>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 45: Bratysława, Kobe, Knoxville, Montewideo

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Bratysława, Słowacja
Data rozgrywania: 04.11.2019-10.11.2019
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €114,800
Oficjalna strona turnieju: https://www.tennisslovakopen.sk/uvod.html
Zwycięzca singla 2018: Alexander Bublik
Zwycięzcy debla 2018: Denys Molchanov/Igor Zelenay


Miejsce: Kobe, Japonia
Data rozgrywania: 04.11.2019-10.11.2019
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju: http://hyogo-tennis-as.com/hyogochallenger/
Zwycięzca singla 2018: Tatsuma Ito
Zwycięzcy debla 2018: Goncalo Oliveira/Akira Santillan


Miejsce: Knoxville, USA
Data rozgrywania: 04.11.2019-10.11.2019
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju: http://www.knoxchallenger.com/
Zwycięzca singla 2018: Reilly Opelka
Zwycięzcy debla 2018: Toshihide Matsui/Frederik Nielsen


Miejsce: Montewideo, Urugwaj
Data rozgrywania: 04.11.2019-10.11.2019
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju: http://www.uruguayopen.com/
Zwycięzca singla 2018: Guido Pella
Zwycięzcy debla 2018: Guido Andreozzi/Guillermo Duran


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Chellenger, Bratysława 
Rosol - Bourgue 
Typ: 1
Kurs: 1,90  
Bukmacher: efortuna 

Idę dzisiaj zdecydowanie w zawodnika bardziej doświadczonego, starszy o 9 lat od swojego rywala Łukasz moim zdaniem będzie miał również więcej motywacji niż jego przeciwnik z Francji, a wiadomo turnieje na koniec sezonu potrafią być mocno specyficzne, tym bardziej te chellengerowe.
Rosol jest po trzech porażkach, próbował swoich sił w turniejach ATP w Moskwie gdzie nie zdołał przejść w 1/8  duzo wyżej rozstawionego Lajovicia a w kwalifikacjach w Bazylei odpadł z Berrere, zeszły tydzień spędził w niemieckim Eckental ale tam rozegrał jeden mecz, niespodziewanie przegrał ze Smithem. Pod dachem rozegrał 20 spotkań w tym sezonie, odniósł 10 zwycięstwo i tyle samo poniósł porażek. 
Mathias lepiej wygląda w liczbach 21W/11L na hali ale mecze rozgrywane nawet we futuresach, dobry turniej u siebie w Mouilleron gdzie doszedł do finału uznając wyższość Ymera. 
Liczę, że po trzech porażkach z rzędu, Rosol przyjechał na Słowację trochę pograć, w tamtym roku zaszedl tutaj do finału więc motywacji nie powinno zabraknąć. 
Wysoki, moim zdanie za wysoki kurs na Czecha, inni bukamacherzy już robią korekty, Fortuna śpi, więc warto moim zdaniem to wykorzystać. 

Edit: Pomyliłem działy, proszę aby któryś z moderatorów przeniósł post w miejsce z chellengerami na ten tydzień. Dziękuję. 
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Bratysława
Godzina 19:10
Spotkanie :  Valkusz M. - Coppejans K.
Typ : sety handicap: Valkusz M.-Coppejans K. (-1.5) typ 2
Kurs : 2,35
Bukmacher : STS
  
Spotkanie pierwszej rundy challengera rozgrywanego na kortach twardych w stolicy Słowacji - Bratysławie. Młody Węgier Mate Valkusz klasyfikowany jest na 566 miejscu w rankingu ATP. W tym roku rozegrał zaledwie 7 spotkań z których wygrał 2 a 5 przegrał. Wszystkie te mecze grane były na nawierzchni ziemnej więc obycie z twardą nie będzie jego atutem w tym spotkaniu. Zawodnik ostatnie dwa spotkania kreczował więc możliwe że ze zdrowiem u niego nie najlepiej. STS jednak krecze rozlicza jako zwrot więc ryzyko jest nieco zmniejszone gdyby i tym razem Węgier meczu nie dokończył.
Belg Coppejans jest starszy od swojego rywala o 4 lata i znacznie wyżej sklasyfikowany, bo zjamuje obecnie 158 miejsce w rankingu ATP. Jest to zawodnik z dużo bardziej doświadczony od Węgra. Gra on turnieje rangi challenger które przeplata występami w zawodach rangi ATP Tour. W tym roku rozegrał 66 spotkań z których wygrał 37 a w 29 schodził z kortu pokonany. Znaczna część tych meczy grana była na nawierzchni ziemnej, tylko 10 spotkań rozegrał on na twardej nawierzchni. Z tych 10 wygrał 4 a w 6 schodził z kortu pokonany. W ostatnim czasie mierzył się z Andym Murrayem z którym przegrał 4-6, 6-7. Było to 15 października podczas turnieju w Antwerpii. Jeśli ktoś potrafi walczyć z Brytyjczykiem jak równy z równym, nawet jeśli Andy wraca po długiej nieobecności spowodowanej kontuzją, to w meczu z mało doświadczonym Węgrem musi być faworytem do wygrania w dwóch setach. Stąd też taki a nie inny mój typ na dzisiejszy dzień.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Chellenger, Bratysława 
Kolar - Lestienne 
Typ: 1  
Kurs: 1,94
Bukmacher: efortuna 

