>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher forBET - opinie

pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik


Ostatnio pierwszy raz (chyba z nudów)wszedłem na Forbet i muszę przyznać, że pozytywnie zaskoczyli mnie kursami. W wielu przypadkach są zdecydowanie wyższe aniżeli w osławionej Fortunie, w której ostatnio gram.



I to sporo wyższe. Dla przykładu zestawilem sobie 5 zdarzeń "bramki HT under 2,5" na najbliższą kolejkę ekstraklasy.



Łączny kurs wypadł następująco:



Fortuna 1,44 / Forbet 1,67



W wolnej chwili muszę przejrzeć ofertę na inne zdarzenia czy aby nie przypadek. Ponadto mam wrażenie, że jest o wiele więcej możliwości zdarzeń do wyboru. 



 



Jakie są Wasze spostrzeżenia odnośnie Forbet na dzień dzisiejszy? Czytałem powyższe komentarze z przed wielu miesięcy i było sporo krytycznych.



Jak jak wyglada dzisiaj?



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
K 650

kamil997

Użytkownik


Fajną mają promocje "super tydzień" chociaż niewiem czy np. przy wtorku 15:00-21:00 podnoszą kupony o 14% i czy przy okazji nie obniżają troche kursów np przed 15 był  over 1,58 a po już 1,55 może poprostu zwiekszyli under. Jestem ciekawy jak u nich z wypłatami bo jeszcze tam nie miałem okazji wypłacić, konsultant napisał że szybkie wypłaty są w fazie testów do kilku banków wymienił w tym mój PKOBP ciekawe jak szybko dochodzi kasa może ktoś wypłacał do PKO to niech powie.
 
K 0

kszczecina

Użytkownik
Promocje może i mają fajne, ale oferte na Ekstraklase dramatyczna. Dziś chciałem pograć, że Angulo i Żurkowski strzelą gola a tu brak oferty na strzelców. Jak dla mnie porażka. Jest tylko zakład - Zawodnik strzeli i jego zespół wygra  ⛔
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Ciekawa opcja powstała na Forbet.
Jeśli nie mamy pomysłu na kupon (są tacy?) to wystarczy, że ustawimy opcję "ile chcemy wygrać", jaki nas interesuje przedział kursowy oraz jaką stawkę proponujemy.
Forbet w sekundę pokazuje gotowy kupon do gry.
Fajna rzecz jak ktoś faktycznie nie lubi analiz czy wyszukiwania ofert. 
Z samej ciekawości wysłałam kupon aby sprawdzić skuteczność oferty. 
Zobaczymy czy można zaufać przeciwnikowi ????
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 31 października 2019 10:27 przez kamilcia21Ciekawa opcja powstała na Forbet.
Jeśli nie mamy pomysłu na kupon (są tacy?) to wystarczy, że ustawimy opcję "ile chcemy wygrać", jaki nas interesuje przedział kursowy oraz jaką stawkę proponujemy.
Forbet w sekundę pokazuje gotowy kupon do gry.
Fajna rzecz jak ktoś faktycznie nie lubi analiz czy wyszukiwania ofert. 
Z samej ciekawości wysłałam kupon aby sprawdzić skuteczność oferty. 
Zobaczymy czy można zaufać przeciwnikowi ????
To już wolałbym nic nie grac
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 31 października 2019 11:35 przez jozzy22

To już wolałbym nic nie grac
Ja również ale z pewnością jest sporo osób, które chciałyby spróbować swych sił w obstawianiu a nie mają większego rozeznania w dyscyplinach. Wbrew pozorom tacy z pewnością też są, co widać po niektórych wpisach na forum.
Inna sprawa, że takie wysyłanie kuponów trzeba traktować raczej z przymrużeniem oka. Bukmacher stawia zakłady a gracz płaci ????
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Serio już tak daleko zaszły sprawy , ze jeden użytkownik wkleja "kombinacje na pałę" żeby pomóc drugiemu użytkownikowi :)

Bukmacherzy nie musza juz nic robić , zwyczajnie Ci oczytani i bardziej inteligentni ich pracownicy zwyczajnie kopiują schematy z których korzystali już inni na przestrzeni wieków .....

