie były złe. To tak bardziej dla przestrogi, dla młodych adeptów sztuki wrozbiarstwa (bo ktoś moje wypociny może czyta) jakim jest próba wytypowania czegoś w Australii (i nie tylko) - statystyki często zaklamuja obraz meczu i nie ma co na nich (tylko) się opierać. Dlatego "męczę" oczy live żeby być wobec Was uczciwy pisząc o najlepszej lidze świata :) :)
ps3
zapowiedziany skrót:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-newcastle-jets-v-perth-glory-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Główny typ na rożne siadł bez problemu, z tym overem przekombinowałem, ale tak to jest jak się koło północy siada, a rano pierwsza zmiana. Trzeba było zostać przy cornerach tylko...
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Do góry Bottom