Piękny kurs na zawodnika zza naszej południowej granicy, znów typ przeciwko graczowi z Francji, o Lestienne pisałem już wielokrotnie, że nie lubię tego zawodnika, straszny lesser, gość który mógłby moim zdaniem osiągnąć wiele więcej w zawodowym tenisie, ale głowa jedno i życie drugie, dlatego Constant jest tam gdzie jest. 
Francuz ten sezon już chyba spisał na straty, jest w beznadziejnej formie, jeszcze we wrześniu potrafił pograć fajny mecz z Bedene ale od tego czasu równa pochyla. 
Ujemny bilans w tym roku, ujemny również pod dachem, to zaledwie 5W i 9L na prawdę wydaje się, że sezon dla niego powinien się już skończyć. 
Zdenek natomiast bardzo pozytywnie w ostatnim czasie, dużo więcej gier na hali niż jego rywal, bilans dodatni bo 17W/12L, ograny Lorenzi, ograny Donskoj i przegrana po dobrym meczu z będącym w bardzo dobrej formie Marchenko. 
Rachunki także do wyrównania ma Kolar, w 2016 gdy Lestienne przezywal jeden z najlepszych swoich sezonów ograł Zdenka w Ostravie na jego terenie, wydaje się, że okazja jest idealna. 
Ciężko powiedziec dlaczego bukamacherzy faworyzuja Francuza, ale ja spróbuję z tego skorzystać. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Chellenger, Bratysława 
Lacko - Troicki 
Typ: 1  
Kurs: 1,50
Bukmacher: Unibet 

Dziś każdy gra LM, ale może czegos będzie potrzebował do jakiegoś dubla. 
Kurs nie powala na kolana, aczkolwiek propozycja wydaje się coś fajna, ciekawa i powinna bez większych przeszkód odhaczyć się na zielono. Do senda, Lacko przed własną publicznością, dwa lata temu odmeldowal się tutaj w finale w roku '15 również, w 2013 go wygrał a rok wcześniej doszedł do półfinału itd itd, nie będziemy się cofać aż tak daleko, Łukasz jest w dobrej formie na koniec roku, w samym październiku rozegrał 9 spotkań z czego 8 razy wygrał, wygrywając tym samym turniej chellengerowy w Niemczech, zupełnie na innym biegunie Victor ktory od lipca wygrał zaledwie jeden mecz! Bardzo słaba forma Troickiego. Pod dachem w tym roku Lacko 9W/4L a Troicki 4W/7L.
Wg. mnie Lacko spokojnie przed własną publicznością ogra Serba. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Chellenger, Bratysława 
Stakhovsky - Travaglia 
Typ: 1  
Kurs: 2,00
Bukmacher: fortuna 

Idziemy za ciosem jeśli chodzi o chellenger na Słowacji, Stefano faworytem wg bukmacherów z ukraincem, hm.. no ciekawe, ciekawe. Stakhovsky właśnie na hali rozegrał najwięcej spotkań w swojej karierze tenisowej, ogromne doświadczenie pod dachem, rozegranych grubo ponad 400 spotkań w halach na całym świecie, Travaglia nie zbliżył się nawet do setki spotkań, chociaż trzeba przyznać, że jest pięć lat mlodszy. Dla Włocha oczywiście nie nawierzchnia twarda jest ulubioną a rzecz jasna jest to ziemia i tej nawierzchni rozegrał najwięcej spotkań i na niej się najlepiej czuje. Pod dachem w tym sezonie 8W/9L, Sergyi 17W/15L. Travaglia rozegrał kolejny bardzo dobry sezon.. ale na ziemi, na twardej nawierzchni gra okazjonalnie i tak jak w poprzednich spotkania pisałem, dużą rolę rozegra motywacja i zaangazowanie. 
Sergyi rozegrał już jeden mecz w tym turnieju, ograł Wegra Balazsa 2-0, dla Travaglii będzie to pierwszy mecz. 
Warto też dodać, że Stakhovsky pojawia się w tym turnieju, rok temu przegrał w ćwierćfinale z przyszłym zwycięzca tego turnieju Bublikiem, był tez dwa lata temu i w latach poprzednich. 
Reasumując, myślę, że faworytem tego meczu jest po prostu Ukrainiec, jemu powinno bardziej zależeć na tym turnieju w którym grywa regularnie, do tego dochodzi nawierzchnia, a jeśli ktoś lubi h2h to 3 lata temu spotkali się obaj panowie pod dachem i to we Włoszech, wygrał Stakhovsky 2-0
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Wybaczcie za PPP, ale jeszcze dość ciekawie na jutro wygląda Rosol +1.5 seta @1,70 Fortuna  
To tak raczej z pozycji dodatkowych, sam tego nie mam pogranego, o Łukaszu pisałem już przy okazji meczu z Bourgue, nie zawiódł mnie, tak jak myślałem, że Rosol będzie chciał w tym turnieju pograć, jutro przeszkoda trudniejsza bowiem gracz z południowej Afryki - Harris to solidna marka i pierwsza setka rankingu, ale ten sezon zdecydowanie słabszy niż poprzedni. Spotkali się panowie ze sobą w tym roku na ziemi na FO w pierwszej rundzie i po 5setowej batalii lepszy okazał się Harris 3:2. 
Ciekawe spotkanie dwóch wieżowców (obaj blisko 2m wzrostu), czy aż takim faworytem jest Harris by wystawiać na niego kursy 1,40? Nie wiem, zdecydowanie uważam, żeby iść w stronę Czecha, chociażby, że ugra seta. Na tę chwilę to tyle.

