>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zablokowane konto Moneybookers - Skrill

H 70,3K

hagi84

Użytkownik


konta poblokowane, jedyna opcja wyplacic srodki na konto bankowe

Robia co chca, nie wytlumaczyli mi przez tel czemu konto poszlo w piach
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Z nimi jest jakiś kontakt meilowy? Na stronie nie mogę znaleźć. Jak klikam wsparcie to zamiast namiarów wyskakują jakieś regułki (odpowiedzi na często zadawane pytania)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Skrill customer support email address: help@skrill.com.

w google najlepiej wpisac, tez mialem kiedys problem ze znalezieniem do nich maila, to oficjalny email maja na fb jakby co

 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Żeby móc przelać kasę do buka to na Skrill trzeba ją wpłacić jakoś konkretną metodą? Wpłaciłem kasę za pomocą karty ecoPayz i nie mogę jej przelać do buka.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Betseven albo 888? Można się tam rejestrować z Polski?

Jasne - ale skrill został już tylko w siódemce , ruski - jetton teraz tylko juz od olimpiady a betseven zrobił już dla graczy z Polski zatwierdzanie 20 sek - przynajmniej ja tak teraz mam wiec live błędów sie nie pogra już a szkoda
Dziś UB wycofuje ecopayz zostaje much better tylko - inn za chwile czuje , że też top zrobią zgodnie z regulacjami krajów

Betson i Betsafe też własnie wycofują eco , ale maja jettona
 
A 0

artiz15

Użytkownik
Witam. Pilnie potrzebuje gotówki, A nie mam karty skrill. Chciałem wypłacić z revoluta,ale karta miała dotrzeć do 8 września i nie dotarła. Na konto w banku nie mogę wypłacić, bo mam zablokowane...Czy jest ktoś z Krakowa kto mógłby mi pomóc i wypłacic 2500zl ? Na zasadzie,ze przelewam na jego skrill i wyplacamy z bankomatu. Oczywiscie odpale za pomoc. Pozdro.
 
mike123 217

mike123

Użytkownik
Witam. Pilnie potrzebuje gotówki, A nie mam karty skrill. Chciałem wypłacić z revoluta,ale karta miała dotrzeć do 8 września i nie dotarła. Na konto w banku nie mogę wypłacić, bo mam zablokowane...Czy jest ktoś z Krakowa kto mógłby mi pomóc i wypłacic 2500zl ? Na zasadzie,ze przelewam na jego skrill i wyplacamy z bankomatu. Oczywiscie odpale za pomoc. Pozdro.
Na skrill masz karty wirtualne. Doładowujesz Revolut lub podobne karty przedpłacone i wypłacasz.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
nie wiem czy w dobrym dziale pytam, ale czy to normalne, że próbowałem z mbanku z karty przelać 10 zł na srill a oni mi tego nie pozwolili . Loguję się na mbank a tam opis pod zablokowaną transakcją, że próbowałem wpłacić do punktu hazardowego, coś w tym stylu a to ministerstwo finansów zakazuje.

da się tam wpłacić hajs? tak bardziej z ciekawości pytam.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
nie wiem czy w dobrym dziale pytam, ale czy to normalne, że próbowałem z mbanku z karty przelać 10 zł na srill a oni mi tego nie pozwolili . Loguję się na mbank a tam opis pod zablokowaną transakcją, że próbowałem wpłacić do punktu hazardowego, coś w tym stylu a to ministerstwo finansów zakazuje.

da się tam wpłacić hajs? tak bardziej z ciekawości pytam.
To dziwne bo przecież kilka polskich buków ma opcję wpłaty ze skrill w tym największy z nich STS, a przeciez buk to też punkt hazardowy. Bo rozumiem że ten zakaz pewnie głownie skierowany w kasyna.

Może tak im to uargumentuj w pytaniu do supportu, albo mbanku albo skrill.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
To dziwne bo przecież kilka polskich buków ma opcję wpłaty ze skrill w tym największy z nich STS, a przeciez buk to też punkt hazardowy. Bo rozumiem że ten zakaz pewnie głownie skierowany w kasyna.

Może tak im to uargumentuj w pytaniu do supportu, albo mbanku albo skrill.
wklejam ze strony :


Problem:
Próbowałeś zapłacić w punkcie hazardowym, który nie ma zgody Ministerstwa Finansów
Rada:
Zapłać w innym punkcie, który ma zezwolenie władz


i tu niby odbiorca, nie wiem czemu Dublin :

Skrill.com DUBLIN
 
Do góry Bottom