Użyty w tym konkretnym przypadku schemat  to "użyteczny idiota" . Zostało ono wymyslone kilkaset lat wstecz jednak super odniesienia do niego znajdziemy w ostatnich 200 latach : 

Na początek regułka z Wielkiego Słownika Języka Polskiego : 

pożyteczny idiota

rzadziej użyteczny idiota
  • Definicja
    pejorat. 

    osoba, która kierując się własnymi poglądami i szlachetnymi intencjami, działa nieświadomie na rzecz czyichś interesów politycznych


    Kamilciu - to nie jest pojazd skierowany wobec Ciebie ....po prostu padłaś ofiarą prostej gry socjotechnicznej stosowanej od setek lat na "słabiej działające mózgi" :) 

    Nastepnie cytat z listu Stalina skierowany do Berii dotyczący wykorzystania "pozytecznych idiotów"

    fizyczna walka z Zachodem nie jest celowa, Zachód sam się unicestwi, wystarczy mu podsuwać odpowiednie środki.



    Normalnie nie pisałbym do tego tłumaczenia ...ale chyba powinienem : chodzi to o to , że przekładając to na Forbet i Kamilcie21 - 



    WYSTARCZY JEJ POKAZAĆ "KUPON NA PAŁĘ" A ONA CUDOWNIE POKAŻE I ROZREKLAMUJE GO INNYM NASZYM GRACZOM
     
Teraz za Wikipedią :

(1.1) ktoś nieświadomie manipulowanyprzyczyniający się do sprawy;

No i mały cytat za artykułem z Newsweeka - nie lubię tego pisma (jestem prawicowcem - ale staram się pokazać obiektywnie przykłady ) :


NEWSWEEK:  „Pożyteczni idioci” – tak Lenin mówił o zachodnich dziennikarzach, którzy wychwalali bolszewicką Rosję, zamykając oczy na wszystko, co psuło wyidealizowany obraz ojczyzny proletariatu. Ale pożyteczni idioci nie urodzili się sto lat temu.
PROF. WŁODZIMIERZ BORODZIEJ:  To figura stara jak świat i polityka. Wszędzie łączą ich dwie cechy. W świetle kryteriów obiektywnych mówią i robią idiotyzmy. I nigdy się do tego nie przyznają.

Mamy wśród nich idealistów. Takim bez wątpienia był wielki dramaturg George Bernard Shaw. Gdy umierał w 1950 r., miał nad łóżkiem portret Stalina. Dlaczego? Był oświeceniowcem, więc w Związku Radzieckim lat 30. ubiegłego wieku widział wolność, równość i braterstwo wszystkich obywateli. Do tego był Irlandczykiem, więc miał swoje zdanie o Anglikach, a skoro Londyn był wrogiem ZSRR, więc Shaw kochał Stalina tym bardziej.

PS: Nie myslę, że skoro głownym sponsorem forum sa firmy bukmacherskie to Ty (super działający na przygłupawych małolatów nick) jestes ich pracownikiem posługującym się tylko kobiecym nickiem 

Podsumowuję po prostu Twoja propozycje popierając to konkretnymi regułami i przykładami 

Bez urazy więc poproszę drogi użytkowniku - i jesli jesteś "manipulowana (y)" to spoko , masz prawo jesteś tylko kobietą (w pełni świadomie użyty przeze mnie seksizm)

Ale jeśli nie jesteś ....to jako osoba kończąca studia gdzie troszkę uczyli o manipulacji z dumą patrzę jak "najtańsze" triki moich profesorów jednak działaja na "szare masy"

Pozdro , bez obrazy raz jeszcze i miło mi widzieć , że nauki , które uważałem za puste , głupie i zbyt prymitywne żeby kogokolwiek oszukać ...jednak działają :) 

 
  

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 297

krejos

Użytkownik
cytat z dnia 1 listopada 2019 00:13 przez tyrion77+Serio już tak daleko zaszły sprawy , ze jeden użytkownik wkleja "kombinacje na pałę" żeby pomóc drugiemu użytkownikowi :)

Bukmacherzy nie musza juz nic robić , zwyczajnie Ci oczytani i bardziej inteligentni ich pracownicy zwyczajnie kopiują schematy z których korzystali już inni na przestrzeni wieków .....

Użyty w tym konkretnym przypadku schemat  to "użyteczny idiota" . Zostało ono wymyslone kilkaset lat wstecz jednak super odniesienia do niego znajdziemy w ostatnich 200 latach : 

Na początek regułka z Wielkiego Słownika Języka Polskiego : 

pożyteczny idiota

rzadziej użyteczny idiota
  • Definicja
    pejorat. 

    osoba, która kierując się własnymi poglądami i szlachetnymi intencjami, działa nieświadomie na rzecz czyichś interesów politycznych


    Kamilciu - to nie jest pojazd skierowany wobec Ciebie ....po prostu padłaś ofiarą prostej gry socjotechnicznej stosowanej od setek lat na "słabiej działające mózgi" :) 

    Nastepnie cytat z listu Stalina skierowany do Berii dotyczący wykorzystania "pozytecznych idiotów"

    fizyczna walka z Zachodem nie jest celowa, Zachód sam się unicestwi, wystarczy mu podsuwać odpowiednie środki.



    Normalnie nie pisałbym do tego tłumaczenia ...ale chyba powinienem : chodzi to o to , że przekładając to na Forbet i Kamilcie21 - 



    WYSTARCZY JEJ POKAZAĆ "KUPON NA PAŁĘ" A ONA CUDOWNIE POKAŻE I ROZREKLAMUJE GO INNYM NASZYM GRACZOM
Teraz za Wikipedią :

(1.1) ktośnieświadomiemanipulowanyprzyczyniający siędosprawy;

No i mały cytat za artykułem z Newsweeka - nie lubię tego pisma (jestem prawicowcem - ale staram się pokazać obiektywnie przykłady ) :


NEWSWEEK:  „Pożyteczni idioci” – tak Lenin mówił o zachodnich dziennikarzach, którzy wychwalali bolszewicką Rosję, zamykając oczy na wszystko, co psuło wyidealizowany obraz ojczyzny proletariatu. Ale pożyteczni idioci nie urodzili się sto lat temu.
PROF. WŁODZIMIERZ BORODZIEJ:  To figura stara jak świat i polityka. Wszędzie łączą ich dwie cechy. W świetle kryteriów obiektywnych mówią i robią idiotyzmy. I nigdy się do tego nie przyznają.

Mamy wśród nich idealistów. Takim bez wątpienia był wielki dramaturg George Bernard Shaw. Gdy umierał w 1950 r., miał nad łóżkiem portret Stalina. Dlaczego? Był oświeceniowcem, więc w Związku Radzieckim lat 30. ubiegłego wieku widział wolność, równość i braterstwo wszystkich obywateli. Do tego był Irlandczykiem, więc miał swoje zdanie o Anglikach, a skoro Londyn był wrogiem ZSRR, więc Shaw kochał Stalina tym bardziej.

PS: Nie myslę, że skoro głownym sponsorem forum sa firmy bukmacherskie to Ty (super działający na przygłupawych małolatów nick) jestes ich pracownikiem posługującym się tylko kobiecym nickiem 

Podsumowuję po prostu Twoja propozycje popierając to konkretnymi regułami i przykładami 

Bez urazy więc poproszę drogi użytkowniku - i jesli jesteś "manipulowana (y)" to spoko , masz prawo jesteś tylko kobietą (w pełni świadomie użyty przeze mnie seksizm)

Ale jeśli nie jesteś ....to jako osoba kończąca studia gdzie troszkę uczyli o manipulacji z dumą patrzę jak "najtańsze" triki moich profesorów jednak działaja na "szare masy"

Pozdro , bez obrazy raz jeszcze i miło mi widzieć , że nauki , które uważałem za puste , głupie i zbyt prymitywne żeby kogokolwiek oszukać ...jednak działają :)  
  

 
Facet pleciesz kompletne bzdury. Przenieś swoje wypociny do działu "Filozofia", który trzeba dla ciebie stworzyć (albo psychiatria). Tak właśnie forum idzie swoim poziomem na dno.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
po prostu padłaś ofiarą prostej gry socjotechnicznej stosowanej od setek lat na "słabiej działające mózgi" :) 

jesteś tylko kobietą
 Pomijając, że powyższe cytaty z Twojego wpisu są nieco obraźliwe (ten drugi bardziej) to uważam, że tak rozbudowany komentarz był całkowicie zbędny. Równie dobrze mógłbyś stać w kolekturze i głosić wszem i wobec, że sposób gry "chybił - trafił" to czyste szaleństwo i tutaj trzeba się zastanowić kto w tej sytuacji wydaje się być bardziej szalony - Ty, czy ludzie których krytykujesz?
Inna sprawa, że takie wysyłanie kuponów trzeba traktować raczej z przymrużeniem oka.
Powyżej wyraźnie jest zaznaczone, że takiego sposobu gry nie ma sensu brać na poważnie i kompletnie nie na miejscu jest Twoje  przemówienie w którym sprytnie połączyłeś terminologię propagandową ze sposobem gry u bukmachera. 

Gratuluję znajomości zagadnień. Sam interesuję się historią społeczeństwa. Pamiętam, że słyniesz raczej z kontrowersyjnych wpisów mimo to zapraszam do komentowania, ale następnym razem polecam powstrzymać się od szyderczego tonu.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 1 listopada 2019 00:13 przez tyrion77+Serio już tak daleko zaszły sprawy , ze jeden użytkownik wkleja "kombinacje na pałę" żeby pomóc drugiemu użytkownikowi :)
  

 
Miły kolego, w moim zwyczaju jest nie odpowiadać na seksistowskie zaczepki, co niniejszym czynię.
Milczenie będzie jedyną, poprawną odpowiedzią na Twój zadziwiający wpis.
Dużo wygranych życzę. Porażki u wielu osób wywołują frustracje, więc tym bardziej życzę. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 2 listopada 2019 00:11 przez kamilcia21

Miły kolego, w moim zwyczaju jest nie odpowiadać na seksistowskie zaczepki, co niniejszym czynię.
Milczenie będzie jedyną, poprawną odpowiedzią na Twój zadziwiający wpis.
Dużo wygranych życzę. Porażki u wielu osób wywołują frustracje, więc tym bardziej życzę. Powodzenia.
Też Słonko życze dużo wygranych - rozbijaj ich jak góry lodowe o Titanica :) 

A co do jednego z poprzednich dwóch wpisów to mój ulubiony tekst , może ktoś wie skąd pochodzi .....

Oddać Polakom śląski przemysł to jak dać małpie zegarek    :) 
dziwne, ale dalej aktualny a dziś brak wiedzy uchodzi za cnotę a pisanie merytoryczne uchodzi za "mądrowanie się"  a tego przecież nikt nie lubi ...więc musze być seksista , cwaniakiem i debilem :))))
 
No i juz zupełnie ostatnie ....

Serio myślicie, że jesli Wy nie kończyliście żadnych specjalnych szkół - nie macie pojęcia o grze psychologicznej itd to pracownicy bukmachera też są tylko niedouczonymi kopiującymi kursy z zachodu debilami ...........

Jesli tak to conajmniej 55% tego forum powinno mieć wyniki over 50% wygranych u bukmacherów bez podatku a u ziemniaków powinniśmy notować wyniki ponad 67% (napisałem powinnismy - ponieważ sam zamieszczam tu typy ) 

I już tak zupełnie off topic (może kiedyś ktoś z Was będzie szedł na rozmowę do buka na analityka - wiedza sportowa to zaledwie 50% oceny - pozostałe 50% to matematyka i wiecznie to samo pytanie powtarzające sie do 20 lat : jesli mamy spotkanie 3 drużyn a nasza marża to 12% to jakie będą kursy na wyżej wymienione teamy przy równych szansach ) - wszyscy możecie sobie odpowiedzieć na to pytanie a potem sprawdzić czy powinniście grać u buka ....czy lepiej sobie odpuścić 

pozdro 600 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
ps: skąd to pytanie ....

jest najłatwiejsze z 5-ciu , a wykłada sie na nim 90% aspirujących do miana analityka :) 
(zmienną jest tylko marża która pojawia sie w pytaniu : od pepików po Juroszka zmienia sie tylko i wyłącznie od 10-20% )

i żeby nie było , ze jestem takim cwaniakiem (uważam , ze statystycznie ((zaznaczam STATYSTYCZNI
E mam poprostu większy mózg od Kamilci :) )  a na tym pytaniu też za 1-szym razem sie wyłożyłem 

Kamilciu moja Ty Myszunio - zawsze możesz napisać , że to seksistowskie i STATYSTYCZNIE żecz biorąc mózg kobiety i mężczyzny jest dokładnie taki sam :) kiedyś na tym wyłozył sie Korwin Mikke z brytyjskiej telewizji - ale pamiętaj to był polityk ....a to niewielkie wymagania jesli chodzi o wiedze i logiczne myślenie 

Pozdro Myszunio :) 
 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
I już zupełnie ostatni wpis w tym temacie :

Nigdy Was nie zastanawia dlaczego nie ma konkursu : "Traf jak najwiecej singli przez 30 dni " (bukmacher doda wam za to 50% do wygranej) ...anuluje podatek od tych zakładów ...cokolwiek

Ale jest milion konkursów : zrób kurs 5 milionów i dostaniesz dodatkowo 3 telewizory, 7 dziwek i tone koksu ...

Nawet w moich czasach graczy oceniano jako debili , nawet w moich czasach u każdego bukmachera było oddelegowanych iluśtam pracowników do wpisów na forach ...konkursy , sponsorowanie itd - standard (albo zatrudnialiśmy współpracowników uczciwych wobec wszystkich ale jednak ...współpracowników na każdym forum )

Jednak 10 lat temu ktos proponujący nawet żartem "granie na pałę" byłby alienowany przez innych graczy - może błędnie ale jednak dla zasady ...nie współpracujemy z wrogiem 

(polecam Peaky Blinders - chyba 1 sezon i tam dokładnie pokazuja jak dokarmia się graczy - koń wygrywa 3/4razy - grający zaczynają wierzyć bukmacherowi a on pogrąża się niby coraz bardziej a dopiero za 5 razem trafia debili 100% mocniej niż gdyby to zrobił za 1-szym , czy 2-gim razem )

Nie wątpię ,że przecież jesteście wszyscy mądrzejsi od kretynów sprzed 100 lat a ja pisze tylko głupoty ...bo przeciez chodzicie do szkół , czytacie ksiązki oglądacie dokumenty albo choć seriale i potem doczytujecie co to prawda a co to bluff 

A to co ja pisze to do tematu filozofia bo tacy kretyni jak ja to tylko w fantasy powinni pisać i zabierać Tolkienowi, Brooksowi lub innemu Goodkindowi publiczność :)

Życzę więc Państwu oczywiście milion wygranych - a na ten mało istotny wpis o "typach na pałe" bankowo nie poleciał żaden debil a bukmacherzy (to jest kopia conajmniej 70 bukmacherów wcześniej publikujących przez ostatnie 10 lat podobne listy - buki sieciowe - to tylko przypadek ) to banda przygłupów polecający Wam graczom jak ogrywać ich nawet nie znając zawodników itd ....

Pozdro raz jeszcze i hektowygranych !!! 

 

 
 
staneeslaw 64

staneeslaw

Użytkownik
Ja to bym i pograł w forbecie, ale od razu zbanowali mi konto. To znaczy dokładnie mówiąc jest "zamknięte bez możliwości odblokowania", a na czacie powiedzieli, że jedyne co mogę zrobić to złożyć pisemne zażalenie (pewnie mają na myśli reklamację).

Powołują się na to, że "konto jest powiązane z innym adresem IP". U mnie w gospodarstwie domowym nikt nie ma konta na forbecie, w ogóle nikt nie ma konta u żadnego buka, a tylko w forbecie miałem taką akcję. Może kiedyś jakiś kumpel korzystał z mojego wifi do obstawienia i stąd to rzekome powiązanie, nie wiem. Mimo wszystko słaby jest w mojej ocenie stosunek do gracza, tym bardziej że miałem tam zrobione już konto stałe, po całej weryfikacji dokumentowej. Dałem mój skan dowodu itd. - to są chyba jednak jakieś dane, które świadczą o tym, że jestem osobą prawdziwą, że ja to ja, nie ma takiego drugiego mnie w forbecie. Gdyby im zależało jakkolwiek to by nie zamykali mi od razu konta bez możliwości odblokowania (poza tym, że chyba w lvbet w identycznej sytuacji trzeba spełnić jakieś kretyńskie warunki typu zdjęcie z dzisiejszym "Faktem" przy twarzy i dowodem osobistym - zawsze mi się to kojarzyło z metodami porywaczy w filmach, może stąd ten pomysł. Także tam można jeszcze konto odblokować, a w forbet od razu do widzenia i nara).

Także w mojej strony ocena negatywna jak na user experience i podejście typu customer friendly. Jak NIE to NIE.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 8 listopada 2019 02:23 przez tyrion77+...Kamilciu moja Ty Myszunio - zawsze możesz napisać , że to seksistowskie i STATYSTYCZNIE żecz biorąc mózg kobiety i mężczyzny jest dokładnie taki sam :) 
Wszystko się zgadza ale statystycznie rzecz biorąc - różnie z tymi statystykami wygląda.
Zawsze rzecz, nigdy żecz, zapamiętaj proszę.
 
K 297

krejos

Użytkownik
cytat z dnia 8 listopada 2019 14:24 przez kamilcia21

Wszystko się zgadza ale statystycznie rzecz biorąc - różnie z tymi statystykami wygląda.
Zawsze rzecz, nigdy żecz, zapamiętaj proszę.
Proponuję w ogóle nie odpowiadać na zaczepki, bo to gościu z wybujałym ego, a do tego chyba w życiu jest nieudacznikiem i nikt go nie chce słuchać ...
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Trudno ocenić czy ktoś jest "udacznikiem" czy nie. Każdy ma swoje własne poglądy czy przemyślenia i trzeba to uszanować. Nie zgadzam się jednak na kaleczenie języka polskiego. Szczególnie w tak rażący sposób.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
cytat z dnia 31 października 2019 12:29 przez kamilcia21

Ja również ale z pewnością jest sporo osób, które chciałyby spróbować swych sił w obstawianiu a nie mają większego rozeznania w dyscyplinach. Wbrew pozorom tacy z pewnością też są, co widać po niektórych wpisach na forum.
Inna sprawa, że takie wysyłanie kuponów trzeba traktować raczej z przymrużeniem oka. Bukmacher stawia zakłady a gracz płaci ????
dosłownie, właśnie ktoś ustawiając te suwaczki wygrał 10k za kilkuzłotową stawkę :) wklejali nawet kupon na socjalach ????
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
forbet ma chyba limit na zysk z kuponu chyba 500zl albo mi tak konto ustawili. wszystkie single grane live gdzie zysk przekracza 500zl mielone dluuuuugo, kupony czesto odrzucane a mecze wyrzucane z oferty. przy nizszych wygranych tego nie sprawdzaja. najlepiej miec konta wszedzie, polskie buki spia z kursami bardzo czesto to ich jedyna zaleta.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Jak to jest oni mają czy nie mają szybkich wypłat? Kolejny raz wypłata w historii konta widnieje jako przetworzona, a środków na koncie brak od kilku godzin. Wcześniej nie było z tym problemu. 
 
Do góry Bottom