Edit: 7-6 7-6 Harris. Szkoda Łukasza bo suma sumarum rozegrał bardzo dobry mecz, przegrywając w obu TB do 5, szczególnie boli ten drugi bo dwa razy miał Harrisa przelamanego. Lloyd jednak świetny dzisiaj na serwisie, zaserwował 22 asy i w tym elemencie był nie do ruszenia. 
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
D.Novak-Gombos 2 @1.8   &lt;trzeba bylo grac Dzumhura jednak&gt;

Gombos mysle ze licy na dobry wystep. Slowak dobrze zaprezentowal sie niedawno podczas challengera we francuskim Brest, gdzie dotarl do polfinalu ulegajac Humbertowi po zacietym meczu. Novak to tenisista, ktory gra bardzo silowo, ale dobra forma Gombosa i fakt, ze turniej jest na Slowacji powinny przechylic szale na korzysc Gombosa. Slowak ma niezly rok, w przeszlosci raz udalo mu sie rowniezz wygrac w Bratyslawie, takze zaklada ze jeszcze pogra.

Ramananthan-Sugita 2 @1.5   

Mniejszy challenger, ale Sugita umie grac, mimo ze za caloksztalt ten seozn slabiutki. Ostattnio jednak Japoinczyk zaliczyl bardzo dobry turniej w hali w Sztokholmie, wiec znowu troche lepsza forma. Mysle, ze brakuej Sugicie gry, nei zarobil duzo w tym roku, wiec tu w hali tez wydaje mi sie, ze sie postara.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Chellenger, Bratysława 
Harris - Maden 
Typ: 1  
Kurs: 1,55
Bukmacher: Unibet 

Na szybko na tą chwilę, idę w kierunku południowoagrykanskiego wierzowca z Kapsztadu, udało mi się wczoraj obejrzeć mecz z Rosolem, widać, że Harris dobrze czuje się na tych kortach, przede wszystkim bardzo dobry serwis, wczoraj zaserwowane 22 asy, do tego dobra praca nóg, dobre poruszanie się, wygląda solidnie. Podobał mi się ten 22latek na korcie.
Maden ma bardzo dobry sezon na kortach pod dachem, ale widać, że dużo bardziej (co nie dziwne) przykladal się do tych rangi ATP, chociaż w Kazachstanie doszedł do finału przegrywając z Marchenko. 
Ostatnie tygodnie to jednak niespodziewane porażki takie jak z Granierem w Brest czy z Kralovskyim w Eckental. 
Wczoraj Maden był już na wylocie z Ottem, przegrywał w trzecim secie 0-3, ale udało mu się odwrócić losy tego meczu, stawiam dzisiaj na młodszego Lloyda, jeśli serwis będzie funkcjonował tak jak wczoraj to wystarczy na Niemca. 
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Chellenger, Bratysława 
Ruusuvuori - Dzumhur 
Typ: 1  
Kurs: 2,15
Bukmacher: Unibet 

Mecz wieczoru w Bratysławie i zarazem wielki test dla młodego fina. 
Długo czekał na taki mecz 20letni Emil rozgrywając fantastyczny sezon który dał do tej pory 52 wygrane i 18 porażek, na uwagę zasługują jego osiągnięcia właśnie na hali gdzie ma bilans 18W/2L. Coś pięknego. 
Rywal jest do ruszenia, szczególnie pod dachem choć Damir ograł wczoraj Lacko 2-1 to dzisiaj będzie miał ciężkie zadanie bo Emil jest w życiowej formie. 
Ruusuvuori faworytem nie jest, ale liczę na rozluźnienie bośniaka, dla niego mecz ten na pewno nie będzie tak ważny dla dla Emila. Dzumhur 10W/8L na hali. 
Mam nadzieję, że wytrzyma psychicznie fin, jeśli tak się stanie to moim zdaniem ma dużą szansę wygrać dzisiejsze spotkanie, o jego umiejętnościach przekonał się np. Thiem w Pucharze Davisa gdzie Emil wygrał 2-0.
​​​​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom