>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Champion of Champions 2019 (4-10.11.2019)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Champion of Champions 2019
4-10 listopada 2019

 
 ​
Champion of Champions 2019 to kolejna edycja jednego z bardziej prestiżowych turniejów nie-rankingowych. Założeniem tego turnieju jest idea by drabinkę tworzyli zwycięzcy turniejów w ostatnich 12 miesiącach, których w razie potrzeby uzupełniają gracze z najwyższym rankingiem. Tutaj więcej na temat reguł kwalifikacji do turnieju. Krótko mówiąc: rywalizować będą najlepsi z najlepszych. Pula nagród jest adekwatna do rangi turnieju i wynosi £440,000 z czego zwycięzcy przypadnie aż £150,000, co jest dużą zwyżką w stosunku do ubiegłego roku i czyni z Champion of Champions jedną z bardziej lukratywnych imprez snookerowych. Tegoroczna edycja zostanie rozegrana w dniach 4-10 listopada w Ricoh Arena w angielskim Coventry. Tytułu sprzed roku będzie bronić Ronnie O'Sullivan, który po bardzo zaciętym finale pokonał Kyrena Wilsona dopiero w decydującej partii (10-9). Transmisja całego turnieju w TVP Sport i sport.tvp.pl.

 
Format turnieju jak na dzisiejsze standardy jest dość nietypowy. Drabinka składa się z 16 graczy, z których 8 jest rozstawionych. Gracze podzieleni są na 4 grupy i każda z nich rozgrywa swoje mecze w ciągu jednego dnia od wtorku do piątku. W popołudniowej sesji będą dwa mecze (gracz rozstawiony z nierozstawionym), a zwycięzcy spotkają się wieczorem w drugiej rundzie. Pierwszą rundę gramy do 4 wygranych frejmów (best-of-7), dwie następne do sześciu (best-of-11), a w finale triumfator będzie musiał uzbierać 10 partii (best-of-19). Wszelkie najważniejsze informacje można znaleźć na oficjalnej stronie turnieju. http://www.championofchampionssnooker.co.uk/

Drabinka turnieju
Livescore

 

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Shaun Murphy - Reanne Evans
Ilość frejmów: Poniżej 4.5 frejmów @ 1.72  4-3 szkoda gadać co Murphy grał.. z 3-0 na 3-3
Betfan

W tym roku po raz pierwszy w Champion of Champions wystartuje mistrzyni świata kobiet i chociaż Evans to już prawdziwa legenda kobiecego snookera, 12 razy zdobywała mistrzostwo w tym 10 razy z rzędu. Czasem występowała w kwalifikacjach MŚ i nawet potrafiła napsuć krwi np. Davisowi, ale to jednak dużo niższa półka niż dzisiejszy rywal. Murphy świetnie wszedł w nowy sezon: wygrał China Championship i doszedł do dwóch innych finałów. Moim zdaniem jeśli nie popełni katastrofalnych błedów to rywalka może mieć problem nawet z ugraniem honorowego frejma. Gram na under 4.5 bo kurs dokładnie taki sam jak na Murphy -3.5, a jednak zawsze to bezpieczniejszy typ.
 
M 0

marcin_plock

Użytkownik
cytat z dnia 4 listopada 2019 09:59 przez psotnick

Shaun Murphy - Reanne Evans
Ilość frejmów: Poniżej 4.5 frejmów @ 1.72
Betfan

W tym roku po raz pierwszy w Champion of Champions wystartuje mistrzyni świata kobiet i chociaż Evans to już prawdziwa legenda kobiecego snookera, 12 razy zdobywała mistrzostwo w tym 10 razy z rzędu. Czasem występowała w kwalifikacjach MŚ i nawet potrafiła napsuć krwi np. Davisowi, ale to jednak dużo niższa półka niż dzisiejszy rywal. Murphy świetnie wszedł w nowy sezon: wygrał China Championship i doszedł do dwóch innych finałów. Moim zdaniem jeśli nie popełni katastrofalnych błedów to rywalka może mieć problem nawet z ugraniem honorowego frejma. Gram na under 4.5 bo kurs dokładnie taki sam jak na Murphy -3.5, a jednak zawsze to bezpieczniejszy typ.
Jeśli spotkanie jest do 4 wygranych frejmów, to czemu zakład under 4,5 jest bezpieczniejszy niż Murphy -3,5? Zakładamy, że Evans może wygrać 4:0?
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 4 listopada 2019 10:20 przez marcin_plock

Jeśli spotkanie jest do 4 wygranych frejmów, to czemu zakład under 4,5 jest bezpieczniejszy niż Murphy -3,5? Zakładamy, że Evans może wygrać 4:0?
No tak, o to mi chodziło że w obie strony wynik 4-0 wtedy wchodzi, a w przypadku handicapu na Murphyego tylko jego wygrana 4-0 spełnia typ. Wiadomo, że stawiam na Murphyego 4-0, ale skoro kurs jest taki sam w przypadku handi i undera to wolę wybrać Under 4.5, bo zyskuję teoretyczną możliwość że to Evans wygra 4-0.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 4 listopada 2019 12:05 przez matimacoszKtóry bukmacher przyjmuje łączenie typów na zwycięzców grup??
Z polskich żaden chyba, zresztą niewielu w ogóle ma takie typy na zwycięzców grup. Betfan na pewno ma, za to w Lvbet są ciekawe typy na skład finału turnieju i tu już można się zabawić, tylko trzeba dobrze przeanalizować drabinkę turnieju.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Murphy grał smutną grę, ale Evans umiała, nie bez elementów szczęścia, wykorzystać tę jego słabą dyspozycję. Zastanawiałem sie przed tym meczem, czy matka dziecka Mark Allena jest w stanie wygrać tutaj choć jedną partię i przejrzałem jej osiągnięcia w męskim snookerze. Ma na koncie kilkadziesiąt skalpów męskich, w tym kilkanacie obecnych i byłych zawodowców. Nigdy nie wygrała z kimś z poziomu Murphy'ego, ale przegrali z nią mecze: Un-nooh, O'Connor, Chen Zifan itd. Niedawno przegrała w pokazowej grze z Osą 2:4. Dlatego odpuściłem sobie obstawianie tego meczu, tym bardziej, że kursy były jednak niewygórowane po stronie Shauna.
Po tym meczu przynajmniej wiadomo, na kogo raczej dzisiaj nie należy stawiać o 20-tej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Mark Selby - Yan Bingtao
Handicap frejmowy: Mark Selby (-1.5) @ 1.61  4-0

Mark Allen - Matthew Selt
Handicap frejmowy: Mark Allen (-1.5) @ 1.59  4-2
Betfan

Dzisiaj wydaje się że pewne wygrane Mareczków to najpewniejsza opcja, ale po wczorajszych popisach Murphyego już nic mnie nie zdziwi. Faktem jest że Bingtao jest cieniem gracza który 1-2 lata temu szturmem wdarł się do czołówki. Ale teraz już tak dobrze nie gra, wprawdzie wygrał Riga Masters co mu dało miejsce w tym turnieju, tylko że to było w lutym, czyli wieki temu. Selt podobna sprawa, wygrał Indian Open w marcu, oba turnieje były słabo obsadzone, raczej niższej rangi o z niskimi pulami, co sprawiło że najlepszych tam nie było. Mareczki może nie czarują teraz swoją najlepszą grą (a nawet na pewno), ale to i tak jest lepsza gra i wyniki niż wspomniana dwójka. I pokazują to wyniki: Selby parę tygodni temu wygrał English Open, Allen był w półfinałach 3 ostatnich turniejów, więc z formą u obu jest wszystko w porządku. Dla mnie to Allen z Selbym spotkają się wieczorem w ćwierćfinale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Kolega psotnick zaprezntował najrozsądniejsze typy na popołudnie, moim zdaniem. Pozwolę sbie zaostrzyć nawet typ w mecz Allen -Selt. Wydaje mi się, że Selt nie będzie w stanie wygrać tutaj więcej niż 1 frejma, raczej przypadkowego. Widziałem jego ostatnie występy w Snooker Champion League. Odnotowałem żałosny występ w World Open przeciw Davisowi. Co prawdado dotarł do 3 rundy w English Open, ale miał słabych rywali (Miah i Steadman). Na tym poziomie spotkał Selby'ego i nawet urwał mu 2 frejmy. Jednak podsumowując zwraca uwagę zniżka jego formy z występu na występ. Jednak dzisiaj Allen, spodziewam się, nie da mu żadnych szans. Mark gra bardzo solidnie i raczej daruje niewiele szans rywalowi. Wątpię w to, by łatwo było Seltowi wykorzystać je w stopniu wystarczającym na złamanie linii handicapuuuuuuuuu. Tym bardziej, że Selt raczej nie rozgrywał meczy w tak wyjątkowych warunkach (TV I tylko 1 stół na sali), w prestiżowym turnieju.

Mój typ: wygra Allen (-2,5 frejma), sts, 2,62, 5/10 jednostek Rezultat: 4:2   Allen popelnił zbyt dużo prostych błędów,z których kilka wykorzystał Selt. Wieczorem, jeśli zagra podobnie, to nie będzie miał wielkich szans z Selby'm. O ile Selby nie dostosuje się do Irlandczyka.
 
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mark Selby - Mark Allen
Ilość frejmów: Powyżej 8.5 frejmów @ 1.39  2-6
Ilość frejmów: Powyżej 9.5 frejmów @ 1.98  
Ilość frejmów: Powyżej 10.5 frejmów @ 3.70  
Betfan

Patrząc jak obaj grali w meczach popołudniowych to Allen w ogóle nie powinien mieć podjazdu do Selbyego. Anglik w dobrym stylu wypunktował Bingtao w żadnym momencie nie będąc zagrożonym (4-0). Tymczasem Allen bardzo męczył się ze słabiutkim Seltem, generalnie cały mecz stał na niskim poziomie, po kilka łatwych pudeł z każdej strony w prawie każdym frejmie, Allen wygrał bo po prostu miał więcej jakości od Selta, ale nie wiem czy taka gra wystarczy na cokolwiek z poważnym rywalem. Tylko że.. mecz meczowi nie równy, i często jest tak że faworyt lepiej gra z równym sobie niż ze słabszymi rywalami, co dobrze widzieliśmy wczoraj gdzie wieczorem Murphy grał o 2 klasy lepiej niż w pierwszym meczu. I tutaj spodziewam się tego samego, a patrząc na bilans bezpośredni, w którym aż roi się od zaciętych meczów, dość powiedzieć że 7 z 8 ostatnich meczów na dłuższym dystansie (do 6 frejmów) kończyły się  w decydującej partii (w tym ostatnim 2 tygodnie temu w English Open), to tak naprawdę każdy over jest do gry.
 
D 353

delthes

Użytkownik
Kyren Wilson - Un-Nooh T.
Start spotkania: 16:00
Zwycięzca: Kyren Wilson (1.47 Betfan)    
Kyren Wilson handicap frejm -1.5 (1.94 Betfan  

Typ dość ryzykowny na pierwszy rzut oka, gdyż panowie grali ze sobą niedawno i to zawodnik z Tajlandii wygrał 6:5 w półfinale World Open. Jednak kilka słów o tym meczu: Kyren wygrywał tamto spotkanie 4:1, później 5:3 a ostatecznie przegrał 5:6. Dzisiaj dystans do 4 wygranych frejmów, tak więc jeżeli tamto spotkanie byłoby także do 4 wygranych frejmów wynik byłby 4:1 dla Wilsona.
Tamten mecz Wilsonowi nie wyszedł pod względem budowania brejków ( ani jednego brejka 50+) Był to mecz mocno szarpany z obu stron. Dziś może być podobnie ale liczę, że Kyren Wilson wyjdzie z niego zwycięsko. Kolejnym argumentem jest zeszłoroczna edycja tego turnieju, gdzie Kyren doszedł do finału ulegając go minimalnie z O'Sullivanem 10:9. Widać, że anglikowi dobrze się gra na tym turnieju i w tym roku także nie można go skreślać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
maguire grał ze złamaną nogą i cisza,nikt nic nie wiedział .Same strzelanki widzę w tym dziale ,a jak jest perełka 4-0 dla Trumpa kurs 4,24 lub -1,5 za ,1.9  to nikt ani słowa nie napisał .
Pozdrawiam amatorów stawkujących snookera :)
 
kamil_1992 304

kamil_1992

Underdog
Jeżeli kursy przedmeczowe na zwycięstwo Trumpa wynosiły ok. 1,15 - 1,20, to gdzie znalazłeś kurs 1,90 na dwie partie przewagi? Zresztą nieważne, jak jesteś takim ekspertem, to wg mnie w dobrym smaku byłoby dzielenie się Twoimi mistrzowskimi analizami, wszyscy wyszliby na tym dobrze, rzecz jasna poza bukami :) Po wydarzeniu to każdy może się mądrzyć - jak w reklamie sts-u - "wiedziałem, że wygra" :D
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Uwaga kolegi marasspeca jest ważna i nie ma potrzeby się obruszać. Rzeczywiście obstawiam tylko na podstawie statysyk i obserwacji, jeśli akurat mam możliwość obejrzeć transmisję tego lub innego meczu. Strony zajmujace się snookerem w praktyce nie przekazują aktuanych informacji o ich życiu, w tym faktach mających lub mogących mieć wpływ na ich postawę. Najczęściej wiemy o tych faktach za późno  albo wcale. W tym sezonie niejeden mógł zostawić trochę kasy z powodu Dunna, który przecież dotąd gra poniżj możliwości i oczekiwań z powodu ciężkiej choroby wnuczki i pojechał do Chin nie nie trenując przez kilka tygodni, które spędził w tej sytuacj z rodziną w szpitalu. Wiadomość o tym pojawiła się bardzo późno. Niejednokrotnie przeglądałem konta tweeterowe czy inne różnych zawodników, ale bez rezultatu, czyli informacji podanej i dostępnej na czas. To jest problem, bo w każdym sporcie takie informacje są ważne, jeszcze bardziej w sporcie indywidualnym. Może warto by spróbować szukać, a p znalezieniu podawać na forum strony, gdzie takie wartościowa wiedza jest dostępna.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 6 listopada 2019 16:13 przez marasspecmaguire grał ze złamaną nogą i cisza,nikt nic nie wiedział .Same strzelanki widzę w tym dziale ,a jak jest perełka 4-0 dla Trumpa kurs 4,24 lub -1,5 za ,1.9  to nikt ani słowa nie napisał .
Pozdrawiam amatorów stawkujących snookera :)
Nie przesadzasz stary? O jakiej ciszy mówisz? Nie podawałem typów bo nie widziałem dzisiaj sensu, Trump wygra, a ile to już rzecz wtórna, bo kursy nawet na duży handicap takie sobie. Wilson z Un-Noojem każdy wynik możliwy i tak też ten mecz wyglądał. W trakcie meczu mam pisać że Mags gra ze złamaną nogą kiedy w dziale obstawiamy zakłady przedmeczowe? Typy live można podawać w dziale live. Ja nie wiedziałem że ma coś z nogą, komentator też nie wiedział więc skąd ja ktoś z nas miał wiedziec? Jeśli ty to wiedziałeś przed mecze to mogłeś się podzielić, ale zakładam że nie wiedziałeś, bo wtedy byś zagrał [email protected], a nie czekał na typy live. Poza tym Mags nie grał z otwartym złamaniem nogi tylko w ortezie, i sobie dość swodobnie obchodził stół. Zresztą jak można wykoncypować  w snookerze nogi zawodnika nie odgrywają kluczowej roli, O'Sullivan jak był po złamaniu kostki i grał w specjalnych trampkach i kulał to i tak wbijał maksy i nawet turnieje wygrywał. Nie noga była jego problemem tylko słaba forma od ładnych paru tygodni, no i rywal w świetnej formie. 

I jeszcze jedna uwaga: po meczu to każdy mądry i wygrany.

Chętnie jutro zobaczę twoje typy przed meczami, porównamy z rzeczywistością i ocenię tak obiektywnie jak ty dzisiaj obiektywnie oceniłeś typy których nikt nie podał (To już wyższy poziom obstawiania).
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Psotnick- nie ma tematu ,przepraszam jeśli Cię uraziłem .

Zastanawiam się czy Roni ogra swojego przyjaciela 4-0( kurs 2,4 ) czy podaruje mu choćby jednego frama .Co myślicie panowie ?

Nie rozumiem trochę kursów -2,5 za 1,3 ,a już -3,5 za 2,4 sulivan-white ???? o co tu chodzi .Tak jakby miało być 4-1
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 7 listopada 2019 11:33 przez marasspecNie rozumiem trochę kursów -2,5 za 1,3 ,a już -3,5 za 2,4 sulivan-white ???? o co tu chodzi .Tak jakby miało być 4-1
Jeden frejm zawsze może się zdarzyć, im chodzi o wygraną, a czy to będzie 4-0 czy 4-1 to nie ma dla nich znaczenia. Ale jakieś value jest. Tylko że Ronnie gra ofensywnie cały czas, raczej otwiera układy na stole niż je komplikuje licząc że sam się dorwie do bil i wyczyści. Ale jak mu nie będą siedzieć długie wbicia to White będzie miał dobre szanse na punktowanie, a mumo że 50tka na karku to Jimmy potrafi zrobić wygrywającego brejka a nawet setkę jak układ jest łatwy. Ten jeden frejm to bufor bezpieczeństwa i dlatego taka róznica w kursie.

======

Ja w setki pójdę.

J.Higgins vs S.Bingham
Number of Century Breaks (Bingham, Stuart): Over 0.5 @ 2.48  

Bingham w świetnej formie punktowej w ostatnim turnieju. Nawet jak przegrywa to wygrywa swoje frejmy setkami, z Higginsem przegrał w ćwierćfinale 2-5, ale oba frejmy które wygrał to setki. W sumie w World Open wbił aż 9 setek w 4 meczach. Tutaj krótki format meczu i dlatego tak wysokie kursy na jego setkę, ale myślę, że całkiem atrakcyjne biorąc pod uwagę jego aktualną formę w budowaniu brejków.

Champion of Champions. 2019. Day 4. Special bets
Ronnie O'Sullivan, John Higgins And Stuart Bingham Each To Make A Century Break: Yes @ 9  

Dodatkowo kusi jeszcze typ specjalny na popołudniowe meczy, czy że Ronnie, Higgins i Bingham wbiją przynajmniej po setce. Ty oczywiście ryzykowny, bo raz że mecze krótkie, a i setka czasem wymaga korzystnego układu na stole. No ale przy takich fachurach ryzyko jednak wydaje się mniejsze: Ronnie wiadomo maszynka do setek, Bingham ostatnio też wbija jak szalony, tylko Higgins coś ostatnio posucha, ale przy kursie @9 takie ryzyko to żadne ryzyko.

Kursy z z 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
nie da się słuchać idiotyzmów jakie wygaduje komentator TVP sport (laskowski) ,który nie ma zielonego pojęcia o snookerze.

takie rzeczy tylko w pisowskiej TVP sport ,robią z ludzi idiotów .
 
K 691

kalsat

Użytkownik
głupoty  mówił ale nie Laskowski tylko Ciszewski , a swoja droga pewnie mało kto to pamięta, ale Laskowski komentował MS na Eurosporcie razem z Jewtuchem / Krukiem swego czasu i on akurat cos tam ze snookera ogrania w TVP
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom