>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
 Na razie bez większego pomysłu na LM, lekko zagram ponizej 3 goli w meczach
Lokomotiv Juve 1:2 zwrot
Bayer Atletico 2:1 zwrot
Ako 1.94 lvbet
 [zwrot] 
 
S 766

szeffb

Użytkownik
ok przerwa. a co do meczu realku...

Sędzie widać ładnie sprzedał karny w 1 poł nie widziałem więc luz ale drugi karny hahaha i real wyrownuje na 2;2 i co sedzia na serio sprzedal albo cos smierdzi bo nagle sedzie boczny milczy a glowny pokazuej faul przy polu karnym ale nie wykorzystali no ale zawodnicy realu chyba tez cos wiedza bo zabawa w polu karnym i 2;3 i kursiwko z 30 siedzi a przebieg meczu w sam raz na lapanie wielorybow na live najpierw real na 1:0 pewnie kurs na galate latal z 20 pozniej 2 bramy galaty pozniej real wyrownuje i znow pewnie kurs z 10 no i 2;3 smiech na sali czas na odpoczynek

buhahaha 2;4
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Dzisiejsza LM, start o 18:55

⚽ Bayern - Olympiakos - under 5.5 gola
⚽ Lokomotiv - Juventus - 1 lub remis w pierwszej połowie
⚽ Crvena Zvezda - Tottenham - Crvena strzeli
ako @2.87

Przede wszystkim wydaje mi się, że Bayern wygra ten mecz, pewnie jakieś 2:0, także granica 5 bramek jest dosyć wysoka według mojego odczucia. Pykną sobie Olympiakos bez większej spiny, goście raczej wiedzą, że nie jadą po wygraną więc będzie w miarę spokojny mecz. W kolejnym meczu uważam, że Lokomotiv się postawi, nie zdziwię się jak zremisują mecz, a także strzelą bramkę. Wolę natomiast rozliczyć to po pierwszej połowie, gdzie może być jakieś nudne 0:0 i oby tak było.
W trzecim meczu wydaje mi się, że gospodarze wtoczą bramkę pomimo tego, że raczej zbierają cięgi w LM. Tottenham w jakichś tarapatach, od dłuższego czasu. Rozkojarzenie na boisku, licha ta ich gra. Nie są monolitem w żadnej formacji, w obronie zdarzają im się babole. Crvena powinna coś zagrać, szczególnie, że przyjeżdża taki przeciwnik, warto się pokazać i postawić. Zapewne nie zwyciężą ale liczę na tą bramkę, bo goli może być na pęczki.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Lokomotiv - Juve
Krychowiak otrzyma ŻK @2.64

W pierwszej minucie miał wejście na żółtą. Teraz powinien źle się spojrzeć i dostaje karę. Ja pobieram bez ziewania.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
cytat z dnia 6 listopada 2019 18:59 przez mlk⚽ Lokomotiv - Juve
Krychowiak otrzyma ŻK @2.64

W pierwszej minucie miał wejście na żółtą. Teraz powinien źle się spojrzeć i dostaje karę. Ja pobieram bez ziewania.
   nie wierzę, że nie dostał kartki. Z pewnością powinien, bo w drugiej połowie miał znowu spóźnione wejście, potem nakładkę. Zwykle nie narzekam ale dzisiaj jest to kwestia sędziego. Pjanić w czasie meczu co najmniej dwukrotnie powstrzymywał zawodników trzymając za koszulkę, to samo Rugani, który bez przypału rozciągał koszulkę przeciwnika. Sędzia się nie popisał, z pewnością trafia na moją czarną listę. Nie bez powodu tak się nazywa.
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
... próbuję podobnie jak wczoraj za 1/2 stawki    w meczu City obie powyżej 1 korka w obu poł @ 4.50
...    lipa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom